بیست و دو قانون لیدر ری استارت!

قسمت ۲۱۳ برنامه ری استارت سید محمد حسینی لیدر ری استارت - ۲۲ قانون لیدر ری استارت

برنامه ری استارت قسمت ۲۱۳

سعدی، گلستان، باب هفتم، در تاثیر تربیت، حکایت شماره ۱۱ ؛
طفل بودم که بزرگی را پرسیدم از بلوغ. گفت «در مسطور» آمده است که سه نشان دارد: یکی پانزده سالگی و دیگر احتلام و سیّم برآمدن موی پیش.
اما، [سعدی میگه] اما در حقیقت «یک نشان دارد و بس»، آنکه در بند رضای حق جلّ و علا بیش از آن باشی که در بند حظّ نفس خویش و هر آنکه در او این صفت موجود نیست به نزد محققان بالغ نشمارندش.

به صورت آدمی شد قطره آب
که چل روزش قرار اندر رَحِم ماند
وگر چل ساله را عقل و ادب نیست
به تحقیقش نشاید آدمی خواند

شریعت، طریقت، حقیقت، همرو تو یه داستان توضیح داد که من تازه داستان رو کامل نخوندم، ابیاتش هم نخوندم.
میگه؛ من طفل بودم، از بزرگی، آیت الله عظمی‌ای، پاپی، آدم بزرگی، پرسیدم که بلوغ یعنی چی؟ گفت: بلوغ همان چیزی است که در فرانسه است، در آلمانِ، در ایتالیاست، در ایرانِ، در جمهوری اسلامیِ، جمهوری زرتشتیِ، جمهوری بوداییِ، جمهوری یهودیِ، جمهوری هندوِ، جمهوری ادیانِ، پادشاهی پارلمانی ادیانِ، سوسیال دموکراتِ، لیبرالِ، هرچی، هرچی، هرچی… گفت بلوغ یعنی این، در شریعته.

گفت یعنی چی؟ گفت سه تا نشونه هم بیشتر نداره بلوغ. از نگاه رئیس جمهورهای جهان و کشورها و ادیان، سیاستمداران. سه تا نشان داره:
یک، ۱۵ سالگی، بلوغ یعنی ۱۵ سالگی. بعضی کشورها ۱۵ سالگی میتونی رای بدی، بعضی‌ها ۱۶ سالگی، بعضی‌ها هم ۱۸ سالگی. گفت یک نشونش اینه که سِنّه، یعنی به سن ربط داره.

بلوغ، یک نشونش اینه که ۱۵ سالگیه. پس یک بچه کوچکی در عرفان و تصوف، در طریقتِ عرفانی در اندیشه و خرد، در آریستوکراسی، صوفی بزرگ، یک بچه کوچکی به نام سعدی از یک بزرگی، آیت العظمی‌ای، سیاستمداری، سوال کرد بلوغ یعنی چی؟ گفت نامبر وان (one) به سن ربط داره، ۱۵ سالگی. نامبر تو (two) احتلام، یعنی اینکه همه که به بلوغ میرسن یه اتفاق واسشون میفته، یه چیزی میاد بیرون، یه اتفاقاتی میفته. یکی دوره تناوبش به زبان دیگه یه جوری میشه، خانم‌ها، آقایون هم که معلومه چی میشه.

پس «یک» به سن ربط داره، «دو» به اون چیزیکه میدونی، سکس، شهوت. «سه» برآمدن موی پیش، پیش یا پیش، از بالا بگیر تا پایین.
این شد شریعت، این شد حکومت، این شد تمام کشورهای جهان، این شد تمام این هفت میلیارد، اندیشه تمام این هفت میلیارد همینه، به جز ما ری‌استارتیها.

اما سعدی میگه در حقیقت بلوغ کسی است که رضای حق جلّ و علا بیش از آن باشی، در بند رضای خدا بیش از آن باشی که در بند حظّ نفس خویش و در او این صفت موجود نیست به نزد محققان بالغ، اگر این صفت نداشته باشی، محقق، محقق یعنی چی؟ پس اصول دین تحقیقیه، فروع دین تقلیدی. یعنی چی؟ یعنی شریعت طریقت تو همین داستان تعریف کرد، گفت در شریعت و در فروع دین، نماز و روزه و خمس و زکات تقلیدیه، ببین رئیس جمهورت چی میگه، ببین این آخوند محلت چی میگه. اما در طریقت اصول دین تحقیقیه، به همین خاطر در تحقیقی نزد محققان، بالغ به این و دینگلو و اون و احتلام و سکس و سن ربطی نداره، مردم هفت میلیارد مردم کره زمین طفیل راه عشقن، بچه‌ان، یعنی سعدی یک نشونه از بلوغ میذاره که کسی که پاشو میذاره روی ۷۰۰ هزار نفسش سرکشش و رضایت خدا براش مهمه که این نشونه اصلاً در آدم‌ها وجود نداره.

پس از نظر سعدی هفت میلیارد مردم کره زمین به جهنم نمی‌روند زیرا که بچه‌ان و بر بچه و غیر بالغ هرج نیست که هر غلطی میکنه، گناهی نداره که، بچه‌اس دیگه. پس گناه مالِ ری‌استارتیهاست، یعنی کسانیکه بالغ شدند یعنی میفهمن. به همین خاطر بهشت و جهنم مالِ ری‌استارتیهاست نه مردم. کسی که گناه نمیفهمه که گناهی به پاش نمینویسن که. کِی دیدی شما که بچه دو ساله مثلاً پاش خورده راه رفته خورده به یه چیزی یه چیزی خورد تو سر یکی مرده بچه رو ببرن اعدام کنن، چرا کشتی؟ اصلاً حرف نمیتونه بزنه.

رازها رو ببین، چه رازهایی توشه، عمیق…

خوش آمدید به قانون اساسی امپراتوری پارس، به انقلاب قانون اساسی، به کتیبه‌های پنهان در قانون اساسی، به کتاب قانون اساسی، به ۲۲ قانون لیدر ری‌استارت در امپراطوری مافوق امپراطوری کورش و سه متمم آن.

خوش آمدید به دویست و سیزدهمین برنامه ری استارت
ولکام مای فرند!

موضوعات برنامه ۲۱۳ ری استارت:

 • ۲۲ قانون لیدر ری استارت!
 • لیدر ری استارت نویسندهٔ حقوق برای بشر
 • انقلاب فانوسی اساسی در کتاب قانون‌ها
 • فقط ری‌استارتیها در جهان، چهار قوه دارند
 • ✔️ قابل توجه سازمان‌ غیرملل که…
  در حضور عرفان از حقوق بشر حرف میزنه!
 • ✅ میلیونها ری‌استارتی با میلیونها تفکر!
 • قانون عیسی و موسی برای ری‌استارتیها؟
 • تعریف بلوغ از نظر سعدی عارف و صوفی
 • فرق ری‌استارتیهای جهان با مردم جهان
 • انواع قانون اساسی در پنج هزار سال!
 • تعریف سکس و اعدام در شریعت

۸ مارچ ۲۰۲۳ – ۱۵ شعبان!

😊 این برنامه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ضبط شده است
ری استارت تنها برنامه عرفانی در جهان است

همه چیز در کنترل ری‌استارت است
نقشه خاورمیانه را ری‌استارت کشیده است
دکترین سیاسی لیدر‌ ری‌استارت

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
24 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها