جنبش ری استارت چیست؟

لوگوی جنبش ری استارت سيد محمد حسينی

آیا تا به حال با خود فکر کرده‌اید که دلیل این همه اختلافات سیاسی اعتقادی یا مذهبی چیست؟

براستی چرا طرفداران هر کدام از این نگرش‌ها تنها افکار خود را باور دارند و دیگران را متهم به نداشتن فهم و درک کافی از جهان هستی می‌کنند؟

آیا آنها واقعاً درست می‌پندارند یا ممکن است هر کدام اشتباهاتی در کنار باورهای درستشان داشته باشند که بدلیل تعصب با یکدیگر مبارزه کرده و نمی‌توانند حقیقت را دریابند؟!

ری استارت به معنی شروعی دوباره، یک جنبش تفکری بر پایه خرد و اندیشه است که با الهام از تفکرات اندیشمندان بزرگ تاریخ همچون افلاطون، سقراط، مولوی، سعدی، کوروش، نیچه و بسیاری از شخصیت‌های بزرگ تاریخ سعی دارد نگرش مردم را بسوی خلق جهانی بهتر سوق دهد.

اپوزوسیون میلیونی ری استارت با هدف بالا بردن خرد و فهم جوامع بشری از طریق قیام درونی (از بین بردن تعصبات، بد اندیشی‌ها و تفکرات رادیکالی)، و سپس با قیام برونی (از بین بردن استبداد و ستم با روش‌های علمی و کمترین خسارات) تلاش دارد با از بین بردن جمهوری اسلامی در ایران و پایه‌گذاری یک حکومت هوشمند و شایسته سالار، خوشبختی را جایگزین فلاکت کند تا خاورمیانه و جهان آرامشی دوباره بگیرد.

آری ری استارت همان عصاره‌ای از بهترین‌های هر نگرش و تفکر است که هدفش حل این پازل رنگارنگ و پرفریب است و تنها افرادی می‌توانند آن را بپذیرند که بدنبال فهمیدن هستند.

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها