آفرینش شیطان!

آفرینش شیطان

در برنامه‌های گذشته ری استارت ثابت کردیم که هیچ دانشمندی در کره زمین وجود نداره، مگر اینکه توسط صوفیسم بهش وحی شده یا الهام شده یا کمکش کرده که اختراع کنه. در طول برنامه‌های ری استارت ثابت کردیم که شانسی نبود یهو قرن هفتم این همه عارف و شاعر یهو اومده، سعدی داریم، حافظ داریم در قرن هشت، مولانا داریم، عطار داریم، کشکی نبوده. در کل برنامه‌های ری استارت ثابت کردیم که یونان اگر فلسفه داره، صدقه سری صوفیسم داره، چین اگر از بودیسم حرف میزنه و فکر میکنه چیزی میفهمه از صدقه سری صوفیسم داره و عربستان و پارس و عراق و چپ و راست و روم و… هر چی داره صدقه سری صوفیسم داره. علمی و تاریخی ثابت کردیم که ارشمیدس‌ها برای بوسیدن دست صوفیسم اون زمان که ایرانی بود به شیراز رفتند.

بله، تکو توکی دانشمند یا فیلسوف مثل بطلمیوس و ارسطو، اینها بودند که با دزدیدن حرف‌های صوفی‌های دیگر برای خودشون کتاب چاپ کردند یعنی مطالب لیدر ری استارت رو دزدیدند به نام خودشون زدن و در رسانه‌هاشون پخش کردند، همیشه در طول تاریخ اینجوری بوده و راز رو در یک خط توضیح دادیم که هر زمانی صوفیسم در هر جای جهان بوده، هر دانشمند و فیلسوفر و عارفی در جهان به دنیا اومده و به مقام و پست رسیده و چیزی رو کشف کرده، یا دستبوس صوفیسم بوده یا توسط صوفیان اداره شده و مغزش رو تحت کنترل خودشون درآوردند.

خوش آمدید به صد و هشتاد و چهارمین برنامه علمی عرفانی ری استارت که هزاران سال از دانشمندان احمق تو، جلوتره. خوش آمدید به برنامه‌ای که دست رو هر چی بزاره، میده رو هوا. برنامه‌ای که از طرف صوفیسم و یک تن از اون سه تن تقدیم شما شد. برنامه‌ای که قطره‌ای از یک صوفیست که به تو میخواد بفهمونه کُلّاً رو هوایی حاجی. کلا هیچی نمیفهمی.

به راستی شکل شیطان چه شکلیه؟ جنس شیطان از چه جنسیه؟!…

موضوعات برنامه ۱۸۴ ری استارت:

  • آفرینش شیطان! (قسمت اول)
  • مقام شیطان – شیطان چند سال عمر می‌کند؟
  • قدرت‌های مریم مقدس و مادر موسی
  • نیروهای عرفانی و شیطانی!
  • قدرت‌هایی که در خدمت حکومت‌ها اند!
  • چالش آتش قرآن و ایلیا ابن عمران
  • عرفا هزاران سال جلوتر از دانشمندان
  • مجوز کشتن توسط محمد ابن عبدالله!

این قسمت را همزمان با ۱۸۵ باید گوش کرد.
به دلیل طولانی بودن، دو قسمت شد.

لطفاً ری‌استارت‌ها را به ترتیب گوش کنید.
غیر ری‌استارتی‌ها با احتیاط وارد شوند!

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی برنامه ری استارت قسمت ۱۸۴

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها