کمک “جان کری” به رژیم تروریستی جمهوری اسلامی ایران

JOHN KERRY", HELPED THE TERRORISTS OF THE ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN - ری استارت - کمک “جان کری” به رژیم تروریستی جمهوری اسلامی

“جان کری” با پرداخت ۱۵۰ میلیارد دلار به تروریست‌های جمهوری اسلامی دقیقاً به دشمنان مردم ایران و آمریکا کمک کرد…

«هرچند همه دموکرات‌ها یه جور نیستند»

این خبر مثل دُم خروس بیرون زده بود که تقریباً همه می‌دیدند و می‌‌دانستند، ولی در خفقان فضای تک قطبی رسانه‌ای جهان بازتاب پیدا نکرده بود. حتی صدای مرد اول سیاست جهان، دونالد ترامپ هم به جایی نمی‌رسید و سانسور می‌شد!… تا اینکه دزد خروس خودش اعتراف کرد که: «رژیم ایران بخشی از پولی که در چارچوب توافق هسته‌ای به دست آورد، به گروه‌های تروریستی داده است»

گذشته از اینکه این پولها به صاحبان اصلیش یعنی مردم ایران نرسید و صرف بهبود اوضاع اقتصادی و نابسامانی مردم ایران نشد، بلکه مستقیماً در اختیار دشمنان مردم قرار گرفت!

چه گروههای تروریستی که با این پولها مهیا و اعزام نشد و چه سلاح‌ها و بمبها و تجهیزاتی خریداری و ساخته نشد و چه خونها ریخته و جنایتها که نشد!

«سرکوب اعتراضات داخلی، زندانی‌ کردن و اعدام معترضین، ایجاد ناامنی در خاورمیانه، حملات موشکی به اسرائیل و عربستان، درگیریها و جنگهای داخلی در یمن، عراق و سوریه … کشته و زخمی شدن هزاران نفر از مردم، نیروهای حقوق بشر و سربازان پاسدار صلح با ملیتهای مختلف ایرانی، سوری، اروپایی و آمریکایی…» تنها گوشه‌ای از این خوش خدمتی تیم آقای «جان‌کری» بود.

کمک اوباما و جان کری به رژیم تروریستی جمهوری اسلامی ایران

از سوی دیگر “سید محمد حسینی – لیدر اپوزیسیون میلیونی ری‌استارت” با دستان خالی و «بدون هیچ تریبون» و «با هزاران دشمن» ریز و درشت، تنها با ۳ برنامه رادیویی به نام «مدافعان حرم بشار اسد» توانست ضربه‌ای مهلک به رژیم ایران، روسیه و بشار اسد بزند که بعد از ۲ سال، همچنان بر سر زبانهاست.

برنامه‌ای که با دانلود میلیونی در تلگرام، باعث شد جمهوری اسلامی تمام تلاش خود را برای تخریب سید محمد حسینی انجام دهد و همه نیروهای مجازیش را برای بستن و بلاک کردن پیج‌های او متحد کرد و شبانه روز او را تخریب و تهدید کردند. از کانالهای مداحی صدا و سیما گرفته تا پیجهای سکسی زیر مجموعه وزارت اطلاعات، همه یکدست و متحد!!

اما برنامه‌های سید محمد حسینی قوی‌تر از آن بود که بشود جلویش را گرفت…

دیری نگذشت که اعزام نیرو از ایران برای دفاع و جنگ برای حرم بشار اسد که پیش از این روند صعودی داشت، کمتر و کمتر شد. فشار افکار عمومی روی اعزامیان و خانواده‌های آنها (که پیش از این آنها را رزمنده می‌گفتند و حالا مزدور) به حدی بود که اعزام به سوریه از طرف ایران تقریباً به صفر رسید؛ و کار بجایی رسید که رژیم مجبور شد از کشورهای همسایه نیرو خریداری کند…

از طرفی با روشدن دست جمهوری اسلامی در این بازی کثیف و کاهش تعداد نیروهای اعزامی به سوریه، طبیعتاً مختصات این جنگ به حاشیه کشیده شد و باعث شد تا آتش درگیری‌ها کمی فروکش کند و بدینوسیله جان بسیاری از مردم ایران، سوریه، سربازان آمریکایی و… نجات پیدا کند.

«جان کری» به تامین مالی رژیم تروریست ایران کمک کرد؛
و
«سید محمد حسینی» به خلع سلاح رژیم ایران…

حالا از شما می‌پرسیم که:

بخاطر تمام این رفتارها، کارها و تلاش‌ها، آیا آمریکا نباید جان کری را به دادگاه بکشاند، و از لیدر ری‌استارت قدردانی کند؟!

با صد و پنجاه میلیارد دلاری که جان کری و اوباما به ایران دادند، ایران در حال اتمی شدن است و هزاران تروریست جدید تولید کرده، تا اسرائیل را محو کند!
هر کسی در آمریکا و اسرائیل توسط رژیم تروریستی ایران کشته شود، مقصر اصلی دقیقاً اینها هستند!

با این پول می‌شود هزار شاتل فرستاد کرهٔ ماه!
بله دقیقاً هزار تا…!

اطلاع از تازه‌ترین خبرها، برنامه‌ها و بیانیه‌های لیدر ری‌استارت

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها