اجازه – استجازه

برنامه ری استارت ۱۶۲ سید محمد حسینی لیدر ری استارت

وزیری به پادشاه گفت:
برای اینکه بتوانیم مردم را کنترل کنیم و آنها را در یوغ دین و بی‌دینی و سیاستمداری نگه داریم و از آنها چون بردگان استفاده کنیم، بهترین حرکت برای اینکه جنبشی تولید نشود تا رژیم را عوض کنند این است که از فردا صبح به مردم اعلام کنیم که هر کسی از خودش بادی در کرد او را دستگیر می‌کنیم!

اپوزیسیون‌های خارج و داخل کشور و رسانه‌های معتبر آن زمان فریادها را شروع کردند که رژیم نمی‌خواهد مردم آزادانه از خود باد در کنند. از آن روز یعنی از ۱۰۸ هزار سال پیش تا الان جنبش گوز آفریده شد و مردم جهان در جنبش گوز کماکان به زندگی خود ادامه می‌دهند و هیچگاه نمی‌خواهند که خرد خود را تکان داده و به اپوزیسیون میلیونی ری استارت که هزاران سال قدمت دارد بپیوندند. مردم هر دوره به ریش مردم قدیم می‌خندند که آنها در جنبش گوز شرکت داشتند و ما آدم‌های فرهیخته‌ای هستیم.

جنبش گوز از جایی شروع شد که پادشاه آن موقع حرف وزیر را گوش کرد. مردم عصبانی شدند. به جای اینکه خرد را تکان داده، جهل را به بیرون بیاندازند، به سرعت شروع کردند به نخود خریدن. سازمان اطلاعاتی و سپاه پاسداران آن دوره به همراه رسانه‌های بی‌شرف و بی‌ناموس همان دوره، دست به دست هم شروع کردند به احتکار نخود و آن را یواشکی می‌فروختند و مردم پول‌های خود را به آنها می‌دادند. آنها با این پول‌ها هم مردم را در حماقت و تحمیق نگه می‌داشتند و هم به لبنان و حماس و غیره پول می‌دادند و گروه تروریستی تولید می‌کردند. آن زمان مردم فکر می‌کردند که دارند مبارزه درستی را انجام می‌دهند.

یعنی اینترنت را مشکل دار می‌کنند، آنگاه نخودی به نام فیلترشکن می‌فروشند. توییتر و یوتیوب را فیلتر می‌کنند و سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات به همراه رسانه‌های داخل و خارج کشور فیلترشکن، یعنی نخودی به مردم ارائه می‌دهند که در خانه‌ی خود، در جنبش گوز شرکت کنند. هر کس به خیابان بیاید با مشت به صورت او می‌زنند. حجاب را اجباری می‌کنند تا به این مردم بلیط هواپیما بفروشند که به خارج کشور بروند و حجاب خود را بردارند تا در جنبش گوزی که خودشان آفریده‌اند شرکت کنند.

مردم همه‌ی دوره‌ها گاو بودند. خود را استثنا نبین!

خوش آمدید به برنامه 162 خرد و اندیشه، برنامه‌ای که هزاران سال است مقابل حکومت‌ها ایستاده است.

هر اپوزیسیونی می‌خواهد از ما سوال کند، او باید بگوید که چند سال است تاسیس شده است!
اپوزیسیون ری استارت هزاران ساله است. سعدی، مولوی، شکسپیر، چخوف، ویکتور هوگو، حافظ، جامی، نظامی و ری استارت دارد.

در این قسمت از برنامه علمی عرفانی ری استارت به موضوعات مهم زیر پرداخته می‌شود:

  • فرق اجازه با استجازه
  • حضور قدرتمند ایرانیان در “جنبش گوز”
  • دانشمندان احمق اند… زمان، بعد نیست! (ما بعدی به نام زمان نداریم!)
  • سه دلیل مهم برای آفرینش انسان کامل (امام زمان – مسیح – صوفیسم!)
  • چگونه اینترنت بدن را قطع کنیم!
  • تغییر رژیم و یونس و ویروس عرفانی کرونا

برنامه‌های ری استارت را باید به ترتیب گوش کرد!

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی برنامه ری استارت قسمت ۱۶۲

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها