حمله به ایران!

ری استارت سيد محمد حسينی در ایران و طلوع امپراطوری کوروش و پرشیا

در برنامه‌های پیشین ری استارت توضیح داده شد، نظریه تکامل داروین که اسرارش نمی‌توانست فاش بشود، توسط برنامه ری استارت فاش شد! اسراری که فیلسوفان در آن مانده بودند. دانشمندان چپ و راست دنبال این بودند که ببینند انسان از نسل میمون است یا نه. همچنین توضیح داده شد که در کره زمین دو گروه انسان وجود دارد؛ انسان و انسان نما

انسان نماها، حیواناتی هستند که شبیه من و تو هستند و هم اکنون در کره زمین زندگی می‌کنند و انسانها تنها گروهی هستند که ۵۴۲۳ سال پیش توسط یک فضایی بودن یک موجود یا یک موجود بودن در درون یک فضا یا هر چیز که اسمش را میخواهی بگذاری، موجود فضایی یا فضایی که موجوده، این انسانها وارد کره زمین شدند! و اولین انسان که اختراع شد، اسمش شد آدم. و این آدم، ابوالبشر است؛ یعنی پدر بشرها، هر کسی که از این آدم به وجود میاید.

پس با این توضیحات درمیابیم که در نظریه داروین، دو نوع انسان وجود دارد. یک انسانی که کشف شده و تکاملی است و یک انسانی که اختراع شده و وارد کره زمین شده است. اسم اولین انسانی که توسط “هو” اختراع و به کره زمین وارد شد، “انسان کامل” است و لحظه‌ای که روح در او دمیده شد، فرمان از هو به تمام جهان هستی رسید که سجده کنید. همه سجده کردند الا ابلیس. و در برنامه گذشته دریافتیم که این صراط المستقیم، دقیقاً پل صراط، از همانجا شروع شد و هیچ ربطی به بعد از مرگ ندارد که پل صراط چیست.

به راستی فرق انسانها و انسان نماها در کجاست؟
چگونه بفهمیم در کره زمین چه کسانی انسانند و چه کسانی انسان نیستند؟

سوال کردید که خود شما (سید محمد حسینی) انسان هستید یا انسان نما؟
پاسخ حسینی: البته که من پسر انسانم و البته که عدد اتمی من طبق برنامه‌های گذشته که گفته شد، میلیونها سال پیش در نطفه من نوشته شده است. آن چیز که باید نوشته می‌شده است. و البته که توضیح دادم این برنامه برای من نیست و من یک چوب خشکی بودم در سیزن [فصل] اول ری استارت که به صورت صوتی پخش شد و سیم تَری هستم در سیزن دوم ری استارت که به صورت تصویری پخش شد تا تو بفهمی که این سیم تر، پشتش نیروگاه اتمی است!

شخصیتی که در آخرالزمان، ادیان گفته‌اند می‌آید، شخصیتی است که شوخ است، بامزه است و تا این شخصیت نیاید، هیچ مهدی، مسیح و مشیحی ظهور نخواهد کرد و تا این شخصیت بامزه، کمیک و کمدی نیاید، پایان جهان نخواهی داشت!

خوش آمدید به 168 اُمین برنامه‌ای که از طرف “گاد” تقدیم شما می‌شود.
در این برنامه به موضوعات و سوالات مهم زیر پرداخته خواهد شد:

  • حمله به ایران!
  • فرمان صوفیسم / حمله هولاکو خان مغول / سقوط فرقه اسماعیلیه / تغییر رژیم تروریستی عباسیان >> التیماتوم جدید، قسمت اول!
  • چرا رژیم ایران، لیدر ری استارت را شعیب بن صالح و یا کوروش اول می‌داند؟!
  • و چرا روزنامه‌ها و تمامی وبسایت‌های رژیم ایران نوشتند که لیدر ری استارت می‌خواهد به ایران حمله نظامی کند؟!
  • فرق عقل و دل – کودکان عقب مانده فکری – سقط جنین
  • تعریف دانایی و دانش از زبان خیام، مولوی و فردوسی

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی برنامه ری استارت قسمت ۱۶۸

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها