جنایات سیاسی قرن در حال آشکار شدن؛ احتمال دستگیری اوباما و بایدن!

بازداشت باراک اوباما و جو بایدن به جرم خیانت و فساد

احتمال دستگیری اوباما و بایدن شدت گرفت.

پرزیدنت ترامپ:
“اخبار بزرگ! جنایات سیاسی قرن در حال آشکار شدن است. اوباما و جو بایدن، قبل و بعد از انتخابات، به طور غیرقانونی از کمپین من (پرزیدنت ترامپ) جاسوسی کردند. خیانت!”

ژنرال مایکل فلین:
“وقت لبخند زدن به گلوبالیست‌ها، رادیکالیزم‌ها و شیطانک‌ها به پایان رسیده است، موقع عمل است.
این جنگ بین خوب‌ها و بدهاست.”

آیا اتفاقی افتاده است؟!

همزمان توییتر، تلگرام، فیسبوک، گوگل و اینستاگرام به پرزیدنت ترامپ، لیدر ری استارت و میهن پرستان جهان حمله کردند!!

فیسبوک ویدئوی پرزیدنت ترامپ درباره کرونا را حذف کرد!
فیسبوک می‌گوید یکی از پست‌های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را حذف کرده است چون حاوی اطلاعات نادرستی در مورد ویروس کروناست. این کلیپ ویدئویی بخشی از مصاحبه پرزیدنت ترامپ با فاکس نیوز بود که او در آن می‌گوید کودکان تقریباً در برابر کووید-۱۹ مصون هستند.
این اولین بار نیست که فیسبوک بخشی از محتویات صفحه فیسبوک پرزیدنت ترامپ را حذف می‌کند.

توییتر هم در اقدامی مشابه گفت که حساب کمپین انتخاباتی پرزیدنت ترامپ را تا زمان حذف توییتی حاوی همان کلیپ، معلق می‌کند. توییتر نوشت: “صاحب این حساب باید پیش از آنکه دوباره بتواند توییت کند این پست را حذف کند.”
(اکنون به نظر می‌رسد آن توییت پاک شده باشد)

همچنین در پی هشدار پرزیدنت ترامپ مبنی بر اینکه نرم افزارهای جاسوسی چینی نظیر تیک تاک و فعالیت شرکت‌های فناوری اطلاعاتی چینی در آمریکا را ممنوع و محدود خواهد کرد، او با انتقاد و حمله شدید مدیر تلگرام مواجه شد.

چند روز پیش نیز یک اکانت تلگرامی بدون تیک آبی به تلگرام سید محمد حسینی پیام داده است که به دلیل پخش برنامه‌های ری استارت، گذاشتن نظرسنجی، انتقاد از رژیم ایران، رضا پهلوی، مجاهدین خلق و… بزودی کانال‎های ری استارت بسته خواهد شد.

پیشتر در سال ۹۶، کانال ری استارت با ۱۳۰ هزار فالوور بسته شد و آن زمان اپوزیسیون‌ها جمعاً از رضا پهلوی تا مجاهدین خلق، ۳۰ هزار فالوور هم نداشتند!!

فراموش نکنید که تلگرام با اینکه برنامه‌های لیدر ری استارت بیش از «پانصد میلیون بار دانلود» شده، فقط کانال ری‌استارتیها را محدود کرده است!

هی مغزهای خواب آلود…
زمانش رسیده تا بیدار شوید…
حتی اگر صاحبان شما در خوابند!

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها