گرانش کوانتومی؛ به ریسمان فیزیک و ریسمان الهی چنگ زنید!

گرانش کوانتومی ری استارت سید محمد حسینی رهبر ری استارت - برنامه ری استارت ۱۶۳

ابعاد جهان چند حالت دارد؟ اصلاً جهان چند بُعدیست؟ آیا همانطوری که دانشمندان بعد چهارم جهان را زمان می‌نامند، درست است؟ آیا خانه از پای بست ویران است؟ آیا کلاً فیزیک، شیمی و ریاضی در جهان کاملاً غلط است؟ آیا بُعد از نگاه دانشمندان یازده بعد است یا بیشتر است؟ سوال‌های بسیار عمیق، عجیب از علم جهان هستی که در این برنامه یعنی برنامه ری استارت فقط تقدیم شما می‌شود.

نکته بسیار مهم در همین یک مصرع است؛ خانه از پای بست ویران است. یعنی فیزیک کلاً رو هواست. جهان هستی از اول اشتباه کرده است. در سیاست، کل جهان رو هواست. در دنیای اجتماعی، کل جهان رو هواست. آنقدر جهان طویلست که یک ویروس می‌آید و کل کره زمین را بهم می‌ریزد. این نشانگر اینست که نه آنتروپ را فهمیدن و نه تروپ را فهمیدن و نه ابعاد زمان را می‌دانن.

در برنامه طلوع امپراطوری کوروش که ۱۶ قسمت بود ما آمدیم کلانشهر افلاطون، صوفی بزرگ یعنی همین مدینه فاضله‌ای که این دوستان می‌گویند را برای شما توضیح دادیم. برنامه‌ای کاملاً سیاسی و توضیح دادیم که خانه از پای بست در سیاست رو هواست، خواجه در بند و نقش کدام ایوان است؟

همچنین در برنامه طلوع امپراطوری کورش، ما توضیح دادیم که دموکراسی مال خره، مال گاوه و تمام کره زمین خلاف تصور دانشمندان و صوفیان و علم واقعی ریاضی و فیزیک و علم سیاست، جامعه شناسی و روان شناسی نظر می‌دهند و مقابل دانش می‌ایستند. آن وقت تو منتظری که ما حالت سوم نور را بگیم؟ یک راز از افلاطون فاش کردیم، کل برنامه‌هامون سانسور است. کل رسانه‌ها ما را سانسور کردند و آن وقت فکر میکنی حالت سوم نور رو بگیم فقط در توییتر صفحه‌های شما ری استارتیها را می‌بندند؟ گلوله میزنن تو سرت، محکم شلیک میکنن. کلاً راز نهفته در حالت سوم نور دنیا را تکان می‌دهد. آنها به جای اینکه پاهای من و تو را ببوسند و دو زانو مثل بز بنشینند و هر چه از فیزیک و ریاضی و حالت سوم نور توضیح می‌دهیم را با تکان دادن ریش بزی احمقانه پروفسورانشون گوش بدهند، به تو حمله خواهند کرد و این دو صفحه ساده ما هم به روی هوا خواهد رفت.

نیمه شعبان بر توی بسیجی و سپاهی احمق مبارک باد!

نظر مولوی نسبت به بسیجیان و سپاهیان و آنانکه ادعای امام زمان را در حالت سوم نور می‌کنند، راز بسیار عمیقیست که در این برنامه توضیح خواهیم داد.
برنامه مثبت ۱۸ است! اگر فکر میکنی که بیشتر از مولوی میفهمی لطفاً کانال خودت را عوض کن.
خوش آمدی به 163 اُمین برنامه‌ای که تپاندنی است نه گوش کردنی!

همچنین در این برنامه به موضوعات و سوالات مهم زیر پرداخته می‌شود:

  • گرانش کوانتومی (نظریه ریسمان قسمت ۱)
  • راز شعر مولوی و امام زمان و متعصبین احمق
  • سرخرگ کاروتید و رابطه گوز با شقیقه!
  • ابعاد جهان – بعد چهارم و اشتباه دانشمندان
  • روح در چه زمان در شکم مادر وارد می‌شود؟
  • روح بعد از مرگ چه می‌شود؟!
  • آنتروپی در ابعاد

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی برنامه ری استارت قسمت ۱۶۳

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها