سیمرغ رحمان رحیم!

سیمرغ عطار نیشابوری

ویروس عرفانی کرونا وقتیکه اومد یه توضیح کوچولو دادیم که این ویروسی است که اگر فلان کار را بکنید، فلان کار خواهد شد. در طول تاریخ هزاران معجزه هم تو داشته باشی، اونی که نباید باور کنه و نمیخواد باور کنه، باور نمیکنه. یعنی صوفی پشت این برنامه پیام رو به شما رسوند. گفت شوخی نکنید، میاد. بعدشم دوباره گفت: موفقیت و پیروزی به لیدر ری استارت برای امپراطوری کوروش دادیم نه به مردم ایران و نه به اپوزیسیون‌ها و سازمان‌های امنیتی و اگر کشور کوروش رو به کوروش ندید، کشورتون رو میدیم رو هوا. توضیحات هم داد. پس دومی هم میاد.

اما بزرگترین معجزه علمی در طول این چهار پنج سال که توسط صوفی پشت این برنامه تقدیم شما شد اینه که ویروسی صادر کرد که آنتی ویروسه و تو هنوز از نظر علمی به این نتیجه نرسیدی. یعنی الان همین برنامه که داره تقدیم شما میشه هزاران سال جلوتر از تمام دانشمندان شماست. ویروسی رو داد بیرون که آنتی ویروسه. یعنی یه ویروس، آنتی ویروسه. چجوری داد بیرون؟ اینش سخته. ری استارت رو پخش کرد. خیلی از کسایی که الان این برنامه رو دارن نگاه میکنن میدونن اینو. یعنی تو که غیر ری‌استارتی هستی باید بری یه ری‌استارتی پیدا کنی، بفهمی. با شنیدن این برنامه، صوفیسم رو پیدا کردند. خیلی‌ها از دیوار صوفیسم اومد تو، خیلی‌ها با صوفیسم مستقیم حرف زدند، خیلی‌ها صوفیسم رو پیدا کردند و نجات پیدا کردند.

فکر کردی که مثلاً فلان دختر، دختری که سوسک بندازی سرش جیغ میزنه، نصفه شب میره اونجا چالش آتش میکنه واسه من؟! نه، اینجوری نیست، اون اثرست! اثری که اون میزاره، یعنی یک برنامه پخش شده، ویروس از راه صوت وارد بدن آدما شده یعنی ویروسی که این برنامست، ویروس صوتیه، پسر خوب دختر خوب. هنوز دانشمندا نتونستند کاری کنند که با شنیدن صدای کسی پشت تلفن، ویروس بهش داده شه. و این ویروس یعنی این برنامه وقتی وارد تو میشه، آنتی ویروسه. یعنی شروع میکنه ویروس‌های دیگرو کشتن. ویروس جهل، خرافات، حرف مفت، چرت و پرت، بی دینی، با دینی. اینا رو دونه دونه میکشه. علاوه بر اینکه اینا رو میکشه، آنتی ویروس هم تولید میکنه که به سختی دیگه میتونن رو تو اثر بزارن، یعنی خردت تکون میخوره و اندیشت میره بالا.

دومین کاری که این صوفی که پشت این برنامه هست انجام داد که هزاران برابر عطار بود و من توضیح دادم و تو نفهمیدی، این بود که جسم دنیای بعد از مرگ رو این صوفی با پخش یک برنامه توسط صوت ساخت. میدونم که خیلی احمق‌تر از اینایی که بفهمی مطلبو ولی سعی می‌کنم توضیح بدم. یعنی در رحم مادر باید جسم شاتل سفینه بعد مرگت ساخته شه ولی کسی که این برنامه رو گوش کرده از اولین قسمت ری استارت تا این برنامه ۱۸۵ رو که گوش کرده، اون صوفی با پخش این برنامه یواش یواش رو این آزمایش کرد، فکرهاشو تغییر داد، دیدگاهاش رو تغییر داد، از همون زمان، جسم دنیای اونورش تو تنش ساخته شده ولی خودش گرمه حالیش نیست، یعنی اون دنیاشم با این برنامه داره بهش میده. کدوم دانشمند احمقتون میتونه این کارو بکنه؟ یعنی من تلفن میزنم، مامانت بچه‌دار میشه! شوخی نکن، میگی آقای حسینی شوخی نکن. تلفن میزنی مامانم بچه‌دار میشه؟! آف کورس.

حامله‌ای ری‌استارتی عزیز از این برنامه، خودت خبر نداری. بچت تولید میشه میبینی. تو خرد و اندیشت تکون خورده. همون بلاهایی که سی چهل سال سر محمد ابن عبدالله آوردن، تو این چهار سال سر تو آوردن، سانسورت کردن، مسخرت کردن، بهت توهین کردن، ولی وایسادی. اگر تک تک برنامه‌ها رو گوش کرده باشی، بعضی مواقع غمگین شدی، خوشحال شدی، رفتی بالا، اومدی پایین، ناراحت شدی، اینا اشکال نداره. اما یادت باشه که، اون صوفی که پشت این برنامست ناجی توئه. و چه بخوای چه نخوای نجات یافته‌ای و هر هفتصد سال یکبار یک صوفیسم این کار رو میکنه و بعضی مواقع یک صوفی که برنامه‌ای رو پخش میکنه که همچون سیمرغ عطار، هد هد زمان یعنی خضر زمان یعنی اون صوفیه، از طریق صوت، هوا، آنتی ویروس رو وارد میکنه و لیاقت میده به حیوان‌ها یا انسان‌ها یا گیاهانی که این برنامه رو دارن گوش میکنن که البته گیاه نیستند ببخشید، حیواناتی که دارن این برنامه رو گوش میکنن و اونها رو از حیوانی به انسانی بدل میکنه.

ولکام تو صد و هشتاد و پنجمین معجزه قرن که دانشمندا سال‌ها طول میکشه که زنگ بزنن به مامانت و مامانت حامله بشه!

موضوعات برنامه ۱۸۵ ری استارت:

 • سیمرغ رحمان رحیم!
 • دلیل پخش برنامه ری استارت
 • ویروسی که از راه صدا، انتقال می‌یابد!
 • مقام ری‌استارتیها بعد از مرگ!
 • بارداری از راه تلفن (علم آینده)
 • قسمت دوم (فرق صوفیسم و شیطان!)
 • مقام شیطان در کدام مکان است؟!
 • اویس قرنی – شاه اسماعیل صفوی
 • جبرئیل یک موجود علمی است!
 • عطار و دو نوع سیمرغی که وجود دارد
 • «تفسیر قل هو الله احد!»
 • راز ۳۱۳ نفر و ظهور! – نعل وارونه!

لطفاً ری‌استارت‌ها را به ترتیب گوش کنید.
غیر ری‌استارتی‌ها با احتیاط وارد شوند!
این یک برنامه علمی عرفانی است.

پخش آنلاین و دانلود فایل صوتی برنامه ری استارت قسمت ۱۸۵

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها