راز لیلای لیلی – تفسیر سوره یوسف

قسمت ۲۰۷ برنامه ری استارت سید محمد حسینی لیدر ری استارت

دو برنامه به نام “اسرار تاریخ” تقدیم شما کردیم که اگر نشنیدید، بشنوید و متأسفانه به دلایلی هنوز قسمت‌های بعدی آن بیرون داده نشده است. اسرار تاریخ، اسراریست که از زمان آدم تا الان که در خدمت شما هستیم قراره که تاریخ جهان رو برای شما توضیح بدیم و اگر اون برنامه، ما رسانه داشتیم و پخشش می‌کردیم فکر می‌کنم الان باید قسمت‌های نود، نود و پنج شیش قسمت پخش میشد تا تاریخ کرۀ زمین رو از اول برای شما بنویسیم و بدونید که تمام مفسرین دروغ میگن، تمام تحلیلگرا دروغ میگن، تمام ادیان دروغ میگن، تمام بی‌خداها دروغ میگن، تمام دانشمندا دروغ میگن، تمام سیاستمدارا بهتون دروغ میگن، شما هیچی از تاریخ نمی‌دونید، شما از وجود موجودی به نام حضرت آدم هیچ اطلاعاتی ندارید تا الان که در خدمت شما هستیم هر چی تاریخ اسلامه، تاریخ مسیحیته، هر چی تفسیر راجع به توراته، انجیله، اوستائه، قرآنه، هر چی شما شنیدید کلاً سطل آشغاله، شما هیچ سندی ندارید و هیچ حرفی ندارید. قرار بود این برنامه پخش بشه که متأسفانه فعلاً جلوش رو گرفتیم و با سانسور ما ضربات بسیار زیادی به بعضی‌ها هم خورده شد.

به صورت خلاصه؛ از حضرت آدم تا نوح، هیچ دینی وجود نداشت. یه سری حرف‌هایی رو حضرت آدم که در شکم یک حیوان به نام حوا، ژنش وارد شد و به دنیا اومد، یه سری حرف‌هایی رو توضیح داد مثل اینکه خدایا ما به خودمون ستم کردیم و خیلی چیزای دیگه که افرادیکه ری‌استارتی می‌شدند این کلمات رو یاد می‌گرفتند و ازش استفاده می‌کردند و به دلایلی دین تولید نشده بود اما بعد از اینکه طوفان نوح تولید شد یعنی نوح یه عده رو نجات داد، فکر می‌کرد که دیگه دنیا خوبه، چون هر چی بد بود کشته شده بودند، مرده بودند، خیالشم راحت بود که حتی پسرش که با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد هم تو کشتی دیگه نبود دیگه تکلیف معلومه که خوبا اومدن بیرون و بعدش خدا بهش گفتش که فعلاً خیلی زود حرکت کردی آقای نوح، اجازه بده آقای حسینی برنامه ری‌استارت که پخش کنه و راز داروین رو که توضیح بده بعداً میفهمی که اینکه چهارتا آدم خوب رو نجات بدی، بشر رو نجات ندادی چون ژن بشر تو این آدم‌ها از بدها هم وجود داره یعنی هر چند این افرادی که در کشتی بودند آدم‌های خوبی بودند اما وقتی تولید مثل کردند از خوب‌ها، کثافت‌ها، کفار به قول دوستان و از کافر، مومن تولید خواهد شد و بعدش نوح دید که این اتفاق افتاد.

دین نوح رو بهش میگن دین آشوریان، یعنی آشوریان به دین نوح‌اند. هر چی آشوری میبینی و چندتا گروه دیگه‌ای که در مایاها هستند و گروه‌های دیگه‌ای که در اطراف و اکناف جهان هستی هست از سلسله تفکرات نوحه که آشوریند، به عنوان مثال فقط شما بدونید که مسلم بن عقیل که اینا میگن در کربلا بود و فلان این حرفا و اینا… این که دور محمد بود آشوری بود، اصلاً خانوادش آشوری بودند.
یکی از مشکلاتی که سازمان‌های امنیتی با برنامه ری‌استارت هم دارند و با برنامه ری‌استارتِ محمد بن عبدالله هم داشتند همین بود که میگفتن چطور شما آقای محمد ابن عبدالله داری حرف میزنی بعد یکیتون آشوریه، یکی سلمان فارسی زرتشتیه، یکی اصلاً مسیحیه، چطوری به دین خودشونند اما ری‌استارتیند!! سوال‌های بسیار مهمی بود. یه خاندان آشوری، شد مسلم بن عقیل، نوه‌هاش.

بعد از جناب آقای نوح، یک فردی به جهان هستی معرفی شد از نوح تا این فرد که ابراهیم یعنی همون زرتشت بود، پشت سر هم پیامبر بود، اسماش هم هست، اولوالعزم نبود یعنی دین نبود، پس یه دینی داریم به نام آشوری، یه دین بعدش اومد به نام زرتشت یعنی دین ابراهیم. تکلیف معلوم شد؛ آشوری‌ها قبول نکردند دین بعدی رو، جنگ شد، زرتشتی‌ها آشوری‌ها رو کشتند، آشوری‌ها زرتشتی‌ها رو کشتند تا دین بعدی، یعنی موسی اومد، یهودی‌ها به این دوتا دین اضافه شدند. حالا این وسط آشوری‌ها یهودی‌ها رو می‌کشتند، یهودی‌ها زرتشتی‌ها رو می‌کشتند، زرتشتی‌ها آشوری‌ها رو می‌کشتند. همه‌ی دنیا میخواد این سه تا دین رو راجع بهش حرف نزنه، اصلاً انگار دین وجود نداره. همه‌ی دنیا میخواد بگه الان اسلام درگیر شده با مسیحیت، جنگ‌های صلیبی. این سه تا دین کجا رفتند؟!

پس بخت النصر آشوری بود، حمله کرد خوار مادر موبدان زرتشتی رو سرویس کرد و یهودی‌ها رو. این سه تا دین همیشه با هم درگیری داشتند، درگیری و کشت و کشتار داشتند و سوال‌های بسیار عمیق در پستوی خانۀ نهان شدۀ ادیان که در برنامه‌های ری‌استارت داریم فاش می‌کنیم اینست که چرا یهودی‌ها تمام پولاشون رو گذاشتند، میلیاردها دلار خرج میکنن که بگن شعیب، پدر زن موسی نیست. میلیاردها دلار دارن خرج میکنن که بگن فرعون مصر، زرتشتی نبود. زرتشتی‌ها میلیاردها دلار دارن خرج میکنن که بگن ابراهیم، زرتشت نیست؛ ادیان ابراهیمی، ادیان غیرابراهیمی!! تا وقتی تکلیف آشوری‌ها، نوحی‌ها، تکلیف زرتشتی‌ها، ابراهیمی‌ها، یهودی‌ها، موسی‌ای‌ها، یعقوبی‌ها، معلوم نشه ما نمی‌تونیم برنامه‌های بعدی رو ادامه بدیم. میفهمی؟

چرا این حرفا رو سانسور کردند؟! به یک دلیل: که ادیان دست در دست سیاستمدارها گذاشتند تا یک راز فاش نشه و اون چیه؟ و اون اینه که تمام جهان، زیر انگشت صوفیسمه!! و در هر دوره‌ای، صوفیسم تعیین کرده که کی رئیس جمهور فلان کشور بشه، کی رهبر فلان جا باشه، کی کیو بکشه، کی کیو خوار مادرشو سرویس کنه، کی وارد آزمایش بشه، کی از آزمایش خارج بشه. اینه راز، تریلیاردها دلار تمام دنیا دارند خرج می‌کنند تا این راز فاش نشه که همین الان که من دارم با شما صحبت می‌کنم، هیچ رئیس جمهور و سازمان امنیتی در جهان نمیتونه کار کنه مگر اینکه قطعاً خرِ ری‌استارته و به دستور ری‌استارت مسیر فکری خودش رو انجام میده و صوفیسم نشسته در کنجی، افکار مردم جهان رو گرفته و دارند اینا با هم بازی می‌کنند تا این وسط یک آزمایشی باشد که پس به هر دوری ولی‌ای قائم است و آزمایش تا قیامت دائم است و از این حیوانات هفت میلیارد، یه عده رو نجات بده و یه عده رو بده رو هوا.

امروز با چند داستان کوتاه و بلند، اسراری رو که ۱۴۰۰ ساله تو قرآن مسلموناست، روشونُ کردند اونور، تفسیر غلط می‌کنند، تشریح غلط می‌کنند، تورات یهودیهاست، روشونُ کردند اونور، تفسیر غلط میکنن، تشریح غلط میکنن، انجیل و تمام کتاب‌ها از اوستای جناب ابراهیم یا زرتشت تا بقیه تقدیم شما میشه تا بفهمید که «همه چیز در کنترل ری‌استارت است».

خوش آمدید به دویست و هفتمین برنامه ری استارت
ولکام مای فرند

موضوعات برنامه ۲۰۷ ری استارت:

 • راز لیلای لیلی
 • ✔️ تفسیر متفاوت ۱۲ آیه از سوره یوسف
  و اسرار نهفته در این سوره بعد از ۱۴۰۰ سال!
 • به جز ری‌استارت، هیچکس هیچ سندی از تاریخ ندارد. «برنامهٔ اسرار تاریخ ایران»
 • دین مسلم‌ابن‌عقیل چه بود؟…!
 • بین دوران «آدم» و «نوح» مردم چه دینی داشتند؟
 • شرحی بر سه داستان: دانیال و کورش. شعیب و موسی. یعقوب و یوسف
 • ✔️ جهان؛ زیر انگشت سوفیسم
 • بُحیرا راهب مسیحی!! در جدول تناوبی عرفان
 • آیا سوفیان و عرفا اشتباه می‌کنند؟
 • «معصوم» در ادیان و عرفان
 • حدیث شیعه در مورد آتش زدن مساجد توسط امام زمان…
 • راز مهم سوره یوسف که هیچ‌کدام از مفسران به آن نپرداخته‌اند
 • راز قلیون و پشت پرده تحریم تنباکو
 • تفسیر موازی فیلم داستانی یوسف و زلیخا
  از نگاه شیخ سعدی
 • جنگ بین آشوریان و زرتشتیان و یهودیان، مسلمانان، بهائیان، مسیحیان …
 • معنی کامل سوره والعصر
 • یکی از سه تن جهان هستی در دوره انسان کامل در زمان محمد پیامبر
 • شیخ و عارف اشتباه نمی‌کنند، اثر کلام صوفی
 • ✔️ چالشهای ری استارت و زمان ظهور امام زمان

۱۴ شهریورماه ۱۴۰۱
ری استارت یک برنامه علمی عرفانیست

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی ری‌استارت ۲۰۷

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
12 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها