طرز تهیه نور!

حالت سوم نور

بسیار ساده است که شما بگی خانم‌ها یه طرف و آقایون یه طرف. میشه هفت میلیارد مردم کره زمین رو به سادگی مجزا کرد. دخترا یه طرف، پسرا یه طرف. سیاه‌ها یه طرف، سفیدها یه طرف.
اما خیلی سخته که بگیم راستگوها یه طرف، دروغگوها یه طرف. یعنی وقتی از ظاهر وارد باطن میشیم، تقسیم بندی مردم کره زمین بسیار سخت میشه. احتیاج به یک اجازه داره، احتیاج به یک معجزه داره. یعنی وقتی مطالب درونی میشه و هر فردی در درونش نمیدونیم داره به چی فکر میکنه، نمیدونیم که نگاهش چیه و هدفش چیه، باید تستش کنیم یا باید بفهمیم و این تقسیم بندی اونوقت کار سختی میشه.

یکی از معجزات این برنامه اینه که، به ظاهر آدمها اصلاً کاری نداره. خیلی از دکترها، خیلی از مهندسین، خیلی از کسانی که تحصیلات بالا در فیزیک و شیمی دارند، ریاضی دارند، رفتگرند، کارگرند، کارمندند، دارن این برنامه رو نگاه میکنن، یعنی ری استارت یک برنامه‌ایه که یک خط کشیده، گفته اونایی که میفهمن یه طرف، اونایی که نمیفهمن یه طرف، این خیلی سخته. یعنی تو هر کشوری که پخش بشه این برنامه، خیلی ساده مردم رو سرند میکنه، غربال میکنه و مردم فهمیده رو از مردم نفهم جدا میکنه و علمی هم این کارو میکنه یعنی با فیزیک و ریاضی و مولوی، خیلی ساده این کارو میکنه. و این خیلی سخته که ری استارت معجزه‌ایه که یک تقسیم دیگه هم انجام میده. بهشتی‌ها یه طرف، جهنمی‌ها یه طرف.

پس سه تا تقسیم وجود داره؛ یک تقسیم ظاهری که میگیم خانم‌ها یه طرف، به ظاهر نگاه می‌کنیم، آقایون یه طرف. یه تقسیم دیگه داریم که بهش میگن تقسیم فهمیدن درون آدم‌ها و تفکیک بر اثر خرد و اندیشه و تفکرات درونی در این کره زمین و یه تقسیم دیگه داریم برای اونوَرِ مرگ، و در کره زمین در این ۷۰۰ سال گذشته، هیچ برنامه‌ای نبوده که بتونه این تقسیم بندی رو انجام بده یعنی سه تقسیم بندی در یک زمان. پس مهم نیست که مهندسی یا دکتری، رفتگری، کارگری، سیاهی یا سفیدی، مهم اینه که بعد از مرگ، تفکیک میشی؛ یا ری استارتی و یا پس کجایی.

ولکام تو صد و هشتاد و هفتمین برنامه ری استارت. معجزه هفت قرنی که با اجازه پخش شد تا به توی انسان یا حیوان در کره زمین بفهمونه که بعد از مرگ جایگاهت کجاست.

براستی سیر و سلوک صوفیسم‌ها چگونه است؟
در پیدایش کره زمین در روز ششم چه اتفاقاتی برای روز چهارم افتاد؟
براستی ما هر چی میریم در طول زمان جلو و در عرض زمان جلو، داریم میریم عقب؟!
براستی همینطور که داریم پیر میشیم، در اصل داریم جوان میشیم؟!
براستی ما داریم رشد می‌کنیم یا داریم عقبگرد می‌کنیم؟
زمان چه جایگاهی در جهان هستی دارد؟

موضوعات برنامه ۱۸۷ ری استارت:

  • طرز تهیه نور!
  • حالت سوم نور که دانشمندان هنوز آن را نمی‌فهمند!
  • قتل عام یهودیان و آشوریها توسط موبدان زرتشت
  • فرق سواد و علم (راه شناخت اهل علم)
  • تفرقه بین احزاب و تقویت ادیان
  • علی، اولین نفری که به قرآن حمله کرد!
  • شریعت توسط چه کسانی تولید شد؟

لطفاً ری‌استارت‌ها را به ترتیب گوش کنید.
غیر ری‌استارتی‌ها با احتیاط وارد شوند!
این یک برنامه علمی عرفانی است.

باید برنامه‌ها را تصویری ببینید ولی برای آن دسته که دانلود سخت است، برنامه‌ها را صوتی گوش کنید.

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی برنامه ری استارت قسمت ۱۸۷

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
10 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها