مایک پمپئو رسماً رژیم ایران را تروریستی اعلام کرد!

پرچم رژیم تروریست جمهوری اسلامی ایران

مایک پمپئو در مهمترین سخنرانی خود اسناد ایران را فاش کرد و رسماً رژیم ایران را به رژیم تروریستی تغییر نام داد.
به گفته او، دستان ایران در دستان القاعده است!
کار ایران تمام است…

مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در بخشی از سخنرانی خود با زدن تیر خلاص به رژیم تروریستی حاکم بر ایران، اعلام کرد که القاعده دستوراتش را از رژیم ایران می‌گیرد و در این کشور پایگاه دارد و آمریکا باید کار را تمام کند. او گفت:

ماموران القاعده از رژیم ایران دستور و تجهیزات می‌گیرند، اما علیرغم همه اینها تهران به عاملان این شبکه اجازه می‌دهد در ایران حضور داشته، آنجا استراحت کنند و به آنها پول می‌دهد، ایران در واقع عوامل القاعده را کنترل می‌کند.

همه چیز در سال ۲۰۱۵ تغییر کرد و در آن سال ایران اجازه داد القاعده یک شبکه عملیاتی دیگر تشکیل دهد و اجازه داد در ایران بمانند، از سال ۲۰۱۵ بر فعالیت القاعده نظارت دارد و وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران حمایت لجستیکی به آنها می‌دهند.

ابو محمد المصری در آگوست سال گذشته در تهران کشته شد، در آن موقع صحبت این بود که حضور او در تهران باعث تعجب بوده، اما برای ما اصلاً تعجب آور نبود. القاعده خانه جدید پیدا کرده و آن خانه جمهوری اسلامی است و قدرت شبکه بن لادن در حال افزایش است.

پمپئو حرف لیدر ری استارت را تأیید کرد!
وی گفت: ایران به آمریکا و چند کشور دیگر در جهان، حمله نظامی کرده و در حملات یازدهم سپتامبر نقش داشته است.
القاعده اکنون در ایران بسر می‌برد و مستقیماً از تهران دستور می‌گیرد. برای نجات آمریکا، تنها راه ممکن حمله به القاعده در ایران است. ایران ده‌ها عملیات تروریستی انجام داده است.

لیدر ری استارت دو سال پیش گفت که “متاسفانه جمهوری اسلامی در یازده سپتامبر نقش کلیدی داشت و با کارهای تروریستی خود، جهان را وارد مرحله جدیدی کرد.
حساب مردم ایران با رژیم تروریست جمهوری اسلامی، جداست.”

مایک پمپئو برای اولین بار، ایران را رژیم تروریستی نامید (کاری که خبرگزاری پستو نیوز از دو سال پیش شروع کرده است) و گفت:
دنیای آزاد و بیداری جهانی در معرض تهدید این رژیم انقلابی، اسلامی، تروریستی در ایران است. امروز، ما پنج نفر را به دلیل ارتباط جمهوری اسلامی و القاعده، تحریم کرده و توجه همه را به ماهیت رابطه ایران و القاعده جلب می‌کنیم و برای در هم‌ شکستن القاعده و پیوندهای آن با ایران اقدامات لازم را انجام می‌‌دهیم. ما از همه کشورها می‌خواهیم که برای منافع کشورهایمان و جهان آزاد، همین کار را انجام دهند.

در همین حال، شبکه خبری صدای آمریکا که با امکانات مالی مالیات دهندگان آمریکایی اداره می‌شود، برنامه مایک پمپئو را قطع کرد و گفت به خاطر مشکل صدا، برنامه قطع شده است!
باید شاشید توی شبکه میلیون دلاری که یک صدابرداری ساده بلد نیست، مگر اینکه هدفش قطع برنامه مایک پمپئو بوده است!
قبل از شروع برنامه هم دوباره صدای آمریکا همان اراجیف گذشته را تکرار کرد و به پرزیدنت ترامپ حمله کرد.

رژیم ایران نیز برق تهران و چند شهر بزرگ ایران را به خاطر سخنرانی مهم مایک پمپئو، قطع کرد و اینترنت بعضی شهرها هم بشدت محدود شد!

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها