سخنرانی مهم پرزیدنت ترامپ: حق گرفتنی است!

بیانیه بسیار مهم دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در 3 دسامبر 2020

پرزیدنت ترامپ در یک سخنرانی که در حساب توییتری خود نیز منتشر کرده به انتخابات ۲۰۲۰ و تقلبات گسترده در آن و ادامه کارزار حقوقی خود می‌پردازد و می‌گوید؛ این شاید مهمترین سخنرانی من باشد… ما به تلاشهایمان ادامه می‌دهیم تا تقلب و کلاهبرداری در انتخابات ۲۰۲۰ را پاک کنیم و به این صورت صداقت و اعتماد را به انتخابات و اعتماد به حاکمیتمان را بازگردانیم.

رئیس جمهور ایالات متحده در این بیانیه بسیار مهم اعلام کرد:

می‌خواهم آپدیتی بهتون بدم از تلاش‌های شبانه روزی ما در برملا کردن این تقلب انتخاباتی که در تاریخ ۳ نوامبر رخ داد و به طرز احمقانه‌ای طول کشید.
ما چیزی داشتیم که ‘روز انتخابات’ نام داشت ولی الان شده هفته‌ها و ماه‌های انتخابات و اتفاقات بدی در این مدت رخ داد.

من به عنوان رئیس جمهور وظیفه‌ای بالاتر از دفاع از قوانین و قانون اساسی آمریکا ندارم، بنابراین مصمم هستم که از سیستم انتخاباتمون دفاع کنم که به طرز هماهنگ شده‌ای مورد حمله و محاصره قرار گرفته است. چند ماه قبل از انتخابات به ما اخطار داده شد که نباید پیروزی زود هنگام اعلام کنیم، به ما گفتند که هفته‌ها و شاید ماه‌ها طول بکشد تا رای‌های پستی را بشماریم و نتیجه را تایید کنیم. به رقیب من گفته شد که از تبلیغات دور باش، ما به تو احتیاج نداریم، همه چیز تحت کنترل است. در واقع طوری رفتار کردند که انگار می‌دانستند نتیجه انتخابات چه خواهد بود. در روزهای بعد از انتخابات تلاش کردند برنده را اعلام کنند در صورتی که در ایالت‌های بزرگتر هنوز داشتند آرا را می‌شمردند.

پروسه قانونی باید طی شود و اطمینان خاطر حاصل شود که فقط رای‌های قانونی شمرده شود، نه غیرقانونی. این فقط احترام به رای ۷۴ میلیون آمریکایی نیست که به من رای دادند، قضیه اطمینان خاطر حاصل کردن از این موضوع است که آمریکایی‌ها می‌توانند به این انتخابات و انتخابات آینده اطمینان داشته باشند.

ما مدارک بسیاری داریم، دموکرات‌ها با برنامه ریزی، سیستم رای پستی را وارد انتخابات کردند که نتیجه انتخابات را عوض کنند ولی نمی‌دانستند که موضوع از آن چیزی که فکر می‌کردند سختتره چون ما در همه ایالت‌های بزرگ و ایالات کلیدی پیشتار بودیم.
دموکرات‌ها به طور بی‌شائبه‌ای تلاش کردند ده‌ها میلیون برگه رای چاپ کنند و برای کسانی بفرستند که اصلاً درخواست برگه رای نداده بودند. آنها پندمیک کرونا را بهانه‌ای برای رای پستی قرار دادند. آنها نتیجه انتخابات را از ماه‌ها قبل می‌دانستند. روز انتخابات قانون گذاران در تعیین نتیجه آنچنان دخالتی نداشتند، ولی از لحاظ قانونی آنها بیشتر در این موضوع دخیل می‌بودند.

صف‌های رای دهندگان در روز انتخابات پر از افرادی بود که حق رای نداشتند، به علاوه آدرس‌های غلط، اسم‌های غلط و برگه رای‌هایی که بیشتر از افراد مجاز برای رای بودند.
در ویسکانسین ۱۰۰ هزار آدرس اشتباه وجود داشت، ولی همه برگه‌ها رو قبول کردند، کسی نمی‌دونست، ولی من می‌دونستم که اونا رای دهندگان غیرقانونی هستند.

من در بسیاری از ایالت‌ها پیشتاز بودم، ولی یه مرتبه هزاران برگه رای مثل سیل وارد حوزه‌های انتخاباتی شد. هزاران برگه تقلبی وجود داشت که قرار نبود توسط ناظرین دیده شوند، یا افرادی که با خوشحالی رفتند رای بدهند ولی بهشون گفتند شما قبلاً رای داده‌اید و این افراد احترامشون را نسبت به سیستم انتخاباتی از دست دادند.
این اتفاق ده‌ها هزار بار تکرار شد و نشون داد که دموکرات‌ها چقدر مستائصل هستند.

بالاتر از همه این مسائل، شرکتی وجود داره به نام دومینیون که با یک کلیک یا با وارد کردن یه قطعه داخل دستگاه، رای‌ها از ترامپ به بایدن منتقل می‌شوند. ۹۶٪ پولی که کارمندان این شرکت از حقوقشون رو بخشیده‌اند رفته برای دموکرات‌ها. این شرکت توسط چه کسانی اداره میشه؟ دقیقاً کجاییه؟ کی رای‌های ما رو می‌شماره؟ و کجا شمرده میشن؟ در آمریکا که شمرده نمی‌شوند.

تحت رهبری من جمهوری خواهان بیشتر صندلی‌های مجلس نمایندگان رو بدست آوردند و الان دموکرات‌ها نمی‌دونند باید چه کار بکنند. ما هنوز نتیجه انتخابات مهم سنا رو در پیش رو داریم و اون مشخص می‌کنه که ما سنا رو در اختیار خواهیم داشت یا نه.
ما هم در مجلس نمایندگان و هم در سنا موفقیت چشمگیری داشتیم و اصلاً امکان نداره کسی که این ارقام رو برنده شده، در انتخابات ببازد.
سخنگوی یکی از ایالت‌ها به من گفت، امکان نداره من بیشتر از شما رای بیارم، شما خیلی از من محبوب‌تر هستید و این فقط می‌تونه فساد انتخاباتی باشه.

شمارش مجدد آرا در جورجیا هیچ معنی نداره چون اونا نمی‌خوان امضاها چک شوند و تطبیق داده شوند. ما سخنگوی ایالت و فرمانداری داریم که کار را برای چک کردن امضاها سخت کرده‌اند، چرا؟ باید از اونا بپرسیم.
ما باید امضای برگه رای‌ها رو با امضای روی پاکت‌ها و سپس با امضای رای دهنده در دوره قبلی تطبیق بدیم و اگر این کار رو نکردیم فایده‌ای ندارد چون بازشماری همان دروغ‌هاست.

دموکرات‌ها از پندمیک به عنوان بهانه استفاده کردند و الان هیچکس خوشحال‌تر از چین نیست.
میلیون‌ها رای غیرقانونی در سیستم رای پستی وارد صندوق رای شد و چون این اتفاق افتاد نتیجه انتخابات باید در این ایالت‌ها برگرده.
این انتخابات یه فاجعه محض بود. ما نمی‌توانیم از کنار آن رد شویم چرا که در آینده باید برگردیم و به گذشته نگاه کنیم.

ما هزاران هزار رای قانونی داریم، خیلی بیشتر از آن چیزی که از لحاظ قانونی برای برنده شدن نیاز داریم، مدیاها هم این را می‌دانند ولی حاضر نیستند آن را گزارش کنند.
حقه رای پستی، آخرین بخش از تلاش دموکرات‌ها برای برگرداندن نتیجه انتخابات ۲۰۱۶ هست و [برای آنها] مثل زندگی در جهنم می‌مونه. رقبای ما بارها ثابت کردند که دست به هر کاری می‌زنند تا در قدرت باقی بمانند.
نیروهای فاسدی که برگه رای‌های تقلبی را پر کردند و افراد فوت شده رو ثبت نام کردند، هیچ فرقی با کسانی که پشت سر هم توطئه راه انداختند ندارند.

شما چهار سال است که عطش مبارزه با جنبش ‘آمریکا در اولویت’ را می‌بینید. برای آنها آمریکا در اولویت نیست، ما داریم قدرت را به شما مردم آمریکا باز می‌گردانیم، آنها ‘آمریکا اول است’ را نمی‌خواهند، آنها فقط پول و قدرت را برای خودشان می‌خواهند. به همین دلیل من را به عنوان رئیس جمهور شما نمی‌خواهند.
از روز اولی که اعلام کردم کاندیدای ریاست جمهوری هستم، شروع به تحقیق در مورد من کردند و تا به امروز ادامه داشته است. توطئه دخالت روسیه، توطئه استیضاح و خیلی موارد دیگه.
رابرت مدار ۴۸ میلیون دلار از پول مالیات مردم رو خرج تحقیق علیه من کرد و در آخر مشخص شد هیچ تبانی در کار نبوده است.

آنها می‌خواهند نه من را، بلکه ما رو پایین بکشند و ما هرگز اجازه این کار را نمی‌دهیم.
یک دوستی به من می‌گفت؛ تو از همه این تحقیقات سربلند بیرون آمدی و این تو را پاکترین شخص در آمریکا نشان میده.
افرادی در این دولت بودند که کتک خوردند و بهشون توهین شد، اونا ناپدید شدند. هیچکس نمی‌دونه کجا رفتند؟ چرا فعال نیستند؟ چرا درگیر کار نیستند؟ فساد اینقدر گسترده بود که بیش از این نمی‌توانستند تحمل کنند. آنها از طرف دموکرات‌ها تهدید شدند، آنها انسان‌های خوبی هستند.

کاری که شما باید انجام دهید این است که جلسات استماع رو گوش کنید، مدارک خیلی زیادی داریم و به اندازه کافی زمان برای تصدیق برنده واقعی این انتخابات هم داریم.

برای بسیاری از ایالت‌ها مردم بدون نشان دادن کارت شناسایی و تاییدیه شهروندی آمریکا رای دادند. این یک آبروریزی محض برای کشور ما بود.
در کل اروپا به جز دو کشور، سیستم رای پستی، غیرقانونی محسوب میشه. دموکرات‌ها همه تلاششان را کردند که همه اقدامات قانونی برای رای گیری رو بلاک کنند تا این انتخابات را بدزدند.

من حاضرم هر نتیجه درست و دقیقی رو قبول کنم و امیدوارم جو بایدن هم حاضر باشه این کار را انجام بده. این انتخابات بالاترین کابینه در بزرگترین کشور دنیا در طول تاریخ است و هر آمریکایی با منطقی باید بتواند نتیجه واقعی این انتخابات را قبول کند.

اگر این فساد عظیم در انتخابات ۲۰۲۰ رو از ریشه بیرون نکشیم، ما دیگر کشوری نخواهیم داشت، پس با حمایت مردم آمریکا ما صداقت و یکپارچگی رو بر می‌گردانیم و اعتماد را در سیستم انتخاباتیمان دوباره ایجاد می‌کنیم.
ممنون و خداوند به شما و آمریکا خیر و برکت دهد.

کلیک کنید: ویدیوی کامل سخنرانی پرزیدنت ترامپ

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها