سخنرانی پرزیدنت ترامپ در رالی بزرگ ایالت جورجیا

رئیس جمهور دونالد ترامپ و پرچم ایالات متحده آمریکا

خلاصه سخنرانی پرزیدنت دونالد ترامپ در ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۱:

ممنون از همه شما
خوشحالم که در جمع شما وطن پرستان آمریکا هستم و تا سال آینده جورجیا تبدیل به ایالتی می‌شود که آغاز نجات آمریکا از آنجا شروع شد. با کمک شما ما مجلس نمایندگان رو پس می‌گیریم و نانسی پلوسی را به سانفرانسیسکو پس می‌فرستیم تا بلکه شهری رو که نابود کرد را بازسازی کند. اونا دارن کشور و ملت ما رو نابود می‌کنند.

ما نماینده چپگرای دموکرات جورجیا را اخراج می‌کنیم و نماینده لایق جمهوری خواه رو به سنا می‌فرستیم.
ما کشورمان را از این دیوانگان پس می‌گیریم. ظرف ۸ ماه گذشته جو بایدن و رادیکال دموکرات‌ها دارن آمریکا را تبدیل به یک کشور جهان سوم می‌کنند. به شما گفته بودم، بیکاری و نرخ تورم بالا رفته. خیابان‌ها تبدیل به قتلگاه شده‌اند. فساد بیداد می‌کند، مقامات درجه بالای ارتش شستشوی مغزی سیاسی شده‌اند. کشورمان تبدیل به کمپ مهاجران شده.

اتفاقات اخیر قابل باور نیست ولی به هر حال دارد اتفاق می‌افتد و هر یک از ما باید هر کاری می‌توانیم برای نجات کشورمان انجام‌ دهیم. دقت کنید، ما داریم در مورد نجات حرف می‌زنیم. ما قبلاً آمریکا رو به اوج رساندیم و حالا باید از اول این کار را مجدداً انجام دهیم.
ما (در انتخابات میان دوره‌ای) در ۲۰۲۲ آمریکا را دوباره می‌سازیم و البته که فساد در انتخابات ۲۰۲۰ را هم فراموش نمی‌کنیم و به دنبال آن انتخابات حيرت انگیزی را در ۲۰۲۴ برگزار خواهیم کرد. ما پیروزی بزرگ و زیبایی در ۲۰۲۴ خواهیم داشت. البته اگر با این سطح از [فساد مدیریتی] تا ۲۰۲۴ چیزی از کشور ما باقی مانده باشد. تا به حال بحرانی به بدی وضعیت مرزهای جنوبی مان نداشته‌ایم.

این فیک نیوز مدیاها، با این وضعیت کار کردن، نه به نفع کشور، نه به نفع شما و نه حتی به نفع خودشان کار می‌کنند‌.
قدرت آمریکا با تلاش آگاهانه جو بایدن و افراطی‌های چپگرا در حال نابود شدن است. من اصلاً نمی‌دانم که آیا جو هم اصلاً در این کار نقشی دارد یا نه. من واقعاً نمی‌دانم. ولی یک نفر واقعاً دارد کشور ما را نابود می‌کند.

مرز جنوبی ما پر از مهاجران غیرقانونی است و گاردهای مرزی، به جای توقف آنها به دنبال اسب سواران هستند. جالب نیست؟!
خیلی از کشورها، قبلاً می‌گفتم مکزیک، گواتمالا و هندوراس، الان حتی کشورهای خاورمیانه دارند زندان‌هایشان را در آمریکا خالی می‌کنند. اين اتفاقی که افتاده، تعرض به خاک ماست. جو بایدن می‌توانست دیوار را ظرف یک ماه تمام کند ولی ساخت آن را متوقف کرد.

به شعارهای ما دقت کنید، آمریکا رو دوباره به عظمت برسانیم، آمریکا را نجات دهیم، آمریکا در اولویت.
یادم می‌آید، روزی که بایدن رئیس جمهور شد گفت ما به آمریکا در اولویت اعتقادی نداریم. گفتم حتی اگر هم این طور فکر میکنی، نباید بگویی، ابراز آن کمکی به تو نمی‌کند.

دنیا دارد به ما نگاه می‌کند، وضعیت افغانستان را می‌بینید که به ما می‌خندند و فکر می‌کنند ما ضعیف و احمقیم. وقتی من رئیس جمهور بودم، آنها به ما احترام می‌گذاشتند. چون آنها داشتند ما را سر کیسه‌ می‌کردند و ما جلوی آن را گرفتیم.

تعداد رأی‌هایی که به من داده شد، بالاترین در طول تاریخ کشور بود‌. تا به حال هیچ رئیس جمهوری حتی عددی نزدیک به تعداد رأی‌های من، رأی بدست نیاورده‌. ما ۱۲ میلیون رای بیشتر از دور اول بدست آوردیم ولی ما باختیم [انتخابات ما را دزدیدند].
یکی از رادیکال دموکرات‌ها که آدم بدی نبود به من گفت کمپین‌های شما بهترین در طول تاریخ بود. یک ماه قبل از شروع انتخابات، هر روز ۴ تا ۵ رالی برگزار می‌کردید. هیچکس تا به حال این کار را در تاریخ سیاست در جهان نکرده بود.

بایدن ماسک و قوانین مربوط به کرونا را به همه مردم تحمیل می‌کند به جز مهاجران غیرقانونی. در افغانستان او آبروی ما را با چنین سوء مدیریتی برد. به احترام ۱۳ سرباز کشته شده در افعانستان، ما ۱۳ صندلی خالی در ردیف اول قرار داده‌ایم. ما هیچ وقت به این ترتیب افغانستان را ترک نمی‌کردیم. حتی عبدل، ژنرال افغان هم باور نمی‌کرد ما اول ارتش‌ را خارج کنیم.
بایدن ۸۵ میلیارد تجهیزات پیشرفته را در آنجا رها کرد.

دموکرات‌ها می‌خواهند من را ساکت کنند ولی من حرف می‌زنم. افرادی که ما با آنها رو به رو هستیم، بد ذات و خشمگین هستند و می‌خواهند کشور ما را نابود کنند. آنها به دنبال من هستند چون فکر می‌کنند من دهان گشادی دارم، ولی می‌دانید، من دهان گشاد ندارم، دهانی دارم که حقایق را می‌گوید. من دهانی دارم که می‌خواهد کشورمان را نجات دهد.

الان بایدن افغان‌هایی را وارد کشور ما کرده که هیچ وقت با آمریکا کار نکرده‌اند. این افراد شامل کسانی هستند که کودک همسر دارند. بچه‌های ۱۳،۱۴ ساله که به عقد آنها درآمده‌اند. در سال‌های آینده می‌بینید که چه اتفاقات بدی در کشور خواهد افتاد. یک آبروریزی محض. در همین چند روز گذشته یک افغان به آزار جنسی یک دختر زیر سن قانونی متهم شده و یکی دیگر به کتک زدن و خفه کردن همسرش. در نیو مکزیکو، یک گروه افغان یک خانم آمریکایی کارمند دولت را احاطه کرده و گروهی او را مورد آزار جنسی قرار داده‌اند. از آلمان‌ و سوئد بپرسید با این مهاجران در چه حالند!

بایدن قانون ممنوعیت مسافرت به آمریکا را برای کشورهای تروریست پرور که من برای وضع آن بسیار تلاش کردم را برداشت.
او هیچ کاری با چین که ویروس را در دنیا پخش کرد نمی‌کند.
بایدن طوری کار کرده است که جیمی کارتر الان بسیار خوشحال است [که به این بدی نبوده].

هیلاری کلینتون آنقدر آدم بدی است که بیل کلینتون می‌ترسد با او زندگی کند. کدام ذهن اینقدر کثیف است که بتواند نقشه دخالت فیک روسیه در انتخابات را بکشد.

یکی از اشتباهات من تایید برایان کِمپ برای فرمانداری جورجیا بود، او هیچ چیزی بدی در مورد من نگفته بود و وقتی از من خواستند او را تأیید کنم، قبول کردم. ولی کمپ هیچ کاری برای اثبات تقلب انتخاباتی در جورجیا نکرد. ما همه ویدئوهای تقلب‌های انتخاباتی را دیدیم ولی کمپ قبول نکرد کاری انجام دهد.
باخت یا برد برای من مهم نیست، ولی انتخابات عادلانه مهم است. من شک ندارم که ما این انتخابات را برنده‌ شدیم، با اختلاف زیاد هم برنده شدیم.

فرمانداری جورجیا، دنبال کسانی که در انتخابات تقلب کردند نیستند، آنها فقط دنبال من هستند چون من تقلب را افشا می‌کنم تا ملتمان را نجات دهم و مطمئن شویم که این اتفاق بار دیگر تکرار نمی‌شود.
واقعیت اینجاست که آنها اصلاً دنبال من نیستند، دنبال شما هستند و من این میان سر راه آنها قرار گرفته‌ام.

دیروز هم نتیجه بازشماری آرا در جورجیا اعلام شد که فیک نیوز مدیاها بسیار بد گزارش‌ کردند. دوستان من می‌گویند، آمار تایید شما بسیار بالاست. به آینده و سال ۲۰۲۴ فکر کنید، گفتم ولی اگر به گذشته نگاه نکنیم، هرگز در آینده برنده نخواهیم شد. انتخابات ۲۰۲۰ دزیده شد.

(در ادامه پرزیدنت ترامپ گزارش آمار رأی‌های غیرقانونی در جورجیا را برای طرفدارانش خواند.)
نگاه کنید، چراغ دوربین‌های فیک نیوز مدیاها خاموش شدند، آنها نمی‌خواهند این آمار در کشور شنیده شود.
شعار مردم: ما ترامپ را می‌خواهیم.
در نتیجه بازشماری آرا در آریزونا، ۴۱ قانونگذار نامه سرگشاده‌ای نوشتند و خواستار ممیزی نتیجه انتخابات در همه ۵۰ ایالت و غیرقانونی اعلام کردن نتیجه انتخابات شدند. نتیجه بازشماری در آریزونا تقلبات را اثبات کرد. امیدوارم دادستان کل آریزونا عملکرد بهتری نسبت به دادستان کل شما در جورجیا نشان دهد.

ما کارهای عظیمی در ۴ سال اول ریاست جمهوری من انجام دادیم، ولی بایدن همه را خراب کرد و شرایط کشور از همیشه بدتر است.

برای پایان باید بگویم دموکرات‌ها از هیچ کاری برای نابودی آمریکا و رویاهای ما کوتاهی نمی‌کنند. ولی با کمک شما ما حکمرانی آنها در واشینگتن دی سی را خاتمه می‌دهیم.
ما کارخانه‌های جورجیا را دوباره راه‌اندازی می‌کنیم تا جمله ‘ساخت آمریکا’ روی محصولات ما دوباره دیده شود.

دموکرات‌ها دوباره دارند به جورج واشنگتن حمله می‌کنند، معلوم نیست جورج واشنگتن چه کاری بر علیه آنها انجام داده!
ما نوادگان قهرمانانی هستیم که آمریکا را ساختند و اجازه نمی‌دهیم آنها آن را از ما بگیرند. چیزی وجود ندارد که ما نتوانیم انجام دهیم‌. ما زانو نمی‌زنیم و سر خم نمی‌کنیم، ما هرگز تسلیم نمی‌شویم.

هموطنان من جنبش ما و در واقع مبارزه ما تازه شروع شده است.
ما آمریکا را دوباره قهرمان، ثروتمند، قدرتمند، با افتخار و امن می‌کنیم.
و ما آمریکا را دوباره به عظمت می‌رسانیم.
خدا به شما برکت دهد جورجیا، متشکرم!

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها