اخبار حقیقی ویروس عرفانی کرونا – اردیبهشت ۱۳۹۹

اپیدمی کروناویروس

‌‌چهار‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

پرزیدنت ترامپ: «بی‌کفایتی چین» تنها عامل مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در جهان است

پرزیدنت ترامپ روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت در پیامی در توئیتر نوشت: «یک ابله در چین بیانیه‌ای منتشر کرده و همه، به جز چین، را به خاطر این ویروس [کرونا] که تاکنون جان صدها هزار نفر را گرفته، سرزنش کرده است.»

ویروس عرفانی کرونا باعث کاهش ۱۷ درصدی دی اکسید کربن شد

محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، آلودگی کربن را یک ششم کمتر کرده است. نتیجه پژوهش یک تیم بین‌المللی که در مجله تخصصی “نیچر کلایمت چنج” منتشر شده، مشخص می‌کند که در آوریل ۲۰۲۰ میانگین کربن موجود در هوا، به نسبت زمان مشابه در سال قبل، ۱۷ درصد کمتر شده است.

آمریکا ممنوعیت تردد غیرضروری از مرز زمینی کانادا و مکزیک را تمدید کرد

آمریکا و کانادا اعلام کردند که در تلاش برای مقابله با ویروس کرونا، ممنوعیت سفرهای غیرضروری به کشورهای یکدیگر از مرزهای زمینی را برای ۳۰ روز دیگر تمدید می‌کنند.

‌‌سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

وزیر نفت ایران: شرایط عادی نیست
علاوه بر پرزیدنت ترامپ، ری استارتیها هم ما را نابود کرده‌اند و رژیم در حال فروپاشی است

بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت «مادام العمر!» ایران گفته است که تحریم‌های آمریکا و شیوع ویروس کرونا اثر منفی بر درآمدهای این کشور گذاشته است. او گفته است: همه بدانند، شرایط عادی نیست نه تنها به خاطر تحریم‌ها (ری‌استارتیها مدافع شدید تحریم‌ها هستند)، که بر تحریم‌ها، ویروس عرفانی کرونا هم اضافه شده و درآمدهای ما را بشدت کاهش داده است، زیرا هر چقدر هم صادرات داشته باشیم قیمت‌ها کمتر از یک سوم شده است.
درآمد دولت ایران به شدت متکی به درآمدهای نفتی و صادرات محصولات پتروشیمی بوده اما ایالات متحده آمریکا بسیار هوشمندانه خرید این محصولات از ایران را بشدت تحریم کرده است.

حکم امسال صورتی دگر است…

۱۰۸ میلیون چینی دوباره قرنطینه شدند

با کشف یک کانون جدید از آلودگی شهروندان به ویروس عرفانی کرونا در چین، دولت این کشور حدود ۱۰۸ میلیون نفر را در منطقه شمال شرق چین به وضعیت قرنطینه کامل بازگردانده است. بنا بر گزارش‌ها، با وجودی که شهرهای استان جیلین چین مانند بقیه کشور به تازگی از تعطیلی کامل درآمده بودند اکنون برای بار دوم در این استان حرکت قطارها و اتوبوس‌ها متوقف شده، مدارس تعطیل شده و تمامی شهروندان برای بار دوم به قرنطینه خانگی رفته‌اند. ساکنان جیلین به خبرگزاری بلومبرگ گفته‌اند از اینکه مشخص نیست این وضعیت کی به پایان می‌رسد «احساس ناامیدی می‌کنند.»

چین، ایران و روسیه به شدت در مورد آمار واقعی مرگ، دروغ می‌گویند.

گرمای تابستان جلوی گسترش ویروس عرفانی کرونا را نمی‌گیرد

پژوهشگران دانشگاه پرینستون در جریان تحقیقاتی تازه که حاصل آن در نشریه معتبر علمی “ساینس” منتشر شده، به این نتیجه رسیده‌اند که تأثیر شرایط آب و هوایی بر ویروس جدید کرونا اندک است و گرمای تابستان جلوی گسترش کرونا را نمی‌گیرد.
در این تحقیق‌ آمده است که بالا بودن میزان رطوبت جلوی گسترش ویروس‌های معمول کرونا و ویروس گریپ را می‌گیرد، اما این امر در مقابل ویروس جدید کرونا چندان مؤثر نیست، چرا که بدن اکثر انسان‌ها به ایمنی لازم مقابل این ویروس دست نیافته است.

ضرب الاجل ۳۰ روزه پرزیدنت ترامپ به سازمان بهداشت جهانی

پرزیدنت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا ضرب الاجلی ۳۰ روزه به سازمان بهداشت جهانی داده تا تغییراتی اساسی در این سازمان انجام دهد. او تهدید کرده در غیر این صورت، آمریکا برای همیشه سهم خود از تامین بودجه این سازمان را قطع خواهد کرد.

پرزیدنت ترامپ به شیوه برخورد این سازمان با چین بر اثر شیوع ویروس کرونا اختلاف دارد. او در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان بهداشت جهانی، این سازمان را متهم کرد که به طور مستمر گزارش‌های اواخر سال گذشته میلادی درباره شیوع ویروس عرفانی کرونا در ووهان را نادیده گرفته و دروغ گفته است و همین دروغ‌ها موجب مرگ صدها هزار نفر در جهان شده است.

همزمان با نشست اعضای سازمان جهانی بهداشت، پرزیدنت ترامپ بار دیگر این نهاد را به درستی متهم به همدستی با چین کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، که پیشتر نیز انتقادهای شدیدی را متوجه سازمان جهانی بهداشت کرده بود، روز دوشنبه گفت: اگر او ممنوعیت‌های مسافرتی با چین وضع نمی‌کرد، شمار بیشتری از شهروندان کشورش جان خود را از دست می‌دادند. در حالیکه سازمان جهانی بهداشت با این ممنوعیت‌ها مخالف بود.

وزیر بهداشت آمریکا: ناکامی سازمان جهانی بهداشت در واکنش مناسب به همه‌گیری کرونا به قیمت جان انسان‌ها تمام شد

الکس ایزار، وزیر بهداشت ایالات متحده با انتقاد از سازمان جهانی بهداشت گفت که این سازمان در واکنش مناسب به همه‌گیری بیماری کرونا ناکام بود و این ناکامی به قیمت جان بسیاری تمام شد.

دو‌شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

حمایت ۱۱۶ کشور از استرالیا برای تحقیق درباره منشاء کرونا

با حمایت ۵۴ کشور آفریقایی، تعداد کشورهایی که به تلاش استرالیا برای تحقیق مستقل درباره کرونا ملحق شده‌اند به ۱۱۶ کشور رسید.
چین کمونیست، استرالیا را به نقش داشتن در توطئه آمریکایی متهم کرده و تهدید خود در مورد توقف واردات گوشت از استرالیا را نیز عملی کرده است.

استرالیا اولین کشوری بود که سانسور اپوزیسیون ری استارت را شکست.

مقام آمریكایی: چین ویروس کرونا را در جهان منتشر کرد؛ من چینی‌ها را صد در صد مقصر میدانم!

پیتر ناوارو، مشاور اقتصادی کاخ سفید در مصاحبه با شبکه CNBC در مورد چالش‌های اقتصادی در ایالات متحده به دلیل ویروس عرفانی کرونا می‌گوید و معتقد است که چین پشت سپر سازمان بهداشت جهانی به مدت دو ماه ویروس کرونا را از جهان پنهان کرده است.

یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

آمریکا به هر خانواده از میلیونها خانواده آمریکایی برای دو ماه ۱۰۰ میلیون تومان (۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰) پرداخت خواهد کرد…

وزیر تعاون ایران از پرداخت ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان برای چهار ماه به ۳ میلیون خانوار خبر داد.

‌‌جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

کنفرانس خبری کاخ سفید در رابطه با ویروس عرفانی کرونا

پرزیدنت ترامپ گفت: دولت فدرال ۱۰ میلیارد دلار برای تحقیقات پزشکی مربوط به ویروس جدید کرونا و ساخت واکسن آن اختصاص داده است و نهادهای دولتی در همکاری نزدیک با بخش خصوصی برای این منظور هستند.
پرزیدنت ترامپ با معرفی تیم سرپرستی ابتکار جدید کاخ سفید به منظور تسهیل تلاش‌ها برای ساخت واکسن کرونا تحت عنوان «عملیات فوق العاده سریع»، اجرایی شدن آن را رسماً اعلام کرد.

پرزیدنت ترامپ ضمن ابراز امیدواری از ساخت واکسن کرونا در آینده نزدیک در ایالات متحده گفت: ما نه تنها در داخل کشور بلکه با سایر دوستان و شرکایمان در سراسر جهان برای رسیدن به این مهم همکاری می‌کنیم. او اعلام کرد در صورت ساخت واکسن، توزیع آن به سرعت انجام خواهد شد و ارتش آمریکا در حال آماده باش برای کمک به مردم آمریکا و جهان است.

طبق گزارشات رسمی، شمار قربانیان ویروس عرفانی کرونا در جهان از مرز ۳۰۰ هزار نفر گذشت

آمار واقعی بیش از این تعداد است، ولی برخی کشورها از جمله چین، ایران و روسیه از اعلام آن خودداری می‌کنند.

‌پنج‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

پرزیدنت ترامپ:
ویروس (عرفانی) کرونا نشان می‌دهد که دوران جهانی‌سازی (گلوبالیست) به پایان رسیده است.

حاج خانم دایان فاینستاین گفت: ما نباید رژیم ایران را عوض کنیم!

سناتور دایان فاینستاین، عضو احمق… ببخشید… ارشد، دموکرات کمیته قضایی مجلس سنای ایالات متحده آمریکا، مقاله‌ای را پیشنهاد داد با عنوان «ایالات متحده و ایران به یک طرح صلح ویروس کرونا نیاز دارند»!!
شنیده شده است که وی از دشمنان سرسخت اپوزیسیون ری استارت است!

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، روز سه‌شنبه در مصاحبه‌ای با روزنامه اسرائیلی هیوم بار دیگر بر عزم دولت پرزیدنت ترامپ برای ادامه دادن کارزار «فشار حداکثری» علیه ایران تاکید کرد.
آقای مایک پمپئو تصریح کرد: «این کارزاری که ما اعمال کرده‌ایم، نه تنها تحریم‌های اقتصادی، بلکه انزوای دیپلماتیک [و] همه عناصر دیگر این تلاش که برای متقاعد کردن رژیم ایران جهت رفتار کردن مطابق با معیارهای بین‌المللی طراحی شده است. این [کارزار] پابرجا خواهد ماند.»

پرزیدنت ترامپ تهدید کرد که به روابط با چین پایان می‌دهد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر چین را به خاطر عملکردش در مقابله با شیوع ویروس کرونا محکوم و تهدید کرد که به روابطش با این کشور پایان می‌دهد.
پرزیدنت ترامپ در گفتگویی گفت: “کارهای زیادی است که می‌توان انجام داد. می‌توانیم کل روابطمان را قطع کنیم.”
رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به این سوال که اگر دست به این کار بزنید چه اتفاقی خواهد افتاد، گفت: “۵۰۰ میلیارد دلار ذخیره خواهیم کرد.”
ظاهراً اشاره آقای ترامپ به کسری بسیار زیاد آمریکا در تجارت دو جانبه با چین است.
آمریکا پیش از این چین را عامل انتشار ویروس کرونا دانسته و خواستار در نظر گرفتن پرداخت غرامت به خاطر خسارات ناشی از شیوع ویروس عرفانی کرونا از سوی این کشور شده بود.

لیدر ری استارت دو سال پیش گفته بود که روابط چین و آمریکا به هم خواهد ریخت و هند جایگزین چین خواهد شد.

مایک پمپئو تلاش هکرهای چین برای سرقت اطلاعات مربوط به تحقیقات ویروس عرفانی کرونا در آمریکا را محکوم کرد

مایک پمپئو: چین، کشوری که ویروس از آن نشأت گرفته و اجازه داده شده است که همه گیر شود، از به اشتراک گذاری اطلاعات برای کمک به جهان در پاسخ به بیماری همه گیر ویروس عرفانی کرونا خودداری کرد. این بازیگران وابسته به جمهوری خلق چین (PRC) در تلاش هستند تا تحقیقات مرتبط با کرونا را از آمریکا سرقت کنند. ما این تلاش‌ها را محكوم می‌كنیم و از چین کمونیست می‌خواهیم كه این فعالیت مخرب را متوقف كند.

آسوشیتدپرس: جمهوری اسلامی عامل اصلی گسترش کرونا در ایران است

آسوشیتدپرس درباره دلایل گسترش ویروس عرفانی کرونا در ایران نوشت؛ پنهان‌کاری، تأخیر، سوءمدیریت، و اقدامات ناکارآمد حکومت، موجب مرگ ده‌ها هزار نفر در ایران شده است و متخصصان و تحلیلگران در جهان رسماً اعلام کرده‌اند که آمار مبتلایان و کشته شدگان در ایران، ده برابر آمار رسمی رژیم ایران است و فقط در بهشت زهرا ۱۱ هزار نفر دفن شده‌اند.

‌چهار‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

ترامپ: جهان توسط چین مورد اصابت طاعون قرار گرفت و آنها مقصرند

پرزیدنت ترامپ: همانطور که مدتهاست گفته‌ام، برخورد با چین یک کار بسیار گران است. ما فقط یک معامله تجاری بزرگ انجام دادیم، جوهر به سختی خشک شد و جهان توسط طاعون (ویروس عرفانی کرونا) از چین مورد اصابت قرار گرفت. صدتا معاملات تجاری هم انجام بدیم، دیگر فرقی نمی‌کند چون آنها مقصرند برای تمام کسانی که زندگیشان و افراد بی‌گناه را از دست داده‌اند!

مشاور ارشد پرزیدنت ترامپ: چین باید غرامت ویروس عرفانی کرونا را بپردازد

یک مشاور امور اقتصادی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفته است؛ پکن باید هزینه خسارت‌های ویروس کرونا را که چین را مسئول آن دانسته است، بپردازد. پیتر ناوارو به شبکه “سی ان بی سی” گفت: «آنها به جهان خسارت عظیمی را وارد کردند که هنوز ادامه دارد.» ناوارو افزود، برای چین باید صورتحساب صادر کرد و «مسئله این نیست که آنها را تنبیه کنیم، بلکه باید آنها را به پاسخگویی واداشت».
ناوارو که یک محقق دانشگاهی پیشین بوده است و برای مقامات چین یک جمهوری‌خواه سرسخت به حساب می‌‌آید، این اظهارات خود را در برابر فاکس نیوز نیز تکرار کرد. او گفت: «من به این امر اعتقاد عمیق دارم و فکر می‌کنم ملت آمریکا نیز یقین دارند که چین باید به یک شکلی، میلیاردها خسارتی که به آمریکا وارد کرده است را جبران کند.»

انتقاد مجدد پمپئو از رژیم تروریست ایران در رابطه با عدم استفاده منابع کشور برای مردم، حتی در دوران همه‌گیری ویروس عرفانی کرونا

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا ساعاتی پیش در اورشلیم با نخست وزیر اسرائیل در یک کنفرانس کوتاه شرکت کرد.
آقای پمپئو در بخشی از سخنانش به ایران اشاره کرد. او گفت در دوران همه گیری کرونا که مردم ایران با مشکلات دست و ‌پنجه نرم می‌کنند، رژیم ایران و آیت‌الله، همچنان برای تحریک فعالیت‌های تروریستی در سراسر جهان، از منابع کشور استفاده می‌کند.

توییتر به کارکنان خود اجازه می‌دهد برای سانسور اپوزیسیون میلیونی ری استارت و طرفداران پرزیدنت ترامپ، دورکاری کنند

جک دورسی، مدیر عامل توییتر، در ایمیلی به کارکنان توییتر گفت این احتمال وجود دارد که دفاتر توییتر تا شهریور ماه بازگشایی نشوند و حتی پس از بازگشایی نیز کارکنان می‌توانند برای همیشه به دورکاری ادامه بدهند (توییتر تلویحاً گفت: هدف ما کمک به گلوبالیست‌ها و رادیکالیزم‌های اسلامی و سانسور میهن پرستان جهان است که براحتی می‌توان از راه دور هم اینکار را کرد)
به گفته سخنگوی توییتر، با توجه به سیاست‌های این شرکت در تمرکز زدایی و توزیع نیروی کار به صورتیکه در هر جا بتوان به کار ادامه داد گفت: «توییتر به صورتی منحصر به فرد زیرساخت‌های لازم را برای دورکاری دارد [و از راه دور هم به راحتی می‌تواند ری‌استارتیها و پاتریوت‌های جهان را سانسور کند].»

اینستاگرام و فیسبوک هم تا کنون ده‌ها هزار اکانت ری استارتیها و صفحه اصلی لیدر ری استارت را بسته‌اند… آنها هم احتمالاً بزودی دورکاری می‌کنند!!

‌سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

مک‌کانل: اوباما باید دهانش را در مقابل پرزیدنت ترامپ ببندد!

هر چند به خاطر خیانت به آمریکا، اوباما شاید به زندان برود!
ولی به نقل از نشریه آمریکایی هیل، میچ مک‌کانل، رهبر اکثریت جمهوری‌خواه سنای آمریکا، روز گذشته گفت باراک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین این کشور، باید انتقادات احمقانه خود درباره نحوه عملکرد دونالد ترامپ در موضوع شیوع ویروس عرفانی کرونا را کنار بگذارد. او انتقادات اوباما را در این زمینه «کمی بی‌کلاس» خواند.

روز گذشته در یک کارزار انتخاباتی آنلاین، لارا ترامپ، عروس دونالد ترامپ، به مک‌کانل گفت اوباما اقدامات رئیس‌جمهور در برابر ویروس کرونا را محکوم کرده است. در پاسخ، مک‌کانل گفت: «اوباما باید از جورج دبلیو بوش، رئیس‌جمهور اسبق، تبعیت کند که پس از ترک کاخ سفید تا حد بسیار زیادی از سیاست دور ماند.»
او در ادامه افزود رئیس جمهور اسبق جمهوری‌خواه و پدرش (بوش پدر و پسر) پس از ترک کاخ سفید به دلیل آنکه فکر می‌کردند کار درستی نیست که از رئیس جمهور دیگری انتقاد کنند، «دهانشان را بستند.»
همه می‌دانند اگر اوباما الان رئیس جمهور بود حداقل ۶ میلیون نفر در آمریکا کشته شده بودند.

رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا در ادامه دوباره تاکید کرد: «فکر می‌کنم اوباما باید دهان خود را بسته نگه دارد. می‌دانیم که او از کار‌های این دولت خیلی خوشش نمی‌آید. قابل درک است. اما فکر می‌کنم کمی بی‌کلاسی است که از دولتی که بعد از شما آمده انتقاد کنی.»
مک‌کانل به گفتن این‌ها هم اکتفا نکرد و در ادامه انتقاد‌های خود خطاب به اوباما گفت: «تو شلیک خود را کرده‌ای. هشت سال آنجا بودی.»
(یعنی با کمک به تروریست‌ها، خصوصاً ایران، حسابی گند زدی)

سه ماه بعد از همه‌گیری ویروس عرفانی کرونا؛ سود تویوتا ۸۰ درصد کاهش می‌یابد

شرکت خودروسازی تویوتا روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت اعلام کرد که پیش بینی می‌کند سود یک ساله این شرکت (تا پایان مارس ۲۰۲۱) حدود ۴ میلیارد و ۶۶۰ میلیون دلار باشد که این رقم نسبت به سال قبل ۸۰ درصد کاهش نشان می‌دهد و پایین‌ترین سطح در ۹ سال گذشته است.

دو‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

دومین ایرلاین قدیمی جهان اعلام ورشکستگی کرد

آوییانکا، دومین شرکت هوایی قدیمی جهان، که ناتوان از پرداخت بدهی‌هاست و به دنبال عدم دریافت کمک مالی ويژه بحران کرونا از دولت کلمبیا، روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت اعلام ورشکستگی کرد.
اگر آوییانکا (Avianca) نتواند از ورشکستگی خارج شود اولین مورد از خطوط هوایی مهم جهان خواهد بود که به دلیل پیامدهای اقتصادی همه‌گیری ویروس عرفانی کرونا از بین می‌رود.
به گزارش خبرگزاری رویترز، اکثر پروازهای این شرکت و پرداخت حقوق اکثر ۲۰ هزار کارمند آن از اواخر ماه مارس متوقف شده است.

ادامهٔ وضعیت بحرانی خوزستان

استاندار خوزستان می‌گوید: تعداد بیماران کرونا در خوزستان، ظرف یک ماه گذشته ۲۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است. تعداد بستری‌ها ۶۰ درصد افزایش یافته و در مناطق حاشیه‌ای، شیوع ویروس عرفانی کرونا در حال شدت گرفتن است.
وی افزود: جمعه در خصوص ادامه تعطیلی تصمیم‌گیری می‌شود.

کره جنوبی در مورد احتمال آغاز موج دوم ابتلا به ویروس عرفانی کرونا هشدار داد

مون جائه این، رئیس جمهوری کره جنوبی، در یک نطق تلویزیونی خطاب به مردم گفت: «تا وقتی همه چیز به طور کامل پایان نیافته باشد، هنوز هیچ چیز تمام نشده است.»

صنایع ایتالیا در آستانه سقوط

تولید صنعتی در ایتالیا در این ماه افتی قابل توجه را تجربه کرده است. اداره آمار ملی ایتالیا اعلام کرده که این عرصه به نسبت مدت مشابه سال قبل، ۲۸/۴ درصد و تولید ناخالص داخلی در این ماه ۲۹/۳ درصد کاهش یافته است.
ایتالیا به عنوان سومین اقتصاد بزرگ حوزه یورو از بحران کرونا آسیبی جدی دیده است. صنایع این کشور در بخش‌های شمالی قرار دارند که بیشترین موارد ابتلا به ویروس عرفانی کرونا را دارد. قرنطینه و تعطیلی عمومی در ایتالیا در ماه مارس شروع شد. انتظار می‌رود آمارهای مربوط رکود اقتصادی در ماه‌های آینده به مراتب بیشتر باشد.
ایتالیا از جمله کشورهایی است که بدون توجه به تحریم‌های ایران، تا آخرین لحظه از این رژیم تروریستی نفت خریداری می‌کرد.

‌یک‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴ میلیون نفر گذشت

بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۳۸۰ هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این ویروس از دست داده‌اند.
چین و ایران هنوز ارقام واقعی را اعلام نکرده‌اند!

خیانت چین و سازمان جهانی بهداشت به کشورهای دنیا

‏اشپیگل امروز گزارشی از یافته‌های مهم دولت آلمان درباره‌ی چگونگی شیوع ویروس عرفانی کرونا در جهان منتشر کرده است.‌
براساس این گزارش، به نقل از سازمان اطلاعات آلمان، رئیس جمهور چین ۲۱ ژانویه از رئیس سازمان جهانی بهداشت در مکالمه‌ تلفنی خواسته بوده اعلام رسمی شیوع کرونا از طریق انسان به انسان را به تعویق بیاندازد… و سازمان جهانی بهداشت نیز چنین کرد.
این مسئله احتمالاً موجب ۳ تا ۴ هفته تاخیر در واکنش بین‌المللی و مرگ صدها هزار نفر شد.

نگرانی از موج جدید کرونا و افزایش مبتلایان در کره جنوبی

تعداد مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا در شبانه روز گذشته در کره جنوبی، بیشترین میزان ابتلای روزانه در یک ماه اخیر بود.
روز شنبه، چند روز پس از کاهش محدودیتها، شهردار سئول از ترس موج جدید کرونا دستور داد مراکز تجمع مانند میخانه‌ها و کلاب‌ها بسته شود.

شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

اتحادیه اروپا محدودیت سفر به کشورهای عضو را تا اواخر خرداد تمدید کرد

کمیسیون اروپا به دلیل تداوم شیوع ویروس عرفانی کرونا از کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواست محدودیت‌های سفرهای غیرضروری به کشورهای خود را تا ۲۶ خردادماه تمدید کنند. این کمیسیون روز جمعه در بیانیه‌ای تاکید کرد بازگشایی مرزهای اتحادیه اروپا باید بعد از کاهش محدودیت‌های تردد در داخل کشورهای عضو صورت گیرد و هشدار داد وضعیت در اروپا و سراسر جهان شکننده است.

آمریکا نام خیابان محل سفارت چین را به «لی ون‌لیانگ، پزشک ووهان» تغییر می‌دهد

تعدادی از اعضای کنگره آمریکا پیشنهاد کردند نام خیابان محل سفارت چین در واشنگتن به نام «پزشک ووهان»، دکتری که برای اولین بار درباره انتشار کرونا هشدار داد و بعدها بر اثر این ویروس جان باخت، تغییر یابد.
براساس این پیشنهاد که به دو مجلس کنگره و مجلس نمایندگان آمریکا ارائه خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود خشم چین را برانگیزد، نام خیابانی که سفارت چین در آن واقع شده، از «اینترنشنال پلیس» به «لی ون‌لیانگ» تغییر یابد.
چین با پنهانکاری و لاپوشانی ویروس عرفانی کرونا، صدها هزار نفر را در جهان کشت!!

افت شدید صادرات آلمان؛ رکورد

در مارس سال جاری، صادرات آلمان به نسبت ماه گذشته، ۱۱/۸ درصد کاهش نشان می‌دهد. مرکز آمار دولت فدرال می‌گوید چنین ریزشی ظرف ۳۰ سال گذشته سابقه نداشته است.

حمله هکرهای رژیم تروریستی ایران به شرکت داروسازی آمریکایی

خبرگزاری رویترز و سه محقق امنیت سایبری روز جمعه ۱۹ اردیبهشت گفته‌اند، آرشیوهای اینترنتی قابل دسترس برای عموم نشان می‌دهند که هکرهای مرتبط با رژیم تروریستی ایران در هفته‌های اخیر کوشیده‌اند تا به حساب‌های کارکنان شرکت داروسازی آمریکایی گیلیاد رخنه کنند.
شرکت آمریکایی گیلیاد تولید کننده دارویی به نام رمدسیویر است. مقام‌های بهداشتی آمریکا می‌گویند این دارو «شواهد روشنی» از تاثیر بر بهبود بیماران مبتلا به ویروس عرفانی کرونا نشان داده است.
رویترز می‌گوید، در یکی از موارد این حملات، در ماه آوریل یک صفحه ورود به ایمیل جعلی برای یکی از مدیران اجرایی گیلیاد در امور حقوقی و تجاری ارسال شده بود تا از این طریق نام کاربری و گذرواژه او را سرقت کنند.

پنج‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

توییت مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا در مورد جنایات چین کمونیست نسبت به مردم خود و جهان

چین می‌توانست از کشته شدن هزاران انسان در سراسر جهان جلوگیری کند و جهان را از تباهی نزول اقتصادی جهانی نجات دهد. آنها یک انتخاب داشتند. چین هنوز از به اشتراک گذاشتن اطلاعات مورد نیاز برای ایمن نگه داشتن مردم خودداری می‌کند. این مربوط به سیاست نیست، بلکه مربوط به نجات جان افراد است.

اعتراف یک مقام رسمی روسیه به نادرست بودن آمار رسمی ویروس عرفانی کرونا

شهردار مسکو می‌گوید که ارقام واقعی بیش از سه برابر آمار رسمی است یعنی پانصد هزار نفر!
مقامات روسیه آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مسکو را ۹۲ هزار و ۶۷۶ نفر اعلام کرده‌اند. آمار رسمی تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سطح کشور نیز ۱۷۷ هزار و ۱۶۰ نفر گزارش شده است.

شمار موارد جدید ابتلا به ویروس عرفانی کرونا در آلمان بار دیگر افزایش یافت

موارد ثبت شده جدید ابتلا به کرونا در آلمان در روزهای گذشته به کمتر از ۱۰۰۰ نفر در روز رسیده بود. این رقم روز گذشته با ۳۰ درصد افزایش، به ۱۲۸۴ نفر افزایش یافت. براساس گزارش انستیتو روبرت کخ روز پنجشنبه شمار مبتلابان به بیماری کرونا در آلمان به بیش از ۱۶۶ هزار نفر رسیده است. شمار قربانیان کرونا نیز در روز گذشته ۱۲۳ نفر افزایش یافته و مجموعاً به ۷۱۱۹ رسیده است.
لازم به توضیح است که آمار واقعی بیش از این ارقام است و رسانه‌های آلمان، همانند کشورهای چین، ایران و روسیه، زیر مجموعه دولت هستند و اخبار واقعی را سانسور می‌کنند.

رکود بی‌سابقه اقتصاد انگلیس در پی شیوع ویروس عرفانی کرونا

بانک مرکزی انگلیس از رکود بی‌سابقه اقتصاد این کشور در پی شیوع کرونا خبر داد.
به گفته کارشناسان این سازمان، با فرض برداشته شدن مقررات منع رفت و آمد در ماه آینده میلادی، اقتصاد این کشور در سال جاری، ۱۴ درصد افت خواهد کرد.

جسد قاتل محقق چینی هم پیدا شد!

جسد قاتل محقق چینی در ماشینی نزدیک خانهٔ مقتول پیدا شد.
“بینگ لو” محقق چینی دانشگاه “پیتسبرگ” که روی منشاء ویروس عرفانی کرونا تحقیق می‌کرد و قرار بود به زودی نتایج تحقیق خود را اعلام کند، به قتل رسیده و پیکر بی‌جان او روز سه‌شنبه در منزل مسکونی‌اش پیدا شده بود.

چهار‌شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

کاخ سفید روابط ایالات متحده و چین را «ناامیدکننده و ناراحت‌کننده» توصیف کرد

حرفی که لیدر ری استارت سه سال زودتر از تمام تحلیلگران در جهان زد!!..
پایان روابط چین و آمریکا…
آغاز روابط هندوستان و آمریکا!!

سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت روابط بین ایالات متحده و چین را در حال حاضر، به دلیل عملکرد نامناسب پکن در ارائه اطلاعات مربوط به ویروس عرفانی کرونا و شیوع آن، «ناراحت‌کننده و ناامیدکننده» توصیف کرد.
کیلی مکننی در یک نشست خبری در پاسخ به این پرسش که با توجه به انتقادهای اخیر پرزیدنت ترامپ از پکن، کاخ سفید روابط با چین را چگونه می‌بیند گفت: «ناراحت‌کننده و ناامید کننده»

محققی که روی منشاء “کروناویروس” کار می‌کرد، به قتل رسید

“بینگ لو” محقق چینی دانشگاه “پیتسبرگ” که روی منشاء “کرونا ویروس” تحقیق می‌کرد و قرار بود به زودی نتایج تحقیق خود را اعلام کند، به قتل رسید. جسد وی در آپارتمانش پیدا شد.
مایک پمپئو به شدت به چین انتقاد کرد و چین امروز، مایک پمپئو را «دلقک» نامید!
آمریکا اعتقاد دارد که چین با پنهان کردن حقیقت در مورد ویروس عرفانی کرونا، میلیون‌ها نفر را مبتلا و صدها هزار نفر را به کشتن داده است.

همه اعضای یک تیم فوتبال آلمانی به قرنطینه رفتند

همه اعضای تیم اول باشگاه فوتبال “اف سی ارتزگبریگه” آلمان روز سه‌شنبه پس از مثبت اعلام شدن تست ویروس عرفانی کرونا یکی از کارمندان باشگاه، به قرنطینه رفتند.
این اتفاق یک روز پیش از جلسه آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان با فرمانداران ایالت‌های این کشور درباره کاهش محدودیت‌ها و احتمال از سرگیری مسابقات فوتبال در این کشور، رخ داد.

دیلی استار: چین قصد دارد از بمب افکن‌های جدید و مخفی هسته‌ای خود که می‌توانند به ‎لس آنجلس برسند رونمایی کند

جهان به دنبال تنبیه چینی‌ها به خاطر لاپوشانی ویروس عرفانی کرونا است.

هند برای یکی از بزرگترین عملیات‌های جابه‌جایی و تخلیه جمعیت خود در سال‌های اخیر آماده می‌شود

هزاران شهروند خارجی به دنبال اعمال محدودیت‌های مرتبط با ویروس عرفانی کرونا در این کشور گیر افتاده‌اند و هزاران هندی نیز نتوانستند به کشورشان بازگردند. دولت هند درصدد است از فردا با کمک ناوگان هوایی و دریایی، این افراد را جابه‌جا کند.
در هفته اول اجرای این عملیات، ظرف یک هفته ۶۳ پرواز انجام خواهد شد. همزمان قرار است دولت هند ۱۵ هزار شهروندش را به این کشور بازگرداند. در این عملیات نیروی دریایی هند هم شرکت خواهد کرد. در نهایت قرار است ۲۰۰ هزار هندی به این کشور بازگردانده شوند.

مایک پمپئو: رژیم ایران می‌گوید پول ندارد، اما همچنان به تامین مالی تروریسم ادامه می‌دهد!

وزیر خارجه ایالات متحده بار دیگر یادآوری کرد که قصد رژیم ایران از برداشته شدن تحریم‌ها صرف هزینه برای تروریسم است.
توییتر وزارت خارجه آمریکا به زبان انگلیسی روز سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت به نقل از مایک پمپئو نوشت: «ایرانی‌ها به تامین مالی تروریسم ادامه می‌دهند. آنها ادعا می‌کنند که رژیم پول کافی برای رسیدگی به مردمش ندارد [و] می‌خواهد تحریم‌ها برداشته شود، در حالی که ما می‌دانیم در واقع ثروتی که دارند را برای تروریسم هزینه می‌کنند.»
وزیر خارجه آمریکا پیش از این در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود: «هیچکس نباید فریب این رژیم را بخورد. اگر واقعاً به فکر مردم خودشان بودند، رفتاری به طور کامل متفاوت اختیار می‌کردند.»

وب سایت وزارت خارجه آمریکا به فارسی توسط طرفداران رژیم تروریستی ایران اداره می‌شود و ابداً قابل اطمینان نیست!

پرزیدنت ترامپ: آمریکا با عبور از مرحله اول مبارزه با ویروس کرونا، در آغاز مرحله بازگشایی قرار دارد

رئیس جمهور آمریکا؛ جهان، نصف ما از مردم کشورهایشان، تست کرونا گرفته است و این یعنی قدرت مطلق آمریکا!
«ما بیش از هفت میلیون تست گرفتیم»
«یعنی دو برابر کل جهان»

پرزیدنت ترامپ که به آریزونا سفر کرده بود غروب سه شنبه ۱۶ اردیبهشت گفت آمریکا مرحله اول مقابله با ویروس عرفانی کرونا را سپری کرده است و در آغاز مرحله دوم قرار دارد. او با بیان اینکه برای جانباختگان این بحران دعا می‌کند و با کسانی که عزیزانشان را از دست داده‌اند همدردی می‌کند، تاکید کرد که کشور در حال حاضر نیاز به بازگشایی و باز شدن کسب و کارها دارد.

سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

جنگ با ویروسها!

گلبولهای سفید به دستور جبرئیل بدن یعنی مغز و زیر فرمان انسان کامل تن برای کشتن ویروس‌ها باید همانندسازی کنند یعنی گلبول‌های سفید باید شبیه ویروسی باشند که می‌خواهند آنها را بخورند.
ری استارت آنتی ویروسی است که به جز کبر و غرور، همه ویروس‌های بدن شما را می‌کشد.
چون زمستان پنجمین بگذشت، ششمین؛ خوش بهار میبینم
و بهترین بهار انسان‌ها رشد فکری آنها و فهم آنهاست؛ که همین ری استارت، خوش بهاری بود که گذشت!

این گوشه‌ای از برنامه ری استارت قسمت ١٠٣ است که حدود ۳ سال پیش توسط سید محمد حسینی اجرا شده است.

بیش از ۲۵۰ هزار کشته در اثر ابتلا به کرونا

بر اساس آمار جمع‌آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز، شمار کسانی که در اثر ویروس عرفانی کرونا جان باخته‌اند، از ۲۵۰ هزار نفر گذشته است.
این در حالی است که بعضی از کشورها از جمله چین، ایران، روسیه، آلمان و… آمار را بسیار کمتر از آنچه واقعیت دارد اعلام می‌کنند.

نیوزیلند برای مدت‌ها مرزهایش را نخواهد گشود

جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند می‌گوید این کشور برای مدت طولانی مرزهایش را با کشورهای دیگر نخواهد گشود.
استرالیا و نیوزلند به عنوان پاسخی برای کنترل و مقابله با شیوع ویروس عرفانی کرونا، مرزهای خود را به روی کشورهای خارجی بسته‌اند.

‌دو‌شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

سه میلیارد نفر در جهان صابون ندارند تا دست‌های خود را بشورند!!

در حالیکه با همه‌گیری جهانی ویروس عرفانی کرونا نقش چشمگیر شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون در جلوگیری از انتقال بیماری‌ آشکار شده، سازمان جهانی بهداشت یادآوری کرده ۴۰ درصد مردم جهان در خانه به آب و صابون دسترسی ندارند.
در ایران نیز آمارها نشان می‌دهد اکثر مردم کشور در مناطق روستایی هنوز به شبکه آب بهداشتی وصل نشده‌اند.
مدیر کل سازمان جهانی بهداشت ۱۵ اردیبهشت ماه گفته همچنان ۳ میلیارد نفر از مردم در خانه خود به آب پاکیزه و صابون دسترسی ندارند. همچنین کمتر از دو سوم مراکز و تاسیسات بهداشتی و درمانی مجهز به جایگاه‌های بهداشتی هستند.

آزمایش دوباره موارد ذات‌الریه دسامبر در فرانسه؛ آنها به کرونا مبتلا بودند!

بیمارستانی در فرانسه نمونه‌های بیماران مبتلا به ذات‌الریه را دوباره آزمایش کرد و به این نتیجه رسید که آنها در واقع به «ویروس عرفانی کرونا» مبتلا بوده‌اند. این بیماران در اواخر ماه دسامبر (۲۵ دسامبر – آغاز Plan B) یعنی یک ماه پیش از ثبت رسمی نخستین مورد ابتلا به کرونا در کشور فرانسه در بیمارستان بستری شده بودند.
به گفته رئیس این بیمارستان، شناسایی نخستین بیمار در درک بهتر ویروس و شیوه پخش آن اهمیت دارد.

شرکت‌های آمریکایی، کارخانجات تولیدی خود را از چین خارج می‌کنند

رویترز روز دوشنبه با استناد به یک مقام وزارت امور خارجه اعلام کرد که ایالات متحده تلاش‌های خود برای خارج کردن کارخانجات تولیدی از چین را افزایش می‌دهد.
چین با پنهان کاری در مورد ویروس عرفانی کرونا، صدها هزار نفر را کشت!

اسرائیل ۶۰ میلیون دلار برای تشخیص، درمان و توسعه واکسن و داروی کرونا سرمایه گذاری می‌کند

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، امروز در کنفرانس جهانی رهبران که در مورد مقابله جهان با ویروس کرونا برگزار گردید، گفت: اسرائیل ۶۰ میلیون دلار در حوزه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می‌کند که هدف آن تشخیص، درمان و توسعه واکسن و داروی ویروس عرفانی کرونا برای همه انسان‌ها است.

ژاپن حالت فوق العاده برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس عرفانی کرونا را تا پایان ماه مه تمدید کرد

این کشور تاکنون حدود ۱۵ هزار مورد مثبت ابتلا به کرونا و کمتر از ۵۰۰ مرگ را ثبت کرده است.
این در حالی است که برخی از کشورهای اروپایی، محدودیت‌های ناشی از شیوع این ویروس را کاهش می‌دهند.

مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا: چین و روسیه از کرونا برای پیشبرد منافع خود در اروپا بهره می‌برند

هوآوی و 5G نمونه‌های مهمی از این فعالیت شرورانه چین است.

یک‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

شمار مرگ بر اثر ابتلا به کرونا در انگلستان به آمار ایتالیا نزدیک شده است

بنابر اعلام مقامات این کشور تا کنون مرگ ۲۸ هزار و ۱۳۱ نفر به دلیل ابتلا به کرونا در بریتانیا ثبت شده که این تعداد بعد از چین، ایران، روسیه، آمریکا و ایتالیا بیشترین شمار قربانیان ویروس عرفانی کرونا در جهان محسوب می‌شود.
در حال حاضر شمار مرگ بر اثر کرونا در چین و ایران بیش از صد هزار و در ایتالیا بیش از ۲۸ هزار و ۷۱۰ نفر است.
چین با پنهانکاری و دروغ عامل مرگ صدها هزار نفر در جهان شناخته می‌شود.

شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

دستگاه تنفس مصنوعی ناسا برای بیماران کرونایی از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شد

آژانس فضایی آمریکا (ناسا) اعلام کرد که یک دستگاه تنفس مصنوعی فشار بالای جدید که توسط مهندسان این سازمان و به طور اختصاصی برای بیماران مبتلا به ویروس عرفانی کرونا طراحی و ساخته شده است، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا، برای استفاده اضطراری، تایید شد.

اداره غذا و داروی آمریکا مجوز استفاده از یک دارو را برای کمک به درمان بیماران مبتلا به ویروس عرفانی کرونا صادر کرده است.

تحقیقات نشان داده که این دارو در کوتاه کردن طول درمان بیماران موثر بوده است. این دارو در اصل برای درمان ابولا ساخته شده بود. این دارو درمان را قطعی نمی‌کند و فقط یک تا سه درصد احتمال مرگ را کاهش می‌دهد.

برایان هوک: تعجبی ندارد که رژیم جمهوری اسلامی از مردم ایران در مقابل ویروس کرونا محافظت نمی‌کند

نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران روز شنبه ۱۳ اردیبهشت در پیامی خطاب به مردم ایران در میانه همه‌گیری جهانی کرونا گفت، تعجبی ندارد که رژیم جمهوری اسلامی از شهروندان خود در مقابل این ویروس محافظت نمی‌کند.
برایان هوک گفت: «در طول این همه‌گیری، مسئولان ایران منافع و ایدئولوژی خود را پیش از نیازها و سلامتی مردم ایران قرار داده‌اند. رژیم به خاطر برگزاری راهپیمایی‌ها و انتخابات نمایشی، وجود ویروس عرفانی کرونا را انکار کرد. آنها پروازهای رفت و برگشت به چین را متوقف نکردند، و تعداد بالای موارد مرگ و میر ناشی از این ویروس را پنهان نگه داشتند.»

پنج‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

نخست وزیر روسیه به کرونا مبتلا شد

رسانه‌ها گزارش دادند که میخائیل میشوستین، نخست وزیر روسیه به ویروس عرفانی کرونا مبتلا شده است و آزمایش وی مثبت اعلام شده است.
هنوز خبر تایید نشده است.

کشف ماده ژنیتیکی ویروس کرونا در هوای بیمارستان‌های شهر ووهان چین؛ «نگرانی از انتشار از طریق هوا»

بعد از این که پژوهشگران در شهر ووهان چین ماده ژنیتیکی ویروس کرونا را در ذرات ریز معلق در هوا در دو بیمارستان کشف کردند، نگرانی‌ها مبنی بر این که آیا ویروس عرفانی کرونا می‌تواند از طریق هوا منتشر شود، بیشتر شده است.
در این پژوهش که نتایج آن در ژورنال علمی «نیچر» (طبیعت) منتشر شده است، اسید ریبونوکلئیک یا آر‌ان‌ای (RNA) این ویروس، در ماه‌های فوریه و مارس، در قطرات یا ذرات کوچک هوازی در دو بخش از بیمارستان پیدا شد.
محققان کشف کردند که مولکول آر‌ان‌ای موجود در هوای اتاق‌های ایزوله‌شده و اتاق‌هایی که تهویه مطبوع دارند، بسیار پائین است؛ در حالی که میزان آن در اماکنی مثل توالت‌های بیماران بالا است.

دفن ۱۳ هزار نفر کرونایی فقط در بهشت زهرای تهران در دو ماه گذشته!

محمد جواد حق‌شناس، عضو شورای شهر تهران، به روزنامه آفتاب یزد گفته که در دو ماه اسفند و فروردین، ۱۳ هزار نفر فقط در بهشت زهرای تهران بر اثر کرونا کشته و دفن شده‌اند.
این عضو شورای شهر تهران گفته با مقایسه تعداد فوتی‌های امسال و مدت مشابه پارسال می‌توان به سادگی به آمار جان‌باختگان در اثر ویروس عرفانی کرونا دست یافت.

آمار واقعی ویروس عرفانی کرونا در ایران: شصت هزار جان‌باخته و بیش از ۹۴۰ هزار مبتلا

کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، امروز (پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت)، تازه‌ترین آمار مرگ و ابتلا به کرونا را اعلام کرد و بر اساس آن در ٢٤ ساعت گذشته ۲۹۸۳ مورد جدید شناسایی شده و ۷۱ نفر نیز جان باخته‌اند.
به این ترتیب شمار کل مبتلایان به کرونا در ایران به ۹۴۰ هزار و ۶۴۰ نفر و فوت‌شدگان به شصت هزار نفر رسید.

پرزیدنت ترامپ می‌گوید؛ چین می‌خواهد که او انتخابات ریاست جمهوری را ببازد

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با افزایش انتقادات خود از چین به خاطر ویروس عرفانی کرونا گفت چین هر کاری خواهد کرد تا او در انتخابات بازنده شود.
پرزیدنت ترامپ گفت به خاطر شیوع کرونا در آمریکا، چین با “پیامدهای زیادی” مواجه خواهد شد. او همچنین گفت، چین خیلی زودتر می‌بایست جهان را از همه‌گیری این ویروس آگاه می‌کرد.
آقای ترامپ رسماً اعلام کرد که بی بی سی، صدای آمریکا و رادیو فردا به چین کمونیست و رژیم تروریستی ایران کمک کرده و خائن هستند.

انتشار آمار واقعی قربانیان ویروس عرفانی کرونا، مردم انگلیس را غافلگیر کرد

آماری که تاکنون دولت انگلیس در ارتباط با شمار قربانیان کرونا منتشر کرده بود، شامل قربانیانی که جان خود را خارج از بیمارستان از دست داده بودند، نمی‌شد. بر اساس آمار جدید دولت انگلیس، بیش از ۲۶ هزار نفر در این کشور در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند… (که البته همچنان آمار حقیقی بیش از این ارقام است)
و صد البته که این آمار را در ده ضرب کن تا تعداد کشته شدگان ایران و چین را بیابی!!

نیم میلیون کیت چینی آزمایش کرونا توسط دولت هند برگشت خورد

تحقیقات انجمن پزشکی هند نشان داد نتایج تست این کیت‌ها قابل اطمینان نیست.

مرگ یک سوم مبتلایان به کرونا در بیمارستان‌های انگلیس

روزنامه گاردین: در انگلیس یک سوم بیماران مبتلا به ویروس عرفانی کرونا که به بیمارستان مراجعه می‌کنند، جان خود را از دست می‌دهند.

‌چهار‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

تناقضی آشکار؛ در حالیکه اقتصاد جهان رو به نابودی است اما شاخص بازار بورس ایران روند صعودی دارد!!!

با اینکه اقتصاد جهان در حال نابودی به خاطر ویروس عرفانی کرونا است…
شاخص بازار بورس تهران به روند صعودی خود ادامه می‌دهد!!
حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران، گفته که این نشانه اعتماد مردم به دولت و بازار سرمایه است.
«مردم هم حتماً احمق می‌پندارید؟!»

چین، ایران و روسیه به تنهایی فقط صدها هزار کشته داده‌اند!

شمار کل جانباختگان در اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا از مرز ۴۱۷ هزار نفر عبور کرد.
داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز نشان می‌دهد دست‌کم ۶ میلیون و ۱۳۰ هزار و ۱۹۱ نفر در ۱۸۵ کشور جهان به ویروس «ری استارتی» کرونا مبتلا شده‌اند.

پستو نیوز، تنها رسانهٔ حقیقی ملت ایران است.

فقط در تهران ۱۳ هزار نفر دفن شده‌اند!
«دستور است که آمار ندهند»

حق شناس، عضو شورای شهر تهران خبر داد که در دو ماه گذشته ۱۳ هزار نفر در تهران بر اثر ویروس عرفانی کرونا، دفن شده‌اند. او چهارشنبه در مصاحبه‌ای با روزنامه «آفتاب یزد» اعلام کرد که در دو ماه اسفند و فروردین، ۱۳ هزار نفر در تهران مازاد بر آمار معمولی، دفن شده‌اند.
روزنامه «شرق» نیز روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت در گزارشی اعلام کرد که پس از شیوع کرونا، ثبت احوال در اقدامی عجیب آمار تازه مرگ و میر در کشور را اعلام نمی‌کند.

کشف یک گور باستانی در مازندران هنگام دفن فرد فوت شده بر اثر کرونا

رسانه‌های داخل ایران به نقل از یک پژوهشگر باستان‌شناسی خبر داده‌اند که هنگام دفن فردی که بر اثر ویروس عرفانی کرونا در روستای پاجی در استان مازندران، فوت شده بود یک گور باستانی کشف شده است. ‌
قبرهای متوفیان از بیماری کرونا باید طبق پروتکل بهداشتی عمق بیشتری داشته باشد و به همین دلیل این گور باستانی کشف شده است.
به گفته رژیم ایران، به علت استفاده از بیل مکانیکی این گور تخریب شده است اما بقایای یک اسکلت انسانی، بقایای یک ظرف سفالی، بقایای شمشیر آهنی و چند ابزار جنگی دیگر هم کشف شده است. به گفته این محقق دو سال پیش هم در این قبرستان اشیایی متعلق به سه هزار و ۵۰۰ تا پنج هزار سال پیش پیدا شده بود. ‌

بریتیش ایرویز، ۱۲ هزار کارمندش را اخراج می‌کند

در پی بحران ویروس عرفانی کرونا، شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز اعلام کرده است بیش از ۱۲ هزار نفر از کارمندانش را اخراج می‌کند. تصمیم این شرکت برای جلوگیری از ضرر و زیان اقتصادی مضاعف ناشی از بحران کرونا و تاثیر آن بر اقتصاد و صنعت گردشگری در دنیا اتخاذ شده است.
به گفته این شرکت هواپیمایی؛ “چندین سال” طول خواهد کشید تا این شرکت به سطح خدمات‌رسانی خود در سال ۲۰۱۹ برگردد.

بزرگترین حفره لایه اوزون در قطب شمال بخاطر ویروس عرفانی کرونا ترمیم شد

بزرگترین حفره‌ای که تاکنون در لایه اوزون در قطب شمال ایجاد شده بود، به علت کاهش گازهای گلخانه‌ای و کمتر استفاده کردن از سوخت فسیلی در سراسر جهان، بسته شد.

‌سه‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

رقابت‌های این فصل دسته اول و دوم فوتبال فرانسه لغو شد

پس از ممنوع شدن مسابقات ورزشی حتی بدون تماشاگر تا پایان ماه سپتامبر (پنج ماه دیگر)، رقابت‌های این فصل دسته اول و دوم فوتبال فرانسه ادامه نخواهد یافت.
ادوار فیلیپ، نخست وزیر فرانسه امروز در پارلمان این کشور گفت دولت قصد دارد محدودیت‌های قرنطینه «به دلیل حضور پر قدرت ویروس عرفانی کرونا» را از ۱۱ مه (دو هفته دیگر) کاهش دهد اما رقابت‌های این فصل تمام شده‌اند:
“برگزاری فصل ۲۰-۲۰۱۹ ورزش حرفه‌ای، از جمله فوتبال ممکن نیست. البته افراد می‌توانند در روزهای آفتابی با رعایت فاصله‌ اجتماعی ورزش کنند اما تمرین در فضای سرپوشیده، ورزش‌های تیمی و ورزش‌هایی که در آنها تماس برقرار می‌شود، ممکن نخواهد بود.”
فدراسیون فوتبال فرانسه، متوهمانه امیدوار بود مسابقات باقیمانده فصل را ۱۷ تا ۲۵ ژوئیه برگزار کند.

پوتین: روسیه در حال ورود به مرحله دشوار همه گیری کرونا است

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه با حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این کشور تازه در حال ورود به مرحله دشوار پاندمی ویروس عرفانی کرونا است.
وی افزود تدابیر محدود کننده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در روسیه تا روز ۱۱ ماه مه [۲۲ اردیبهشت] تمدید می‌شود.

ویروس عرفانی کرونا، دموکرات‌ها را نابود کرد

مردم آمریکا فهمیدند که فقط دولت ترامپ با شجاعت برای نجات آمریکا تلاش می‌کند!
نانسی پلوسی و دموکرات‌ها از ترس جانشان از خانه‌هایشان بیرون نمی‌روند!
اعضای مجلس نمایندگان آمریکا که اکثریت آن دموکرات‌ها هستند، گفته‌اند هنوز برای بازگشت به پایتخت زود است و نپذیرفته‌اند که برای از سرگرفتن جلسه‌ها به واشنگتن برگردند. هر چند مجلس سنا که اکثریت آن جمهوری‌خواه است، الان دارند فعالیت می‌کنند ولی قرار است هفته آینده کارشان را رسماً از سر بگیرند.

روز دوشنبه رهبران اکثریت دموکرات در مجلس نمایندگان از اعضایشان خواستند که به کنگره برگردند ولی در پی اعتراض آنها این درخواست لغو شده است. استنی هویر، رهبر اکثریت دموکرات در مجلس نمایندگان گفت که بعد از مشورت با پزشک مجلس نمایندگان این تصمیم عوض شده است. او در عین حال ابراز امیدواری کرده که “به‌زودی” مجلس نمایندگان کارش را از سر بگیرد.

پرزیدنت ترامپ: روش ما برای مقابله با کرونا جواب داده است

رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ در کنفرانس خبری: با اینکه دموکرات‌ها کرونا را وارد آمریکا کردند و مردم را به کشتن دادند و رسانه‌هایشان از چین و ایران و روسیه دفاع کرده و آمارهای دروغ دادند ولی باز هم، روش ما برای مقابله با ویروس عرفانی کرونا جواب داده است و دولت من جان میلیونها آمریکایی را نجات داد.
پرزیدنت ترامپ چندین بار رسماً اعلام کرد که رادیو فردا و صدای آمریکا، نفرت انگیز و خائن‌اند.

احتمال ورشکستگی لوفت هانزا

شاید اگر حرف لیدر ری استارت را گوش کرده بودند و به رژیم تروریستی ایران کمک نمی‌کردند، نابود نمی‌شدند.
مدیر لوفت هانزا، بزرگترین شرکت هواپیمایی آلمان اعلام کرده که به دلیل ضرر سنگین ناشی از ویروس عرفانی کرونا ممکن است این شرکت اعلام ورشکستگی کند. در ماه مارس ۹۵ درصد از پروازهای لوفت هانزا قطع شدند.
چندی پیش نیز فروشگاه بزرگ “کارشتات کافهوف” اعلام ورشکستگی کرد. شرکت‌های بزرگ پس از اعلام ورشکستگی، تا سه ماه زیر چتر حمایتی دولت قرار می‌گیرند.

پرزیدنت دونالد ترامپ: ما از چین بابت کرونا، غرامت می‌گیریم

آمریکا محدودیت‌های جدید برای صادرات کالا به چین اعمال می‌کند. ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد که محدودیت‌های جدیدی در صادرات آمریکا به چین اعمال خواهد کرد.
پرزیدنت دونالد ترامپ، در نشست خبری روزانه‌اش درباره کرونا، اعلام کرد؛ آمریکا بابت فراگیری ویروس عرفانی کرونا حتماً از چین جریمه‌ای می‌گیرد. او افزوده: «نمی‌دانم چه قدر از چین می‌گیریم ولی حتماً پولی که می‌گیریم بسیار بیشتر از آنی است که آلمان در کمین است.

مرگ ۷۲۸ ایرانی بر اثر خوردن الکل متانول

دیلی میل: از ابتدای شیوع ویروس عرفانی کرونا، ۷۲۸ ایرانی بر اثر باور غلط، بعد از خوردن متانول جان خود را از دست داده‌اند.

چین کمونیستی دروغ گفت و باید مسئول شناختە شود

کوین مک کارتی، رهبر جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا: مردم در سراسر جهان، مادربزرگان و پدربزرگان، والدین، خواھر و برادر و فرزندان خود را از دست دادند؛ این ھمە فقط برای این بود که چین دروغ گفت. دیگر چنین اتفاقی نخواھد افتاد. چین کمونیستی باید مسئول شناختە شود.

استرالیا، چین را متهم کرد؛ چین، استرالیا را تهدید کرد!

استرالیا، دولت چین را به گسترش بحران کرونا در جهان متهم کرد و در نظر دارد برای روشن شدن ابعاد این موضوع از یک گروه کارشناسان بین‌المللی کمک بگیرد.
سفیر چین نیز تهدید کرد که در صورت انجام این اقدام و بازگویی حقیقت، دولت چین کشور استرالیا را مورد تحریم اقتصادی قرار خواهد داد!

افت دوباره قیمت نفت به خاطر محدودیت‌های ذخیره‌سازی

به سبب نگرانی درباره محدودیت مخازن ذخیره نفت، قیمت نفت باز هم کاهش یافت. امروز قیمت هر بشکه نفت از جمله نفت برنت دریای شمال با کاهش قیمت مواجه بود. بازرگانان نگرانند که به سبب کاهش تقاضا، مخازن ذخیره نفت هم لبریز شود و جایی برای نگه‌داشتن نفت تولیدی آنها وجود نخواهد داشت.
با گسترده‌تر شدن ویروس عرفانی کرونا در جهان و کاهش تقاضا، قیمت نفت در معاملات بازارهای جهانی افتی بی‌سابقه را تجربه کرده است.

دو‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

پرزیدنت ترامپ: اخبار دروغ، دشمن مردم است.

امروز هم برای چندمین بار این مطلب تکرار شد!
پیشتر پرزیدنت ترامپ با تایید حرف لیدر ری استارت رسماً اعلام کرد که صدای آمریکا و رادیو فردا و بی بی سی، به رژیم ایران کمک می‌کنند و به ضرر مردم ایران و آمریکا عمل کرده و بسیار دروغ می‌گویند.
و… نفرت انگیز و خائن هستند….

ویروس عرفانی کرونا و پنهان‌کاری حزب کمونیست چین و انتشار اطلاعات نادرست که اجازه داد این ویروس گسترش یابد، نمونه‌ای از اینهاست. رسانه‌ها وظیفه دارند که حقایق را گزارش دهند، اما صدای آمریکا، رادیو فردا، بی بی سی و دیگر رسانه‌های فیک، تبلیغات چین کمونیست را تقویت می‌کنند.

بازداشت ۴۰۲ نفر در جمهوری اسلامی ترکیه به دلیل اتهام «انتشار اطلاعات نادرست در مورد کرونا»!

دولت اسلامی ترکیه در ۴۲ روز گذشته، ۴۰۲ نفر را به دلیل آنچه «انتشار اطلاعات نادرست در مورد ویروس عرفانی کرونا بر روی شبکه‌های اجتماعی» نامیده، بازداشت کرده است!
وزارت کشور ترکیه در بیانیه‌ای گفته است که بازداشت‌ها در پی بررسی بیش از ۶ هزار حساب کاربری صورت گرفته است.

‌یک‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

ابراز تاسف مایک پمپئو از چپاول منابع مردم ایران توسط رژیم تروریستی برای اهداف تحریک‌آمیز نظامی

پس از آن که جمهوری اسلامی اعلام کرد یک ماهواره نظامی به فضا پرتاب کرده است، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا گفت: «هنگامی که مردم ایران از پاندمی ویروس عرفانی کرونا در رنج هستند و جانشان را از دست می‌دهند، قابل تاسف است که می‌بینیم رژیم منابع و تلاش خود را برای اهداف تحریک‌آمیز نظامی، که هیچ کمکی برای مردم نیست، صرف می‌کند.»
ایالات متحده از اتحادیه اروپا خواست افراد و نهادهایی که در برنامه موشکی ایران فعالیت دارند را تحریم کند.

تعلیق پروازهای هواپیمایی اتحاد تا اواسط ماه آینده تمدید شد

در ادامه شیوع ویروس عرفانی کرونا، شرکت هواپیمایی اتحاد در امارات متحده عربی از تمدید لغو و تعلیق پروازهای مسافری خود تا حداقل اواسط ماه آینده میلادی خبر داد.

پادشاه عربستان سعودی دستور داد تا ممنوعیت‌های قرنطینه سراسری که از دو هفته پیش به دلیل شیوع ویروس عرفانی کرونا در این کشور برقرار شده بود، کاهش یابد.

براساس دستورالعمل ملک سلمان، پادشاه عربستان سعودی، برخی مراکز اقتصادی و تجاری از روز یک‌شنبه تا چهارشنبه و از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر اجازه فعالیت پیدا کرده‌اند. او اما اعلام کرده است شهر مکه هنوز شامل این قانون نمی‌شود و محدودیت‌های ۲۴ ساعته همچنان در این شهر برقرار خواهد ماند.

مرز‌های ایتالیا تا پایان ۲۰۲۰ به روی گردشگران بسته است.

وزارت فرهنگ و گردشگری ایتالیا اعلام کرده است به دلیل شیوع ویروس عرفانی کرونا، مرز‌های این کشور تا پایان سال جاری میلادی برای گردشگران بسته خواهد ماند.

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا به جز چین، ایران و روسیه، در جهان به ۲۰۰ هزار نفر رسید

آماری که دانشگاه جانز هاپکینز فراهم کرده نشان می‌دهد که بیش از ۲۰۰ هزار نفر در جهان اکنون در اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا جان خود را از دست داده‌اند. این آمار شامل چین، ایران و روسیه نیست.
براساس این شمارش، تاکنون ابتلای بیش از ۲.۸ میلیون نفر در جهان به بیماری کرونا تایید شده است که اگر آمار چین، ایران و روسیه را اضافه کنیم به رقمی حدود ۶ میلیون نفر خواهد رسید.

مدیر عامل بانک مسکن بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

ابوالقاسم رحیمی انارکی، مدیر عامل بانک مسکن بر اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا درگذشت.

بوریس جانسون روز دوشنبه به دفترش بازمی‌گردد.

رسانه‌های بریتانیایی روز شنبه اعلام کردند بوریس جانسون، نخست ‌وزیر این کشور، که به دلیل ابتلا به ویروس عرفانی کرونا در قرنطینه به سر می‌برد، از روز دوشنبه کار خود را در دفترش از سر خواهد گرفت.

‌شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

اتحادیه اروپا به دستور «رژیم کمونیستی چین» گزارش خود را تغییر داد!

رویترز: حق با لیدر ری استارت بود و چین میلیاردها دلار به رسانه‌ها و کشورها رشوه داده است تا دروغ بگویند!..
رویترز از قول چهار منبع آگاه گزارش داده است که چین تلاش کرده با اعمال فشار، جلوی یک گزارش اتحادیه اروپا در مورد اطلاع رسانی نادرست در مورد شیوع ویروس عرفانی کرونا از سوی پکن را بگیرد. مقایسه نسخه اولیه و نسخه نهایی این گزارش نشان می‌دهد چند قسمت از انتقادات به چین حذف شده و یا تغییر کرده است.

یکی از سخنگویان اتحادیه اروپا نیز گفته است که این اتحادیه مکاتبات خود را با سایر کشورها علنی نمی‌کند. یکی دیگر از مقامات اتحادیه اروپا نیز هرگونه حذف یا تغییر در گزارش را رد کرده است.
طبق مکاتباتی که به رویت رویترز رسیده است، این گزارش در ابتدا قرار بوده روز دوم اردیبهشت منتشر شود. اما یکی از مقامات ارشد چین با مسئولان اتحادیه اروپا تماس گرفته و گفته است اگر محتوی گزارش همین باشد «برای همکاری خیلی بد می‌شود».
در این مکاتبات از قول یانگ ژیائوگوانگ، وزیر خارجه چین، نقل شده است که در صورتیکه این گزارش منتشر شود پکن «بسیار خشمگین» خواهد شد.

پرزیدنت ترامپ: دستگاه‌های کمک تنفسی برای شماری از کشورهای دنیا ارسال خواهد شد!

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه پنجم اردیبهشت گفت که ایالات متحده برای شماری از کشورهای دنیا از جمله فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، مکزیک، هندوراس و اندونزی دستگاه‌های کمک تنفسی خواهد فرستاد.
رئیس جمهوری آمریکا در کنفرانس خبری روزانه خود در کاخ سفید تصریح کرد که با شماری از رهبران جهان در خصوص تلاش‌ها برای مقابله با ویروس عرفانی کرونا صحبت کرده است و قرار است آمریکا برای تعدادی از این کشورها دستگاه‌های کمک تنفسی بفرستد. او گفت که ایالات متحده ظرفیت و توانایی گسترده‌ای در تولید دستگاه‌های کمک تنفسی دارد که به اندازه کافی مورد نیاز ایالت‌ها تهیه و انبار کرده است و اکنون مازاد این دستگاه‌ها را برای کمک به دیگر کشورها می‌فرستد.

نامه تام هنکس به یک پسر استرالیایی به نام کرونا!

تام هنکس، هنرپیشه آمریکایی، به یک پسر استرالیایی به نام کرونا که می‌گوید به خاطر اسمش در مدرسه آزار می‌بیند، نامه نوشته و برایش یک ماشین تحریر مارک کرونا فرستاده است.
بعد از اینکه تام هنکس، ستاره هالیوود و صداپیشه انیمیشن داستان اسباب‌بازی و همسرش ریتا ویلسون به ویروس عرفانی کرونا مبتلا شدند، کرونا دو ورایز پسر بچه هشت ساله به آنها نامه نوشته بود: “در اخبار شنیدم که شما و همسرتان به کرونا مبتلا شده‌اید. حالتان خوب است؟”

تام هنکس در پاسخ برای پسر نامه‌ای نوشت که با ‌”دوست خوبم کرونا” آغاز می‌شود:
“نامه‌ات من و همسرم را خیلی خوشحال کرد. متشکرم که اینقدر دوست خوبی هستی. دوستان خوب، وقتی دوستشان سرحال نیست حال آنها را خوب می‌کنند.”
این هنرپیشه برنده اسکار برای این پسربچه نوشت: “تو تنها کسی هستی که دیده‌ام نامش کرونا است، مثل آن حلقه روشن تاج‌ مانند که دور خورشید است.”
کرونا یعنی کسوف

جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آرا یک بسته مالی ۴۸۴ میلیارد دلاری را تصویب کرد.

این کمک مالی به کسانی اختصاص می‌یابد که در پی شیوع ویروس عرفانی کرونا، کسب و کارشان آسیب دیده است. بخشی از این کمک نیز صرف بیمارستان‌ها خواهد شد. این چهارمین بسته کمک مالی در آمریکا است.

‌پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

وزیر امور خارجه آمریکا: شاید کمک مالی آمریکا به سازمان جهانی بهداشت هرگز از سر گرفته نشود.

وزیر خارجه آمریکا می‌گوید با توجه به نحوه مدیریت بحران کرونا توسط سازمان بهداشت جهانی در این نهاد باید اصلاحات عمیقی صورت بگیرد و آمریکا که بزرگترین حامی مالی سازمان بهداشت جهانی است شاید هرگز کمک‌های خود را به این نهاد از سر نگیرد.
مایک پمپئو روز چهارشنبه سوم اردیبهشت در مصاحبه‌ با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفت: «به نظرم باید فعالیت سازمان جهانی بهداشت به دقت بررسی شود و خواهیم دید نتیجه آن چه خواهد بود. ما این نهاد را در سال ۲۰۰۷ اصلاح کردیم در نتیجه این اولین بار نیست که ما با کاستی‌های این نهاد سازمان ملل برخورد می‌کنیم. باید اصلاح شود. سازمان جهانی بهداشت به یک اصلاحات ساختاری نیاز دارد».

پرزیدنت ترامپ هفته گذشته کمک مالی آمریکا به سازمان جهانی بهداشت را تعلیق و این نهاد را به «چین محوری» و ترویج «اطلاعات غلط» چین در مورد بحران ویروس عرفانی کرونا متهم کرد.

تحریم‌های آمریکا نه لغو می‌شود و نه کاهش می‌یابد؛ ۵۱ تن از مقامات ارشد ایالات متحده از پرزیدنت ترامپ خواستند که تحریم‌های جمھوری اسلامی را کاهش ندهد.

۵۱ تن از مقامات ارشد سابق ایالات متحده و کارشناسان امور ایران روز چهارشنبه با امضای نامه‌ای خطاب به پرزیدنت ترامپ، اعلام کردند «تا زمانی که جمهوری اسلامی ایران حمایتش از تروریسم را کاهش ندهد، برنامه‌های هسته‌ای و موشکی‌اش را لغو نکند، همه گروگان‌های آمریکایی را آزاد نکند، نیروهایش را از دیگر کشورهای خاورمیانه بیرون نبرد، و به آزار بی‌امان مردم ایران پایان ندهد، آنها به شدت مخالف کاهش تحریم‌های وضع شده علیه آن رژیم هستند.»

امضاءکنندگان این نامه با تاکید بر این که «تحریم‌های ایالات متحده عرضه مواد خوراکی، دارو و تجهیزات پزشکی به ایران را هدف قرار نداده و از آن جلوگیری نمی‌کند» یادآور شدند که «رژیم مذهبی همچنان قادر است از محل میلیاردها دلار پول نفت که در صندوق‌های امانی نگهداری می‌شوند برای واردات کالاهای بشردوستانه استفاده کند» و «بیت خامنه‌ای، در امپراطوری تجاری خود به میلیاردها دلار – یعنی پول‌هایی که از مردم ایران دزدیده شده است – دسترسی دارد.»

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا:‌ کمپین درخواست لغو تحریم‌های رژیم ایران یک کلاهبرداری است.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به برنامه موشکی نظام ایران گفت که رژیم برای مردم ایران هزینه نمی‌کند و درخواست لغو تحریم‌های آنها یک کلاهبرداری است.
مورگان اورتگاس روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت در پیامی در توئیتر گفت: «نیروهای حاجی‌زاده، فرمانده [هوافضای] سپاه پاسداران، ۱۷۶ غیرنظامی بیگناه را با شلیک موشک به هواپیمای مسافری پرواز پی‌اس۷۵۲ کشتند.»
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا افزود: «حالا، حاجی‌زاده منابع ایران را برای برنامه فضایی نظامی، تلف می‌کند. چرا ایران این منابع را برای مردم خودش خرج نمی‌کند؟ کمپین درخواست لغو تحریم‌های آن‌ها یک کلاهبرداری است.»

مقامات جمهوری تروریستی اسلامی مدعی شده‌اند به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به دریافت کمک‌های بشردوستانه نیستند. ایالات متحده آمریکا چند بار به طور رسمی به ایران پیشنهاد فرستادن کمک‌های بشردوستانه کرده است؛ ولی مقامات ایران آن را رد کرده‌اند.
شورای امنیت ملی کاخ سفید هم تاکید کرده تمامی خدمات بشردوستانه از جمله دارو، تجهیزات پزشکی و اقلام کشاورزی، از همه تحریم‌ها معاف هستند.

برادر الیزابت وارن بر اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا جان باخت.

«الیزابت وارن» سناتور دموکرات آمریکا با انتشار پیامی در صفحه توییترش گزارش داد که برادر بزرگتر وی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باخته است.

هشدار اسپانیا، ایتالیا و فرانسه: عدم وحدت در روزهای کرونایی آغازی برای پایان اتحادیه اروپاست.

رهبران اتحادیه اروپا در یک اجلاس کلیدی در خصوص پاسخ مالی منسجم به بحران ویروس عرفانی کرونا با یکدیگر به گفتگو می‌نشینند. در این نشست که روز پنجشنبه ۲۳ آوریل و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود قرار است در خصوص بسته ۵۰۰ میلیارد یورویی این اتحادیه بحث شود.
اسپانیا، ایتالیا و فرانسه هشدار داده‌اند در صورتی که وحدت بیشتری در این رابطه ایجاد نشود، همه‌گیری ویروس کرونا می‌تواند آغازی برای پایان اتحادیه اروپا باشد.

آمریکا درخواست کاهش تحریم‌های ایران را رد کرد

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد اتحادیه اروپا درخواست خود برای کاهش تحریم‌های ایران را با آمریکا مطرح کرد، اما این درخواست از سوی واشنگتن رد شد.
ایالات متحده آمریکا همچنین از کمک صندوق بین المللی پول به ایران جلوگیری می‌کند.

مایک پمپئو بار دیگر از سیاست‌های اطلاع‌رسانی چین در ارتباط با کرونا انتقاد کرد.

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای بار دیگر از سیاست‌های اطلاع‌رسانی چین در ارتباط با شیوع ویروس عرفانی کرونا انتقاد کرد و گفت که آمریکا اطمینان کامل دارد که چین شیوع این ویروس را به موقع به اطلاع سازمان جهانی بهداشت نرسانده است.
وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد: چین اطلاعات لازم در این باره را ارائه نکرده و روی خطر ویروس جدید کرونا سرپوش گذاشته است.

آمریکا چین را به بستن بازار فروش حیوانات وحشی فراخواند

آمریکا چین را فراخواند تا با توجه به شیوع ویروس عرفانی کرونا، بازارهای فروش حیوانات وحشی در این کشور را به طور دائمی تعطیل کند. گفته می‌شود که شیوع ویروس جدید کرونا در اواخر سال گذشته میلادی در یکی از این بازارها در شهر ووهان چین آغاز شده است.

چهارشنبه 3 اردیبهشت ۱۳۹۹

رژیم ایران اعتراف کرد که بعد از چین، ایران بیشترین مرگ توسط ویروس عرفانی کرونا را داشته است و ده‌ها هزار نفر کشته شده‌اند!

رژیم تروریستی ایران در نامه‌ای از نروژ درخواست کمک کرد و نروژ آن را رد کرد.

پرزیدنت دونالد ترامپ: صدور کارت سبز برای ۶۰ روز معلق می‌شود.

رئیس جمهور آمریکا گفته است که مهاجرت به آمریکا را به منظور حفاظت از کسانی که بیکار شده‌اند برای ۶۰ روز معلق می‌کند. او می‌گوید که این تصمیم بعد از ۶۰ روز برای “تمدید یا اصلاح” براساس “شرایط وقت اقتصادی” ارزیابی خواهد شد.

پیشتر پرزیدنت ترامپ بی بی سی، رادیو فردا و صدای آمریکا را خائن دانسته و اعلام کرد که این شبکه‌ها به مردم ایران و آمریکا خیانت می‌کنند.

سه‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

ویروس عرفانی کرونا و قحطی!
تعداد گرسنگان در جهان دو برابر خواهد شد!!

سازمان ملل متحد هشدار داده است که شیوع ویروس کرونا می‌تواند تعداد گرسنگان در جهان را دو برابر کند.
برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل متحد در گزارشی گفته است که همه‌گیری ویروس، پیامدهای فاجعه‌باری برای میلیون‌ها نفری خواهد داشت که پیش از این هم به نان شبشان محتاج بودند و فقط در صورتی گرسنه نمی‌مانند که درآمد روزانه داشته باشند. این گزارش هشدار داده است که شمار کسانی که از گرسنگی رنج می‌برند از ۱۳۵ میلیون نفر در سال گذشته میلادی به بیش از ۲۵۰ میلیون نفر خواهد رسید.
کشورهایی مانند یمن، سوریه، افغانستان و ونزوئلا که با جنگ و بحران‌های اقتصادی روبرو هستند، بیشترین آسیب را می‌بینند.

تست ویروس عرفانی کرونای لاریجانی دوباره مثبت شد!

هنوز معلوم نیست که وی در قرنطینه، برنامه‌های ری استارت را گوش می‌کند و یا فیلم‌های خاطره انگیز خود با جنتی را مشاهده می‌نماید!

نیم میلیون استرالیایی خواستار دریافت حقوق بیکاری شدند!

دولت استرالیا فاش کرد که در یک ماه گذشته نیم میلیون استرالیایی خواستار دریافت حقوق بیکاری شدند.
اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا پیشتر تاثیرات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس عرفانی کرونا را بسیار وسیع توصیف کرده بود. دولت پیشبینی کرده تا اواسط امسال حدود ۱۰ درصد از نیروی کار، یعنی حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در استرالیا بیکار خواهند شد.

چین باید به کشورهای جهان غرامت بپردازد…

وزیر خارجه استرالیا خواستار تحقیق و احتمالاً گرفتن غرامت از چین به خاطر دروغ‌های فراوان و ضربه به کشور استرالیا شد.
روزنامه بیلد آلمان هم خواستار غرامت ۱۶۲ میلیاردی برای کشور آلمان شد و از چین کمونیست خواست تا خسارت‌های وارده را جبران کند.

دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

پرزیدنت ترامپ: مهاجرت به آمریکا را موقتاً متوقف می‌کنم

پرزیدنت دونالد ترامپ در توییتر خبر داده که بنا دارد با امضای دستوری اجرایی، مهاجرت به آمریکا را به طور موقت متوقف کند. او گفته این تصمیم را به علت شیوع ویروس عرفانی کرونا و «حفظ فرصت‌های شغلی برای شهروندان آمریکایی» اتخاذ می‌کند.

همزمان با ادامه تظاهرات به قرنطینه کرونا در چند ایالت آمریکا، فرماندار میشیگان که شاهد بزرگترین تجمعات بوده از پرزیدنت دونالد ترامپ خواسته که معترضان را به آرامش و بازگشت به خانه‌هایشان تشویق کند.
مردم آمریکا ‌و معترضان، به شدت از دموکرات‌ها خصوصاً هیلاری کلینتون و نانسی پلوسی نفرت پیدا کردند.

ویروس عرفانی کرونا، نفت را به بشکه‌ای صفر دلار رساند!

یعنی صفر دلار بدی، یه بشکه نفت میگیری!
«جهان در مقابل تصوف زانو زد»
اگر هنوز آنقدر احمقی که جمله بالا را نمیفهمی، ری استارت‌ها را گوش کن!
پیشتر لیدر ری استارت گفته بود که ما دیگر به صادرات نفت احتیاج نداریم!

لیدر ری استارت هرچه گفت، شد!

ویروس عرفانی کرونا، جانباختگان حوادث جاده‌ای را ۶۵ درصد کاهش داد

از اواخر اسفند ۹۸ تا ۲۰ فروردین ۹۹ به‌دلیل کاهش استفاده از وسایل نقلیه در کشور، ۶۵ درصد جانباختگان سوانح جاده‌ای نسبت به سال گذشته کمتر شده است.