نقشه راه یا رفع کوت

خامنه ای، هاشمی رفسنجانی، رضا پهلوی و مریم رجوی مجاهدین خلق موازی با وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه

کوه به کوه نمی‌رسد اما کمتر کسی باور می‌کرد که ۵۲ سال زمان لازم است تا این دو آدم به هم برسند!

مجاهدین نقش بسزایی در سرنگونی محمدرضا شاه پهلوی در سال ۵۷ داشتند. اکنون “رضا پهلوی” بازماندهٔ خاندان پهلوی و “مریم رجوی” رئیس جمهور خودخواندهٔ مجاهدین دور یک “فرش ، گرد” آمده‌اند. گروه نوظهور یا فرزند تازه متولد شده‌ای که حامل ژن‌ها و ویژگی‌های هر دوی آنها در ظاهر جدیدی است. چیزی که ساخته شده تا حد واسط این دو باشد و اتحادشان را تسهیل کند.

اما مگر می‌شود دو دشمن خونی که “پدرکشتگی” دارند باهم متحد شده و کنار آیند؟

شاید پاسخ این پرسش را بتوان در نقش “الکس جونز” دید. مجری، برنامه ساز و تهیه کننده‌ای که در تمام کمپین‌های تبلیغاتی “پرزیدنت ترامپ” برای ریاست جمهوری آمریکا در کنار وی بود و به او کمک شایانی کرد. کسی که دوست صمیمی رئیس جمهور آمریکاست.

الکس جونز و گرگ ریس به تازگی برنامه‌ای را پخش کردند که در آن به نقش جنبش ری‌استارت و لیدر آن سید محمد حسینی در اتفاقات دیماه ۹۶ ، آلترناتیو و هدف ری‌استارت یعنی احیای دوبارهٔ بزرگی ایران و قانون اساسی کوروش اشاره شده است.

اتحاد دو دشمن قدیمی را می‌توان به ترس آنان از جنبش میلیونی ری‌استارت و انتخاب ری‌استارت توسط آمریکایی‌ها به عنوان تنها گزینه‌ای که می‌تواند رژیم را تغییر داده و آلترناتیو آن را دارا باشد، نسبت داد.

ری‌استارتی‌ها در صفحات مجازی از “الکس جونز” تقدیر و تشکر فراوانی کردند که در میان دروغ رسانه‌ها، سعی کرده حقیقت را در مورد ایران و تحولات سیاسی آن بیان کند.

اکنون ری استارت تبدیل به برهم زنندهٔ رویاپردازی و برنامه‌ ریزی مجاهدین و پهلوی‌ها برای آیندهٔ ایران شده است. دشمن مشترکی که با ریشه در اندیشه و خرد نمی‌گذارد شعارهای سطحی سیاسیون مردم را فریب دهد.

لیدر ری‌استارت با بازیخوانی و حرکت‌های به موقع موجب شده گروه‌های سیاسی در عمل، باطنِ ذات خود را در مقابل مردم رو کنند.

پالس‌هایی که در درخواست‌های رسانه‌های این دو گروه برای همکاری و قرابت شعارهای آنان در رسانه‌هایشان از چند وقت قبل ارسال می‌شد، حال برهم منطبق شده و یک خط فکری را نشان می‌دهد که با ظهور گروه یا اپوزسیون جدیدی در حال تکمیل شدن است.

احتمالا رسانه‌های داخل هم به دستور سپاه تبلیغ این اپوزیسیون تازه تأسیس را خواهند کرد!.. به هر حال حضور سراسیمهٔ رسانه‌هایی که تا‌کنون خارج از این گود بودند، نیز خود حکایت از تایید این اتحاد نافرجام است. تا جایی که حتی رسانه بی‌بی‌سی حاضر شد که سد سانسور مجاهدین خلق و رضا پهلوی را با آخرین تیر ترکش خود بشکند.

نکتهٔ مهم این است که؛

آیا “مریم رجوی” و “رضا پهلوی” موازی با “وزارت اطلاعات” و “اطلاعات سپاه” برای فریب دادن مردم، شکل آیندهٔ حکومت و تقسیم قدرت نیز به نتیجه رسیده‌اند و یا تنها برای مقابله با ری‌استارت و دفع انباشتگی خطر (رفع کوت) موقتاً اختلافات را کنار نهاده‌اند؟!

گذشت زمان همه چیز را روشن خواهد کرد؟

لازم به ذکر است، هنوز لیدر ری استارت حذف کامل مجاهدین خلق از روی میز ترامپ را اعلام نکرده است، ولی …

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها