نیروی پنجم جهان

ماده تاریک انرژی تاریک نیروی پنجم جهان طبیعت

در طول ۱۸۹ تا برنامه، ما تمام تلاشمون این بود که به شما بگیم که “فقط چند هزار سال اهل تصوف از دانشمندان جلوتر نیستند، بلکه میلیون‌ها سال فاصله دارند.” ما هنوز نگرش عالم مُلک، ملکوت و جبروت را توضیح ندادیم. ما آکسیون اصلی جهان هستی رو از هرم هو، یعنی اللهی که چسبیده به اونه تا سیصد تن، در اصل می‌خواهیم برای شما باز کنیم و ببینیم که علم فیزیک، ریاضی و شیمی در کجای این جدول مندلیف ادیان دیده می‌شود.

در برنامه‌های قبل گفتیم که آیا ما میلیونها سال قبل به دنیا آمدیم یا میلیونها سال بعد به دنیا میایم که پاسخش رو تا حدودی در این برنامه خواهیم داد. یک مشکل اساسی در جهان هستی وجود داره. مشکل اساسی این است که گاوان و خران بار بردار، به ز آدمیان مردم آزار. مردم آزارانی که تاریخ رو عوض می‌کنند، موضوعات رو تغییر می‌دهند، آدم‌های احمق رو بزرگ جلوه می‌دهند، یک بی‌سواد بی‌شعور نادان رو فیلسوف به جامعه می‌تپانند و آدم بزرگ، اندیشمند، با خرد، یک عارف، یک صوفی را در نگاه مردم، پَست تلقین می‌کنند.

تا وقتیکه تو دنبال تاریخ احمقانه هستی، ما تو را نمی‌توانیم تغییر دهیم زیرا که تاریخ توسط حکومتها و ادیان نوشته شده است. اصولاً کسی تاریخ نوشته است که پول بهش دادند که چی بنویسد و اصولاً در طول تاریخ هر زمانی که عرفان و تصوف خواست کاری بکند، همین الانی که میبینی تکرار مکررات است و رسانه ندارد و صدا ندارد و صدای او را می‌بندند. و متأسفانه تعداد گاوهای کره زمین همیشه در دموکراسی موجب میشه که ظالمان پیروز می‌شوند.

خوش آمدید به صد و نودمین برنامه ری استارت. ولکام مای فرند، ولکام تو کوانتومی که نمیفهمی، ولکام تو ریاضیاتی که عمراً بفهمی، ولکام تو جدول مندلیفی که فکر میکنی میفهمی و در این برنامه علمی و عرفانی ما تلاش کردیم تا به صورت کاملاً کلاسیک به تو مطالب جدید علم را بتپانیم. اگر به خودت نه، شاید به مغزت! خوش آمدید.

موضوعات برنامه ۱۹۰ ری استارت:

  • نیروی پنجم جهان
  • اگر صوفیسم از دنیا برود، چگونه صوفیسم بعدی را بشناسیم؟!!
  • تعریف جدیدی از حال، گذشته و آینده
  • گذشته و آینده نتیجهٔ حرکت اسپینی حال است
  • تعداد نیروهای بنیادی در فیزیک غلط است
  • نور دو حالت ندارد، حالت سوم نور
  • معلم اول و ثانی و ثالث!
  • راز بزرگ خضر و موسی
  • ماتریکس زمان و…

۱۴۰۰/۶/۲۱
این یک برنامه علمی عرفانی است.
مخالفین و معاندین و خبرنگاران و اپوزیسیون‌ها، لطفاً این برنامه را ببینید!

باید برنامه‌ها را تصویری ببینید ولی برای آن دسته که دانلود سخت است، برنامه‌ها را صوتی گوش کنید.

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی برنامه ری استارت قسمت ۱۹۰

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
7 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها