اخبار حقیقی ویروس عرفانی کرونا – مرداد ۱۳۹۹

اپیدمی کروناویروس

۱۳۹۹/۵/۳۰

کشتار دسته جمعی مردم توسط هواپیمایی رژیم ایران!

شرکت‌های هواپیمایی در ایران پروتکل‌های بهداشتی را در پروازهای داخلی رعایت نمی‌کنند. مسافران را حتی در صندلی‌های وسط هواپیما هم می‌نشانند.
ایران توانایی صادرات کرونا به جهان را به تنهایی دارد!

۱۳۹۹/۵/۲۷

ممنوعیت برگزاری عزاداری محرم امسال در کربلا به دلیل همه‌گیری ویروس عرفانی کرونا

پلیس کربلا گفته است که تا ۱۳ محرم به کربلا سفر نکنید.
فرماندهی پلیس کربلا از بسته شدن تمام ایست‌های بازرسی به روی زائران و شهروندان تا ۱۳ محرم خبر داده است. به گزارش رسانه‌ها او از شهروندان تمام استان‌های عراق خواسته تا به کربلا سفر نکنند.
شیوع ویروس کرونا موجب شده است تا امسال عزاداری محرم در این شهر برگزار نشود.

۱۳۹۹/۵/۲۷

بزرگترین انقباض اقتصادی در ژاپن به علت شیوع کرونا

با گسترش شیوع کرونا، اقتصاد ژاپن در سه ماهه دوم سال جاری میلادی به سریعترین انقباض اقتصادی در طول تاریخ این کشور رسیده است. در این مدت، تولید ناخالص داخلی سومین اقتصاد بزرگ جهان نزدیک به ۲۸ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافت؛ این کاهش در مقایسه با سه ماهه اول سال جاری میلادی نزدیک به ۸ درصد بوده است.
سومین اقتصاد بزرگ دنیا با سپری کردن کاهش نرخ تولید ناخالص داخلی در دو فصل متوالی وارد رکود شد که حالا انقباض اقتصاد این کشور برای سومین فصل متوالی امسال، بدترین عملکرد اقتصادی این کشور را رقم زده است.

۱۳۹۹/۵/۲۲

رکود اقتصادی انگلیس به دلیل کرونا

آمارهای رسمی نشان می‌دهد که در نتیجه پیامدهای همه‌گیری ویروس عرفانی کرونا، اقتصاد انگلیس پس از ۱۱ سال برای نخستین ‌بار وارد رکود اقتصادی شده است. مرکز آمار این کشور روز چهارشنبه ۲۲ مرداد اعلام کرد که اقتصاد بریتانیا در سه ماهه نخست امسال در مقایسه با دوره مشابه پارسال، ۲۰/۴ درصد افت کرده است.
از زمان بحران مالی این کشور در سال ۲۰۰۹، این نخستین ‌بار است که نرخ رشد اقتصادی انگلستان تا این اندازه کاهش می‌یابد.

۱۳۹۹/۵/۲۱

گران‌ترین ماسک صورت برای پیشگیری از کرونا

گران‌ترین ماسک صورت برای پیشگیری از ویروس عرفانی کرونا به ارزش ۱.۵ میلیون دلار در اسرائیل به سفارش یک تاجر چینی! ساخته شد.

۱۳۹۹/۵/۲۱

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۲۰ میلیون نفر گذشت

تعداد مبتلایان بسیار بیشتر از ۲۰ میلیون نفر است. کشورهای چین، روسیه و ایران آمار واقعی را پنهان می‌کنند.

۱۳۹۹/۵/۱۹

محققان ژاپن: ویروس کرونا دائماً در حال جهش ژنتیکی است!

پژوهشگران ژاپنی می‌گویند تحقیقات سه هفته اخیر آنها نشان می‌دهد دلیل شیوع گسترده و ناگهانی ویروس عرفانی کرونا در این کشور در هفته‌های اخیر، جهش ژنتیکی و انتشار پنهانی و هوشیارانهٔ ویروس طی ماه‌های گذشته است.
نزدیک به یک ماه پیش مشاور ارشد دولت ژاپن در زمینه همه‌گیری ویروس در مورد تهدید ناشی از جهش ویروس کرونای جدید و پیامد آن بر المپیک به تاخیر افتاده‌ی کشورش هشدار داده بود. کیوشی کوروکاوا گفته بود: «به نظر من ویروس در تمام مدت در حال جهش است و موج دوم احتمالاً توسط ویروس قوی‌تری شکل خواهد گرفت».

۱۳۹۹/۵/۱۸

چهار فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ برای حمایت مالی از آمریکایی‌ها در برابر کرونا

پرزیدنت ترامپ به هر کسی که بخاطر ویروس عرفانی کرونا بیکار شود، ماهی ۴۰ میلیون تومان خواهد داد.
پرزیدنت ترامپ چهار فرمان اجرایی به منظور ارائه حمایت مالی از آمریکایی‌ها در برابر آسیب‌های شیوع ویروس کرونا، صادر و امضا کرد.

۱۳۹۹/۵/۱۴

پرزیدنت ترامپ دموکرات‌های آمریکا را به کارشکنی در روند کمک رسانی به آمریکایی‌های آسیب دیده کرونا متهم کرد

او گفت «نانسی پلوسی دیوانه» رئیس مجلس نمایندگان و دیگر دموکرات‌ها برای رساندن چهارمین بسته پیشنهادی کمک به آمریکایی‌هایی که از اثرات ناشی از بیماری کرونا رنج می‌برند، کارشکنی می‌کنند.
وی همچنین گفت که شخصاً در مذاکرات با کنگره شرکت خواهد کرد، اما در عین حال با «نانسی پولسی دیوانه» ملاقات نخواهد کرد.
رئیس جمهور آمریکا گفت: «دموکرات‌ها آهسته آهسته به دور خود می‌چرخند آنچه برای آنها مهم است، جمع کردن پول برای نجات حاکمان چپ گرای افراطی است. دموکرات‌ها به مردم و به مشکلات بیکاری اهمیتی نمی‌دهند؛ آنها برای نجات خودشان تلاش می‌کنند».

۱۳۹۹/۵/۱۱

سخنان پرزیدنت ترامپ در توضیح برنامه خود برای مقابله با کرونا:

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در فلوریدا گفت: برنامه ما این است که در صورت آماده شدن واکسن ویروس جدید کرونا، نیروهای نظامی مسئولیت پخش و توزیع آن را عهده‌دار شوند. ما خیلی زود از دست این دشمن نامرئی [ویروس کرونا] خلاص شده و مدارس خود را بازگشایی می‌کنیم.

۱۳۹۹/۵/۹

آخرین وضعیت شیوع کرونا از زبان سخنگوی وزارت بهداشت ایران؛ ۱۵ استان در وضعیت قرمز و ۱۱ استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت ایران می‌گوید که از نظر شیوع کرونا، ۱۵ استان در وضعیت قرمز و ۱۱ استان در شرایط هشدار قرار دارد و هیچ نقطه‌ای از ایران نیست که آلوده به ویروس عرفانی کرونا نباشد.
لاری در توضیح وضعیت استان‌ها گفت: “استان‌های تهران، مازندران، گلستان، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، خراسان رضوی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، لرستان و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند و استان‌های آذربایجان غربی، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، یزد، گیلان و قم هم در وضعیت هشدار قرار دارند.”

۱۳۹۹/۵/۷

ابراز نگرانی عمیق رئیس اداره بهداشت عمومی آلمان نسبت به افزایش مبتلایان به کرونا

لوتار ویلر، رئیس اداره بهداشت عمومی آلمان نسبت به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور ابراز نگرانی عمیق کرده است. وی گفت که آلمان نسبت به جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، سهل انگاری به خرج می‌دهد و از مردم خواست تا ضوابط پیشگیری را به خوبی رعایت کنند.
آقای ویلر گفت که ویروس کرونا از میان نرفته و خطر ابتلای به این بیماری به همان شدت سابق وجود دارد.
مردم آلمان، آنگلا مرکل و ضعف مدیریت کشور را عامل اصلی ابتلا و مرگ بیماران می‌دانند.

۱۳۹۹/۵/۷

ابتکار جدید از شرکت هواپیمایی امارات؛ بیمه رایگان کرونا برای جذب بیشتر مسافر

شرکت هواپیمایی امارات، برای جذب بیشتر مسافران، بیمه رایگان ویروس عرفانی کرونا به مسافران خود ارائه داده است. مسافرانی که به این بیماری مبتلا شوند از خدمات درمانی، قرنطینه در هتل و حتی مراسم تدفین و خاکسپاری رایگان برخوردار خواهند بود؛ امارات اولین شرکتی است که چنین خدماتی ارائه کرده است.
این بیمه ۳۱ روز از آغاز سفر معتبر است و فعلاً تا پایان ماه اکتبر اجرایی است. این در حالیست که بسیاری از بیمه‌های مسافرتی، کرونا را شامل نمی‌شوند.

۱۳۹۹/۵/۶

ابتلای بیش از ۳۰۰ هزار نفر در بریتانیا به کرونا!

با تایید ابتلای ۶۸۵ نفر به ویروس عرفانی کرونا در شبانه روز گذشته در بریتانیا، آمار رسمی مبتلایان به کرونا در این کشور از مرز ۳۰۰ هزار نفر گذشت و به ۳۰۰ هزار و ۱۱۱ نفر رسید.
همچنین با ثبت ۷ مورد مرگ در اثر کرونا در شبانه روز گذشته آمار رسمی مرگ در اثر کرونا به ۴۵ هزار و ۷۵۹ نفر رسیده است.

۱۳۹۹/۵/۲

مردانی، عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا: در یک بخش آی.سی.یو از ۶۴ پرسنل، ۵۷-۵۸ نفر از آنها بیماری کرونا گرفتند!

مردانی در گفتگو با تلویزیون اول مرداد گفت: «ما الآن آمارهایی که داریم در بیمارستان‌های مختلف مثلاً می‌بینیم در یک بخش آی.سی.یو از مثلاً ۶۴ پرسنلی که در شیفت‌های مختلف می‌چرخند ۵۷-۵۸ نفر از آنها به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. خیلی از اینها باورتان نمی‌شود، ما می‌رویم تو بعضی از بخش‌ها می‌گویند آقا هنوز کارانه ما را ندادند یا مثلاً اضافه کاری اسفندمان را هنوز نگرفتیم، ولی باز می‌آیند…».

مردانی افزود: «در فصل تابستان علائم بیماری کرونا یک مقداری تغییر کرده، عمدتاً عزیزان با علایم گوارشی مراجعه می‌کنند. علایم گوارشی هم یکی از خصوصیتش این است که در میانسال‌ها، جوان‌ها و بچه‌ها بیشتر بیماری دیده می‌شود و برای همین است که دیدید در آن تصاویری که داشتید، الآن در بخش‌های کودکان متأسفانه تعداد زیادی بچه مبتلا به کرونا بستری شدند…».
مردانی درباره ابتلای کودکان به کرونا گفت: «همین الآن بیمارانی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مرکز طبی کودکان بیمارستان مفید و بیمارستان حضرت علی اصغر که واقعاً سورشارژ است الآن، از بچه‌های مبتلا به بیماران کرونایی هستند. بچه‌ای که به آی.سی.یو برود بین ۵۰ درصد، نزدیک ۵۰ درصد می‌تواند باعث مرگ و میر بشود».

۱۳۹۹/۵/۲

آمار جهانی ویروس عرفانی کرونا؛ دموکرات‌ها بی‌عرضه‌ترین رهبران جهان!

بیش از ۹۹ درصد کسانی که بر اثر کرونا می‌میرند و یا به این ویروس مبتلا می‌شوند، زیر مدیریت دموکراتها یا بی خدایان هستند!
از آلمان و فرانسه گرفته تا کانادا و روسیه!
مردم اعتقاد دارند که تا به حال هیچ وقت این مقدار در جهان، مسئول دزد و لجن به قدرت نرسیده بودند!
سکولارها و دموکراتها، بی‌عرضه‌ترین‌ها بودند و بعد از آنها کشورهای دیکتاتور مثل ایران، چین و…