عصایی که اژدها شد، شمعی که خورشید شد و یا قطره‌ای که دریا شد…

لیدر اپوزسیون ری استارت سید محمد حسینی

در حالیکه عزاداران حسینی مشغول گرفتن پلوی نذری هستند، طرفداران حسینی لرزه بر دل گلوبالیست‌ها انداخته‌اند.

حمله تحلیلگران دموکرات مخالف ترامپ به اپوزسیون ری استارت از این جهت اهمیت دارد که از ترس نشأت گرفته است. اعتراف به اینکه ری‌استارتی‌ها موفق شده‌اند با پاتریوت‌های آمریکایی ارتباط برقرار کرده و در یک جهت قرار گیرند، نشان دهنده روی دادن واقعه بزرگی است. واقعه‌ای که در مورد آن هشدار می‌دهند و می‌ترسند که نکند آینده ایران را رقم بزند.

در این نوشته علیرغم اینکه اکانت‌های ری‌استارتی را به دلیل دقت، سرعت عمل و هدفمند بودن trollbot معرفی می‌کند اما اعلام می‌کند لزوماً بات نیستند و ممکن است یک فرد پشت چند اکانت باشد!

ری‌استارتی‌ها برای بالا رفتن ویو و تبلیغ ری استارت، فیلم‌ها، عکس‌ها و مطالبی که بدون هیچ چشمداشتی، شخصاً تولید می‌کنند را با حمایت از هم به طور وسیع و باورنکردنی تکثیر می‌کنند. در طول مدت‌ها تبلیغ در فضای مجازی، تجربه و پشتکار فراوان و گنجینه‌ای از فیلم‌ها و ویدئوهای کوتاه در دست است که سرعت عمل در انتخاب مطالب و انواع آن را به ویژه در چالش سکوت لیدر ری استارت تصاعدی افزایش داده است. کما اینکه وقت شناسی و استفاده از زمان و مطلب مناسب در بالا رفتن تأثیر فعالیت‌ها کارساز بوده است.

هر چند فعالیت ری استارت در فیسبوک و اینستاگرام بدلیل همراهی این دو شبکه اجتماعی با رژیم تروریستی جمهوری اسلامی و سانسور و بستن صفحات مجازی، مدتی است کمتر به چشم می‌آید اما هوشمندی لیدر ری استارت در استفاده از توئیتر و تلاش ری‌استارتی‌ها تأثیر اندیشه ری استارت را بخصوص در میان کاربران خارجی، دوچندان کرده است.

شکل گیری اتحاد میهن پرستان چیزی است که نویسنده را به وحشت واداشته که بیان کرده که ری‌استارتی‌ها خیلی راحت در مورد جنگ صحبت می‌‌کنند و در صورت وقوع جنگ این خطر وجود دارد که دونالد ترامپ از ری استارت بعنوان یک نیروی وطن پرست حمایت کند.

متهم کردن ری استارت به “اعمال خشونت بجای اقدامات مشروع!” برای ری‌استارتی‌ها تازگی ندارد و تداعی کننده چیزی است که در دیماه ۹۶ توسط رسانه‌ها و اپوزیسیون‌های دروغگو اتفاق افتاد.

به نظر می‌رسد ارتش نیروی هوایی ری استارت علیرغم همه سانسورها و محدودیت‌ها در فاز ۲ اثری را که باید می‌گذاشت، گذاشته است که نویسنده مقاله را در مورد بیان MIGA از زبان پرزیدنت ترامپ بعد از بیان رسمی آن توسط لیدر ری استارت در ۱۳ ژوئن به وحشت واداشته است.

بیراه نیست اگر ری استارتیها به چشم آنان ربات به نظر بیایند. حسینی شمعی افروخت و هر شمع شعله‌ای به عاریت گرفت و به دیگری منتقل کرد. اکنون میلیون‌ها شمع روشن همانند هم، نوری بزرگ به بزرگی “دوباره بزرگ ساختن ایران” تولید کرده‌اند.

عصایی که اژدها شد، شمعی که خورشید شد و یا قطره‌ای که دریا شد…

لیدر اپوزسیون ری استارت سید محمد حسینی

RESTART wants to Make Iran Great Again
#RestartMIGA

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها