کمک “جان کری” به رژیم تروریستی جمهوری اسلامی ایران

JOHN KERRY", HELPED THE TERRORISTS OF THE ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN - ری استارت - کمک “جان کری” به رژیم تروریستی جمهوری اسلامی

“جان کری” با پرداخت ۱۵۰ میلیارد دلار به تروریست‌های جمهوری اسلامی دقیقاً به دشمنان مردم ایران و آمریکا کمک کرد…

«هرچند همه دموکرات‌ها یه جور نیستند»

این خبر مثل دُم خروس بیرون زده بود که تقریباً همه می‌دیدند و می‌‌دانستند، ولی در خفقان فضای تک قطبی رسانه‌ای جهان بازتاب پیدا نکرده بود. حتی صدای مرد اول سیاست جهان، دونالد ترامپ هم به جایی نمی‌رسید و سانسور می‌شد!… تا اینکه دزد خروس خودش اعتراف کرد که: «رژیم ایران بخشی از پولی که در چارچوب توافق هسته‌ای به دست آورد، به گروه‌های تروریستی داده است»

گذشته از اینکه این پولها به صاحبان اصلیش یعنی مردم ایران نرسید و صرف بهبود اوضاع اقتصادی و نابسامانی مردم ایران نشد، بلکه مستقیماً در اختیار دشمنان مردم قرار گرفت!

چه گروههای تروریستی که با این پولها مهیا و اعزام نشد و چه سلاح‌ها و بمبها و تجهیزاتی خریداری و ساخته نشد و چه خونها ریخته و جنایتها که نشد!

«سرکوب اعتراضات داخلی، زندانی‌ کردن و اعدام معترضین، ایجاد ناامنی در خاورمیانه، حملات موشکی به اسرائیل و عربستان، درگیریها و جنگهای داخلی در یمن، عراق و سوریه … کشته و زخمی شدن هزاران نفر از مردم، نیروهای حقوق بشر و سربازان پاسدار صلح با ملیتهای مختلف ایرانی، سوری، اروپایی و آمریکایی…» تنها گوشه‌ای از این خوش خدمتی تیم آقای «جان‌کری» بود.

کمک اوباما و جان کری به رژیم تروریستی جمهوری اسلامی ایران

از سوی دیگر “سید محمد حسینی – لیدر اپوزیسیون میلیونی ری‌استارت” با دستان خالی و «بدون هیچ تریبون» و «با هزاران دشمن» ریز و درشت، تنها با ۳ برنامه رادیویی به نام «مدافعان حرم بشار اسد» توانست ضربه‌ای مهلک به رژیم ایران، روسیه و بشار اسد بزند که بعد از ۲ سال، همچنان بر سر زبانهاست.

برنامه‌ای که با دانلود میلیونی در تلگرام، باعث شد جمهوری اسلامی تمام تلاش خود را برای تخریب سید محمد حسینی انجام دهد و همه نیروهای مجازیش را برای بستن و بلاک کردن پیج‌های او متحد کرد و شبانه روز او را تخریب و تهدید کردند. از کانالهای مداحی صدا و سیما گرفته تا پیجهای سکسی زیر مجموعه وزارت اطلاعات، همه یکدست و متحد!!

اما برنامه‌های سید محمد حسینی قوی‌تر از آن بود که بشود جلویش را گرفت…

دیری نگذشت که اعزام نیرو از ایران برای دفاع و جنگ برای حرم بشار اسد که پیش از این روند صعودی داشت، کمتر و کمتر شد. فشار افکار عمومی روی اعزامیان و خانواده‌های آنها (که پیش از این آنها را رزمنده می‌گفتند و حالا مزدور) به حدی بود که اعزام به سوریه از طرف ایران تقریباً به صفر رسید؛ و کار بجایی رسید که رژیم مجبور شد از کشورهای همسایه نیرو خریداری کند…

از طرفی با روشدن دست جمهوری اسلامی در این بازی کثیف و کاهش تعداد نیروهای اعزامی به سوریه، طبیعتاً مختصات این جنگ به حاشیه کشیده شد و باعث شد تا آتش درگیری‌ها کمی فروکش کند و بدینوسیله جان بسیاری از مردم ایران، سوریه، سربازان آمریکایی و… نجات پیدا کند.

«جان کری» به تامین مالی رژیم تروریست ایران کمک کرد؛
و
«سید محمد حسینی» به خلع سلاح رژیم ایران…

حالا از شما می‌پرسیم که:

بخاطر تمام این رفتارها، کارها و تلاش‌ها، آیا آمریکا نباید جان کری را به دادگاه بکشاند، و از لیدر ری‌استارت قدردانی کند؟!

با صد و پنجاه میلیارد دلاری که جان کری و اوباما به ایران دادند، ایران در حال اتمی شدن است و هزاران تروریست جدید تولید کرده، تا اسرائیل را محو کند!
هر کسی در آمریکا و اسرائیل توسط رژیم تروریستی ایران کشته شود، مقصر اصلی دقیقاً اینها هستند!

با این پول می‌شود هزار شاتل فرستاد کرهٔ ماه!
بله دقیقاً هزار تا…!

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها