ری استارت، تنها نیروی حقیقی؛ زیر تیغ سانسور

سانسور و بایکوت جنبش ری استارت سید محمد حسینی توسط : فیسبوک - اینستاگرام - توییتر - یوتیوب - گوگل

پس از سه سال، تیغ سانسور همچنان روی گلوی لیدر ری استارت و ری‌استارتی‌ها قرار دارد و بایکوت خبری همچنان با شدت ادامه دارد.

درحالیکه گاه و بیگاه شاهد فروریختن هیمنهٔ گلوبالیست‌ها در برابر وطن‌پرستان هستیم، اما همانطور که لیدر ری‌استارت اشاره کرد تا زمانی که آگاهی بخشی و تاباندن نور به تاریکی وجود داشته باشد، سپاه تاریکی بیکار ننشسته و سعی در کور کردن چشمه‌های نور خواهد نمود.

فراموش نمی‌کنیم پس از پخش ری استارت، انوار خورشید خرد در پگاه بیداری، بر اذهان خواب آلود مردم ایران تابید و هریک از ری‌استارتی‌ها با درک موقعیت منحصر بفرد و تاریخی خود، شروع به روشن کردن شمعی در دل تاریکی کردند.

اما براستی چگونه باید چنبرهٔ اختاپوس‌وار گلوبالیسم را از فضای رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی زدود؟!

نمی‌توان نادیده گرفت که این ماتریکس، ساخته دست همان گلوبالیسم است که با ایجاد شبکه اطلاع رسانی، ذهن ملت‌ها را کنترل کرده و سعی در برده‌سازی و برده نگاه داشتن مردم دارد. پس به این راحتی زمین بازی خود را واگذار نخواهد کرد و فعالیت برعکسِ هدف خود را در آن تحمل نمی‌کند. بنابراین پرقدرت به اعمال حاکمیت خود در فضای مجازی و رسانه‌ای خواهد پرداخت.
ابزارهای بسیاری بدین منظور استفاده می‌شود که خوراک خبری رسانه‌ها را تأمین می‌کند.
از یک سو، “تلاطم مادی زندگی” و “رادیکالیسم” در تمام اشکال آن، ترس دائمی را در مردم بوجود آورده و از سوی دیگر رسانه‌ها از حفرهٔ همین ترس به ذهن مردم رسوخ کرده و شروع به کدگذاری و برنامه ریزی ذهن‌ها می‌کنند.
تیغ بایکوت و سانسور نیز جرقه‌های گاه و بیگاه جنبش بیداری را از چشم مردم از همه‌جا بی‌خبر دور نگه می‌دارد.

دولتمردانِ دست‌نشانده برای حفظ مال و جاه، کاملاً مطیع و فرمانبردار، نقش‌های خود را ایفا کرده و منابع ملت‌ها و سرزمین‌هایشان بسرعت در حال چپاول شدن است.

نوید پایان این دوره، توسط پیشینیانِ روشن ضمیر داده شده است و ما دنبال‌کنندگان ری استارت معتقدیم با شروع ری استارت، هنگامهٔ رنسانسی جدید در جهان که نخست افکار را تغییر داده و سپس همه چیز را دگرگون کند، رسیده است.

ری استارتیها با علم به این موضوع، پس از بی‌نتیجه ماندن درخواست‌هایشان برای دادن رسانه به این جنبش، پاشنهٔ تلاش را ورکشیده و آستین همت را بالا زده‌اند و سیمرغ‌وار با یکی شدن، قویتر از قبل، مستقیماً دست به هم افزایی و تبلیغ در فضای مجازی بخصوص در صفحات پرزیدنت ترامپ، پمپئو، نتانیاهو و سایر سیاستمداران زده‌اند.
حذف، ریپورت، محدودیت اکانت‌ها و پست‌های تبلیغی ری‌استارتی‌ها همانطور که در فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام اعمال می‌شد، توئیتر را نیز در برگرفته که حتی ویدئوی میلیونی لیدر ری استارت را نیز حذف کردند.

حمایت‌های ضمنی ترامپ از هشتگ‌های معروف ری استارت و استفادهٔ گاه و بیگاهِ سیاستمداران و رسانه‌ها از کلیدواژه‌ها و جملات اصلی جنبش ری استارت، گواه تأثیرگذاریِ تلاش ری‌استارتی‌هاست.

گویی در پروژهٔ فرسایشی که پرزیدنت ترامپ و پمپئو برای رژیم تروریستی حاکم بر ایران تدارک دیده‌اند، همهٔ راه‌ها تمام و کمال در حال طی شدن است و تنها و تنها اعلام رسمیت ری استارت و رسانه‌دار شدن آن برای زدن ضربات نهایی، مانده است.

ناظران بیطرف و سرویس‌های اطلاعاتی کاملاً واقفند بدون حضور ری‌استارت هیچ تغییر رژیم موفقی درکار نخواهد بود و تلاش گلوبالیست‌ها برای ادامهٔ حیات رژیم جمهوری اسلامی، هر روز هزینه‌بردارتر از قبل می‌شود. برهم خوردن بالانس سود و زیان، بالاخره کار خود را خواهد کرد.

می‌بینیم چه تلاش بزرگی برای به زمین زدن ترامپ و تیمش در خود آمریکا جریان دارد. در صورت استحکام این تیم به زودی باید شاهد شکل‌گیری معاملات بین‌المللی جدیدتر و تعریف منافع نوینی در جهان باشیم.
فعلاً (مثلاً!) صحبت مذاکره است، اما اگر ایران به دنبال جنگ باشد، آمریکا به جز دفاع قدرتمند چه باید بکند؟

تنها نیروی حقیقی ری استارت است
و در نهایت پیروزی با دل‌های ری‌استارتی‌ها خواهد بود.

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها