فریاد حقیقت خواهی در جهان

وندتا ری استارت سید محمد حسینی، فریاد حقیقت خواهی در جهان

فریاد ری استارت بر فراز پل هاربر سیدنی

یکی از اعضای جنبش ری استارت در اقدامی شجاعانه بر فراز پل هاربر سیدنی استرالیا فریاد ری‌استارت سر داد.

وی با نصب پرچم‌های ری استارت، آمریکا، اسرائیل و استرالیا و در پیامی روشن و واضح خطاب به پرزیدنت ترامپ و مایک پمپئو گفت که مردم جهان بیدار شده‌اند و میهن‌پرستان قیام کرده‌اند. دو سال است که رسانه‌ها، وطن‌پرستان واقعی ایران را سانسور می‌کنند ولی قطعاً ما برای آزادی می‌جنگیم. ما همه یک تن واحد هستیم و شما هم رئیس جمهوری هستید که به این بیداری جهانی کمک کرده‌اید.

پدرو یکی از اعضای جنبش ری استارت بر فراز پل هاربر سیدنی استرالیا

متن کامل پیام پدرو، وندتای شجاع ری استارت:

“تولدت مبارک آمریکا. روز استقلال آمریکا مبارک. من بالای پل هاربر سیدنی هستم، الماس سیدنی. پل هاربر امروز به من اجازه داد که به بالای آن بیایم و پیام صلح را به گوش دنیا برسانم.

ما همه یکی هستیم، برای من مهم نیست که چه اتفاقی برایم خواهد افتاد. من زندگیم را برای مردمم، برای مردم دنیا، آزادی مردم در ایران، در دنیا و در خاورمیانه می‌دهم.
این نماد آزادی ماست، این نماد صلح‌طلبی ماست. این نماد صلح‌طلبی ما در بالای پل هاربر سیدنی است، این پرچم آمریکاست، این پرچم پرشیاست، این پرچم اسرائیل و این پرچم استرالیا خانه دوم من است. مردم استرالیا، مردم سیدنی، مرا ببخشید، من می‌دانم که شما خیلی عصبانی می‌شوید ولی ما چاره دیگری نداشتیم.

همه رسانه‌ها ما را در دو سال اخیر سانسور کرده‌اند. به غیر از اینفووارز هیچکس از ما حرفی نزد. اینفووارز، الکس جونز، گِرِگ ریس، دیوید نایت شو و وطن پرستان QAnon تنها کسانی بودند که از ما حرف زدند. اینها تنها کسانی بودند که کمک کردند صدای ما به مردم برسد.
الکس جونز و گرگ ریس، شما وطن پرستان خوبی هستید.

پرزیدنت ترامپ، مایک پمپئو و مردم آمریکا، سلام، من پدرو هستم، یکی از میلیون‌ها ری‌استارتی، بالای پل هاربر سیدنی، پل آزادی. اینها پرچم‌های آمریکا، پرشیا، اسرائیل و استرالیا هستند. مردم پرشیا مردم آمریکا و اسرائیل را دوست دارند. ما با همه مردم دنیا در صلح هستیم.

این پیام ماست، ما با کسی دشمن نیستیم. شیرها بیدار شده‌اند، وطن پرستان همه دنیا بیدار شده‌اند، ما باهمیم، ما در این مبارزه باهمیم. ما می‌جنگیم برای آزادی، ما آمریکا، پرشیا، اسراییل و استرالیا و مردم همه دنیا را دوست داریم. ما همه یکی هستیم.”

ویدیوی وندتای استرالیا، هزاران بار در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دیده شده است اما بی‌بی‌سی، صدای آمریکا و دیگر رسانه‌های اصلی هنوز به سانسور ری استارت ادامه می‌دهند!

