حرکت ری استارت، حرکتی بر مبنای خرد و اندیشه

RESTART leader - Seyed Mohammad Hosseini - ری استارت لیدر - سید محمد حسینی - حرکت ری‌استارت حرکتی بر مبنای خرد و اندیشه - يک اپوزيسيون واقعی يک راه نجات

قصد رجزخوانی و یا رویاپردازی نداریم. ولی مسیر درست و مستقیمِ مبارزه با رژیم جمهوری اسلامی همین است که لیدر ری استارت برگزیده نه مسیر خور و خواب و خشم و شهوت که اپوزسیون‌های دیگر در ایجاد شغب از جهل و ظلمت، طی می‌کنند.

حرکت ری استارت، حرکتی بر مبنای خرد و اندیشه بود
که آرام آرام راه خود را در اذهان ایرانیان باز کرد و وارد فاز آزمایش، عمل و گسترش آگاهی شد.

همانطور که در بعد جهان بینی، رفته رفته جدول تناوبی ادیان و جایگاه اندیشه‌ها برای ری‌استارتی‌ها ترسیم شد، در بعد سیاسی نیز حسینی کاری کرد که جدول تناوبی اپوزسیون‌ها و گروه‌های سیاسی بر اساس عدد اتمی آنها، یعنی اندیشه‌ای که در آن ریشه دارند مشخص گردد.

این آزمون‌ها و اندازه‌گیری‌ها در آزمایشگاهی انجام شد که حسینی روش کار با اسباب و وسایل آن را رفته‌رفته به ری‌استارتی‌ها یاد داد. اسباب و وسایلی که از شبکه‌های اجتماعی تا رسانه‌ و تبلیغات گسترده بود و در نوع نگاه آنان به چالش‌های عملی شجاعانهٔ ری‌استارتی‌ها به بوتهٔ آزمایش گذاشته شد.

رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود            رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

این حرکت گام به گام تا قرار گرفتن اپوزسیون ری استارت روی میز ترامپ در کنار دو اپوزسیونی ‌که پول، رسانه و لابی گسترده داشتند ادامه پیدا کرد.

RESTART leader - Seyed Mohammad Hosseini - ری استارت لیدر - سید محمد حسینی - حرکت ری‌استارت حرکتی بر مبنای خرد و اندیشه - يک اپوزيسيون واقعی يک راه نجات

بعد از اتفاقات دیماه ۹۶، چالش سکوت ری استارت در فضایی که آن دو اپوزسیون دیگر آکنده از بلوا و آشوب می‌خواستند، باعث شد تا ناظران بیرونی نیز موفق به اندازه‌گیری وزن همهٔ اپوزسیون‌ها و شخصیت‌های سیاسی باهم و مقایسهٔ آن با اپوزسیون ری‌استارت بپردازند.

سکوتی که باعث شد پای لیدر ری استارت به رسانه‌های پر مخاطب آمریکایی برای رساندن فریاد اندیشهٔ ری‌استارت باز شود.

ری استارتیها می‌دانند “مخاطب ری استارت ۷ میلیارد انسان روی کرهٔ زمین هستند”،
همان مطلبی که بی‌بی‌سی ناشیانه برای پرده برداری از اپوزسیونی جدید در کنار ری‌استارت و اپوزسیون‌های دیگر، از میان صحبت‌های حسینی گلچین کرده بود.

کافیست سد سانسور ری استارت شکسته شود آنگاه هر کس که خرد و اندیشه را بعنوان بزرگترین خصلت انسانی در خود زنده نگاه داشته باشد به پیام‌های آن خواهد اندیشید.

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها