مردم ایران تحت فشار رژیم فاسد ایران

RESTART LEADER - Seyed Mohammad Hosseini - PERSIA - لیدر ری‌استارت، سید محمد حسینی : مردم ایران سالهای زیادی است که تحت فشار دولت و رژیم فاسد ایران هستند.

مردم ایران سال‌های زیادی است که تحت فشار دولت و رژیم فاسد ایران هستند.

کشتار‌های وحشیانه، اعدام‌هایی که خارج از قوانین حقوق بشر بوده است، چپاول مردم و نگه داشتن مردم زیر خط فقر و فرهنگ، همکاری و کمک به کشورها و گروه‌های تروریستی خطرناک (که حتی آن گروه‌ها هم از مهره‌های خودشان هستند، چه در داخل و چه در خارج از کشور برای سرکوب مردم یا بهانه‌های دیگر از آنها استفاده می‌کنند و نقش سوپاپ‌های اطمینان برای دولت ایران هستند).

اما در میان این همه ظلم و ستیز، در میان این همه افراد بزهکار حکومتی که در سمت‌های مختلف دولت گنجانده شده‌اند و در طی این سال‌ها که فقط شکل حکومت را برای ساکت نگه داشتن مردم عوض کرده‌اند اما سیستم و حکومت همان است (از آخوند کراواتی به آخوند با عمامه).

تنها یک مرد (سید محمد حسینی، لیدر اپوزیسیون ری‌استارت) از میان برخاسته که مردم ایران او را ناجی خوانده‌اند.

تنها یک فرد با تمام قدرت و تلاش خود بدون هیچ چشم داشتی، بدون اسلحه، بدون تریبون آزاد و تنها و فقط با دو سیم از طریق صدا برای آگاهی و بیداری مردم تلاش کرده و می‌کند و در این مسیر تهدیداتی از جانب رژیم کثیف ایران داشته است.

اما بدون توجه به آنها تنها با عشق به خدا و مردم سرزمین خود دست از تلاش برنداشته و شروع به افشاگری کرده تا من و تو و تمام جهانیان آن روی دیگر سکه (حکومت تروریست ایران) را ببینند و بشناسند و بخاطر عشق به کشور و مردم سرزمینش پاهای خود را در منجلاب حکومت و سیاست فرو برد تا مردم را آگاه کند و قسم یاد کرده است که تا آخرین نفس برای آگاه کردن مردم می جنگد.

برای میلیون‌ها نفر از مردم ایران به کمک اسناد سید محمد حسینی ثابت شده است که این رژیم تا به الان فتنه‌ای بوده است که باید الان در مقابلش بایستند و صدای خود را به جهانیان، آزادی خواهان و حامیان آزادی برسانند تا حامیشان باشند برای تغییر این رژیم فاسد.

اما تنها سلاح مردم داخل ایران برای فریاد زدن، پخش کردن متن و تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی است.

رژیم جمهوری اسلامی ایران که بوسیله هکرهای خود فروخته خود به ریپورت و بلاک کردن پیج‌های ایرانی‌های فعال در شبکه‌های اجتماعی، اعدام کردن مردم معترض به عنوان تروریست برای سرکوبی و جلوگیری از این حرکت آزادی خواهانه تلاش کرده است.

صدای ری‌استارت
را رژیم ایران در بایکوت خبری قرار داده است.

اما تلاش‌های مردم و لیدر اپوزیسیون قدرتمند و با خرد ری استارت در پی آن است که این سد سکوت را بشکند تا تمام جهان از ری استارت و ری‌استارت کردن دوباره ایران سخن بگویند
با کمک شما حامیان و دوستداران آزادی خواه و حامیان حقوق بشر…

با حمایت شما؛ آزادی خواهان و افرادی که در جستجوی حقیقت هستند،
ما می‌خواهیم ایران را دوباره زنده کنیم.

ایرانی که تاریخچه‌ای باشکوه دارد،
ایرانی که از دیرباز تاکنون مملو از عارفان و صوفیان و شاعران اهل تصوف و پادشاهانی دانا مانند کوروش بزرگ بوده است.

صدای ری استارت باشید
تا دوباره امپراطوری کوروش کبیر را در ایران مستقر کنیم.

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها