آیا بازگشت مایکل فلین به کابینه پرزیدنت ترامپ می‌تواند منجر به بازداشت باراک اوباما و نانسی پلوسی شود؟

آیا بازگشت مایکل فلین به کابینه پرزیدنت ترامپ می‌تواند منجر به بازداشت باراک اوباما و نانسی پلوسی شود؟

از استقبال مایک پنس برای بازگشت احتمالی مایکل فلین به کابینه دولت پرزیدنت ترامپ تا احتمال زندانی شدن باراک اوباما و نانسی پلوسی…

جنگ پرزیدنت ترامپ با طرفداران رژیم تروریستی ایران (یعنی دموکراتها) تازه داره شروع می‌شود…

مایکل فلین کسی است که مدارک بسیار زیادی از دموکرات‌ها و ارتباط آنها با روس‌ها و همچنین مدارکی از خیانت اوباما و کلینتون نسبت به مردم آمریکا در دست دارد.

آزاد شدن ژنرال مایکل فلین یک پیروزی دیگر برای پرزیدنت ترامپ محسوب می‌شود.

وزارت دادگستری آمریکا روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت به طور ناگهانی اعلام کرد تمامی اتهام‌های کیفری علیه مایکل فلین، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا، لغو می‌شود.

وزارت دادگستری در حکم ۲۰ صفحه‌ای که در رسانه‌ها منتشر شده گفته است؛ مایکل فلین «لایحه قبول تقصیر» درباره دروغ گفتن به “اف بی ای” را پس گرفته و چون تحقیقات اولیه اف‌بی‌ای از پایه دروغ بود و در این زمینه نیز «بر هیچ پایه مشروعی بنا نشده بود» از این رو، پرونده مختومه می‌شود.

ژنرال مایکل فلین در ابتدای ریاست جمهوری پرزیدنت دونالد ترامپ به عنوان مشاور امنیت ملی او منصوب شد. در پی بالا گرفتن انتقادهای مسخره و دروغین درباره دیدار او با سفیر روسیه در واشینگتن، وی پس از ۲۴ روز (در فوریه ۲۰۱۷) از این پست اخراج شد!!

پرزیدنت ترامپ بعد از ظهر پنجشنبه در اتاق کار رئیس جمهوری در کاخ سفید، موسوم به دفتر بیضی‌شکل، به خبرنگاران گفت:‌ «او مردی بی‌گناه بود.» وی افزود:‌ «او یک آقای با شخصیت است. او توسط دولت اوباما هدف قرار گرفت، و او به قصد تلاش برای سرنگون کردن یک رئیس جمهوری هدف قرار گرفت، و کاری که آنها کرده‌اند شرم‌آور است، و من امیدوارم که بهای سنگینی [برای این کار] پرداخته شود.»

پرزیدنت ترامپ سپس درباره ژنرال فلین گفت: «او اکنون از نظر من جنگاوری به مراتب بزرگتر است.»

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها