بیانیه اپوزیسیون ری استارت در ارتباط با افشای اسناد محرمانه رژیم ایران در سطح جهانی در مورد زندان اوین

بیانیه رسمی اپوزیسیون ری استارت، توسط سخنگوی رسمی آن، مهندس مانی مجد در 30 آگوست در مورد افشای اسناد محرمانه رژیم ایران توسط هکرهای عدالت علی در سطح جهانی در مورد زندان اوین

افشای اسناد محرمانه رژیم ایران توسط هکرهای «عدالت علی» در سطح جهانی در مورد زندان اوین
و بیانیه اپوزیسیون ری استارت

در این اسناد محرمانه که بر ملا شده است و کپی آن در اختیار تلویزیون ایران اینترنشنال قرار گرفته، نشان می‌دهد که رژیم ایران علاوه بر دیماه ۹۶ که به قیام ری‌استارتیها معروف شد و بیش از ۱۴۰ شهر ایران را فرا گرفت، در آبان ۹۸ هم از ترس اپوزیسیون ری استارت (و تا حدودی مجاهدین خلق) به ارگان‌های کشور، خصوصاً زندان اوین، نامه‌ای محرمانه زده است.

همچنین تیم پستو نیوز، مطلب و فایل صوتی زیر را بدون سانسور از شبکه اینترنشنال برای روشن شدن بیشتر موضوع اسناد محرمانه توسط هکرهای «عدالت علی»، فوروارد و باز پخش کرده است.

پادکست دیدگاه

تشدید حفاظت زندان اوین در آبان ۹۸
(نگاهی به سند افشا شده توسط هکرهای عدالت علی)
گفت‌وگو با مهدی مهدوی‌آزاد

گروه هکری «‌عدالت علی» سندی محرمانه به ایران اینترنشنال ارسال کرده که نشان می‌دهد سرپرست حفاظت و اطلاعات زندان اوین در بهمن ۱۳۹۸ در نامه‌ای به رئیس این زندان، از خطر گسترش اعتراض‌ها پس از سرکوب معترضان آبان ۹۸ و سقوط هواپیمای اوکراینی اظهار نگرانی کرده و خواستار تشدید حفاظت فیزیکی و امنیتی از بازداشتگاه‌ها و اماکن قضایی برای جلوگیری از نفوذ معترضان شده است.
نکات نامه افشا شده چیست و چه تصویری از وضعیت حفاظت از زندان و نگرانی‌های امنیتی مسئولان می‌دهد؟ حفاظت زندان اوین به طور مشخص از سوی کدام گروه‌ها احساس خطر می‌کرده؟

ایران اینترنشنال - سند محرمانه ارسالی گروه هکری عدالت علی؛ مقام‌های زندان اوین در بهمن ۹۸ نگران حمله معترضان به زندان بودند - آگوست 2021

و اما…
سکوت معنادار بی بی سی، رادیو فردا، صدای آمریکا، من و تو
در مورد خبر اینترنشنال

هیچ خبرگزاری داخلی و خارجی، این خبر اینترنشنال را پوشش نداده است!

اسنادی که نشان می‌دهد، دیماه ۹۶ و اعتراضات سراسری در ایران توسط ری‌استارتیها تولید شده است!!

اعصابشون خرابه بیچاره‌ها

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها