ورود به اقیانوس تصوف در فصل سوم ری استارت

سید محمد حسینی لیدر اپوزیسیون ری استارت

خوش آمدید به سری سوم برنامه عرفانی علمی ری استارت.

از برنامه یک تا برنامه ۱۴۸ ما تلاش کردیم به شما یاد بدیم و نشان بدیم که اقیانوس کجاست، پروانه چیه، کره زمین چه شکلیه، شن و ماسه کنار ساحل چه شکلیه، به کجا میگن خشکی، به کجا میگن دریا، به کجا میگن اقیانوس، چه نگاه عرفانی از کجا آمده‌ای و آمدنت بهر چه بود به کجا میروی آخر ننمایی وطنم.

از برنامه ۱۴۹ تا برنامه ۱۷۱ ، ما یواش یواش به شما کپسول اکسیژن و لباس غواصی دادیم و گفتیم این لباس غواصیه، این اقیانوسه و این کپسول اکسیژنه که اگر این وسایل را نداشته باشید نه تنها قرآن، تورات و انجیل را حق ندارید بخونید بلکه راجع به جهان هستی هم حق ندارید فکر کنید زیرا که با دیدن دریا از راه دور، شما هیچی در فضای تئوری نمی‌فهمید چون عرفان، تئوری نیست و به کلاس نیست و هیچکس در کره زمین نمیتونه کلاس عرفانی بزاره. به همین خاطر در سیزن دو یا سری دو ری استارت ما لباس غواصی را آوردیم و آموزش شنا کردن با لباس غواصی را تا حدودی بهتون یاد دادیم و اقیانوس هم بهتون نشون دادیم.

از برنامه ۱۷۲ یعنی از این برنامه تا ادامه سری سوم برنامه ری استارت، حالا لباس غواصی را تنمون خواهیم کرد و وارد اقیانوس میشیم. اولش فقط کف پامون تو آبه ولی هر چی میریم جلوتر از میزان قد فهم، شعور و سواد و هر چیزی که اسمشو میزاری، میبینی که آب بالاتره. پس به طبع از این قسمت سوم ری استارت یه عده ممکنه تو دریا و اقیانوس غرق بشن، عده‌ای ممکنه که آب به بالای سرشون برسه و برگردند و خیلی چیزهای دیگه.
میریم وارد اقیانوس عرفا و عرفان و تصوف میشیم ببینیم که اونها چه می‌گویند. هر جایی که احساس کردی که داری غرق میشی میتونی از این قسمت دیگه برنامه‌ها را گوش نکنی. سیزن سه به شما یاد میده که حد و اندازت در این مندلیف طبقاتی کجاست. پس تا جایی که میفهمی در فصل سوم، هستی و جایی که نمیفهمی، یا فحش میدی یا میری!

خوش آمدید به قسمت 172 برنامه علمی و عرفانی ری استارت.
تازه واردها به ترتیب گوش کنید تا غرق نشوید!

در این برنامه به موضوعات مهم زیر پرداخته خواهد شد:

  • مرگ – رحلت – شهید – سقط شدن
  • بدن و جسم اون دنیا چگونه ساخته می‌شود؟
  • مفهوم شعر سعدی «ای برتر از خیال و قیاس و گمان و وهم!»

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی برنامه ری استارت قسمت ۱۷۲

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها