ترامپ: سفر باورنکردنی ما ۴ سال پیش آغاز شد و هنوز خیلی مانده که تمام شود

سخنرانی پرزیدنت دونالد ترامپ در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران سال ۲۰۲۱ (CPAC 2021)

سخنرانی بسیار مهم پرزیدنت دونالد ترامپ در سالن معروف حزب محافظه کار آمریکا برگزار شد.
دیروز هم مایک پمپئو در همین مکان سخنرانی داشت.
پرزیدنت ترامپ رسماً گفت که برای جو بایدن، آمریکا مهم نیست و آمریکا دیگر اول نیست بلکه آخر است!
وی گفت رادیکال دموکراتها و رادیکال اسلامی‌ها و سوسیالیست‌ها، بسیار خطرناک‌اند.
ما به مبارزه بشدت ادامه خواهیم داد.

پرزیدنت ترامپ در سخنرانی یکشنبه شب خود در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران که همه ساله در ماه‌های فوریه و مارچ برگزار می‌شود، دستاوردهای کابینه خود در چهار سال گذشته را برشمرد و تاکید کرد که عملکرد دولت جو بایدن در یک ماه نخست ریاست جمهوریش فاجعه آمیز بوده است.
او در ابتدای سخنرانی خود گفت: سفر باورنکردنی ما چهار سال پیش آغاز شد و هنوز خیلی مانده است که تمام شود و هر چقدر هم آنها تلاش کنند تا صدای ما را سانسور کنند، ما پیروز خواهیم شد.

دونالد ترامپ بعد از ادای احترام به راش لیمبا، شایعه مربوط به ایجاد یک حزب جدید را رد کرد و آن را اخبار فیک خواند و گفت این کار باعث تفرقه بین ما می‌شود، حزب جمهوری خواه هم اکنون بیشتر از هر زمان دیگری متحد است. وی سخنانش در مورد سیاست‌های ضد آمریکایی بایدن را با این جمله شروع کرد: “ما می‌دانستیم دولت بایدن برای ما بسیار بد خواهد بود ولی ما هرگز فکرش را نکرده بودیم که دولت بایدن می‌تواند تا این حد بد باشد. دولت بایدن ثابت کرد که ضد آمریکا، ضد اشتغال زایی، ضد خانواده و ضد امنیت است”.

پرزیدنت ترامپ سپس سیاست دولت خود و بایدن را در مورد مسئله امنیت آمریکا و بستن مرزها مقایسه کرد و از سیل مهاجران غیرقانونی به آمریکا و در نتیجه افزایش مهاجرت زنجیره‌ای به آمریکا، توقف ساخت دیوار و کنسل کردن قراردادهای آمریکا با کشورهای آمریکای جنوبی در مورد مهاجران غیرقانونی و پرداخت میلیون‌ها دلار به صورت سالانه به این کشورها و فراهم آوردن امکانات تحصیل برای فرزندان مهاجران در کمپ‌های مرزی در حالی که مدارس آمریکا به روی بچه‌های آمریکایی‌ها بسته است، گفت.

او سپس از عملکرد فوق‌العاده سریع دولت خود در تهیه و توزیع واکسن کرونا گفت و یادآور شد که توزیع کنونی واکسن بنا بر برنامه ریزی دولت قبلی پیش می‌رود و حتی خود بایدن هم این واکسن را زده است.

در مورد امور خاورمیانه، پرزیدنت ترامپ یادآور شد که در دولت او توافق صلحی بین اسرائیل و کشورهای عرب امضا شد بدون اینکه قطره خونی ریخته شود.
دولت ترامپ، ایران را تحریم کرد و با ایران مذاکره نکرد چرا که ایران به شرط برداشتن تحریم‌ها مذاکره می‌کرد و حالا بایدن همه تحریم‌ها را برداشته، با آنها توافق دیگری می‌کند و ایران هر کاری می‌خواهد انجام می‌دهد.

در ادامه این سخنرانی بسیار مهم، پرزیدنت دونالد ترامپ گفت:

جو بایدن موافقت کرد که آمریکا به سازمان جهانی بهداشت و توافق آب و هوایی پاریس برگردد و صدها میلیون دلار به این دو سازمان پول پرداخت کند. او آمریکا را از یک کشور مستقل از نظر تولید انرژی به یک کشور وابسته تبدیل کرد و با طرح برابری جنسیتی و وارد کردن دگرباش‌هایی که از نظر بیولوژیکی مرد هستند، ورزش زنان را نابود خواهد کرد.
آمریکا باید دوباره در اولویت باشد و ما باید دوباره قویترین اقتصاد را بسازیم.
من اصطلاحی را شنیده‌ام که خودم آن را نساختم، ‘ترامپیسم’ و در واقع ترامپیسم یا ترامپیزم یعنی قراردادهای اقتصاد عالی، مالیات پایین، برقراری قانون، حق داشتن و حمل اسلحه و…
آمریکا کشوری است که مورد لطف خدا قرار دارد. ما در آمریکا آبراهام لینکلن، جورج واشینگتن و توماس جفرسون را ارج می‌نهیم و به پرچم پر عظمت خود احترام می‌گذاریم. ما عاشق آموزش وطن پرستی در سیستم آموزشی خود هستیم و با پدیده لغو فرهنگی مبارزه می‌کنیم. ما بودجه پلیس را قطع نمی‌کنیم و ما به مبارزه با چین اعتقاد داریم.

دونالد ترامپ همچنین از تقلب عظیم انتخاباتی در سال ۲۰۲۰ نیز گفت و تاکید کرد که سیستم انتخاباتی در آمریکا مریض و فاسد است و آنها باید این سیستم را به پروسه‌ای عادلانه و با امنیت در آمریکا تبدیل کنند.
او راز موفقیت دموکرات‌ها در دزدیدن نتیجه انتخابات و هر کار خلاف دیگری را اتحاد بین دموکرات‌ها که افراد باهوش و شریری هستند و خیانت آن دسته به اصطلاح جمهوری خواهان دانست و گفت ما جمهوری خواهانی می‌خواهیم که وفادار باشند و جرات ایستادن مقابل دموکرات‌ها و رسانه‌ها را داشته باشند.

پرزیدنت ترامپ در انتهای سخنرانی خود، طرفدارانش را تشویق کرد که به وب سایت او مراجعه کنند و برای ساختن دوباره آمریکا و حمایت از وطن پرستان متحد شوند و اعلام کرد:
ما با کمک شما پیروز خواهیم شد و یک رئیس جمهور جمهوری‌خواه بازگشتی شکوهمندانه خواهد داشت، شما فکر می‌کنید او چه کسی خواهد بود؟!

www.donaldjtrump.com

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها