سخنرانی پرزیدنت ترامپ در ۲۶ ژوئن ۲۰۲۱ در اوهایو

سخنرانی پرزیدنت دونالد ترامپ در ۲۶ ژوئن ۲۰۲۱ در اوهایو آمریکا

خلاصه ترجمه سخنرانی پرزیدنت دونالد ترامپ در اوهایو:

ممنونم از هزاران پاتریوت اوهایو که امروز اینجا جمع شده‌اند. ما با هم از شر رادیکال دموکرات‌ها خلاص می‌شویم. دموکرات‌ها باعث قتل‌های فراوان شدند، بودجه پلیس را قطع کردند، مرزها را باز کردند و قاچاق مواد مخدر و انسان را به اوج خود رساندند. آنها نژادپرستی را در مدارس آموزش می‌دهند. قیمت سوخت سر به فلک گذاشته است. چین و روسیه و ایران دارند کشور ما را تحقیر می‌کنند.

جو بایدن دارد ملت ما را در مقابل چشمان ما نابود می‌کند. ما با هم به جو بایدن و فیک و نیوز مدیا و شرکت‌های بیگ تک می‌گوییم که شما نمی‌توانید ما را سانسور کنید. ما کاخ سفید را پس می‌گیریم. مجلس سنا و آمریکا را پس می‌گیریم و این کار را براحتی انجام می‌دهیم. ما در پنج ماه گذشته ۷۹۶ درصد افزایش در مهاجرت غیرقانونی داشته‌ایم. جو بایدن، مهاجرت غیرقانونی به آمریکا را به آسان‌ترین کار تبدیل کرد. ما به جمهوری خواهانی احتیاج داریم که جلوی برنامه‌های غیرقانونی بایدن را بگیرند و آمریکا را به آنچه که بود برگردانند.

تا حالا شنیده‌اید که می‌گویند شمارنده آرا از خود کاندیدا مهمتر است؟! اتفاقی که ۳ نوامبر افتاد یک آبروریزی محض برای آمریکا بود.
کامالا هریس بعد از این همه مدت تازه دیروز به مرز رفت و آن هم به این دلیل بود که من گفتم قرار است به مرز بروم.
می‌دانید که کشورهای دیگر دارند زندان‌هایشان را در آمریکا خالی می‌کنند؟!
ما همه سربازانمان را از کشورهای دیگر به آمریکا برگرداندیم. ۵۴ نفر مانده بودند و من دستور دادم همه آنها را به خانه برگردانند، برخلاف نظر ژنرال‌های به اصطلاح روشن فکر که فکر می‌کردند جنگ می‌شود، اتفاقی نیفتاد و کشورهای خاورمیانه خودشان از مرزهایشان مراقبت کردند.

پرزیدنت ترامپ ضمن معرفی مکس میلر به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات ۲۰۲۲ گفت: مکس میلر، یکی از کارمندان من در کاخ سفید بود. او به من در مذاکرات کره شمالی کمک کرد. او به من در مذاکرات صلح خاورمیانه کمک کرد و اگر این پروژه را تمام می‌کرد ما با هم صلح را در خاورمیانه برقرار می‌کردیم. ولی حالا مکس دارد به توافق هسته‌ای ایران برمی‌گردد که قرار است اسرائیل را نابود کند، و آنطور که به نظر می‌رسد یک جنگ بزرگ به وقوع می‌پیوندد.

از ماه آینده ما دوباره نفتمان را از خاورمیانه و روسیه خواهیم خرید و دیگر از نظر انرژی مستقل نخواهیم بود. بایدن، خط لوله‌های گازی آمریکا را کنسل کرد و راه‌اندازی خط لوله روسیه را مهر تایید زد. او دوباره وارد توافق تغییرات آب و هوایی پاریس شد که تریلیون‌ها دلار به ما خسارت خواهد زد. بایدن، آمریکا را آخرین گزینه قرار داد در حالی که برای ما آمریکا همیشه در اولویت است.
اوباما و بایدن میلیاردها دلار به ایران پول دادند و یک و نیم میلیارد آن را نقد پرداخت کردند. بایدن و دموکرات‌ها در همه چیز ضعیف هستند بجز مجهز کردن جنایتکاران برای حمله به جمهوری خواهان.

هر چیزی که من گفتم درست بود و امروز مدیاها حرف‌های مرا تکرار می‌کنند. می‌دانید مدیاها دوست ندارند راجع به چه موضوعی صحبت کنند، “انتخابات ۲۰۲۰” چون همه می‌دانند چه تقلب عظیمی صورت گرفت. ما انتخابات را دو مرتبه بردیم و این احتمال وجود دارد که بار سوم هم برنده شویم.

همچنین پرزیدنت ترامپ با برشماری اتفاقاتی که در انتخابات ۲۰۲۰ افتاد و تقلب‌هایی که در ایالت‌های مختلف رخ داد گفت:

دادگاه عالی ما واقعاً خجالت آور و مایه شرمساری است. اگر الان مسئله انتخابات ۲۰۲۰ را حل نکنیم در ۲۰۲۴ کشوری باقی نمانده که برای آن بجنگیم. ما هرگز مبارزه برای نتیجه واقعی این انتخابات را متوقف نمی‌کنیم و با دموکرات‌ها و جمهوری خواهان نفوذی می‌جنگیم. این جمهوری خواهان می‌خواهند آمریکا را تبدیل به یک دیکتاتوری کنند ولی ما مردم باهوش، آگاه و شجاعی داریم که هرگز اجازه نمی‌دهند چنین اتفاقی بیفتد. به یاد داشته باشید من کسی نیستم که می‌خواهد دموکراسی آمریکا را خدشه دار کند بلکه برعکس من می‌خواهم آن را حفظ کنم. دموکرات‌ها از کرونا استفاده کردند تا بتوانند در انتخابات تقلب کنند.

ما سال دیگر در همین مکان گردهمایی‌های میان دوره‌ای برای انتخابات ۲۰۲۲ را برقرار می‌کنیم. کارخانه‌هایمان را دوباره راه‌اندازی می‌کنیم و جمله زیبای ‘تولید آمریکا’ را روی همه آنها درج می‌کنیم. ما در مقابل چین می‌ایستیم و تریلیون‌ها دلار از چین خسارت خواهیم گرفت و به چین ثابت خواهیم کرد که این آمریکا است که آینده را در دست دارد نه چین.

ما از یکپارچگی آمریکا دفاع می‌کنیم، مرزهای آمریکا را ایمن می‌کنیم و به مهاجرت غیرقانونی خاتمه می‌دهیم. ما حق آزادی بیان را دوباره در آمریکا حفظ می‌کنیم. ما از بی‌گناهان حمایت می‌کنیم، از قانون اساسیمان حفاظت می‌کنیم، ما نیروهای پلیس را حمایت می‌کنیم و دروس وطن پرستانه را در مدارسمان از سر می‌گیریم. ما نباید فراموش کنیم که آمریکا به چپگراها تعلق ندارد، آمریکا متعلق به شما مردم است، این وطن شماست، این ملت میراث شماست و آزادی باشکوه آمریکایی، حق خدادادی شماست. هیچکس از جمله دیکتاتورهای سیاستمدار یا مدیاهای فاسد در واشنگتن حق ندارد مردم این کشور را تحقیر کند. اجداد ما کسانی هستند که برای رسیدن به آزادی، اقیانوس‌ها را پیمودند، آنها همه زندگی خود را ریسک کردند تا آزادی بدست بیاورند.

ما قهرمانان خود آبراهام لینکلن و توماس جفرسون و جرج واشینگتن را ارج می‌نهیم و اجازه نمی‌دهیم که آنها را از ما بگیرند. هموطنان من، جنبش خیلی مانده تمام شود، در واقع تازه شروع شده است. ما یک جنبشیم، یک مردم، یک خانواده و یک ملت سرافراز زیر پرچم خداوند، پس با عشق به آمریکا در قلب‌هایمان من این را به شما می‌گویم، ما آمریکا را دوباره قدرتمند می‌کنیم، ما آمریکا را دوباره ثروتمند می‌کنیم، ما آمریکا را دوباره نیرومند می‌کنیم، ما آمریکا را دوباره سرافراز می‌کنیم، ما آمریکا را دوباره امن می‌کنیم و ما دوباره آمریکا را به عظمت می‌رسانیم.

متشکرم و خداوند به شما برکت دهد!

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها