خوش‌ بهاری پس از زمستانی سخت خواهد آمد…

Restart Movement - جنبش ری استارت - سید محمد حسینی - اپوزیسیون - خوش‌بهاری پس از زمستانی سخت خواهد آمد

شایعهٔ قطع چند ساعته اینترنت در روز ۷ بهمن‌ماه در فضای مجازی پخش شده. به این شایعه عنوانِ رزمایش نیز داده شده و گفته می‌شود برای بسترسازی اینترنت ملی و جداسازی شبکه اینترنت داخلی از اینترنت بین‌المللی است.

در میان ری‌استارتی‌ها که از فضای مجازی جز ارتباط با لیدر، دریافت فرامین و تبلیغ اندیشه‌های ری‌استارت را نمی‌خواهند، این نگرانی بوجود آمده که نکند این ارتباط گسسته شود.

سانسور شدید لیدر ری استارت در ۳ سال گذشته همچنان ادامه دارد. دیگر همه می‌دانند که تنها ری استارت توان تغییر رژیم را دارد. وقتی این قضیه را کنار تحولات فاز ۲ یعنی جنگ و درگیری نظامی می‌گذاریم که به ما وعده داده شده است، نیاز به یک رسانهٔ رادیو تلویزیونی در بستر ماهواره بسیار احساس می‌شود.

این قضیه را کنار اظهارات وزیر خارجهٔ آمریکا مبنی بر تشکیل یک ائتلاف جهانی ضد اقدامات ایران قرار می‌دهیم.
تهدیدات تروریستی اخیر در لهستان در آستانهٔ نشست ورشو و عصبانیت مقامات جمهوری اسلامی از این نشست همراستا با دعوت پمپئو در صفحات مجازی از مردم برای گفتن امیدها و آرزوهای خود جالب توجه است. جایی که با اقتدار تبدیل به میدان جولان ری‌استارتی‌ها شد.

به نظر می‌رسد کفهٔ درگیری داخلی دموکراتها با ترامپ برای امتیازگیری، با عدم لغو سخنرانی سالیانهٔ او در کنگره و اجرای آن طبق مراسم، به نفع ترامپ سنگینی کند.
پالس‌‌های مثبت بولتون، به حاشیه راندنِ نانسی پلوسی و تحولات دیگر، نوید حذف اپوزسیون جعلی و تروریستِ مجاهدین خلق از میز ترامپ و در دست گرفتن سرنوشت رژیم توسط تنها اپوزسیون باقی مانده را می‌دهد.

داشتن شبکه ماهواره‌ای چیزی بوده که لیدر ری استارت سال‌هاست پیگیر آن است. این امر نیاز به سرمایهٔ اجارهٔ فرکانس و امکانات اولیه و نفرات جهت برنامه سازی دارد. چیزی که فقط با پول ممکن است!
کسی چه می‌داند! شاید کارسازی که به فکر کار ماست این مشکل را هم بدون پول کارسازی کند!

یکی از معجزات ری استارت این بوده که بدون شبکه ماهواره‌ای و به قول حسینی تنها با دو رشته سیم به چنین سطحی از فراگیری رسیده که در دیماه ۹۶ تا نزدیکی تغییر رژیم نیز پیش رفت، اما به یکباره توسط رسانه‌های داخلی و خارجی به ری استارت حمله شد و متهم به خشونت گردید.
با همهٔ رنجی که این مسئله داشت، برای همگان روشن شد که رسانه‌های اپوزسیون، همان چیزی هستند که به آن “فیک نیوز یا اخبار جعلی” گفته می‌شود و در پشت پرده با ج.ا یا سرویس‌های اطلاعاتی خارجی زد و بند دارند.

در بازی گامبی‌شاه حریف تا لحظه آخر فکر می‌کند که برنده می‌شود
اما تنها یک حرکت معادلات را بهم خواهد زد.

در اختیار قرار دادن رسانه به لیدر ری استارت و دعوت و یا حداقل در نظرگرفتن دیدگاه‌های او در نشست ورشو تمامی معادلات را دگرگون خواهد کرد.

می‌دانیم خوش‌بهاری که همهٔ ما چشم انتظارش هستیم پس از زمستانی سخت خواهد آمد. پس همچنان با ایمان به راهِ درستی که انتخاب کرده‌ایم استقامت کرده و امیدوارانه ایستاده‌ایم.

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها