اخبار حقیقی ویروس عرفانی کرونا – فروردین ۱۳۹۹

اپیدمی کروناویروس

یک‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

آخرین شمار رسمی جان‌باختگان همه‌گیری کرونا در ترکیه با ۱۲۷ نفر افزایش در ۲۴ ساعت به دست کم ۲۰۱۷ نفر رسیده است.

فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه، تعداد مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا را با حدود ۳۹۷۷ نفر افزایش در یک روز، حداقل ۸۶۳۰۶ نفر اعلام کرده است.
به این ترتیب ترکیه بعد از چین، ایران، اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، فرانسه، آلمان و بریتانیا، بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا را در جهان گزارش کرده است و دارد.

حضور الکس جونز در تظاهرات تگزاس؛ آمریکا را از ما نمی‎توانید بگیرید

الکس جونز یکی از مخالفین سر سخت دموکرات‌ها و گلوبالیست‌ها است که در تظاهرات تگزاس آمریکا در اعتراض به خیانت‌ها و مانع تراشی‌های رادیکال دموکرات‌ها و گلوبالیست‌ها علیه مردم آمریکا و پرزیدنت ترامپ، شرکت کرده است.

تظاهرات به قرنطینه کرونا در چند ایالت آمریکا همچنان ادامه دارد. مردم آمریکا ‌و معترضان، به شدت از دموکرات‌ها خصوصاً هیلاری کلینتون و نانسی پلوسی نفرت پیدا کردند.

نتایج یک نظرسنجی در ایران نشان می‌دهد که شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد بیش از پنجاه درصد مردم تاثیر منفی گذاشته و آن را کوچک‌تر کرده است.

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، ایسپا، می‌گوید که این نظرسنجی را در روزهای ۲۴ تا ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ انجام داده که عنوان می‌کند درآمد ۵۰.۷ درصد افراد پرسش‌شونده کاهش یافته است.
به گفته ایسپا، ۴۱.۷ درصد جامعه آماری اعلام کرده‌اند که کسب و کارشان در پی شیوع ویروس عرفانی کرونا تعطیل شده است و ۱۳.۵ درصد نیز شغلشان را از دست داده‌اند.

محمد جواد ظریف در توئیتی خطاب به رئیس جمهوری آمریکا گفته که ایران در چند ماه آینده که کرونا از بین رفت، دستگاه تنفس صادر خواهد کرد.

اشاره وزیر خارجه ایران تروریست به دستگاه‌هایی است که در پی شیوع ویروس عرفانی کرونا نیاز به آن در بیمارستان‌ها افزایش یافته و اکثر کشورها با کمبود آن مواجه شده‌اند.
احتمالاً قرار است که سالی ۳ دستگاه به جهان صادر شود و ایران می‌تواند سالانه ۵ هزار دلار درآمد داشته باشد!!

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به پرزیدنت دونالد ترامپ توصیه کرده که از “دخالت در امور دیگر ملل” به ویژه ملت او دست بردارد (و بگذارد تا ایران به کارهای تروریستی خود ادامه دهد). آقای ظریف همچنین نوشته که “ما هیچ توصیه‌ای از هیچ سیاستمدار آمریکایی قبول نمی‌کنیم و ما فقط مطیع چین و روسیه هستیم.”

در یک روز ۶ هزار تن به مبتلایان ویروس عرفانی کرونا در روسیه افزوده شده است!

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه در ۲۴ ساعت گذشته ۶ هزار و ۶۰ تن افزایش یافته و در مجموع به ۴۲ هزار و ۸۵۳ تن رسیده است. همچنین در یک روز اخیر در این کشور ۴۸ تن بر اثر کرونا جان خود را از دست داده و شمار جان‌باختگان به ۳۶۱ تن رسیده است.
به گزارش مرکز مبارزه با گسترش ویروس کرونا در روسیه ۴۳ درصد این بیماران علایم ابتلا نداشته‌اند. این مرکز اعلام کرده که ۳ هزار و ۲۹۱ تن از بیماران بهبود یافته‌اند.
البته آمار بسیار کم گفته شده است.

کف زدن فوتبالیست‌ها برای پرستاران و پزشکان

فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، در ویدیویی که بسیاری از فوتبالیست‌های معروف جهان در آن حضور پیدا کرده‌اند از پرستاران و پزشکان برای کمک به بیماران مبتلا به ویروس عرفانی کرونا قدردانی کرده است.

عدم برگزاری نماز جماعت عید فطر به دلیل ویروس عرفانی کرونا!

مسئولان مسجد النبی مدینه می‌گویند امسال به دلیل شیوع کرونا نماز جماعت عید فطر در این مسجد برپا نمی‌شود.
‏مفتی اعظم سعودی هم اعلام کرده است که نمازهای تراویح (۲۰ رکعت نماز جماعت در شب‌های رمضان) و نماز عید فطر در خانه‌ها برگزار می‌شود.

استرالیا خواهان تحقیقات بین‌المللی درباره چگونگی گسترش ویروس کرونا و عملکرد دولت چین در این زمینه شد.

مرایز پین، وزیر خارجه استرالیا به تلویزیون ای‌بی‌سی گفت دولتش از تحقیق مستقلانه در این خصوص حمایت می‌کند.
پیش از این، آمریکا هم چین را به عدم شفافیت در مورد کرونا متهم کرده است و آمارهای مرگ و میر در چین نشان داد که حق با آمریکا و البته لیدر ری استارت بود و‌ چین در مورد کشته شدگان بر اثر ویروس عرفانی کرونا دروغ گفته است.

سکوت دل انگیز خبری!!

پرزیدنت ترامپ در کنفرانس خبری، رو کرد به خبرنگاران و پرسید: آیا شما به آمارهای چین و ایران در مورد کشته شدگان بر اثر ویروس عرفانی کرونا، باور دارید؟!…
«خبرنگاران در سکوت مطلق فرو رفتند»… ترامپ به آنها خیره شد و… خبرنگاران کماکان سکوت کردند… خبرنگار سی ان ان خفه خون گرفته بود و خبرنگار صدای آمریکا و نیویورک تایمز… سکوت و سکوت و باز هم سکوت… آنها می‌دانستند هر پاسخی بدهند، از کار اخراج می‌شوند…
سکوت کماکان حکم فرما بود…
چون سوال ترامپ هوشمندانه و ساده بود!…
و آنها زبانشان بند آمده بود، چون همه دستشان در یک کاسهٔ چرب، می‌چرخید!

‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

پرزیدنت ترامپ: ایران قبل از اینکه من رئیس جمهور بشوم، خیلی پر رو بود و زیاد قد قد می‌کرد ولی الان فقط در حال تلاش است تا بقا داشته باشد و نابود نشود.

رئیس جمهوری ایالات متحده عصر روز ۳۰ فروردین در کنفرانس خبری کاخ سفید هنگامی که نموداری از آمار جهانی جانباختگان بر اثر کرونا به نمایش درآمد از خبرنگاران حاضر پرسید: آيا واقعا کسی آمار ایران و چین را باور می‌کند؟!
پرزیدنت ترامپ گفت؛ من به هیچ وجه آمارهای تلفات چین و ایران در مورد ویروس عرفانی کرونا را قبول ندارم و مطمئن هستم که دروغ می‌گویند.

پرزیدنت ترامپ در این کنفرانس خبری تلویحاً گفت؛ رژیم ایران پر رو بود و من تربیتش کردم… الان التماس می‌کند تا عوض نشود. او همچنین بار دیگر جان کری، وزیر خارجه سابق آمریکا ‌و دوست صمیمی تروریست‌ها را متهم کرد که با نقض «قانون لوگن» به جمهوری اسلامی کمک می‌کند. «قانون لوگن» یک قانون فدرال در آمریکا است که در سال ۱۷۹۹ تصویب نهایی شد. طبق این قانون، کسانی که مجوز ندارند، حق ندارند در مناقشه‌ها و اختلاف‌ها با ایالات متحده، با کشورهای خارجی مذاکره کنند.
پرزیدنت ترامپ در ادامه افزود؛ ایران حالا منتظر است تا شاید دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری شکست بخورد و آنها بتوانند دوباره از ایالات متحده امتیاز بگیرند.

رویترز: آزمایش‌های بخش خصوصی نشان می‌دهد شیوع ویروس کرونا در مسکو بسیار بیشتر از آمار دولتی است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، نتایج آزمایشگاه‌های بخش خصوصی از افراد بدون نشانه‌های بیماری در مسکو نشان می‌دهد که ویروس عرفانی کرونا برخلاف آمار دولتی، در بخش بیشتری از جمعیت مردم این شهر گسترش یافته است.

شمار مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در اسپانیا از ۲۰ هزار نفر گذشت

به گفته وزارت بهداشت اسپانیا، شمار مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در این کشور از ۲۰ هزار نفر گذشت. از زمان آغاز شیوع این ویروس تاکنون ۲۰ هزار و ۴۳ نفر جان خود را به دلیل ابتلا به ویروس عرفانی کرونا از دست داده‌اند.
در ۲۴ ساعت گذشته، ۵۶۵ نفر دیگر درگذشتند که در مقایسه با آمار روز گذشته که ۵۸۵ نفر بود، میزان کمی کاهش داشته است.
اسپانیا یکی از کشورهایی است که پس از چین، ایران و ایتالیا به شدت تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است.

افزایش شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در آلمان

در آلمان شمار افراد جدید مبتلا به ویروس عرفانی کرونا برای چهارمین روز متوالی افزایش یافته است. در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۶۰۰ مورد جدید ابتلا به کرونا گزارش شده‌اند.
شمار مرگ و میر هم افزایش داشته و با احتساب ۲۴۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۱۱۰ نفر رسیده است. روز گذشته وزیر بهداشت آلمان اعلام کرد که شیوع ویروس کرونا در این کشور تحت کنترل درآمده است!

موارد ابتلا به ویروس عرفانی کرونا در ژاپن افزایش چشمگیری یافته و بیمارستان‌ها به دلیل افزایش تعداد بیماران از پذیرش آنها خودداری می‌کنند.

پزشکان در ژاپن هشدار می‌دهند که سیستم درمانی این کشور در صورتی که دولت منابع بیشتری اختصاص ندهد، فرو خواهد پاشید.

کمک‌های اضطراری صندوق بین المللی پول شامل حال رژیم تروریستی ایران نمی‌شود.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به منظور کمک به مقابله با اپیدمی کرونا، کمک‌هایی را به کشورهای کم درآمد در سراسر جهان تخصیص داد‌ه‌اند که در لیست آنان نامی از رژیم ایران به چشم نمی‌خورد.
رژیم ایران در اوایل فروردین ماه برای مقابله با بحران کرونا از صندوق بین‌المللی پول درخواست پنج میلیارد دلار وام کرده بود.

‌جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

پرزیدنت ترامپ از سازمان بهداشت جهانی به شدت انتقاد کرد.

انتقاد شدید پرزیدنت ترامپ به مدیریت سازمان بهداشت جهانی (WHO) و زیر سوال بردن این سازمان که اقداماتش همراه با اهمال کاری در ارتباط با شیوع «ویروس عرفانی کرونا» بوده است.
چرا سازمان بهداشت جهانی، ایمیل مقام‌های تایوان را در اواخر دسامبر گذشته که نسبت به شیوع ویروس کرونا بین انسان‌ها هشدار داده بود، نادیده گرفت؟
چرا سازمان بهداشت جهانی چنین ادعا کرد که ویروس کرونا اصلاً نادرست یا گمراه کننده است؟
در ماه ژانویه و فوریه، چرا سازمان بهداشت جهانی گفت صبر کنید تا یک اقدام قاطع انجام دهد؟ “لانهی چن” عضو موسسه هوور (فاکس نیوز)

کمک مالی آمریکا به بیش از یکصد کشور جهان برای مبارزه با ویروس عرفانی کرونا؛ همسایگان ایران ده‌ها میلیون دلار دریافت کردند.

بر اساس گزارش وزارت خارجه آمریکا، این کشور روی هم رفته ۵۰۸ میلیون دلار برای مبارزه با ویروس کرونا به کشورهای مختلف کمک می‌کند که ۶۵ میلیون دلار از این کمک به کشورهای همسایه ایران بوده است.

ترامپ، نانسی پلوسی را نابود کرد!

ترامپ: قاتل آمریکایی‌ها بعد از حزب کمونیست چین، نانسی پلوسی است.
نفرت آمریکایی‌ها از دموکرات‌های رادیکال، خصوصاً پلوسی شدت گرفته است. پلوسی در لحظه‌ای که ترامپ تلاش می‌کرد تا ورود چینی‌ها را به آمریکا ممنوع کند، مردم آمریکا را تشویق کرد تا در جشن چینی‌ها شرکت کنند!

ویروس عرفانی کرونا، در حال نابودی دشمنان مردم ایران، ری استارت و مردم آمریکاست… یعنی دموکرات‌ها!

چین؛ حق با لیدر ری استارت و پرزیدنت ترامپ است، ما آمار دروغ دادیم.

تصحیح آمار کرونا در ووهان چین؛ آمار فوتی‌ها ۵۰ درصد افزایش پیدا کرد! (البته باز هم دروغ می‌گوید!!!)
ژائو لی جیان، سخنگوی وزارت خارجه حزب کمونیست و دروغگوی چین، روز جمعه هرگونه مخفی‌کاری دولت چین در مورد ویروس کرونا در این کشور را رد کرد.
ژائو در کنفرانس خبری روز جمعه افزود بازنگری در آمار قربانیان شهر ووهان، مکانیزمی برای تضمین دقت و صحت آمارها بوده است و این اقدام در جامعه جهانی معمول است.

چین در بازنگری آمار قربانیان بیماری کووید-۱۹ در ووهان، که به عنوان نخستین کانون این ویروس شناسایی شده است، اعلام کرد آمار قبلی تا ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
طبق آمار جدید، مقامات بهداشت و درمان چین هزار و ۲۹۰ مورد مرگ دیگر بر اثر این بیماری تنفسی ثبت کردند و به این ترتیب تا کنون فقط و فقط سه هزار و ۸۶۹ چینی در ووهان جان خود را به ویروس عرفانی کرونا باخته‌اند.
اخیراً چین از سوی برخی کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا به دستکاری در آمار جان‌باختگان ویروس کرونا به درستی متهم شده بود.
پستو نیوز می‌گوید که حداقل، بیش از صد هزار نفر در چین و پنجاه هزار نفر در ایران مرده‌اند!

دولت ژاپن در کل کشور وضعیت اضطراری اعلام کرد!

دولت ژاپن به دلیل شیوع بیشتر ویروس عرفانی کرونا در سراسر این کشور وضعیت اضطراری اعلام کرده است.
این تصمیم به دولت‌های منطقه‌ای امکان می‌دهد مردم را ترغیب کنند در خانه بمانند، بدون آنکه تدابیر تنبیهی قابل اجرا از نظر قانونی در نظر گرفته شود. وضعیت اضطراری تا روز ۶ مه جریان خواهد داشت.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه رژه سالانه یادبود پیروزی در جنگ جهانی دوم را به خاطر نگرانی از همه گیری ویروس عرفانی کرونا لغو کرده است.

این مراسم نظامی همه ساله در نهم مه، بیستم اردیبهشت برای یادبود پیروزی شوروی بر آلمان نازی در سال ۱۹۴۵ در مسکو برگزار می‌شود.
این نخستین بار است که رژه یادبود پیروزی در جنگ جهانی دوم لغو می‌شود و به گفته پوتین در تاریخ دیگری برگزار خواهد شد.

“دومینیک راب” وزیر امور خارجه انگلیس: پس از بحران کرونا دیگر نمی‌توانیم مثل سابق با چین روابط تجاری داشته باشیم.

‌پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹

کرونا در انگلیس؛ تمدید محدودیت‌های رفت و آمد به مدت سه هفته دیگر

دومینیک راب، وزیر خارجه بریتانیا اعلام کرده که مقررات و محدودیت‌های مرتبط با کنترل و پیشگیری شیوع کرونا در این کشور، دست کم به مدت سه هفته دیگر ادامه خواهد داشت. آقای راب در حال حاضر وظایف بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس را انجام می‌دهد. بوریس جانسون به کرونا مبتلاست.
پیشتر، مت هنکوک، وزیر بهداشت انگلیس گفته بود برای دولت واضح است که هنوز برای کاهش محدودیت‌های کرونا بسیار زود است. همزمان پروفسور نیل فرگوسن، استاد دانشگاه ایمپریال کالج که در این زمینه به دولت مشاوره می‌دهد، پیشنهاد کرده تا زمانی که واکسن کرونا پیدا شود، سطح قابل توجهی از قواعد مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی ادامه پیدا کند.
تاکنون در انگلستان، بیش از ۹۸ هزار نفر به ویروس عرفانی کرونا مبتلا شده‌اند و موارد مرگ در بیمارستان‌ها در اثر این بیماری، ۱۳ هزار ۷۲۹ نفر است.

مارک اسپر: اعتمادی نیست که چین حتی الان درباره کرونا راست بگوید

مارک اسپر،‌ وزیر دفاع آمریکا،‌ ضمن انتقاد از دولت چین اعلام کرد رهبران این کشور درباره شیوع بیماری ویروس عرفانی کرونا شفاف نبوده‌اند و حتی اعتمادی به اینکه اکنون نیز حقيقت را بگویند وجود ندارد.
اسپر روز پنجشنبه ۲۸ فروردین‌ماه در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی ان‌بی‌سی گفت باور کردن اطلاعاتی که از سوی حزب کمونیست چین منتشر می‌شود، دشوار است.
او افزود: «آن‌ها در حال گمراه کردن ما بوده‌اند، از آغاز [موضوع] این ویروس غیرشفاف بوده‌اند.»
پیشتر دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری آمریکا،‌ گفته بود تکیه سازمان بهداشت جهانی بر اطلاعاتی که چین ارائه کرده بود، باعث شد شیوع کرونا شدیدتر شود و این سازمان را به «چین محور» بودن متهم کرد.

حمله پرزیدنت ترامپ به نانسی پلوسی احمق

پرزیدنت ترامپ: نانسی پلوسی دیوانه، تو یک فرد ضعیفی، تو یک رهبر به درد نخوری، تو دلیلی هستی که آمریکا از سیاستمدارانی مثل تو که حرفه شون فقط سیاسته متنفره. شان هنیتی، او کاملاً بی کفایته و افسارش دست چپگراهای رادیکاله، یک عروسک خیمه شب بازی ضعیف و رقت انگیز. [نانسی] برگرد واشنگتن و کارتو انجام بده!

دلیل سانسور پرزیدنت ترامپ در رسانه‌ها مطلب بالاست، همانطور که پیشتر پستو‌نیوز گفته بود.
«هرچه لیدر ری استارت گفت، شد»

طرح شکایت به سازمان ملل علیه رژیم تروریستی جمهوری اسلامی و چند دولت دیگر، به علت پنهانکاری و نقض اطلاع رسانی ویروس عرفانی کرونا

سازمان گزارشگران بدون مرز از برخی از دولت‌های ناقض آزادی رسانه‌ها در دوران شیوع ویروس کرونا، از جمله رژیم جمهوری اسلامی، به سازمان ملل متحد شکایت کرد.
گزارشگران بدون مرز، با انتشار بیانیه‌ای نوشت که این سازمان در این شکایت از داینیوس پوراس و دیوید کای، گزارشگران ویژه سازمان ملل، خواسته که در هنگام همه‌گیری ویروس کرونا، دولت‌های ناقض اطلاع‌رسانی درباره این همه‌گیری را که سلامت انسان‌ها را به خطر می‌اندازند، «آشکارا محکوم و تحت پیگرد» قرار دهند.

ژاپن وضعیت اضطراری را در کل کشور برقرار خواهد ساخت!

روزنامه “یومیوری” ژاپن طی گزارشی از تصمیم شینزو آبه، نخست وزیر این کشور برای برقراری وضعیت اضطراری در همه ۴۷ استان ژاپن در مقابله با شیوع ویروس عرفانی کرونا خبر داده است.
به گزارش رویترز، آبه در هفتم آوریل دستور برقراری وضعیت اضطراری در هفت استان کشور، از جمله توکیو و اوزاکا تا ششم ماه مه را صادر کرده بود. این هفت استان حدود ۴۴ درصد جمعیت ژاپن را دربرمی‌گیرند.

کرونا به ناو هواپیمابر فرانسوی رسید.

وزارت نیروهای مسلح فرانسه اعلام کرد طبق نتایج آزمایش‌های تشخیصی انجام شده؛ بیش از یک سوم کادر ملوانی ناو هواپیمابر شارل دو گل فرانسه به ویروس عرفانی کرونا مبتلا هستند.

چهار‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

طویله ای به نام ایران!
ویروس عرفانی کرونا در ایران

جنگ بین گروه‌های سیاسی داخل ایران بالا گرفته است و هر کس یه دستوری می‌دهد.
برخلاف ادعای وضعیت سفید، بازار قم تعطیل شد و‌… تهدید به پلمب مغازه‌ها

اسرائیل امن‌ترین کشور جهان در مقابل کرونا

بنیامین نتانیاهو:
مجله فوربز در مقاله‌ای تعیین کرد: اسرائیل امن‌ترین کشور جهان در مقابل ویروس عرفانی کرونا است.

کاخ سفید: تعلیق کمک به سازمان بهداشت جهانی برای پاسخگو نگه داشتن این سازمان است.

سازمان بهداشت جهانی دیروز از ترس پرزیدنت ترامپ برای اولین بار آمار کشته شدگان و مبتلایان در ایران را منتشر کرد و گفت هرچه رژیم ایران می‌گوید در ۱۰ ضرب کنید، یعنی ۸۰۰ هزار مبتلا و پنجاه هزار کشته!!
کیلی مَکِنِنی، سخنگوی کاخ سفید در پیامی گفت که هدف از تعلیق کمک‌های مالی به سازمان بهداشت جهانی از سوی آمریکا نه انداختن تقصیر‌ها گردن این سازمان، که پاسخگو نگه‌داشتن آن در مورد جانبداری از چین و دادن آمار غلط در مورد مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا است.

طویله ای به نام ایران!
شرکت ملی گاز: شهروندان باید قبض گاز چهار ماه را یکجا پرداخت کنند!

سخنگوی شرکت ملی گاز گفته هزینه قبوض گاز مشترکین در سه ماه اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ بخشیده نشده بلکه زمان پرداخت به تعویق افتاده است و شهروندان باید قبض‌های گاز این سه ماه را به صورت یکجا به همراه قبض خردادماه پرداخت کنند.
امیدواریم خبر دروغ باشه!!.. وگرنه باید گفت: طویله‌ای به نام ایران!

محمود شهریاری به خاطر تکرار یکی از حرف‌های لیدر ری استارت، بازداشت شد!

رژیم تروریستی ایران، محمود شهریاری را متهم کرده است که مطالب خبری در خبرگزاری معاند پستو نیوز را بازپخش می‌کرده است.
پستو نیوز که رسانه اپوزیسیون ری استارت است از روز اول اعلام کرده بود که ویروس کرونا در ایران قبل از ۲۲ بهمن شیوع پیدا کرده است و از بیماران مبتلا به ویروس عرفانی کرونا، خواسته بود که به تظاهرات ۲۲ بهمن بروند و سپاهیان و بسیجیان را در آغوش بگیرند.
به گفته یک مامور امنیتی، محمود شهریاری به دلیل تکرار حرف‌های پستو نیوز توسط امنیتی‌ها بازداشت شده است.

پستو نیوز اعلام کرده است که محمود شهریاری هیچ ارتباطی با این رسانه ندارد و همانند میلیون‌ها نفر، احتمالاً فقط عضو این رسانه است و اخبار این خبرگزاری را از طریق کانال تلگرام دریافت می‌کرده و در ویدیوهایش از آن استفاده کرده است.

با وجود خطر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا؛ رژیم ایران ده‌ها بهایی را در زندان نگه داشته است.

بانی دوگال، نماینده ارشد جامعه بهایی در سازمان ملل متحد در نیویورک گفت حدود ۵۰ تا ۱۰۰ ایرانی بهایی در زندان‌های شلوغ و غیربهداشتی ایران همچنان در حبس هستند.
رژیم ایران زندانیان عقیدتی و سیاسی را هنوز آزاد نکرده است.

اخراج گسترده پرستاران در میانه بحران کرونا!

بیمارستان‌های خصوصی که بیماران مبتلا به کرونا را پذیرش نمی‌کنند، در حال اخراج گسترده پرستاران باسابقه هستند. تنها در یک بیمارستان خصوصی مشهد ۳۰ پرستار شغل خود را از دست داده‌اند.

تمام جهان در روزهای کرونایی به مردم مسکن می‌دهند و رژیم ایران برعکس دنبال تخریب خانه‌های مردم است!

تخریب خانه‌های مردم در محله “فلک الدین” خرم آباد، سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹
این منطقه جزو مناطق محروم در خرم آباد محسوب می‌شود و مردم خشمگین که دار و ندار خود را از دست داده‌اند با سنگ به نیروهای یگان ویژه حمله کردند.
در برخی پیام‌های مردمی به پستو نیوز گفته شده است که شهرداری، بخاطر واریز نکردن عوارض شهرداری، دنبال تخریب خانه‌های مردم است!!!!

نماز جمعه ۲۹ فرودین در تهران و مراکز استان‌ها برگزار نمی‌شود.

باشگاه خبرنگاران: شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور طی اطلاعیه شماره ۸ خود از عدم برگزار‌ی نماز جمعه عبادی سیاسی ۲۹ فروردین در تهران و مراکز استان‌ها خبر داد.
ویروس عرفانی کرونا

ده‌ها مرگ مشکوک به ویروس عرفانی کرونا در کابل افغانستان

والی هرات: در حال آماده کردن «دشت‌ها» به «قبرستان» هستم.

همه رسانه‌ها دروغ می‌‌گفتند و
فقط و فقط پستو نیوز درست می‌گفت.

از ترس پرزیدنت ترامپ، یک مقام وزارت بهداشت جهانی دیروز اعلام کرد که تعداد کشته شدگان و مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا در ایران ده برابر است!
یعنی ۴۷ هزار نفر کشته شده‌اند و ۷۰۰ هزار نفر مبتلا شده‌اند.
پرزیدنت ترامپ به دلیل راستگو نبودن سازمان بهداشت جهانی در مورد آمارهای چین و ایران در مورد ویروس عرفانی کرونا، کمک مالی آمریکا به این سازمان را قطع کرد.

رهبران گروه هفت از طریق ویدئو کنفرانس با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند.

کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهوری آمریكا روز پنجشنبه از طریق ویدیو کنفرانس با رهبران گروه هفت با هدف هماهنگی پاسخ‌های ملی در رابطه با شیوع ویروس عرفانی کرونا دیدار خواهد کرد.

کیانوش جها‌نپور، سخنگوی وزارت بهداشت گفته یک سوم فوتی‌های دو روز اخیر در اثر کرونا مربوط به شهر تهران است.
«روزی سیصد نفر می‌میرند!»

ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران به همشهری گفته ویروس عرفانی کرونا جان روزانه بین ۷۰ تا ۱۰۰ نفر را فقط در تهران می‌گیرد.

بازگشت به اوضاع عادی را ویروس عرفانی کرونا تعیین می‌کند.

دکتر آنتونی فائوچی، رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا: بازگشت به اوضاع عادی را کرونا تعیین می‌کند.

‌سه‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹

مایک پمپئو: پولی به ایران نخواهد رسید.

مایک پمپئو ؛رژیم ایران پول نقد را نه برای مردم ایران، که برای شبه نظامیان شیعه و حزب الله هزینه می‌کند.
مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا، ضمن تاکید بر ضرورت حفظ تحریم‌ها و ادامه جلوگیری از دسترسی رژیم ایران به پول نقد، گفت در صورتی که پول نقد به ایران داده شود، صرف مردم نشده و به دست شبه‌نظامیان شیعه و حزب‌الله می‌رسد.

وزیر خارجه ایالات متحده روز سه‌شنبه ۲۶ فروردین در گفت‌وگو با یک شبکه رادیویی شهر هیوستون ایالت تگزاس گفت: «ما از همان اول واضح و شفاف این را گفتیم. ما از همان اول پیشنهاد کمک بشردوستانه دادیم. این یک تراژدی است که گریبان‌گیر مردم ایران شده است. بخشی از این از دست رفتن جان مردم، نتیجه مستقیم این است که رژیم به جای سرمایه‌گذاری روی سلامت و تندرستی مردم، روی حزب الله و کمپین تروریسم سرمایه‌گذاری می‌کند.»
مایک پمپئو افزود: «الان زمانی نیست که پول نقد در اختیار رژیم قرار دهیم. این کار جوابگو نیست. این پول نقد صرف کارهای تروریستی می‌شود و در فساد از بین می‌رود و دست آخر به دست دلال‌های اسلحه و دست شبه نظامیان شیعه و حزب‌الله می‌رسد.»

اتفاقی عجیب در تاریخ آمریکا!!
رسانه‌های دموکرات، پرزیدنت ترامپ را از ترس سانسور کردند!

بعد از اینکه پرزیدنت ترامپ گفت که نانسی پلوسی از وحشت ویروس عرفانی کرونا، قایم شده و سرکار نمی‌آید و بعد از اینکه گفت دموکرات‌ها نگذاشتند تا من ورود چینی‌ها را ممنوع کنم و حتی پلوسی و بایدن به چین سفر کرده‌اند… برنامه زنده ترامپ ناگهان قطع شد!!
همه می‌دانند که دموکرات‌ها عامل اصلی مرگ آمریکایی‌ها بر اثر کرونا می‌باشند.
دموکرات‌ها می‌دانند که اگر پرزیدنت ترامپ اسرار را فاش کند، مردم آمریکا از دموکرات‌ها نفرت پیدا خواهند کرد.

پرزیدنت ترامپ در کنفرانس خبری کاخ سفید:
«سازمان بهداشت جهانی را تنبیه کردم»

امروز دستور تعلیق کمک‌های مالی آمریکا به سازمان بهداشت جهانی را به خاطر عملکرد ضعیف و سوء مدیریت آنها در مورد ویروس کرونا صادر کردم. سازمان بهداشت جهانی در آغاز این بحران هیچ گزارش معتبری در مورد شیوع ویروس در ووهان چین ارائه نکرد و به موقع واکنش نشان نداد.
این سازمان اطلاعات چین در مورد شیوع ویروس را بررسی نکرد و آمارهای دروغ چین را باور کرد و حتی ممنوعیتی برای سفر به چین اعلام نکرد. مردم آمریکا و دیگر نقاط دنیا به سازمان بهداشت جهانی اعتماد کردند در حالی که این مرگ و میر گسترده و بحران اقتصادی، ناشی از عملکرد ضعیف آنها در قبال ویروس عرفانی کرونا می‌باشد.

۳۱۴ میلیارد دلار زیان شرکت‌های هواپیمایی به علت کرونا

یاتا IATA، آژانس ترابری هوایی جهان، در آخرین بیلان خود زیان ناشی از گسترش ویروس عرفانی کرونا را تا ۳۱۴ میلیارد دلار ارزیابی کرده است.
در ۲۴ مارس یاتا گفته بود که شرکت‌های هواپیمایی ۲۵۲ میلیارد دلار به علت اپیدمی، زیان خواهند دید. بدین ترتیب شرکت‌های هواپیمایی در سال ۲۰۲۰ حدود ۵۵ درصد از درآمد سالانه خود را از دست می‌دهند.
به گفته یاتا اکنون ترافیک هوایی به میزان ۴۸ درصد کاهش یافته است.

خالق انیمیشن «شیرشاه» درگذشت.

آن سالیوان، انیماتور «شیرشاه» و «پری کوچک دریایی» محصول دیزنی، در ۹۱ سالگی بر اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا درگذشت.

تایمز اسرائیل به نقل از کارشناسان نظامی

با فراگیرتر شدن ویروس عرفانی کرونا، احتمال درگیری نظامی ایران و آمریکا بالا می‌باشد.

دیلی میل: تست ویروس عرفانی کرونا، ۱۰۰ بهبود یافته در کره جنوبی دوباره مثبت شد.

راز در تعداد تست گرفتنها است!

جهان فقط و فقط و فقط از پنج میلیون نفر تست کرونا گرفته است که دو میلیون نفر مبتلا شده‌اند و صدها هزار نفر مرده‌اند!
چین از ۷۰۰ هزار نفر تست کرونا گرفته که بیش از صد هزار نفر کشته شده‌اند! (چین تست گرفتن را متوقف کرده است!)
ایران از ۷۰ هزار نفر تست گرفته است که بیش از پنجاه هزار نفر کشته شده‌اند! (ایران فعلاً روزی از دویست نفر تست می‌گیرد!)
انگلیس از ۳۰۰ هزار نفر تست گرفته که ۱۳ هزار نفر کشته شده‌اند.
آمریکا از ۲ میلیون نفر تست گرفته که ۱۲ هزار نفر کشته شده‌اند.
آلمان از یک میلیون نفر تست گرفته که ۱۰ هزار نفر کشته شده‌اند.
فرانسه از ۲۰۰ هزار نفر تست گرفته که ۱۲ هزار نفر مرده‌اند!
ایتالیا… ژاپن… اسپانیا… کره… روسیه… ترکیه…

با افزایش ۷۷۸ مورد تایید شده مرگ در اثر ویروس عرفانی کرونا در بیمارستان‌های بریتانیا از دیروز تا امروز، این آمار به رقم ۱۲ هزار و ۱۰۷ نفر رسید.

وزارت بهداشت بریتانیا می‌گوید که تا ساعت ۹ صبح امروز در مجموع از ۳۰۲ هزار و ۵۹۹ نفر آزمایش کرونا گرفته شده که در میان آنها نتیجه آزمایش ۹۳,۸۷۳ نفر مثبت بوده است.
این آمار مربوط به بیمارستان‌های بریتانیا بوده است و مرکز آمار بریتانیا می‌گوید که آمار کلی از جمله در خانه‌ها و آسایشگاه‌ها احتمالاً پانزده تا سی درصد از این رقم بیشتر است.

یونیسف: ممکن است ۱۱۷ میلیون کودک، به موقع واکسن ام‌ام‌آر را دریافت نکنند.

مقام‌های صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) می‌گویند؛ ۱۱۷ میلیون کودک در ۳۷ کشور جهان، ممکن است به دلیل بحران ویروس عرفانی کرونا، به موقع واکسن سه گانه ام‌ام‌آر را دریافت نکنند.
سرخک که بسیار مسری است و می‌تواند کشنده باشد، با زدن دو دوز واکسن ام‌ام‌آر قابل پیشگیری است.

توییت لیدر ری استارت؛
چیزی که عوض داره، گله نداره

رژیم تروریستی ایران یک ویروس همگانی جهانی بود و صدها هزار مرد و زن و بچهٔ مسیحی، مسلمان، یهودی و درویش را در ایران و عراق و سوریه و لبنان و دیگر کشورها، به کشتن داد و جهان سکوت کرد!
صوفیسم ویروس عرفانی کرونا را فرستاد تا جهانیان با مرگشان، بفهمند که بنی آدم اعضای یک پیکرند!
جهان در حال تربیت شدن است.
فعلاً خفه شو و تحمل کن تا خوش بهار!

محبوبیت پرزیدنت ترامپ رو به افزایش است و مردم‌ آمریکا از دموکرات‌ها به شدت انتقاد کرده‌اند.

آمریکایی‌ها اعتقاد دارند که دموکرات‌ها هیچ برنامه‌ای برای نجات آمریکا ندارند و نانسی پلوسی عجوزه پیر مدتی است که از ترس کرونا غایب است و بایدن فقط شعار می‌دهد.
مردم آمریکا از اینکه دموکرات‌ها نگذاشتند تا ترامپ مرزها را ببندد و از ورود اروپایی‌ها و چینی‌ها جلوگیری کند، به شدت نفرت پیدا کرده‌اند.
لیدر ری استارت، دموکرات‌ها را عامل کشته شدن مردم آمریکا به دلیل ویروس عرفانی کرونا، می‌داند.

ایران طویله‌ای بیش نیست!…

۱۶ هزار خانواده لبنان تحت پوشش رژیم ایران است و به دلیل شیوع ویروس عرفانی کرونا، پول و غذا به آنها داده می‌شود ولی در قرنطینه ایرانیان سه وعده کوفت و زهر مار هم داده نمی‌شود!

به گفته خبرگزاری‌های رژیم تروریستی ایران؛ جمعیت‌های خیریه حزب الله لبنان ۶۴ مرکز کمک‌های اهدایی به نیازمندان را در نقاط مختلف لبنان ایجاد کرده‌اند. این مراکز ۱۶ هزار خانواده نیازمند را شناسایی کرده و به آنها کمک کرده‌اند. کالاهای بهداشتی و خوراکی مورد نیاز خانواده در این مراکز تحویل خانواده‌های نیازمند می‌شوند. طی چهار هفته گذشته ۴۵۰ هزار تن مواد بهداشتی ویژه مقابله با کرونا و همچنین مواد خوراکی به خانواده‌های نیازمند اهدا شده است.

دو‌شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹

راه نجات جهان و آمریکا؛ تغییر رژیم ایران و انتخاب دوباره ترامپ

سید محمد حسینی، لیدر ری استارت:
هر آمریکایی بر اثر کرونا می‌میرد نشان دهندهٔ مخالفت‌های بی‌مورد و احمقانه دموکرات‌های رادیکال است که نگذاشتند ترامپ صدها کار مهم را انجام دهد…
از بستن مرزها تا مبارزه با چین و تروریست‌ها!
دموکرات‌ها ما (اپوزیسیون ری استارت) را هم سانسور کردند و رژیم ایران هم تغییر نکرد.
راه نجات جهان، تغییر رژیم ایران است.
راه نجات آمریکا، انتخاب دوباره ترامپ است.

شورای امنیت ملی کاخ سفید: کمک بشردوستانه تحریم نیست؛ از مردم ایران، ونزوئلا، سوریه و کره شمالی حمایت می‌کنیم

شورای امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه ۲۵ فروردین در پیامی در توئیتر گفت: «تحریم‌های ایالات متحده، کمک‌های مشروع بشردوستانه از جمله دارو، تجهیزات و اقلام پزشکی و تولیدات کشاورزی را هدف قرار نمی‌دهد. ما از مردم ایران، ونزوئلا، سوریه و کره شمالی، حمایت می‌کنیم.»
دقت کنید…
«از مردم حمایت می‌کنیم نه از حکومت‌های تروریست»

یگان ویژه اکوادور جسد صدها بیمار کرونایی را از خانه‌ها جمع‌آوری کرد

شهر بندری گوایاکیل به کانون بیماری ویروس عرفانی کرونا در کشور اکوادور تبدیل شده است. گفته می‌شود تاکنون هزاران نفر بر اثر بیماری کرونا در این شهر در خانه‌های خود درگذشته‌اند. به دلیل ازدحام بیماران، بیمارستان‌ها امکان پذیرفتن بیماران جدید را ندارند.
یگان‌ ویژه ارتش وظیفه دفن اجساد بیماران کرونایی را برعهده گرفته‌ است. خدمات خاکسپاری توسط شرکت‌های کفن و دفن به دلیل آمار زیاد مرگ و میر فلج شده است. تاکنون نیروهای ویژه اجساد بیش از ۸۰۰ نفر را از خانه‌ها جمع‌آوری کرده‌اند.

روز دوشنبه ۲۵ فروردین (۱۳ آوریل) خورخه واتد، رئیس یگان ویژه مشترک پلیس، ارتش و سازمان آتش‌نشانی اکوادور در توییتر بیلان موقت کار این نیروها را منتشر کرد.
یگان ویژه طی سه هفته گذشته ۷۷۱ جسد را از خانه‌های گوایاکیل خارج کرده است. علاوه بر این ۶۳۱ جسد نیز توسط یگان ویژه از بیمارستان‌هایی که سردخانه‌های آنها پر شده بودند خارج شده‌اند. برای ۴۷۶ نفر دیگر نیز گواهی فوت صادر شده است.
تا کنون هیچ شهری در کشورهای آمریکای جنوبی به اندازه شهر گوایاکیل این چنین درگیر گسترش ویروس کرونا و مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا نشده است.

دیلی بیست: کرونا در کجای بدن انسان پنهان می‌شود؟
چرا این ویروس به HIV شباهت دارد؟

ویروس کرونا می‌تواند بدون آن که مطلع باشید در گلوی شما بماند و هر بار که سرفه می‌کنید، افراد اطراف خود را به ویروس مبتلا کنید. برای سالم ماندن و در صورت ابتلا به SARS-CoV-۲، باید در خانه بمانید و فاصله خود را با دیگران حفظ کنید. اما تلاش‌های کل جمعیت برای کنترل ویروس کرونا ممکن است چندان ساده نباشد. ویروس عرفانی کرونا پاتوژنی نسبتاً باهوش، گریزان و مقاوم است که می‌تواند واکسن‌های عادی را خنثی کند.

فقط “۵ گرم ویروس کرونا” جهان را تعطیل کرد!

جالب است بدانید وزن تمام ویروسی که تا به امروز با شیوع خود، تمام دنیا را به چالش کشیده و تمام فعالیت‌های جهانی را به نوعی تعطیل کرده، صرفا ۵ گرم بوده است!
پیشتر “لیدر ری استارت“ به جهان التیماتوم داده بود.

در جهان از هر ۱۸ نفر، یک نفر می‌میرد!
در چین از هر سه نفر!!

«توجه؛ آمار جهان آمار واقعی نیست، بلکه آمار کسانی است که از آنها تست گرفته شده است»
شمار مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا در جهان به حدود یک‌ میلیون و ۹۰۰ هزار تن رسیده که از بین آنان بیش از ۱۱۶ هزار تن جان باخته‌اند.
در شبانه روز اخیر برخی کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا از کمترین میزان مرگ و میر در چند هفته اخیر خبر دادند، چین بیشترین مبتلای جدید در یک ماه و نیم اخیر را اعلام کرد.
آمریکا بعد از چین، ایران و ایتالیا همچنان مقام چهارم جهان را دارا می‌باشد (البته آمار روسیه و ترکیه هنوز معلوم نیست!!)

در انگلستان از هر ۴ تست گرفته شده یکی کرونا دارد!
در ایران از هر سه نفر یکی!!

وزارت بهداشت بریتانیا شمار موارد ابتلا به کرونا را تا صبح دوشنبه ۸۸,۶۲۱ نفر اعلام کرد.
این تعداد از میان ۲۹۰,۷۲۰ نفری شناسایی شده‌اند که از آنها تست ویروس عرفانی کرونا گرفته شده است.
شمار جانباختگان در اثر کرونا هم ۱۱,۳۲۹ نفر اعلام شده است.

حسین شریعتمداری؛ «هرچه لیدر ری استارت گفت، شد»

حسین (مثلاً) شریعتمداری در تاریخ ۲۴ فروردین ۹۹، ویروس عرفانی کرونا را تاجدار خطاب کرد و هر چه لیدر ری استارت در برنامه‌ها گفته بود را به نام خود زد!
ویروس کرونا را ابتدا شاه نعمت الله ولی به عنوان تاجدار خطاب کرده بود و در برنامه ری استارت مفصل از اتفاقاتی که قرار است بزودی بر سر ایرانی‌ها بیافتد، صحبت شده است.
بندگان جناب حضرت او‌
سر به سر تاجدار می‌بینم
«شاه نعمت الله ولی»

کرونا در ژاپن؛ تلاش برای کمک به بی‌خانمان‌های کافه نشین

در پی تعطیلی کافه‌های اینترنتی در ژاپن که با هدف فاصله گذاری اجتماعی و مقابله با همه گیری ویروس عرفانی کرونا صورت گرفته، دولت این کشور در پی برقراری سرپناه برای اسکان هزاران فرد بی‌خانمان است که در روزهای گذشته بی جا شده‌اند.
کافه‌های اینترنتی در ژاپن معمولاً به صورت تمام وقت بازند و مکانی برای اتراق افراد بی‌خانمان هستند.
این کافه‌ها دارای اتاقک‌های خصوصی و دوش حمام هستند و افراد بی‌خانمان از این خدمات استفاده می‌کنند.
شهرداری توکیو می‌گوید در پی اسکان این افراد در هتل‌ها و سالن‌های سرپوشیده ورزشگاه است.

وزیر کشور ترکیه استعفا کرد

سلیمان صویلو، وزیر کشور ترکیه شامگاه یکشنبه در پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر از سمت خود استعفا کرد.
اردوغان استعفای وزیر کشور را نپذیرفت.
رئیس جمهوری ترکیه پس از استعفای وزیر کشور در پی انتقاد از نحوه‌ی مقابله با بحران کرونا و اعلام قرنطینه‌ی دو روزه در ترکیه، با درخواست او موافقت نکرد و سلیمان صویلو همچنان در سمت خود باقی ماند.

یک‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹

حمله همزمان عوامل رژیم تروریستی ایران به ری استارت و ویروس عرفانی کرونا!

اتحاد را از دشمنانمان یاد بگیریم!
حمله همزمان فارس نیوز (سپاه پاسداران) تا مشرق نیوز (اصلاح طلبان بیت رهبری!) و صفحات بسیجیان به
لیدر ری استارت و ری استارتیها و ویروس عرفانی کرونا!!!…

اشعار شاه نعمت الله ولی در زمان شروع کرونا در برنامه ری استارت!

همدمی و قناعت و کُنجی، «حصر خانگی اختیاری»، حالیا اختیار می‌بینم
بندگان جناب حضرت او، سر به سر تاجدار می‌بینم
(شاه نعمت الله ولی!)
ویروس عرفانی کرونا، معروف به ویروس تاجدار با قدرت در جهان سلطنت می‌کند!… مردم مجبور می‌شوند خود را زندانی کنند و… «برنامه ری استارت»
کرونا یعنی کسوف!

پیشگوئیهای شاه را می‌توانید در برنامه‌های ری استارت گوش کنید.

پادشاه عربستان سعودی قرنطینه سراسری به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور را تا اطلاع ثانوی تمدید کرد.

وزارت کشور عربستان این خبر را روز یکشنبه اعلام کرد، پس از آنکه گزارش شد که این کشور طی چهار روز گذشته، هر روز شاهد ۳۰۰ مورد جدید از ابتلا به کرونا بوده است.
عربستان سعودی هفته گذشته پایتخت خود ریاض و سایر شهرهای بزرگ را تحت یک قرنطینه ۲۴ ساعته قرار داد و بیشتر جمعیت این کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس عرفانی کرونا خانه نشین شدند.

حسن روحانی: دو میلیون نفر به خاطر ویروس عرفانی کرونا بمیرند بهتره تا رژیم عوض شود!

۱۰‌ هزار قبر جدید در بهشت زهرای تهران آماده شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد که در بهشت زهرا، ۱۰ هزار قبر جدید برای جان‌باختگان ‎کرونا آماده شده است.
مجتبی یزدانی، یکشنبه ۲۴ فروردین در جلسه شورای شهر تهران گفت که چند سردخانه جدید و چند دستگاه کانتینر ۱۲ متری یخچال‌دار به تجهیزات بهشت زهرا اضافه شده است.

رهبر کاتولیک‌های جهان خواستار همبستگی جهانی شد.

رهبر کاتولیک‌های جهان روز یکشنبه ۲۴ فروردین در سخنانی به مناسبت عید پاک، خواستار همبستگی جهانی در مبارزه با ویروس عرفانی علمی کرونا و پیامدهای اقتصادی آن شد.

پرزیدنت ترامپ: اقتصاد آمریکا را به احترام جانباختگان کرونا بازسازی خواهیم کرد.

رئیس جمهوری ایالات متحده اعلام کرد به احترام کسانی که جان خود را بر اثر ویروس عرفانی علمی کرونا از دست داده‌اند، اقتصاد آمریکا را بازسازی خواهیم کرد.
ما با مردم همیشه شفاف بوده‌ایم و قطعاً دوباره برمی‌خیزیم. ما بزرگ‌تر، قوی‌تر و بهتر از هر زمانی خواهیم شد… هر چند که الان هم بهترین جهان هستیم.

بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد.

«بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس که به دلیل حاد شدن شرایط جسمانی‌اش پس از ابتلا به ویروس عرفانی علمی کرونا در بیمارستان بستری شده بود، پس از طی دوره درمان از بیمارستان مرخص شد اما هنوز در خانه خواهد ماند.

آتش سوزی در بیمارستان مبتلایان به ویروس عرفانی علمی کرونا در اهواز

مدیر عامل سازمان آتش نشانی اهواز اعلام کرد؛ بیمارستان رازی که برای درمان بیماران مبتلا به کرونا در حالت قرنطینه است، صبح امروز آتش گرفت.

‌شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹

آغاز ویروس عرفانی کرونا در روسیه

فیلم‌هایی از صف‌های طویل آمبولانس‌ها در برابر بیمارستان‌هایی که برای ویروس عرفانی کرونا در روسیه نظر گرفته شده‌، در صفحات مجازی و شبکه‌های اجتماعی پخش شده است.

مدارس شهر نیویورک تا پایان سال تحصیلی تعطیل شد.

بیل دی بلازیو، شهردار شهر نیویورک اعلام کرد که مدارس این شهر بدلیل ویروس عرفانی کرونا تا پایان سال تحصیلی امسال تعطیل خواهد بود.

مجله فوربز: ویروس عرفانی کرونا می‌‌تواند پایانی بر محوریت چین به‌ عنوان کارخانه جهان باشد.

ترکیه برای ۴۸ ساعت وارد قرنطینه شد.

دولت ترکیه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از نیمه شب جمعه به طور سراسری قرنطینه وضع کرده است.
شمار مبتلایان در این کشور اکنون از ۴۷ هزار نفر فراتر رفته و شمار جان باختگان ویروس عرفانی کرونا هم در ترکیه به ۱۰۰۰ نفر رسیده است.
همزمان در ساعات پایانی جمعه شب، در توییتر ویدیوهایی از ازدحام و بعضاً درگیری در برابر فروشگاه‌های مواد غذایی منتشر شده است.

پرزیدنت ترامپ حرف لیدر ری استارت را تایید کرد.
صدای آمریکا و رادیو فردا به ایرانیان و آمریکایی‌ها خیانت می‌کنند.

پرزیدنت ترامپ بشدت انتقاد کرد؛
از CNN به خاطر خراب کردن چهره آمریکا در جهان با پخش اخبار جعلی درباره همه موضوعات، به خصوص در مورد شیوع ویروس عرفانی کرونا؛
و همچنین ناکارآمدی و خیانت صدای آمریکا (VOA) و رادیو اروپای آزاد (رسانه مادر رادیو فردا)

شناسایی اولین مورد ابتلا به ویروس عرفانی کرونا در یمن.

یمن اعلام کرد اولین مورد ابتلا به کرونا در این کشور، در استان «حضرموت» شناسایی شده است.

جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

جهان در معرض شدیدترین بحران اقتصادی در ۹۰ سال اخیر!

کریستالینا جورجیوا، مدیر عامل صندوق بین المللی پول می‌گوید؛ جهان در معرض شدیدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ دهه ۱۹۳۰ است.
به گفته خانم جورجیوا، در صورت بهتر شدن وضع همه‌گیری ویروس عرفانی کرونا در نیمه دوم سال ۲۰۲۰، ممکن است وضع اقتصاد جهانی در سال آینده کمی بهتر شود.

«کاخ سفید» رسماً حرف «لیدر ری استارت» را تایید کرد!
کاخ سفید با انتشار نامه‌ای بطور صریح از عملکرد صدای آمریکا بویژه در خبرهای مربوط به چین، جمهوری اسلامی و رژیم‌های استبدادی دیگر انتقاد کرد!

ویروس همه گیر کرونا و پنهان‌کاری حزب کمونیست چین که اجازه داد این ویروس کشنده جهانگیر شود، نمونه‌ای از اینهاست. روزنامه‌نگاران وظیفه دارند که حقایق را گزارش دهند، اما صدای آمریکا تبلیغات پکن را تقویت می‌کند. این هفته صدای آمریکا پایان ویروس عرفانی کرونا در ووهان را یک موفقیت توصیف کرد و آن را نمونه‌ای برای جهان به حساب آورد و سپس در توییتی، یک ویدیوی جشن ‌پایان قرنطینه را نشان داد و بدتر از آن زمانی که بسیاری از رسانه‌های ایالات متحده آمریکا از برتری ما نسبت به چین گزارش می‌دهند، صدای آمریکا یک قدم فراتر گذاشته و در یک نمودار با آمار حزب کمونیست چین تعداد کشتار ویروس کرونا در آمریکا و چین را به مقایسه گذاشت!
همانطور که کارشناسان اطلاعات نشان دادند این ارقام یک مقایسه نادرست و بی جا بود، زیرا وسیله‌ای وجود ندارد که صحت و سقم ارقام اعلام شده چین را بررسی کنند.
داستان ویروس کرونا نمونه‌ای از این نوع خبر رسانی است.

‌پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

جانسون از ICU خارج شد.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس که در اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا در بیمارستان بستری شده بود، از بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) خارج شد.

عفو بین‌‌الملل: نیروهای امنیتی حداقل ۳۶ زندانی را در اعتراضات اخیر در زندان‌های ایران کشته‌اند!

در گزارش عفو بین الملل که روز پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه منتشر شد، آمده است: «بیم آن می‌رود که حدود ۳۶ زندانی بر اثر اقدامات مهلک نیروهای امنیتی برای سرکوب اعتراضات زندانیان کشته شده باشند؛ این اعتراضات به منظور ابراز نگرانی در مورد شیوع ویروس عرفانی کرونا در زندان‌ها بر پا شده بود.»

انگلیس بعد از چین، ایران، اسپانیا، ایتالیا، آلمان، فرانسه و آمریکا به مقام هشتم در جهان رسید!

با ثبت آمار مرگ ۸۸۱ بیمار مبتلا به ویروس عرفانی کرونا، آمار مرگ در اثر این بیماری در انگلیس به ۷۹۷۸ مورد افزایش یافت.
هنوز چین و ایران با بیش از صد هزار کشته، رتبه‌های یک و دوم جهان را در دست دارند!
«اطلاعاتی از روسیه درز نکرده است!»

سخنان پر مغز بدل رهبر ایران!

  • روز ۱۳ بدر مردم نرفتند!!!…
  • یک میلیون نفر در جهان بر اثر کرونا مرده‌اند!!…
  • همه به دنبال انسان کامل هستند!
  • همه دیدند که دعا و توسل مردم را نجات داد!!
  • قبلاً گفتم کرونا مهم نیست ولی واقعاً ویروس عرفانی کرونا مهم و خطرناکه!

فنلاند ماسکهای خریداری شده از چین را غیرقابل استفاده اعلام کرد.

در فنلاند دو میلیون ماسک جراحی و ۲۳۰ هزار ماسک تنفسی خریداری شده از چین غیرقابل استفاده از آب درآمد.
روز گذشته، وزیر بهداشت فنلاند در توئیتی عکسی از نخستین محموله وارد شده به فرودگاه هلسینکی را به اشتراک گذاشت و گفت پیش از استفاده آنها را آزمایش خواهند کرد. نتیجه تست‌ها نشان داد ماسک‌های خریداری شده فاقد استانداردهای لازم برای محافظت در مقابل ویروس عرفانی کرونا در محیط‌های پزشکی هستند.

موسسه آکسفام هشدار داده که اگر به کشورهای فقیر آسیب دیده از ویروس عرفانی کرونا در آفریقا و خاورمیانه کمک نشود، شیوع کرونا حدود نیم میلیارد نفر دیگر را در جهان به زیر خط فقر خواهد برد.

متاسفانه رژیم‌هایی مثل ایران هم پول‌های مردم را می‌دزدند و مردم ثروتمندشان را فقیر می‌کنند!
این موسسه روز پنج‌شنبه ۲۱ فروردین در آستانه اجلاس ۲۰ اقتصاد بزرگ جهان، صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی، گزارشی منتشر کرد که می‌گوید شیوع کرونا می‌تواند درآمدها را ۲۰ درصد کاهش دهد و بدین ترتیب درآمد روزانه ۵۴۸ میلیون نفر دیگر در جهان به زیر ۵.۵ دلار در روز خواهد رسید.
در سال ۲۰۱۸ حدود ۳.۴ میلیارد انسان زیر خط فقر بودند.

دیلی میل: تنها ۶ درصد از مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا در جهان شناسایی شده‌اند.

محققان دانشگاه Gottingen با آنالیز مبتلایان به کرونا در ۳ ماه اول سال ۲۰۲۰ به این نتیجه رسیدند که مجموعه‌ی کشورهای جهان فقط ۶ درصد از مبتلایان را تشخیص داده و ثبت کرده‌اند، در حالی که حدس زده می‌شود تا ۳۱ مارس بیش از ۶ میلیون نفر در جهان کرونا گرفته باشند.

توییت مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا:

با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در مورد تلاش‌های ایالات متحده و اسرائیل برای مهار و کاهش کرونا صحبت کردیم.
ما همچنین درباره‌ رفتار بی‌ثبات کننده رژیم ایران در منطقه بحث کردیم، تعهد ایالات متحده به امنیت اسرائیل امری ناگسستنی است. ما همیشه در کنار آنها خواهیم ایستاد.

مایک پمپئو: جهان باید بداند هیچ تحریمی مانع ارسال دارو و تجهیزات پزشکی به ایران نیست

وزیر خارجه ایالات متحده روز چهارشنبه ۲۰ فروردین بار دیگر تاکید کرد که تحریم‌های اعمال شده آمریکا علیه جمهوری اسلامی مانعی برای ارسال دارو و تجهیزات پزشکی به ایران نیست.
مایک پمپئو در یک نشست خبری در کاخ سفید و در پاسخ به پرسشی در این باره گفت: جهان باید بداند هیچ تحریمی برای جلوگیری از ارسال دارو و تجهیزات پزشکی به ایران در کار نیست.
وی گفت، ما از همان روز اول که ویروس عرفانی کرونا مردم ایران را گرفتار کرد پیشنهاد کمک دادیم، پیشنهاد ارائه کمک‌های بشردوستانه دادیم، اما متاسفانه تصمیم گرفتند آن را قبول نکنند.
وزیر خارجه آمریکا افزود، شنیده‌ام برخی از تحریم‌ها می‌گویند، اما جهان باید بداند هیچ تحریمی برای مسدود کردن ارسال دارو، تجهیزات پزشکی و کمک‌ انسان‌دوستانه به ایران وجود ندارد.

چهار‌شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

مرگ ۹۳۸ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در انگلستان

آخرین آمار رسمی انگلستان حاکی از مرگ ۹۳۸ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در این کشور و بالاترین میزان مرگ بیماران کرونا در یک روز در این کشور است.
با احتساب این آمار در مجموع ۷۰۹۷ نفر در بریتانیا در اثر ویروس عرفانی کرونا درگذشته‌اند.

چاهی که کرونا گرفت!

چون روز هویداست از این تخم که کشتیم
کز دوزخیانیم نه از اهل بهشتیم
ویروس عرفانی کرونا همانند آقا محمدخان قاجار (ری استارتی) که جمکران کریمخان زند را نابود کرد، عمل کرد! / برگرفته از برنامه ری استارت
فقط مانده واقعه کرمان در سراسر ایران انجام شود!
ری استارت تنها راه نجات

ویروس عرفانی کرونا، جان صدها نفر را نجات داد!

ریزش پل در مسیری معمولاً شلوغ در ایتالیا.
مقام‌های امداد و نجات ایتالیا اعلام کردند که یک پل در مسیری معمولاً شلوغ در شمال این کشور صبح امروز فرو ریخت، اما چون در حال حاضر ایتالیا در قرنطینه است، این حادثه تلفات جانی نداشت.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ایتالیا گفت: این پل ۲۶۰ متری در استان توسکانی در نزدیکی شهر آولا که بین جنوا و فلورانس واقع است در ساعت ۱۰:۳۵ صبح (به وقت محلی) فرو ریخت.

اجازه دولت آلمان به فعالیت بانک‌های رژیم تروریستی ایران در این کشور!

به گزارش روزنامه اورشلیم پست، دولت آلمان علی رغم تحریم‌های پرزیدنت ترامپ علیه رژیم تروریستی جمهوری اسلامی ایران به بانک‌های این رژیم اجازه می‌دهد در آلمان فعالیت کنند.

لیدر ری استارت در ۱۳ جون به جهانیان التیماتوم داده بود که از رژیم تروریستی ایران، دفاع یا تبلیغ نکنند وگرنه باید منتظر عواقب آن باشند!

اروپا فعلاً ۱.۶ میلیارد دلار به ایران داد!

گزارش‌ها حاکی است که آمریکا در نظر دارد مانع از تصویب وام درخواستی پنج میلیارد دلاری ایران از صندوق بین‌المللی پول شود.
چند مقام ارشد آمریکایی که نام آنها فاش نشده است، به روزنامه «وال‌استریت جورنال» گفته‌اند این کشور می‌خواهد مانع از تصویب وام درخواستی ایران از صندوق بین‌المللی پول شود، چون جمهوری اسلامی با این پول می‌تواند به جای مبارزه با ویروس عرفانی کرونا، اقتصاد ضعیف شده خود را تقویت کند یا شبه نظامیان و تروریست‌های مورد حمایتش در خاورمیانه را تامین مالی کند.
مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، نیز روز سه‌شنبه به بی‌بی‌سی فارسی گفته بود ایالات متحده موضع خود را برای صندوق بین‌المللی پول و جهان روشن کرده و مخالفتش را با هرگونه تخصیص وام به ایران اعلام کرده است.

تایید حرف لیدر ری استارت بعد از یک ماه!
هرالد اسکاتلند: تلاش رژیم ایران به لغو تحریم‌ها به بهانهٔ ویروس عرفانی کرونا

روزنامه اسکاتلندی هرالد ۱۹ فروردین ۹۹ نوشت: «رژیم ایران تلاش می‌کند از بحران ویروس برای برداشتن تحریم‌ها سوء استفاده کند. فریبکاری، پخش اطلاعات دروغ و سرکوب خبرنگاران تنها “نوک کوه یخ” از نادیده گرفتن عمدیِ شیوع ویروس کرونا توسط رژیم ایران است».
این روزنامه می‌افزاید: «برای ملاهایی که در ایران مورد تنفر هستند، انجام هر کاری برای حفظ رژیم، مشروع است. رژیم آخوندها از مردم خود به عنوان سپر انسانی برای تأمین پول به منظور حمایت از گروهای نیابتی منطقه‌ای خود استفاده می‌کند».

احتمال استعفای رئیس سازمان بهداشت جهانی به دلیل همدستی با چین در مخفی کردن تاثیر واقعی ویروس عرفانی کرونا!

سیاستمداران آمریکا از دکتر تدروس آدهانوم خواستند به دنبال بحران کرونا ویروس و عدم شفاف سازی درباره ویروس کشنده در چین و تبعات ناشی از پنهان کاری در این باره، استعفا کند.
سناتور مارتا مک سالی می‌گوید؛ آمار واقعی مرگ و میر در چین توسط مدیر WHO (سازمان بهداشت جهانی) آشکار نشده است.
برخی گزارشات خبر از مرگ بیش از ۴۲ هزار تن فقط در ووهان می‌دهد.

نمکی؛ به من گفتن اعلام نکن ولی قبل از انتخابات موضوع ویروس عرفانی کرونا را می‌دانستیم، ما مردم را به کشتن دادیم!

وزیر بهداشت ایران امروز با حضور در صحن علنی مجلس این کشور برای ارائه گزارش اقدامات در مبارزه با ویروس کرونا گفت:
“برخی توصیه کرده بودند که اعلام ورود ویروس کرونا قبل از انتخابات درست نیست”.

این خبری بود که پستونیوز همان روزهای اول، زده بود!

‌سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

توییت لیدر ری استارت در مورد کمک یک میلیارد دلاری مدیر عامل توییتر به کرونایی‌ها!!

جک دورسی عزیز؛
تو اگر ما (اپوزیسیون ری استارت) و میهن پرستان جهان رو سانسور نمیکردی، نه تنها کرونا بلکه هزاران ویروس دیگر همچون رژیم تروریستی ایران هم از بین می‌رفت!
مغز آدم‌ها را سانسور میکنی و حالا با پولت میخواهی دیگر اندام‌ها را مداوا کنی؟!؟!
تو به مغز آدم‌ها حمله میکنی و ری استارت به مغز آدم‌ها آگاهی می‌دهد!
ما میلیاردها دلار به بشریت خدمت کردیم!

پیام لیدر ری استارت در رابطه با قرنطینه کردن مردم در تاریخ ۱۷ اسفند 98:

رژیم تروریستی ایران و مسئولین احمق، اگر می‌خواهید که میلیون‌ها نفر از مردم را در خانه‌ها قرنطینه کنید؛
۱. باید مایحتاج مردم را به درب خانه آنها ببرید.
۲. اجاره‌ها و اقساط مردم را به مدت سه ماه متقبل شوید و پرداخت کنید و آب، برق و گاز باید مجانی شود.
۳. تمام اماکن مذهبی، اداره‌ها، بانک‌ها، اتوبوس‌ها، متروها و … به جز بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها را ببندید!
۴. اینترنت را پرسرعت و رایگان کنید تا مردم از خانه، کارهای خود را انجام دهند.

در غیر این صورت، جنگ داخلی تولید خواهد شد و مردم خشمگین به صورت خودجوش شروع به کشتار مسئولین نظام و بسیجیان و سپاهیان خواهند کرد.
و در مواردی هم ایرانی‌ها به هم حمله خواهند کرد…

کرونا را که جدی نگرفتید…
این مطلب را «جدی» بگیرید.

بندگان جناب حضرت او
سر به سر تاجدار می بینم
(شاه نعمت الله ولی!)

ویروس عرفانی کرونا، معروف به ویروس تاجدار با قدرت در جهان سلطنت می‌کند!…
«برنامه ری استارت قسمت۱۵۷ و ری استارت قسمت ۱۵۸»
کرونا یعنی کسوف!

مایک پمپئو: رژیم ایران میلیاردها دلار پول دزدی در بانک‌ها دارد ولی به مردمش نمی‌دهد!

رژیم ایران برای تامین تروریست‌ها درخواست پول از صندوق بین المللی کرده است و آمریکا به شدت مخالف است.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته؛ ایالات متحده موضع خود را برای “صندوق بین‌المللی پول و جهان” روشن کرده و مخالفت خود با هرگونه تخصیص وامی به ایران را اعلام کرده است.
ایران منتظر تصمیم صندوق بین‌المللی پول درباره تقاضای وام خود است که به دروغ آنرا علت وضعیت اضطراری ناشی از شیوع ویروس عرفانی کرونا عنوان کرده است ولی هدفش ارسال پول به سوریه و لبنان است.

توئیت پرزیدنت ترامپ: سازمان جهانی بهداشت واقعاً خراب‌کاری کرد.

[این سازمان] به دلایلی بخش بزرگی از بودجه‌اش را از ایالت متحده می‌گیرد اما بسیار چین‌محور است. ما در این مورد بازنگری خواهیم کرد.
خوشبختانه من به توصیه آنها برای باز نگه داشتن مرزهایمان به روی چین در اوایل [شیوع ویروس عرفانی کرونا] گوش ندادم. چرا آنها چنین توصیه اشتباهی را به ما دادند؟

دکتر آنتونی فائوچی؛ جهان هرگز به روال عادی قبل از ویروس عرفانی کرونا باز نمی‌گردد.

دکتر «آنتونی فائوچی» مدیر مؤسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا:
این ویروس حتی بعد از کشف واکسن و درمان نیز همچنان باقی خواهد ماند.

ویروس عرفانی کرونا، جهان را بدهکار کرد.

موسسه مالی بین المللی (IIF) در تازه‌ترین گزارش خود که روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین منتشر کرد، می‌گوید حجم بدهی‌های دولتی و غیردولتی در جهان طی سال گذشته میلادی از مرز ۲۵۵ تریلیون دلار گذشت.
بیش از یک سوم رشد بدهی‌ها در جهان طی سال ۲۰۱۹ مربوط به کشورهای در حال توسعه بوده است.
این رقم بیش از سه برابر (۳۲۲ درصد) کل تولید ناخالص جهانی طی سال گذشته میلادی است و نسبت به سطح بدهی‎‌ها در بحران مالی جهانی سال ۲۰۰۸ حدود ۸۷ تریلیون دلار افزایش نشان می‌دهد.

ژاپن به خاطر بحران کرونا وضعیت فوق العاده اعلام کرد

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن پس از افزایش شمار مبتلایان ویروس عرفانی کرونا در این کشور وضعیت فوق‌العاده برای توکیو و شش منطقه دیگر در ژاپن اعلام کرد.
او امروز سه‌شنبه گفت، “وضعیت کنونی می‌تواند زندگی مردم و همچنین اقتصاد کشور را سخت تحت تاثیر قرار دهد” و از این رو دولت ژاپن تصمیم به اعلام وضعیت فوق العاده گرفته است.

نخستین نشست علنی مجلس ایران پس از شیوع ویروس عرفانی کرونا، بدون لاریجانی آغاز شد.

در این جلسه، علی لاریجانی، رئیس مجلس که به کرونا مبتلا شده، غایب است و مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس، ریاست جلسه را به عهده دارد.

وزیر بهداشت دروغگو و احمق نیوزیلند پس از نقض قوانین قرنطینه (حصر خانگی) استعفا کرد!

در حالی که با هدف مقابله با شیوع ویروس عرفانی کرونا از دو هفته پیش در نیوزیلند قرنطینه اعلام شده است، وزیر بهداشت این کشور با رفتن به ساحل به همراه خانواده‌اش قوانین را نقض کرد و در پی آن استعفای خود را به نخست وزیر تحویل داد.

حسن روحانی، پاچه‌های مکرون را مالید!
مکرون هم خواست تا یک زندانی را آزاد کند!

رئیس جمهوری تروریستی ایران در تماس تلفنی با امانوئل مکرون احمق، همتای فرانسوی خود، گام‌های اولیه برقراری سازوکار اینس‌تکس، سازوکار ویژه مالی، را مثبت اما ناکافی برشمرد.
او روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت گفت این مسیر نباید تنها منحصر به کالاهای پزشکی و غذایی باشد و باید بتوانیم از آن برای تأمین تمامی نیازمندی‌های کشورمان استفاده کنیم.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، آقای روحانی گفته که «مبارزه با ویروس عرفانی کرونا در شرایط تحریم برای ایران دشوارتر از دیگر کشورهاست. (زیرا ما باید هزینه‌های تروریست‌ها را هم تامین کنیم!)»

بوریس جانسون به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد.

او که پس از مثبت بودن تست ویروس عرفانی کرونا در خانه قرنطینه بود از دیروز به بیمارستان انتقال یافته است.
بنابر اطلاعیه دفتر نخست وزیر، آقای جانسون از دومنیک راب، وزیر خارجه خواسته که به نیابت از او ریاست کابینه را برعهده بگیرد.
تست کرونای نخست وزیر بریتانیا حدود ۱۰ روز پیش (۲۷ مارس) مثبت اعلام شد و او از آن زمان در خانه خود را قرنطینه کرده بود.
پرزیدنت ترامپ او را یک دوست خوب معرفی کرد.

ایران به فکر مردمش نیست و کمک‌ها را برای تروریست‌ها می‌خواهد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا:‌ هدف از کارزار نفوذ خارجی پنهانی و بی‌سرو‌صدای [رژیم] ایران برای لغو تحریم‌ها، آسایش و تندرستی مردم ایران نیست؛ بلکه هدف از آن تهیه پول برای اقدامات تروریستی‌اش است.

‌دو‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

۱۳ جون و التیماتوم لیدر ری استارت به جهانیان را به خاطر بیاور!

مردم جهان مجبورند تا هر روز، چند بار دست‌های خود را بشورند!
آیا این دست‌ها به خون کسی آغشته است؟!

می‌دانم نخواهی فهمید ولی…
به رژیم تروریستی ایران کمک نکن…
یا منتظر دومین فاجعهٔ جهانی باش!

سید محمد حسینی
رهبر جنبش میلیونی ری استارت

پیام لیدر ری استارت به کشورهای جهان در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۹

بدل خامنه ای پس از ۱۱ روز با برداشت از صندوق توسعه ملی موافقت کرد!

یک میلیارد یورو با موافقت بدل خامنه ای از صندوق توسعه ملی گرفتند و همان را به صورت وام با سود ۱۲ درصد به مردم پرداخت می‌کنند.
گفتند که اقساط را به صورت ماهانه از یارانه‌ها برداشت می‌کنیم.
عجب کمکی!!

سرمربی سابق اتلتیکو و رئال مادرید بر اثر ابتلاء به ویروس عرفانی کرونا درگذشت.

رادومیر آنتیچ که سابقه هدایت اتلتیکو و رئال مادرید را داشت، به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

ده میلیون ایرانی مبتلا می‌شوند!

حمید سوری، عضو ستاد ملی مدیریت کرونا: برآورد می‌شود حداقل ۵۰۰ هزار نفر در کل کشور به کرونا مبتلا شده باشند. / ایرنا

با احتساب ۵٪ فوتی، آمار کشته شدگان می‌شود ۲۵،۰۰۰ نفر و با احتساب ۱۰٪ می‌شود ۵۰،۰۰۰ نفر کشته…
آمریکا و کانادا اعلام کرده‌اند که هر آماری را رژیم ایران داد در ۲۰ ضرب کنید!!
یعنی ۱۰ میلیون مبتلا و پانصد هزار نفر کشته خواهند شد!
تا همین امروز تعداد کشته‌ها در چین و ایران از صد هزار نفر گذشته است.

پرزیدنت ترامپ: مردم آمریکا برای بهتر شدن بوریس جانسون دعا می‌کنند تا هر چه زودتر ویروس عرفانی کرونا را شکست دهد و سلامتی خود را باز یابد.

آنگلا مرکل: اتحادیه اروپا به دلیل شیوع ویروس عرفانی کرونا با بزرگ‌ترین چالش خود روبه‌روست.

همه اعضای اتحادیه اروپا باید به این اتحادیه برای مهار این بحران کمک کنند.
مرکل احمقی بود که به شدت از رژیم ایران دفاع می‌کرد!
آلمان تنها در صورتی در مبارزه با ویروس کرونا موفق خواهد شد که (اپوزیسیون ری استارت را به رسمیت بشناسد!) تمام قاره اروپا در این زمینه موفق شوند.

پیشگویی لیدر ری استارت در مورد ویروس عرفانی کرونا!

یکی دیگر از صدها پیشگویی سید محمد حسینی به وقوع پیوست.
در برنامه ری استارت قسمت ۱۴۴ که حدود ۲ سال پیش پخش شد، راز ویروس کرونا فاش شده است.
ویروس کرونا از کجا آمده و آمدنش بهر چه بود؟!

ماه را روسیاه می‌یابم (کرونا یعنی کسوف)
از ۲۵ دسامبر، به کره زمین حمله شده است!
نقشه خاورمیانه ۸۰۰ سال پیش کشیده شده و پیشگوئیهای شاه نعمت الله ولی قطعاً خواهد شد.

هشدار رئیس انجمن بیماری‌های عفونی ژاپن به مردم درباره ویروس عرفانی کرونا

رئیس انجمن بیماری‌های عفونی ژاپن اعلام کرد که کرونا ویروس از طریق صحبت کردن، حتی اگر فاصله مشخص شده با افراد را هم رعایت کرده باشید، منتقل می‌شود و فرد را بیمار می‌کند. در ویدئویی که در این کشور منتشر شده، نشان داده می‌شود که ژاپنی‌ها با کمک دوربین‌های فوق حساس توانستند، میکرو قطره‌های حاوی ویروس کرونا که هنگام سرفه و عطسه و هنگام صحبت کردن، از دهان و بینی افراد خارج می‌شوند را ردیابی کنند. با انجام آزمایشات مختلف به این نتیجه رسیدند که صحبت کردن هم ویروس را منتقل می‌کند.
رئیس انجمن بیماری‌های عفونی ژاپن به همه توصیه می‌کند که هرگز در یک محیط بسته مثل اتاق و خانه قرار نگیرند و همیشه پنجره‌های خانه و خودرو و دیگر مکان‌ها را باز بگذارند تا دچار عفونت میکرو قطره‌ای نشوند. یکی از مواردی که این میکرو قطره‌ها را دور می‌کند گردش آزاد هوا و سیستم تهویه هوا است.

تست کرونای یک ببر مثبت اعلام شد.

آزمایش کرونای یک ببر در باغ وحش برانکس نیویورک مثبت اعلام شد. نادیای چهار ساله اولین حیوانی است که در ایالات متحده به ویروس کرونا مبتلا است و همچنین اولین مورد ابتلای ببر به ویروس عرفانی کرونا در سراسر جهان است.

‌یک‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

استاندار قم: تعطیلی حرم حضرت معصومه و مسجد جمکران تا پایان فروردین ادامه دارد / تسنیم

ویروس عرفانی کرونا، بیخدایان و ادیان و سیاستمداران را به چالش می‌کشد… زیرا این ویروس فقط به عرفان و تصوف علاقه دارد.

مرگ نخست وزیر سابق لیبی بر اثر ابتلا به کرونا

محمود جبرئیل، نخست وزیر سابق لیبی، بر اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا در ۶۸ سالگی در قاهره درگذشت.

‌شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

مقایسه دو تا محل برگزاری نمایشگاه در دو کشور مختلف که تبدیل به بیمارستان برای بیماران کرونا شده و خبرگزاری‌های رسمی این دو کشور هم گزارشش را کار کردند.

یکی مجتمع نمایشگاهی Ecxel در شرق لندن که تبدیل به بیمارستان 4000 تخت خوابی Nightingale hospital شده است. همه تخت‌ها با پارتیشن از هم جدا شده و تجهیزات پزشکی برای هر تخت تعبیه شده است.

در مقابل طویله‌ای به نام ایران،
نمایشگاه بین المللی در تهران با سالنی پر از تخت‌های به هم چسبیده و بدون ابتدایی‌ترین تجهیزات پزشکی!!

بر اساس ضریب آماری چین و ایران؛
در آمریکا حدود ۲۱۹ نفر کشته شده و حدود ۲۲۲۵ نفر به کرونا مبتلا شده‌اند.

این تعداد کشته هم به دلیل حماقت دموکرات‌های آمریکا و لجبازی آنها با پرزیدنت ترامپ بوده است!
این آمار بر اساس ضرایب چین و ایران در مورد ویروس عرفانی کرونا است و پستونیوز بر همین اساس موجود، آمار فوق را ارائه می‌دهد و اگر آمار مشکلی دارد باید از چین، روسیه و رژیم تروریستی ایران ایراد گرفت!!

آمار قربانیان در فرانسه به ۷۵۰۰ رسید.

تاکنون ۵۵۳۲ نفر در بیمارستان‌های این کشور بر اثر ویروس عرفانی کرونا جان باخته‌اند.
مقام‌ها همچنین می‌گویند شمار کسانی که در خانه‌های نگهداری از سالمندان درگذشته‌اند به ۲۰۲۸ می‌رسد. مجموع این ارقام ۷۵۶۰ نفر است.
از ۲۸ هزار و ۱۴۳ نفری که در بیمارستان‌ها معالجه می‌شوند، ۶۸۳۸ نفر در آی سی یو هستند.
در تحولی دیگر ترکیه به دروغ می‌گوید تاکنون ۵۰۱ نفر در این کشور درگذشته‌اند و شمار مبتلایان به ۲۴ هزار نفر نزدیک شده است!

روزنامه بریتانیایی سان (Sun): مبتلایان به کرونا در ایران پس از مصرف داروهایی تاریخ گذشته فوت کردند!

این روزنامه می‌گوید: تلفات ویروس عرفانی کرونا، 5 برابر آمار رسمی بوده و به 15 هزار فوتی رسیده است….
آمریکا و کانادا؛ کشته شدگان در ایران را بیست برابر یعنی حدود ۴۰ هزار نفر می‌دانند.

پرزیدنت ترامپ: اگر بودجه حمایت از کسب و کارهای کوچک تمام شود، فوراً پول بیشتری درخواست خواهم کرد.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده می‌گوید در صورتی که بودجه ۳۴۹ میلیارد دلاری اولیه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک آمریکایی در بحران شیوع ویروس عرفانی کرونا تمام شود، فوراً از کنگره درخواست پول بیشتری خواهد کرد.

توییت لیدر ری استارت خطاب به نخست وزیر اسپانیا

پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا، شعار اپوزیسیون ری استارت را اعلام کرد؛
«بنی آدم اعضای یک پیکرند»
این شعار به زودی باید به سر در سازمان ملل نوشته شود.
سعدی و رومی و کوروش، سه تن از اپوزیسیون عرفانی ری استارت هستند.
اپوزیسیون ری استارت، هزاران سال است که دارد با حکومت‌ها، دیکتاتورها، ادیان، بیخدایان و سیاستمداران، مبارزه می‌کند!
پرزیدنت ترامپ، مایک پمپئو و ایوانکا ترامپ هم از کورش و رومی و سعدی، بارها صحبت کرده‌اند.

نخست وزیر اسپانیا در تمدید قرنطینه در مورد ویروس عرفانی کرونا، مردم را به سعدی (صوفی) ارجاع داد!

پدرو سانچز، نخست وزیر سوسیالیست اسپانیا، در سخنرانی‌اش برای تمدید سه هفته‌ای قرنطینه در این کشور شعری از سعدی خواند.
آقای سانچز که از سعدی با عنوان شاعر پارسی قرون وسطی یاد کرد، در دعوت از اسپانیایی‌ها برای رعایت محدودیت‌ها برای نجات جان خود و دیگران این قطعه مشهور از گلستان را خواند که:

“بنی‌آدم اعضای یک پیکرند
که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به‌درد آورَد روزگار
دگر عضوها را نمانَد قرار

تو کز محنت دیگران بی‌غمی
نشاید که نامت نهند آدمی”

کرونا وندتای ری استارتی است!

آمار ایران و چین دروغ است!

واشنگتن‌پست از مرگ دستکم ۴۰ هزار چینی فقط و فقط در ووهان خبر داده است.
دولت چین می‌گوید ویروس عرفانی کرونا باعث مرگ ۲۵۳۶ نفر در ووهان شده است اما آمار واقعی ۱۶ برابر آمار رسمی است یعنی فقط در ووهان ۴۰۵۷۶ نفر مرده‌اند!
این آمار در کل چین به بیش از صد هزار نفر مرگ را نشان می‌دهد!
رسانه‌های آمریکا و کانادا همچنین آمار مرگ در ایران را ضربدر ۲۰ تا ۵۰ می‌کنند، یعنی هر چه ایران گفت در ۲۰ ضرب کن!! یعنی چیزی حدود ۶۶۴۴۰ نفر در ایران مرده‌اند!

جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

جهان دروغ می‌گوید که یک میلیون نفر مرده‌اند!

مقام استرالیایی: آمار جهانی مبتلایان به کرونا ۱۰ برابر رقم واقعی است!
یک مقام ارشد پزشکی استرالیا می‌گوید که در سراسر جهان، رقم مبتلایان از یک میلیون نفر فراتر رفته، اما معتقدیم که رقم حقیقی، ۵ یا ۱۰ برابر این تعداد است.
نرخ مرگ و میر در سراسر جهان بسیار متفاوت است، از اینرو باور داریم که بسیاری از مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا شناسایی نشده‌اند.

تست ابتلا به کرونای پرزیدنت ترامپ برای دومین بار منفی شد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه برای دومین بار تست ابتلا به کرونا داد که ابتلای وی به کرونا همانند تست نخست منفی بود.

جان‌باختن ۱۳۳۵ نفر در فرانسه توسط کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۵۵ نفر از مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا در فرانسه جان خود را از دست داده‌اند.
پس از چین و ایران، فرانسه سومین رکورد دار قربانیان کرونا در ۲۴ ساعت است.

پنج‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

کرونا در ایران و جهان

به غیر ایران، چین و روسیه!!!!
شمار مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا در جهان از مرز «یک میلیون» نفر عبور کرد.
داده‌های دانشگاه هاپکینز نشان می‌دهد از این تعداد، ۵۱ هزار و ۴۸۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند و ۱۹۸ هزار و ۴۲۰ نفر نیز بهبود پیدا کرده‌اند.
مایک پمپئو و پرزیدنت ترامپ رسماً اعلام کردند که گول خبرگزاری‌های بی بی سی، رادیو فردا، سی ان ان، صدای آمریکا و فیک نیوزها را نخورید.
چین، ایران و روسیه به شدت آمارهای غلط و دروغ می‌دهند.

بریتیش ایرویز به دستور ویروس عرفانی کرونا، کارمندانش را اخراج کرد!

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز می‌گوید که ۳۶ هزار نفر از کارکنانش را به‌ دلیل شیوع کرونا و لغو پروازهایش از کار تعلیق می‌کند.
این شرکت که هواپیماهایش به خاطر شیوع کرونا زمین‌گیر شده، از یک هفته پیش مذاکرات با اتحادیه حمل و نقل را آغاز کرده است.
براساس توافق اولیه، بریتیش ایرویز احتمالاً ۸۰ درصد از ۴۵ هزار نیروی کار خود را به طور موقت بیکار کند.

ویروس عرفانی کرونا هر چه ری استارتیها خواستند، انجام داد!

وزیر نفت سعودی فراخوان اجلاس اضطراری اوپک پلاس را صادر کرد.

هدف از این اجلاس اضطراری، حمایت از اقتصاد جهان طبق خواست پرزیدنت ترامپ و تعادل بخشیدن به بازار نفت است.
نفت قرار است به ۱۵ میلیون بشکه در روز برسد.

ویروس عرفانی کرونا، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی را قرنطینه کرد.

چهار‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

بندگان جناب حضرت او
سر به سر تاجدار می بینم
(شاه نعمت الله ولی!)

ویروس عرفانی کرونا، معروف به ویروس تاجدار با قدرت در جهان سلطنت می‌کند!…
«برنامه ری استارت قسمت۱۵۷ و ری استارت قسمت ۱۵۸»
کرونا یعنی کسوف!

ویروس عرفانی کرونا، یوفا را تعطیل کرد!

یوفا (UEFA) اعلام کرد؛ تمام مسابقات ملی و باشگاهی از جمله لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا که قرار بود در ماه ژوئن (تیر) برگزار شود، تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

چند عضو احمق کنگره آمریکا خواستار لغو تحریم‌های ایران برای ارسال کمک‌های مثلاً بشردوستانه به آن کشور شدند!

هر احمقی می‌داند که هدف پول رساندن به تروریست‌ها است وگرنه دارو و غذا اصلاً تحریم نیست ولی این احمق‌ها نوعی متفاوت‌ترند!!
هافینگتون پست روز سه‌شنبه ۱۲ فروردین در گزارشی نوشت، در میان امضاکنندگان نام‌های ایلهان عمر، نماینده دموکرات ایالت مینه‌سوتا، الکساندریا اوکاسیو کورتز نماینده دموکرات ایالت نیویورک، باربارا لی نماینده دموکرات ایالت کالیفرنیا، برنی سندرز سناتور مستقل ایالت ورمانت و اد مرکی و الیزابت وارن،‌ سناتورهای دموکرات ایالت ماساچوست در سنا، دیده می‌شود.

تعداد مبتلایان به کرونا در ترکیه از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت.

وزارت بهداشت ترکیه از ابتلای دو هزار و ۷۰۴ نفر دیگر به ویروس عرفانی کرونا خبر داد. تاکنون ۹۲ هزار و ۴۰۳ نفر در ترکیه مورد آزمایش کرونا قرار گرفته و نتیجه ۱۳ هزار و ۵۳۱ نفر مثبت بوده است.

سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

تمام نقاط تهران به کرونا آلوده است!

علی‌رضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مقابله با کرونا در تهران می‌گوید که تا قبل از ۲۰ اسفند، آلودگی در برخی مناطق تهران بسیار بالا بود و برخی مناطق نیز از آلودگی کمتری برخوردار بودند.
وی افزود متاسفانه در حال حاضر همه نقاط پایتخت آلوده شده و تمامی مناطق تهران در آلودگی به ویروس عرفانی کرونا، همگن شده‌اند.

۶۳ نماینده از صد نماینده مجلس ایران به ویروس عرفانی کرونا مبتلا شدند!

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه ۱۲ فروردین خبر داد که از ۱۰۰ نماینده مجلس تست ابتلا به کرونا گرفته شده که نتیجه تست ۲۳ نفر از آنها مثبت بوده است.
اسدالله عباسی گفت که ۴۰ نماینده دیگر نیز مشکوک به داشتن کرونا بودند.
احمد امیرآبادی و مجتبی ذالنوری دو نماینده قم اولین نمایندگانی بودند که خبر ابتلای آنها به کرونا منتشر شد.
فاطمه رهبر، منتخب تهران، و محمدعلی رمضانی، نماینده منتخب آستانه اشرفیه در مجلس یازدهم، نیز بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.

مایک پمپئو حرف پستونیوز را تایید کرد!

مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا:
با ناتو در مورد دروغ‌ها و آمار غلط (از کشته شدگان ویروس عرفانی کرونا) توسط چین و روسیه، صحبت کردم. چین میلیون‌ها مبتلا و صدها هزار مفقود و ده‌ها هزار کشته داده است!

زندان شیبان اهواز آتش گرفت.

زندانیانی که از ترس ویروس عرفانی کرونا اعتراض می‌کردند در زندان شیبان اهواز با گلوله و گاز اشک‌آور نیروهای امنیتی مواجه شدند.

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، با تاکید بر این که آمریکا بارها پیشنهاد کمک به مردم ایران را مطرح کرده و رژیم آن را رد کرده است، مردم ایران را قربانیان این تصمیم رژیم دانست.

مایک پمپئو شامگاه دوشنبه ۱۱ فروردین در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفت:
ما بارها پیشنهاد کمک به مردم ایران را مطرح کرده‌ایم. این یک بحران انسانی درون جمهوری اسلامی ایران هم محسوب می‌شود. ما پیشنهاد کمک‌های بشر دوستانه خود را داده‌ایم.
ما پیشنهاد کرده‌ایم که اگر آن‌ها نمی‌خواهند از آمریکا کمک بگیرند، ما به کشورهای دیگر کمک می‌کنیم تا آنها کمک‌هایشان را به ایران بفرستند. پیشنهاد ما از اول به جای خود بوده و هنوز هم به جای خود باقی است.
متاسفانه رژیم جمهوری اسلامی ایران و رهبرانش پیشنهاد کمک بشر دوستانه از سوی ما، [یعنی] آمریکا، را رد کرده است. این واقعاً مایه شوربختی مردم ایران است. [شماری از] مردم ایران جان خود را در اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا از دست خواهند داد.

چند کشور اروپایی از واردات تجهیزات چینی مرتبط با ویروس عرفانی کرونا امتناع کردند.

به گفته مقامات اسپانیا، هلند و ترکیه، هزاران کیت تست کرونا و ماسک پزشکی خریداری شده از چین یا ناقص بوده یا با استانداردهای جهانی همخوانی نداشته است.

‌دو‌شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

بازار نفت نابود شد!

با گسترده‌تر شدن ویروس عرفانی کرونا در جهان و کاهش تقاضا، قیمت نفت در معاملات امروز بازارهای جهانی، به کمترین حد در ۱۸ سال گذشته رسید.
دانشمندان، سیاستمداران، ادیان و بی خدایان در مقابل این ویروسی عرفانی، زانو زده‌اند!

تاثیر ویرانگر بحران ویروس عرفانی کرونا بر اقتصاد جهان؛ اروپا در حال نابودی است!

روند بازارهای سهام اروپا منفی شد.
لیدر ری استارت در توییتر، چند ماه قبل گفته بود که اروپائیان منتظر داعش و چیزی بدتر از داعش باشند.
احتمالاً اتحادیه اروپا کلاً تجزیه خواهد شد!

۸۶ کارمند سازمان ملل به کرونا مبتلا شدند.

سازمان ملل روز دوشنبه اعلام کرد که ۸۶ نفر از کارکنان این سازمان بین المللی در سرتاسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.
لیدر ری استارت قبلاً گفته بود که ما سازمان ملل نداریم و ویروس عرفانی کرونا آمد تا شعار اپوزیسیون ری استارت را به جهان بفهماند!
بنی آدم اعضای یک پیکرند!

تست کرونای بنیامین نتانیاهو منفی است.

دفتر نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد که تست ویروس عرفانی کرونا «بنیامین نتانیاهو» ‌و خانواده وی و افراد نزدیک به او منفی بوده است.

وزیر بهداشت ایران: جهان مبهوت ما شده است!

وزیر بهداشت متوهم رژیم تروریستی ایران گفت که در آینده نزدیک دستاوردی برای جمهوری اسلامی (تروریستی) رقم می‌خورد که در عرصه بین‌المللی رتبه نخست خواهد شد.
او همچنین گفت، اروپایی‌ها تماس گرفتند و گفتند شما چه کردید که توانستید موج گسترده ویروس عرفانی کرونا را مهار کنید!!!!!؟

توئیت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا خطاب به مقامات ایران: از دروغگویی و دزدی دست بردارید.

سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در واکنشی به مقامات جمهوری اسلامی گفت که «دروغ» و «دزدی» را متوقف کنند و اگر نیاز به بودجه برای مقابله با ویروس عرفانی کرونا دارند، از پول هنگفتی که در اختیار بیت علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی است،‌ استفاده کنند.

در بسیاری از زندان‌ها شورش بپا شده است و خیلی از زندانی‌ها از ترس ویروس عرفانی کرونا، از زندان فرار کرده‌اند!

همین الان هم بنا بر گزارشات رسیده، زندانیان زندان سپیدار اهواز اقدام به شورش و فرار از زندان کرده‌اند.

پرزیدنت ترامپ: هیچ چیز بدتر از اعلام موفقیت، پیش از پیروزی نیست. محدودیت‌ها را بخاطر شیوع ویروس عرفانی کرونا تمدید می‌کنم.

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد، انتظار می‌رود اوج مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در این کشور طی دو هفته آتی باشد و بعد از آن سیر نزولی پیدا کند.

عبدالعلی رضایی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران بر اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا کشته شد.

نیمی از مبتلایان ویروس عرفانی کرونا در روسیه جوان‌ها هستند.

وزارت بهداشت روسیه اعلام کرد از میان مبتلایان 24 ساعت گذشته به ویروس کرونا در این کشور نزدیک به نیمی از آنها 18 تا 40 ساله هستند.

فارن پالسی: هواپیمایی ماهان ویروس عرفانی کرونا را گسترش داد و در مورد آن دروغ گفت!

نشریه فارن پالسی در گزارشی به نقش شرکت هواپیمایی ماهان ایر در شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و آن را نشانه وابستگی شدید ایران به چین دانست.

پیام لیدر ری استارت خطاب به جمهوری خواهان و دموکرات‌های آمریکا!

دموکرات‌ها و جمهوری خواهان بهتر است؛
۱. از الان، ترامپ را برای بار دوم رئیس جمهور اعلام کنند؛
چون کرونا نه انتخابات می‌فهمد و نه رای گیری!
۲. برای نجات از کرونا، رژیم ایران را عوض کنید!
هر چیز که باید می‌گفتم، گفتم؛
شک نکن!

ویروس عرفانی کرونا
ری استارت تنها راه نجات

“ایزی جت” انگلیس تمام پروازهای خود را متوقف کرد.

شرکت هوایی “ایزی جت” انگلیس اعلام کرد تمامی پروازهای خود را متوقف کرده و مشخص نیست چه زمانی دوباره شروع به کار کند.
علت زمین‌گیر شدن کل ناوگان هوایی این شرکت، محدودیت سفر در دنیا پس از شیوع ویروس عرفانی کرونا است.

بیش از ۸۰۰ مورد جدید مرگ در اثر کرونا در اسپانیا!

اسپانیا از مرگ بیش از ۸۱۲ نفر در اثر ابتلا به کرونا از ظهر روز یکشنبه خبر داد.
به این ترتیب آمار مرگ در اثر کرونا در این کشور به ۷۳۴۰ نفر رسیده است.
به گفته مقامات اسپانیا همچنین ۶۴۰۰ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ هم در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده است.
اسپانیا بعد از چین، ایران و ایتالیا در مقام چهارم مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا است.

تاریخ برگزاری المپیک مشخص شد.

المپیک توکیو که به دلیل شیوع ویروس عرفانی کرونا به تعویق افتاده بود از ۲۳ ژوئیه تا ۸ اوت ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.
این مسابقات کماکان توکیو ۲۰۲۰ نامیده خواهد شد.

‏رادیو آسیای آزاد: ساکنان ووهان گفته‌اند؛ ۴۶۸۰۰ نفر در ووهان بر اثر ویروس عرفانی کرونا جان خود را از دست داده‌اند!

رقم ۲۵۰۰ نفری دولت چین اعلام کرده دروغی بیش نیست.

‌یک‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

وزیر دارایی ایالت هسن خودش را جلوی قطار انداخت و خودکشی کرد.

جسد او در نزدیکی ریل قطار در اطراف فرانکفورت پیدا شد. ظاهراً آقای شفر در نامه خداحافظی خود از ناامیدی در مورد غلبه بر بحران ویروس عرفانی کرونا صحبت کرده است. این ظاهراً اولین خودکشی به خاطر بحران کرونا در آلمان است.
خبرگزاری‌های آلمان دلیل را سانسور کرده‌اند.

عربستان سعودی، جده را قرنطینه کرده و ساعات منع تردد در این شهر را افزایش داده است.

خبرگزاری دولتی سعودی روز یکشنبه ۱۰ فروردین گزارش داد دولت این کشور تمام ورودی‌ها و خروجی‌های شهر جده را مسدود کرده و مقررات منع تردد در سطح این شهر را نیز از ساعت ۳ بعد از ظهر به بعد به وقت محلی به اجرا گذاشته است.

کرونا، ده‌ها هزار میلیارد ضرر جهانی زد!

رویترز از قول یک استراتژیست مؤسسه جی پی مورگان می‌گوید، شیوع سریع کووید ۱۹ اقتصاد جهانی را به ویرانی می‌کشاند، بازارها را دچار سرگردانی می‌کند، و صندوق‌های ثروت ملی را، چه بر اساس تولیدات نفتی و چه غیرنفتی، با کاهشی حدود یک هزار میلیارد دلار مواجه می‌کند.
۱۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ حداقل
یک بانکدار کهنه‌کار پیش بینی کرده است که به دنبال کاهش قیمت‌های فروش نفت و شیوع ویروس عرفانی کرونا در سطح جهانی، صندوق‌های ثروت ملی کشورهای تولیدکننده نفت، فقط در خاورمیانه و آفریقا، حداقل ۲۲۵ میلیارد دلار از ارزش خود را از دست خواهند داد.
صندوق‌های ثروت ملی، که در ایران از آن با عنوان «صندوق توسعه ملی» نیز یاد می‌شود، با اهداف مختلفی از جمله انتقال سرمایه به نسل‌های بعد و ثبات اقتصادی تاسیس می‌شوند و از دارایی‌های مالی مانند سهام، اوراق قرضه و املاک و مستغلات تشکیل شده‌اند.

ایتالیا بعد از چین و ایران در مقام سوم جهان!

مرگ ۷۵۶ ایتالیایی مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته!
مقامات ایتالیا اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵۶ نفر دیگر در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور اروپایی به ۱۰ هزار و ۷۷۹ نفر برسد.
همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته ابتلای ۵۲۱۷ نفر دیگر در این کشور به ویروس عرفانی کرونا مثبت اعلام شد و مجموع مبتلایان به ۹۷ هزار و ۶۸۹ نفر رسید.

مسکو به حصر خانگی می‌رود!

اعلام قرنطینه سراسری در پایتخت روسیه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس عرفانی کرونا.
شهردار مسکو اعلام کرد در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی ساکنان این شهر باید از فردا تا اطلاع ثانوی خود را در خانه‌هایشان قرنطینه کنند و جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند.
به گفته شهردار مسکو، آن‌ دسته از شهروندانی که مجبورند سر کار خود حاضر شوند، اجازه دارند در مسیر بین خانه تا محل کار خود تردد کنند. همچنین خرید اقلام ضروری از نزدیکترین فروشگاه‌ها یا داروخانه‌ها و خروج از خانه تا مسافت 100 متر برای بیرون گذاشتن زباله‌های خانگی بلامانع خواهد بود.

یک رفتگر برابر با هزار سیاستمدار نادان!

قدردانی اسپانیایی‌ها از یکی از پاکبانان شهر بادالونای اسپانیا که در دوران قرنطینه به خاطر ویروس عرفانی کرونا در حال خدمت و به کار مشغول است، مردم فهیم و قدرشناس از پنجره‌های خانه‌هایشان با تشویق وی از او تشکر می‌کنند و او اشک ریزان به ابراز احساساتشان پاسخ می‌گوید.

در ایران از هر سه نفر یک نفر کرونا دارد!

ایران حدوداً از ۱۰۸ هزار نفر تست کرونا گرفته است که «چهل هزار» نفرشان کرونا داشته‌اند!
وزارت بهداشت ایران شمار مبتلایان تا روز یکشنبه ۱۰ فروردین ماه را ۳۸ هزار و ۳۰۹ نفر اعلام کرد و گزارش داد که تا کنون ۱۲ هزار و ۶۴۰ نفر بر اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا در این کشور جانباخته‌اند.
براساس این آمار رسمی (دروغ!) در ۲۴ ساعت گذشته، ۲ هزار و ۹۰۱ مبتلا شناسایی شده‌اند.

تعداد قربانیان ویروس عرفانی کرونا در انگلیس به ۱۲۲۸ نفر رسید.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت انگلیس تا عصر دیروز (شنبه نهم فروردین) تعداد موارد فوتی ناشی از کرونا در این کشور به ۱۲۲۸ نفر رسیده است.
بر این اساس تا صبح امروز هم بیش از ۱۲۷ هزار نفر مورد آزمایش قرار گرفته‌اند که از این تعداد ۱۹,۵۲۲ نفر مبتلای قطعی تشخیص داده شده‌اند.
یعنی از هر ۶ نفر یک نفر کرونا داشته است!!

یک هواپیمای حامل تیم پزشکی در مانیل سقوط کرد.

یک هواپیمای حامل تیم پزشکی که از مانیل، پایتخت فیلیپین عازم هانه‌دا در ژاپن بود هنگام بلند شدن از باند فرودگاه سقوط کرد و آتش گرفت.
بر اساس منابع رسمی همه هشت سرنشین آن کشته شدند.
در این هواپیما اعضای تیم پزشکی، یک بیمار و سه خدمه پرواز حضور داشتند؛ این هواپیما قرار بود تیم پزشکی و بیمار مبتلا به ویروس عرفانی کرونا را از مانیل بازگرداند.

به گفته وزارت بهداشت اسپانیا در ۲۴ ساعت گذشته ۸۳۸ نفر دیگر به شمار جان باختگان کرونا در این کشور افزوده شده‌اند.

این بیشترین تعداد جان باخته در یک شبانه روز بوده است. تاکنون حدود ۷۹ هزار نفر در اسپانیا مبتلا به ویروس عرفانی کرونا شده‌اند که ۶۵۲۸ نفر از آنان جان خود را از دست داده‌اند.
اسپانیا بعد از چین، ایران و ایتالیا در مقام چهارم جهان قرار دارد!

ابتلای ۱۳ کودک به ویروس کرونا در روسیه

این یعنی روسیه، ده‌ها هزار نفر مبتلا دارد!
مقامات روسیه گفته‌اند ۱۳ کودک در شهر مسکو، پایتخت این کشور مبتلا به ویروس عرفانی کرونا شده‌اند. مرکز مقابله با ویروس کرونا در روسیه همچنین از ۱۹۷ مورد جدید ابتلا به کرونا در روز گذشته گزارش داده است. بنا بر گزارش‌های رسانه‌های روسیه یک مرد ۹۰ ساله که مبتلا به بیماری مزمن دیگر نیز بوده بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باخته است.

طویله‌ای به نام ایران! (از بسیج تا میرسلیم)

محمدجواد نیک‌روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: «گروهی از بسیجیان محموله‌ای از اقلام بهداشتی که تولید خودشان است را برای ارائه به ملت مستضعف آمریکا آماده کرده‌اند و امروز به دفتر حافظ منافع آمریکا در ایران ارائه خواهند کرد!»

میرسلیم کاندیدای راه یافته به مجلس و از چهره‌های نزدیک به خامنه ای هم در صفحه توییتر خود نوشته: «با مردم مستضعف ‎آمریکا که در اثر کمبود امکانات گرفتار بحران ویروس عرفانی کرونا شده‌اند اظهار همدردی می‌کنیم ولی حیف که تحریم‌های ظالمانه ‎دولت کینه‌توز آمریکا مانع کمک رسانی ما می‌شود!»

«مایک پمپئو» حرف «لیدر ری استارت» را تایید کرد. رژیم کرونا را وارد کرد تا تحریم‌ها لغو شود!!

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده می‌گوید رژیم جمهوری اسلامی خودش کرونا را وارد ایران کرد و حالا به بهانه واهی مقابله با شیوع ویروس عرفانی کرونا به دنبال لغو تحریم‌ها و دریافت پول نقد برای رهبران رژیم تروریستی است.
پیشتر هم مایک پمپئو گفته بود که چین، ایران و روسیه، از کشته شدگان، آمار دروغ می‌دهند!

پاسدار محمدعلی کریم نژاد از فرماندهان سپاه تروریستی پاسداران بر اثر ویروس عرفانی کرونا در خوی کشته شد.

المپیک ۲۰۲۰ توکیو به طور کامل کنسل شد.

خبرگزاری رویترز به نقل از رسانه‌های ژاپن نوشته است که زمان برگزاری المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو به دلیل شیوع ویروس عرفانی کرونا در جهان به آینده موکول شد.
به نوشته رویترز احتمال این وجود دارد که مراسم افتتاحیه المپیک توکیو در ژوئیه ۲۰۲۱ برگزار گردد.

نخست وزیر ایتالیا: کرونا چه بسا باعث از میان رفتن فلسفه وجودی اتحادیه اروپا بشود!

جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا، از اتحادیه اروپا خواست «مرتکب اشتباهات جدی» در روند مبارزه با ویروس عرفانی کرونا نشود که در غیر این صورت، «تمامی بلوک اروپا ممکن است، فلسفه وجودی خود را به شکل کامل از دست بدهد.»

‌شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

پرزیدنت ترامپ: شاید در مورد نیویورک و چند منطقه دیگر آمریکا قرنطینه اجباری اعمال شود.

آمریکا قویترین کشور در مهار کروناست.
پرزیدنت دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز شنبه نهم فروردین اعلام کرد در نظر دارد در مورد نیویورک، بخش‌هایی از نیوجرسی و کنتیکت قرنطینه اجباری را به منظور مهار سرعت شیوع ویروس عرفانی کرونا به اجرا بگذارد.

ویروس عرفانی کرونا موجب سقوط آزاد قیمت نفت سنگین ایران شد.

‏نفت سنگین ایران 14 دلار و 93 سنت

پیام لیدر ری استارت خطاب به آنتونیو گوترش:

آقای گوترش، دبیر کل سازمان ملل!
دیگه خیلی دیر شده برای فهمیدن!
هفت سال از ما عقب‌تر هستی!
به سانسورتان ادامه دهید!
به زودی همدیگر را خواهیم دید.
به این میگن PlanB / گامبی شاه

رهبر اپوزیسیون میلیونی ری استارت
سید محمد حسینی

آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل: ما گاو بودیم، ما را ببخشید!

دبیر کل سازمان ملل اعلام کرد که انتشار اخبار نادرست، دشمن مشترک جهانیان است!
لیدر ری استارت هفت سال پیش در یک برنامه ۶۰ دقیقه‌ای رسماً گفت که اخبار و شبکه خبری یک ویروس خطرناک و یک طلسم و جادویی است که بشریت را نابود می‌کند.
دبیر کل سازمان ملل تلویحاً گفت: جهان هفت سال از ری استارتیها عقب‌تر است.
ما ری استارتیها را سانسور کردیم و هنوز هم سانسور می‌کنیم ولی جهان باید بداند که ما گاو بودیم، ری استارتیها ما را ببخشید!

چین با سه میلیون مبتلا به ویروس عرفانی کرونا و صدها هزار کشته، مقام اول در جهان است!

حزب کمونیست چین، میلیاردها دلار پول به رسانه‌ها داده است تا اخبار حقیقی به بیرون درز نکند!
ایران با یک میلیون مبتلا و ده‌ها هزار کشته در مقام دوم جهان قرار می‌گیرد!
ایتالیا، اسپانیا، آلمان و احتمالاً روسیه در مقام سوم تا ششم قرار دارند.

١۲ فراری از زندان سقز به زندان بازگردانده شدند.

دادستان استان کردستان ایران می‌گوید از میان ۷۴ نفری که از زندان سقز فرار کردند، ١۲ نفر به زندان بازگردانده شدند.
او گفته ١۰ نفر از فراریان دستگیر شدند و دو نفر هم خود را تسلیم کردند.
این چندمین موردی است که زندانیان در روزهای اخیر به خاطر ویروس عرفانی کرونا از زندان‌های ایران فرار می‌کنند.

یکی از مقام‌های (احمق) دفتر خامنه ای بر اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا، مرد.

جعفر کریمی، مسئول شورای استفتائات بود.

‌جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹

صندوق بین المللی پول: ویروس عرفانی کرونا جهان را وارد رکود اقتصادی شدید کرد!

رئیس صندوق بین‌ المللی پول اعلام کرد که کاملاً آشکار است که جهان وارد مرحله رکود اقتصادی شده که از بحران مالی اخیر نیز وخیم‌تر است.

لایحه پرزیدنت ترامپ مبنی بر دو هزار میلیارد دلار برای نجات اقتصاد و کمک به مردم و لایحه پانصد میلیارد دلاری برای کمک به شغل‌های کوچک، در مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شد.
دموکرات‌ها مخالف بودند!

متخصصان بهداشت جمهوری چک امروز اعلام کردن که ۸۰٪ کیت‌های تست فوری ویروس عرفانی کرونا که چین به آنها فروخته، نتایجی اشتباه و برعکس می‌دهد!

۱ میلیون و ۸۳۰ هزار یورو هم البته بابت این کیت‌ها گرفته است!
پیش از این اسپانیا گفت ۶۴۰.۰۰۰ کیت تشخیص سریع کرونا که از چین خریداری کرده کار نمی‌کنند.
لازم به ذکر است که کیت‌هایی که ج.اسلامی ادعا می‌کند که شرکت‌های دانش بنیان داخلی ساخته‌اند، همگی از این نوع کیت‌های وارداتی از چین هستند.

محمود هاشمی مجد بنیانگذار، تولیت و استاد مدرسه باقر‌العلوم تهران در اثر ابتلا به بیماری ویروس عرفانی کرونا کشته شد.

همچنین سیف الله سهرابی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نکا در استان مازندران نیز بر اثر ابتلا بە این ویروس کشته شد.

ویروس عرفانی کرونا به انبارهای آمازون، شرکت بزرگ تجارت الکترونیک هم رسید و حدود ده نفر از کارکنانش به کرونا مبتلا شده‌اند!

کرونا از رگ گردن به پوتین نزدیکتر شد!

ویروس عرفانی کرونا به محل کار رئیس جمهوری روسیه رسید. نتیجه تست کرونای یکی از کارکنان کاخ کرملین مثبت اعلام شد.
با این حال، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در پرسش و پاسخ تلفنی به خبرنگاران گفت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه با فرد بیمار در تماس نبوده و‌ تمامی اقدامات لازم برای پیشگیری از پخش بیشتر ویروس‌ انجام شده است.
روسیه در حال حاضر ده‌ها هزار مبتلا دارد ولی دولت پوتین فقط هزار و ۳۶ مورد ابتلا به ویروس کرونا را ثبت کرده است!

ویروس عرفانی کرونا مردان را بیشتر می‌کشد!

داده‌های اولیه نشان دهنده بالا بودن احتمال مرگ مردان بر اثر ابتلا به کرونا است.

بدل خامنه ای، مترسکی در دستان ری استارتیها!

لیدر ری استارت بعد از انتخابات مجلس در ایران اعلام کرد که مسئولین نظام جمهوری اسلامی به زودی این جمله را خواهند گفت:
“با اینکه خبر کرونا اعلام شد ولی میلیون‌ها نفر در انتخابات شرکت کردند.
(تصاویر قدیمی و ترفندهای قدیمی از قبل آماده شده است!)
«کار آمریکایی‌هاست»”
و دقیقاً فردای آن روز، بدل خامنه ای عین جمله را گفت!!

بدل خامنه‌ای، صبح یک‌شنبه، ۴ اسفند، در درس خارج فقه مدعی شد که «دستگاه‌های تبلیغاتی بیگانه» برای «منصرف کردن مردم از حضور در انتخابات» از چند ماه قبل فعالیت می‌کردند.
وی گفت با اینکه شایعه کرونا را تولید کردند ولی میلیونها نفر در انتخابات شرکت کردند!
وی همچنین دشمن را متهم کرد که «در دو روز آخر به بهانه یک بیماری و ویروس» برای کاهش مشارکت تلاش کردند ولی «مردم توجه نکردند».

افزایش پنج برابری مرگ در اثر کرونا در آلمان و فشار به مرکل برای تسهیل محدودیت‌ها

به گزارش موسسه بیماری‌های عفونی رابرت کخ، آمار قربانیان کرونا در آلمان در بیست و چهار ساعت گذشته از ۵۵ نفر به ۲۵۳ نفر افزایش یافت.
۵۷۸۰ مورد ابتلا هم در همین مدت شناسایی شده است. آمار مبتلایان به ۴۲ هزار و ۲۸۸ نفر رسیده است.

در همین حال آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از همه خواست که در مقابله با شیوع ویروس عرفانی کرونا صبور باشند و افزود که اکنون وقت آن نیست که از آسان کردن مقررات و محدودیت‌ها صحبت کنیم.
او به شدت تحت فشار است که مقررات سختگیرانه را کاهش دهد. رئیس ایالت نوردراین‌ وستفالن، که پرجمعیت‌ترین ایالت آلمان است می‌گوید که کشور آلمان نمی‌تواند با چنین وضعیت اضطراری برای شش یا نه ماه بماند.
این در حالی است که هر هفت روز تعداد مبتلایان در ایالت او دو برابر شده است.

میلیون‌ها ایرانی، ویروس عرفانی کرونا را وندتای ری استارت می‌دانند.

زیرا این ویروس، هر چه «لیدر ری استارت» گفت، انجام داد!
ری استارت تنها راه نجات

سلامتی ملکه انگلیس در هاله‌ای از ابهام!

به دنبال اعلام ابتلای نخست وزیر انگلیس به ویروس عرفانی کرونا، احتمال ابتلای ملکه این کشور به خاطر دیدار اخیرش با بوریس جانسون قوت گرفته است.
پیش از این هم تست کرونای ولیعهد انگلیس مثبت اعلام شد.

جواب آزمایش ویروس عرفانی کرونا مت هانکوک، وزیر بهداشت بریتانیا مثبت اعلام شد.

او اعلام کرد که در قرنطینه خانگی قرار داشته و علائم بیماری‌اش بسیار خفیف است.
پیشتر خبر ابتلای پرنس چارلز و نخست وزیر بریتانیا هم اعلام شده بود.

میل آنلاین: بیش از ۱۴ درصد از بیماران بهبود یافته کرونا در چین، بار دیگر به این ویروس عرفانی کرونا مبتلا شده‌اند.

چین صدها هزار نفر را زنده به گور کرده است!

پنج تریلیون دلار برای مبارزه با ویروس عرفانی!

سران کشورهای عضو گروه ۲۰ روز پنجشنبه وعده دادند برای مقابله با زیان‌های ناشی از شیوع ویروس عرفانی کرونا بیش از «پنج تریلیون دلار» به اقتصاد جهانی تزریق خواهند کرد.
به گزارش رویترز، در این نشست سران کشورهای عضو گروه ۲۰ که به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس برگزار شد، آنها همچنین تاکید کردند با همکاری دیگر نهادها از جمله سازمان بهداشت جهانی هر کاری که برای مهار این بیماری همه گیر لازم باشد، انجام خواهند داد.

شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا به جز چین، ایران و روسیه که صدها هزار کشته داده‌اند، در جهان در روز پنج‌شنبه هفتم فروردین از ۵۱۰ هزار نفر فراتر رفته و شمار قربانیان هم به بیش از ۲۳ هزار نفر رسیده است.

وزارت خارجه آمریکا: رژیم ایران از نظر جهان دزد و کلاهبردار است.

مورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی پول حاصل از رفع تحریم‌ها را برای مردم ایران هزینه نمی‌کند.
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا خاطر نشان کرد رژیم خواهان پول نقد برای تامین مالی فعالیت‌های تروریستی و بدخواهانه‌اش است، نه کمک‌رسانی به مردم ایران.

اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا گفته است که همه افرادی که از خارج به استرالیا بیایند به مدت ۱۴ روز در هتل‌ها و سایر اقامتگاه‌های تعیین شده، به جای خانه‌هایشان قرنطینه می‌شوند.
‏تعداد مبتلایان به⁧ ویروس عرفانی کرونا در استرالیا به ۳ هزار نفر رسیده است.

پنج‌شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹

چین راه باز شدن راز ویروس عرفانی کرونا را بست!

چین بعد از زنده به گور کردن صدها هزار نفر، برای افشا نشدن و برملا نشدن احتمالی اخبار کشتار، ورود خارجی‌ها را کلاً ممنوع کرد!
مسافران فقط با اجازه نیروهای امنیتی وارد و یا خارج می‌شوند!

پیام لیدر ری استارت، خطاب به احمق‌ها!

هفت سال پیش به ایرانی‌ها (در برنامه شب بخیر ایران) گفتم که:
اخبار دروغ…
به سرعت به مردم منتقل می‌شود؛
مغزهایشان را قرنطینه می‌کند؛
و آنها را می‌کشد!
طلسم و جادو و سحر که قدیمی‌ها می‌گفتند همین “خبرهای دروغ“ هستند.

احمق جان:
فیک نیوز از ویروس عرفانی کرونا خطرناکتره

می‌دونم ری‌استارتیهای بیچاره، مجبورند که سه بار این پیام رو برای احمق‌ها بفرستند!

برنامه طلسم، جادو، تبلیغات
حکومت‌ها چگونه جادو می‌کنند؟

انگلیس خواستار بستن مرزها به روی ایران و چین شد.

پریتی پاتل، وزیر کشور دولت بوریس جانسون خواستار بستن مرزهای انگلیس به خصوص روی شهروندان چین و ایران شد تا شیوع ویروس عرفانی کرونا در این کشور کاهش پیدا کند.
به تازگی انگلیس هم به جمع کشورهایی پیوسته که مقررات سختی برای عبور و مرور برای شهروندان وضع کرده است.

آمریکا تحریم‌های ایران را شدت بخشید.

وال استریت ژورنال نوشت:
الان وقت پایان تحریم‌های ایران نیست.
ویروس عرفانی کرونا

احتمال دارد شمار قربانیان ویروس عرفانی کرونا در فرانسه ‘خیلی بالاتر’ از آمار رسمی باشد.

فرانسه تاکنون ۱۳۳۱ مورد مرگ بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا را گزارش کرده است، اما نگرانی‌هایی وجود دارد که شمار قربانیان خیلی بالاتر از آمار رسمی باشد.
مقام‌های فرانسوی تنها کسانی را جزو قربانیان کرونا حساب می‌کنند که در بیمارستان‌ها هستند و ابتلایشان تایید شده است، آنها دیگر موارد را کالبدشکافی نمی‌کنند.
ژروم سالومون، مقام درمانی ارشد فرانسه، می‌گوید موارد مرگ بر اثر کرونا در بیمارستان‌ها “احتمالاً بخش کوچکی از کل موارد مرگ و میر است.”

گزارش‌های خبری حاکی از آن است که خانه‌های سالمندان در فرانسه ممکن است شاهد مرگ‌ و میر بالای ساکنان باشند اما این درگذشتگان جزو آمار رسمی کرونا در فرانسه محسوب نشده‌اند.
رئیس اتحادیه سالمندان فرانسه از دولت در این خصوص کمک خواسته است.‌

خبر فوری
ایرانی‌ها مراقب قرنطینه باشید!

احتمال پیشنهاد بیشرمانه سفیر چین به رژیم تروریستی ایران

سفیر چین در ایران:
برای ریشه کن کردن کرونا، مردم را به سرعت قرنطینه کنید، مبتلایان را بکشید و دفن کنید. موبایل‌های خانواده‌هایشان را قطع کنید و آنها را به شدت تهدید کنید!
طبق اسنادی که فاش شده است، چین ۲۱ میلیون موبایل خانواده مبتلایان به ویروس عرفانی کرونا را قطع کرده و صدها هزار نفر چینی را زنده به گور کرده است!

ایران فقط ۲۲۰ دستگاه تنفسی دارد.
انگلیس هفت هزارتا
چین ۲۲ هزارتا
یعنی فقط این تعداد مبتلا به کرونا ممکن است زنده بمانند و برای بقیه افراد دستگاه و امکانات وجود ندارد!
برای همین آنها را می‌کشند و‌ به سرعت دفن می‌کنند!!!

پرزیدنت ترامپ به بزرگ‌ترین کارخانه‌ها دستور ساخت فوری این دستگاه‌ها را داده است.

ترامپ ۲ تریلیارد پول گذاشته میگه هنوز کمه!!… یعنی
۲ هزار میلیارد دلار برای ۳۲۰ میلیون نفر آمریکایی؛
پس رژیم ایران برای هشتاد میلیون ایرانی باید «پانصد میلیارد دلار» پول بگذارد تا شاید مردم نجات پیدا کنند!

به خبر احمقانه بخش پارسی بی بی سی توجه کنید:

“درخواست حسن روحانی از بدل رهبر ایران برای برداشت از صندوق توسعه ملی!
رئیس جمهوری ایران خواسته تا با برداشت ۱ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مبارزه با تبعات شیوع ویروس عرفانی کرونا مبارزه کند!!”

مملکت طویله است.

طبق اخبار رسیده از برخی رسانه‌ها، بیش از یک سوم از جمعیت جهان اکنون در حصر خانگی (قرنطینه) ناشی از ویروس عرفانی کرونا به سر می‌برند.

پادشاه مالزی و همسرش در قرنطینه!

به دنبال تایید ابتلای ۷ نفر از کارکنان کاخ پادشاهی مالزی به ویروس عرفانی کرونا، پادشاه و همسرش نیز در قرنطینه قرار گرفتند.

دولت بریتانیا به دایسون سفارش ده هزار دستگاه تنفس مصنوعی داد.

شرکت دایسون، که برای لوازم خانگی و از جمله جاروبرقی‌هایش مشهور است، گفته ساخت این دستگاه‌ها چند هفته طول می‌کشد.
نظام درمان عمومی بریتانیا حدود هشت هزار دستگاه دارد، اما برآورد می‌کند برای پذیرش موج مبتلایان ویروس عرفانی کرونا، به سی هزار دستگاه نیاز داشته باشد.

رژیم ایران فقط ۲۲۰ دستگاه دارد!!!

به دلیل شباهت بسیار زیاد بیماران مبتلا به کرونا در سراسر جهان با تصاویر بیمارستانی قطب دراویش، این شایعه پخش شده است که رژیم ایران ایشان را به ویروس کرونا مبتلا کرده‌اند.
دو دلیل ساده این شایعه را رد می‌کند:
۱. خیلی‌ها با ایشان در تماس بوده‌اند و ابداً مبتلا نشده‌اند.
۲. فردای روز به قتل رسیدن ایشان، ویروس عرفانی کرونا شروع به شیوع پیدا کرد و عالم گیر شد!
پیام مردمی (یکی از دراویش)

نورعلی تابنده بیدختی گنابادی ملقب به مجذوب‌علیشاه قطب سلسله نعمت‌اللهی سلطان علیشاهی گنابادی
تصویری پنهانی از مجذوبعلیشاه، ساعاتی قبل از به قتل رسیدن!

رژیم ایران قطب دراویش گنابادی را زمانی که در حصر خانگی بسر می‌برد، مسموم کرده بود و ریه و شش‌های ایشان از کار افتاده بود!
در تصویر مشخص است که گلوی قطب دراویش را برای تنفس، سوراخ کرده بودند!

بیش از سی کشور پیام تسلیت فرستادند و مایک پمپئو پیشتر، از رژیم تروریستی ایران خواسته بود که طرفداران صوفی (دکتر نورعلی تابنده) را آزاد کند.

فیلم‌های بسیاری در دست پستونیوز می‌باشد ولی به دلایلی از پخش آن معذور است.

جان باختن نخستین دیپلمات اروپایی بر اثر ابتلا به ویروس عرفانی کرونا.

وزارت خارجه انگلیس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: استیون دایک، جانشین سفیر این کشور در مجارستان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد.

روسیه مرزهای هوایی خود را از ترس ویروس عرفانی کرونا، می‌بندد.

با تصمیم دولت روسیه کل پروازهای بین‌المللی به این کشور از روز جمعه متوقف خواهد شد. البته شهروندان روس همچنان می‌توانند به کشورشان بازگردند.
روز قبل هم ولادیمیر پوتین رای‌گیری درباره تغییر قانون اساسی را که برای امکان تداوم ریاست جمهوری‌اش تا دو دوره دیگر در نظر گرفته شده بود به تعویق انداخت.
روسیه همچون چین و ایران به شدت دروغ می‌گوید و گفته است که تنها ۶۵۸ مبتلا در آن شناسایی شده است!
کارشناسان اعتقاد دارند که چند هزار نفر در روسیه کشته شده‌اند و ده‌ها هزار مبتلا دارد ولی به دلایل سیاسی حقیقت پنهان مانده است.

سنای ایالات متحده بسته ۲ تریلیون دلاری پیشنهادی پرزیدنت ترامپ، محرک‌های اقتصادی برای مقابله با پیامدهای ناشی از شیوع ویروس عرفانی کرونا را تصویب کرد.

تصویب این بسته کمکی به دلیل اختلافات بر سر برخی مسائل میان دو حزب به تعویق افتاده بود، اما اکنون این بسته با ۹۶ رای موافق و بدون رای مخالف به تصویب سنا رسیده است.