با این حرکت بزرگ، ری استارت در صدر اخبار رسانه‌‌های استرالیا و یاهو قرار گرفت.
رسانه‌های استرالیا نوشتند که اپوزیسیون مردمی ری استارت می‌خواهد رژیم ایران را عوض کند و حکومت دانایان را در ایران پایه‌گذاری کند.
پیغامی واضح و روشن از وندتای استرالیا به تمام دنیا:
“به هوش باشید و دنیا را برای ری‌استارت یعنی شروع دوباره آماده کنیم”

اپوزیسیون “ری استارت” می‌خواهد کشور ایران را دوباره بزرگ و باشکوه کند ولی لیدر اپوزیسیون ری استارت در سانسور کامل است و به‌ جرأت می‌توان گفت که در طول تاریخ معاصر هیچ اپوزیسیونی در هیچ‌ کجای دنیا به اندازه‌ی “اپوزیسیون ری‌استارت” سانسور نشده است و سید محمد حسینی برای رساندن صدای ری استارت به جهانیان باید رسانه داشته باشد.

“پدرو” صدای میهن‌پرستان ایران است. جهان با سکوت خود از رژیم تروریستی جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده و به بشریت خیانت می‌کند و باید منتظر عواقب آن باشد.
لیدر ری استارت در پیام 13 ژوئن تاکید کرد که هر کشوری از رژیم تروریستی جمهوری اسلامی ایران حمایت کند، در آینده (امپراطوری کوروش) باید منتظر باشد که روابط دیپلماتیک ما با آن کشور به حداقل خود برسد.

“پدرو” نماینده ملت پرشیاست. او زندگی خود را به خطر انداخت و فریاد آزادی سر داد تا سانسور جنبش ری استارت شکسته شود.
ری‌استارتی‌ها همگی مانند پدرو، آماده‌اند تا صدای ری استارت را به جهانیان برسانند.

همچنین در سال‌های گذشته خصوصاً در ایام انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، ری‌استارتی‌ها در حرکت‌هایی اعتراضی به سانسور و بایکوت جنبش ری‌استارت و با هدف به رسمیت شناخته شدن و رسانه‌ای کردن این جنبش با گلوله‌های رنگی به استقبال اماکن و سفارتخانه‌های وابسته به جمهوری اسلامی رفتند.

در حرکتی نمادین و اعتراضی محمد داداشی از اعضای جنبش ری استارت در استرالیا در دو اقدامی مشابه، یکبار مسیر 620 کیلومتری ملبورن به کنبرا (محل سفارت جمهوری اسلامی ایران) و بار دیگر مسیر 350 کیلومتری از پل سیدنی تا کنبرا را به صورت پیاده طی کرد تا پیام خود را به گوش جهانیان برساند.

در آلمان یکی از ری‌استارتی‌ها ضمن فریاد ری‌استارت از بالای جرثقیلی بر روی خیابانی در برلین خواستار مصاحبه با رسانه‌های آلمان شد.

پرچم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل – ژنو سوئیس – توسط اعضای ری استارت به پایین کشیده شد.

مورد دیگر به زمانی باز می‌گردد که یک ری‌استارتی مقیم آلمان هم‌صدا با اعتراضات علیه سانسور اپوزیسیون ری استارت در رسانه‌ها، با مسدودسازی پل رودخانه شهر کلن آلمان، در عبور و مرور کشتی‌ها، قطارهای مسافربری و خودروهای حمل و نقل عمومی وقفه‌ای چند ساعته ایجاد کرد.

موارد بسیار زیاد دیگری در کشورهای مختلف وجود دارند، از یونان، امارات و ترکیه گرفته تا لندن، منچستر، آمریکا و غیره، در همه این موارد رسانه‌ها، تلاش‌ها و اقدامات قابل توجه گاردهای ویژه و وندتاهای ری استارت را نادیده گرفتند.

ویدیو زیر گوشه‌ای از تلاش ری‌استارتی‌ها برای شکستن سد سانسور حقیقت است:

دنیا صدای بغض شکسته ری استارت را با همه وجودش حس کرده و تا پوست و استخوانش نفوذ کرده است. اکنون بعد از این حرکت‌های بزرگ هر کسی که در مقابل ری‌استارت سکوت کند خائن به ملت ایران است و در آینده باید پاسخگو باشد.

ری استارت تنها جنبش عملگرا در ایران است و ری‌استارتی‌ها تحت فرمان سید محمد حسینی آماده‌اند تا به نام وطن، و برای آزادی قیام کنند.
ری استارتیهای میهن پرست برای حقیقت و آزادی می‌جنگند و تا پیروزی آگاهی و روشنایی بر جهل و تاریکی دست از مبارزه برنمی‌دارند.

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها