کودتای شکست خورده آبان ۹۸

کودتای شکست خورده سپاه پاسداران، رضا پهلوی ( فرشگرد ) و مریم رجوی ( مجاهدین خلق ) - آبان 1398

کودتای آبان 98 در ایران که توسط موج سواری مجاهدین خلق، رضا پهلوی و فرشگرد بر تخته موج سپاه به وقوع پیوست، شکست خورد.

صدها کشته و زخمی و هزاران نفر دستگیر شدند.

زیرا که رضا پهلوی، مجاهدین خلق و طرفدارانشان (به خاطر منافع شخصی!) و رسانه‌های صدای آمریکا، رادیو فردا ‌و تا حدی بی بی سی (نمی‌دانیم به چه علت!)، تصاویر مردم معترض بیچاره را کاملاً پخش کردند و در بیشتر فیلم‌ها صورت‌هایشان معلوم است و این فیلم‌های شخصی مردم، حالا به دست جمهوری اسلامی هم افتاده است!

جان این هزاران معترض که در کودتای ساختگی سپاه شرکت کردند، به خاطر پخش تصاویر آنها به شدت در خطر است!

اینترنت فقط به خاطر اپوزیسیون ری استارت قطع شد تا مردم ناآگاه، فریب این اپوزیسیون‌های فیک، مسخره و احمق و رسانه‌های مزدور را بخورند و توسط سپاه تروریست دستگیر شوند.

لیدر ری استارت در سال‌های گذشته در مورد تولید این نوع کودتاها در سال‌های پایانی نابودی رژیم تروریستی هشدار داده بود و با توجه به شرایط بحرانی حال حاضر ایران، خطر کودتا و کشتار مردم را بار دیگر گوشزد کرد و در پیامی به روشن ساختن این وضعیت بغرنج پرداخت. او گفت:

متاسفانه این تظاهرات توسط جمهوری اسلامی هدایت شده است و هر وقت روحانی یا سپاه کوتاه بیایند، تظاهرات می‌خوابد.

این تظاهرات منجر به تغییر رژیم یا آزادی مردم نمی‌شود، مگر اینکه کسی پیدا شود و این تظاهرات هدایت شده را به تظاهرات واقعی تبدیل کند.
همان کاری که ما ری استارتیها در دیماه ۹۶ کردیم.

اصل موضوع تظاهرات بدین شرح است:

امسال به خاطر تحریم‌های سخت پرزیدنت ترامپ، دولت ایران بنزین را گران کرد تا بودجه دولت را تامین کند و سپاه پاسداران چون مخالف گران کردن بنزین بود، تظاهرات به راه انداخت.

زیرا سپاه علاوه بر خرید و فروش املاک در داخل و خارج از کشور، قاچاق مواد مخدر و پولشویی، روزانه چند میلیون لیتر بنزین هزار تومانی را به خارج قاچاق می‌کرد و گران‌تر می‌فروخت و پول به دست آمده را خرج عملیات تروریستی می‌کرد.

تمام رسانه‌های داخل ایران، مردم را به تظاهرات تشویق می‌کنند و سپاه چند نفر را برای پروموت کردن اپوزیسیون‌ها از این شهر به آن شهر می‌فرستد و آدم می‌کشد تا روحانی را منصرف کند.

حقیقت این است که تحریم‌ها رژیم تروریستی را بی پول و نابود کرده است؛
و اپوزیسیون‌های فیک مثل مجاهدین خلق و رضا پهلوی هم در حال موج سواری روی مرگ مردم هستند و مثل صدها فراخوان بی اثر در گذشته، این بار می‌خواهند از تحریم‌های ترامپ، دوباره ماهی بگیرند و اگر اعتراضات گسترده شود، سپاه پلن (نقشه) شماره 2 خود یعنی کودتا را آغاز می‌کند و مجاهدین خلق در پوشش پهلوی در ایران به قدرت می‌رسند. دقیقاً کاری که قرار بود کلینتون انجام بدهد. مجاهدین را به قدرت برساند تا دولت را اداره کنند و رضا پهلوی هم در پادشاهی پارلمانی، پادشاه شود.

مخالفین اصلی گرانی بنزین، افراد زیر هستند!

آخوند مکارم شیرازی ، صافی گلپایگانی و علوی گرگانی از مخالفین اصلی گرانی بنزین در ایران

ما قیام‌های جهان را به دو قسمت تقسیم کردیم:
قیام خرد و اندیشه و بیداری (قیام ری استارتی)
قیام برای شهوت، فقر، گرسنگی و معیشت (مثل قیام کمونیستی)
این تظاهرات جدید از نوع دوم است.

همیشه قیام سیاسی سرکوب می‌شود ولی قیام گرسنگان به سختی سرکوب می‌شود و متاسفانه همین قیام به شدت به گلوبالیست‌ها و رادیکالیزم‌ها کمک کرده است.

به هر حال اپوزسیون ری استارت تظاهرات را از نزدیک نظاره می‌کند و هر زمانی که احساس کنیم می‌شود اعتراضات را واقعی کرد، با ده‌ها هزار گارد ویژه و میلیون‌ها ری استارتی، وارد کارزار خواهیم شد.

صدها فیلم موجود هست که نشان می‌دهد در هر شهر و روستای ایران، ری‌استارتی‌ها از نزدیک، اعتراضات را دنبال می‌کنند، به مردم کمک می‌کنند ولی منتظر فرمان لیدر ری استارت هستند.

اما نکته اینجاست که؛
برای جلوگیری از سیل عظیم، باید راه‌های فردی باز کنید،
دقیقاً همان کاری که مجاهدین خلق و رضا پهلوی ۳۰ سال است که با فراخوان‌های مسخره و بی پشتوانه در حال انجام هستند و همانند روال‌های گذشته، مردم بیچاره کشته و دستگیر می‌شوند.
در این حالت انرژی پتانسیل واقعی مردم جمع نمی‌شود برای تولید سیل و تحریم‌های ترامپ هم بی اثر می‌شود.

همیشه دو جناح حکومت برای منافع خودشان با هم درگیر شدند و از اپوزیسیون‌های خارج از کشور سواری گرفتند و رضا پهلوی و مجاهدین همانند الان در زمین جمهوری اسلامی بازی می‌کنند!
و فقط و فقط برای منافع خودشان روی موج سپاه سوار شده‌اند!
جالب است بدانید که همین افراد، دو سال پیش، از روحانی دفاع و به ترامپ حمله می‌کردند!

در اصل علت خاموش شدن اعتراضات در این چهل سال این است که؛
مردم ایران باور دارند، رضا پهلوی و مجاهدین خلق، قسمت و جناحی از همین حکومت جمهوری اسلامی هستند!
مردم ایران تا هزار سال دیگر هم قیام نمی‌کنند…
چون آنها احمق نیستند!

با قطع شدن اینترنت؛ تنها سیاستمداری که ارتباطش با مردم قطع شد، «لیدر ری استارت» بود!
و بیشترین سود را رضا پهلوی (گلوبالیست) و مجاهدین خلق (رادیکالیزم) کردند، چون آنها از طریق تلویزیون‌ها با خیال راحت در حال تبلیغ و مسموم کردن اذهان مردم بودند و هستند!

باید فکر جدی کرد…

با توجه به مطالبی که سید محمد حسینی در این پیام خود به آنها اشاره کرده است می‌توان دریافت که؛
قطع دسترسی به اینترنت بین الملل به شدت به ضرر مردم تمام شد و ارتباط آنها را با لیدر ری استارت قطع کرد و همه می‌دانند که او تنها کسی بود که می‌توانست این کودتای ساختگی سپاه را به تظاهرات واقعی تبدیل کند وگرنه سپاه تروریست، رضا پهلوی و مجاهدین خلق همه تلویزیون دارند و حرف‌هایشان برای مردم ایران پخش می‌شود و با قطع اینترنت، اپوزیسیون ری استارت همانند آنها میلیون‌ها دلار پول و صدها رسانه ندارد تا اخبار مهم و اتفاقات روز را پوشش دهد و یا به تحلیل آن بپردازد!

و علاوه بر این، همانطور که پرزیدنت ترامپ در ۳ اکتبر رسماً اعلام کرد، صدای آمریکا و رادیو فردا خائن هستند و بی بی سی، من و تو و دیگر رسانه‌ها هم به فکر منافع خود می‌باشند و طبعاً به ضرر مردم ایران در حال فعالیتند!
پس هر خبری که به مردم در مدت قطعی اینترنت رسید، یا برعکس بود یا به نفع یکی از دو جناح!

در این شرایط حساس، مایک پمپئو همانند گذشته از مردم ایران حمایت کرد و گفت:
همانطور که در «قیام ری استارتی ها» – دیماه ۹۶، حدود یک سال و نیم پیش اعلام کردم، آمریکا صدای مردم را می‌شنود و با آنهاست.
ما انتقام خواهیم گرفت. عاملان کودتا و سرکوب باید پاسخگو‌ باشند.

در دیماه ۹۶ به گفته رسانه‌ها و تحلیلگران آمریکایی، رهبری اصلی تظاهرات با لیدر ری استارت و ری‌استارتی‌ها بود. به طوری که حدود دو سال پیش وقتی لیدر ری استارت در گران کردن بنزین، حکومت را به آتش زدن پمپ بنزین‌ها تهدید کرد و ۲۴ ساعت بعد از آتش زدن اولین پمپ بنزین توسط گارد ویژه ری استارت، دولت اعلام کرد که بنزین گران نمی‌شود و روزنامه‌های خارجی اعلام کردند که رژیم ایران از ترس ری استارتیها، بنزین را گران نکرد!

اما چرا پرزیدنت ترامپ از این کودتای ساختگی حمایت نکرد؟!

ایرانی‌ها در روز شکرگزاری، خدا را شکر کنند که هیلاری کلینتون شکست خورد و پرزیدنت ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد.

اگر پرزیدنت ترامپ‌ و پمپئو روز اول تظاهرات، مطلبی در تایید این کودتا می‌گفتند؛
سپاه، هزار نفر دیگر را می‌کشت تا کودتا را بزرگ جلوه بدهد و رژیم تروریستی ایران را با مجاهدین خلق جابجا می‌کرد!
رضا پهلوی هم مثل ملکه انگلیس می‌شد!
و از این مطلب می‌توان به یکی از پاسخ‌های قانع کننده برای این پرسش رسید که “چرا رضا پهلوی و مریم رجوی به شدت از ترامپ و پمپئو نفرت دارند؟”

حالا چون کودتا شکست خورده، رژیم مجبور شد تا معترضین واقعی را دستگیر کند.
و قطعاً اینترنت قطع شد تا لیدر ری استارت نتواند مثل دیماه ۹۶، کودتا را به تظاهرات واقعی تبدیل کند.

جالب است بدانید که در دیماه ۹۶، ری استارتیها داشتند رژیم را عوض می‌کردند و رضا پهلوی، مریم رجوی، بنی صدر و … در هزاران رسانه‌ای که در اختیار داشتند به لیدر ری استارت حمله کردند و گفتند که او خشونت طلب است؛ زیرا بانک‌ها و پایگاه‌های بسیج را آتش زده است!
اما حالا می‌گویند که آتش زدن آمبولانس، بانک، پمپ بنزین و پایگاه بسیج، خشونت طلبی نیست، مردم باید از خود دفاع کنند!!

قطعاً هم پرزیدنت ترامپ و هم ری استارتیها از کشته شدن مردم بیگناه غمگینند؛
و همانطور که آقای پمپئو گفت از عوامل کشتار و مسببین کودتا، انتقام مردم را خواهند گرفت.

منتظریم تا ببینیم رضا پهلوی و مجاهدین خلق چه برنامه ریزی کردند تا مردم بیگناه را از دست رژیم تروریستی ایران نجات دهند!
سیصد کشته و چند هزار نفر دستگیر شدند!
رضا و مریم (پهلوی – رجوی) با سوار شدن بر موج سپاه پاسداران و نداشتن برنامه‌ای مدون برای هدایت این اعتراضات، مسبب دستگیری‌ بیشمار معترضان شدند.

در این کودتای شکست خورده، رضا پهلوی نقش پررنگی داشت. او جوانان ایران را برای کشتن تقدیم سپاه کرد و بر موج سپاه سوار شد تا کودتا را به سرانجام برساند. او همان کاری را برای سپاه کرد که روح الله زم برای وزارت اطلاعات!.. آیا سرنوشت این دو یکسان است؟

خوشبختانه بر اثر برنامه‌های روشنگرانه لیدر ری استارت و هوشمندی تیم پرزیدنت ترامپ، ۹۹٫۸ درصد مردم ایران در تظاهرات شرکت نکردند و فریب کودتا را نخوردند!
اگر هیلاری کلینتون بود، الان رژیم ایران توسط گلوبالیست‌ها عوض شده بود!

طبق آماری که از تصاویر به دست می‌آید و در رسانه‌ها گفته شده است؛
از «هشتاد و سه میلیون» ایرانی، فقط «هشتاد هزار نفر!» در این کودتای سپاه شرکت کردند که فقط پنج تا هفت هزار نفر طرفدار رضا پهلوی و مجاهدین خلق بودند و هفتاد هزار نفر دیگر برای گرانی و تغییر رژیم تلاش کردند!
حدود دویست تا پانصد نفر توسط سپاه کشته شدند (تا ترامپ، پمپئو و جهان را فریب بدهند و بگویند که تظاهرات مردمی بوده است!) و هزار تا دو هزار نفر دستگیر شدند!

ولی در دیماه ۹۶ (قیام ری استارتیها) چند میلیون شرکت کردند و رژیم رفت تا تغییر کند و همانطور که در ویدیوی زیر می‌توانید مشاهده کنید، نماینده رژیم تروریست ایران در شورای امنیت از ترس ری‌استارتی‌ها، به آمریکا، اسرائیل و پلیس اینترپل گفت که لیدر ری استارت را تحویل دهید!
هیچ اسمی از مجاهدین خلق و رضا پهلوی نیاورد… ناتینگ..!

رضا پهلوی، مریم رجوی و سران سپاه تروریستی باید بدانند که؛

این تخته پاره‌ها که به آن چنگ می‌زنید
ته مانده‌های زورق بر خون شناور است

اپوزیسیون ری استارت به مردم سرزمینمان قول می‌دهد؛
تمام کسانی که در این کودتا نقش داشته‌اند و موجب مرگ صدها نفر و دستگیری هزاران بیگناه شده‌اند به سزای اعمالشان خواهند رسید!

نتیجه اینکه تحریم‌های پرزیدنت ترامپ، کمر جمهوری اسلامی را شکسته و به زودی زود توسط اپوزیسیون میهن پرست ری استارت عوض خواهد شد و جهان شاهد یک انقلاب فکری و حقیقی خواهد بود.
منتظر طلوع امپراطوری کورش باشید!
منتظریم.

آزاده باش هر چه که هستی عزیز من
حتی اگر که بت بپرستی عزیز من

تحلیل رسانه آمریکایی اینفووارز در مورد این اعتراضات

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها