هر چه می‌خواهید بگویید، فقط از ری‌استارت نگویید!

سانسور جنبش ری استارت سید محمد حسینی توسط رسانه های فیک و دروغین همگام با جمهوری اسلامی

همزمان با حمله پرزیدنت ترامپ به رسانه FOX NEWS که به همراهی با دولت آمریکا مشهور است، لیدر ری استارت نیز اسناد سانسور کردن میهن پرستان ری‌استارتی توسط این رسانه و حمایت زیرپوستی آن از رادیکالیسم و گلوبالیسم را بازنشر کرد.

ترامپ؛ فاکس نیوز را متهم کرد که دیگر رسانه ما نیست و گفت ما باید رسانه خود را داشته باشیم.

می‌دانیم اکثر قریب به اتفاق رسانه‌های جهان در سیطره گلوبالیسم بوده و مشغول تزریق افکار و خواست‌های خود به افکار عمومی هستند. فاکس نیوز را نمی‌توان قاطعانه رسانه گلوبال‌ها خواند اما حمایتش از مجاهدین خلق که یک سازمان تروریستی است و رضا پهلوی که عملاً دست دوستی با سپاه تروریستی جمهوری اسلامی داده، نشان از نفوذ گلوبالیست‌ها حداقل در لایه‌های گزینش اخبار در این رسانه است.

ترامپ در طول دوران ریاست جمهوری جدال سختی با رسانه‌ها داشته است، همان جدالی که اپوزسیون ری استارت کاملاً با آن آشناست.
از رقابت‌های انتخاباتی گرفته تا انجام یک به یک وعده‌های انتخاباتی‌اش، رسانه‌های فیک نیوز سعی در وارونه جلوه دادن اقدامات و تخریب پرزیدنت ترامپ داشتند.

اکنون نیز که سیاست‌های او و پمپئو در مقابل رژیم تروریستی ایران ثمر بخش بوده، باز هم شاهدیم که پوشش خبری رسانه‌ها همگام با سیاست‌های فرانسه، آلمان، انگلیس و… در جهت جوش دادن یک توافق تازه و وقت خریدن برای جمهوری اسلامی است.
این همان زاویه‌ای است که صدای آمریکا، رادیو فردا و فاکس نیوز برای مهم جلوه دادن آلترناتیوهای جعلی جمهوری اسلامی و فرو کردن آنان به ذهن مخاطبان و سیاستمداران اتخاذ کرده‌اند.

تحقق شروط دوازده گانهٔ پمپئو خودبخود به معنی تغییر ماهیت رژیم است، اما تمام تلاش‌ها در این جهت است که به هر ترتیبی شده حد وسطی یافت شود تا ایران و آمریکا بر سر یک میز بنشینند.

تا کنون این تلاش‌ها به دلایل بسیاری به شکست انجامیده که ریشه در ماهیت مزدوری مقامات و روح تروریستی رژیم داشته است. هم‌جهت نبودن دولت فعلی آمریکا با گلوبالیست‌ها و باج ندادن به رادیکالیسم نیز باعث شده رژیم در بن بست فعلی گیر کند.

همانطور که لیدر ری استارت، سید محمد حسینی گفت، تنها راه رهایی جهان از رادیکالیسم (افراط گرایی) و گلوبالیسم (جهانی سازی) حمایت از میهن پرستان است. پس بیراه نیست اگر شاهد باشیم رسانه‌ها “جنبش‌های میهن پرستی” را تا آنجا که می‌توانند برای خود مصادره کرده و یا بایکوت و سانسور کنند. افراط گرایی هم که ذاتاً انگل هر تفکری برای به بیراهه کشیدن و ضعیف کردن آن است.

همانطور که روال رسانه‌های جهان در بایکوت و سانسور پاتریوتیسم (وطن پرستی) است گویا فرمول تمامی رسانه‌های فارسی زبان هم یک چیز است:
از هر چه می‌خواهید بگویید، فقط از ری استارت نگویید!

آیا پس از نزدیک شدن وطن پرستان به هم در شبکه‌های اجتماعی، بجای انتظار کشیدن برای رسانه‌ای شدن جنبش ری استارت، باید در بُعدی بزرگتر منتظر ایجاد رسانه برای اتحاد میهن پرستان جهان در مقابل رادیکالیسم و گلوبالیسم باشیم؟!

آیا مبارزه ری استارت تنها با رژیم تروریستی ایران است، یا همانطور که لیدر ری‌استارت گفت، ۹۹٪ سیاستمداران و رسانه‌ها در جهان بی‌ناموسند و دشمن ما مردم هستند؟!

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها