توییتر اسرار قسمت ۴ را فاش کرد

افشای اسرار توییتر

🔴 «توییتر اسرار قسمت ۴ را امروز فاش کرد»
ایلان ماسک تلویحاً گفت؛
بدستور اوباما و به خاطر قراردادهای پنهان با رژیم ایران، ترامپ و ری‌استارتیها سانسور شدند!!!
ایلان ماسک فاش کرد که سازمان اطلاعات فرانسه و انگلیس هم نقش مهمی در سانسور ترامپ و ری‌استارتیها داشته‌اند!!

✔️ همه می‌دانند که اوباما میلیاردها دلار پول نقد به ایران داده و هدفش حفظ نظام ایران بود،
و‌لی کسی نمی‌دانست که سازمان امنیتی فرانسه و انگلیس هم در سانسور ترامپ نقش داشتند (فرح دیبا با پول‌های دزدی شاه و تولید ناگهانی فرشگرد یادتون باشه!) و خلاصه عجب‌تر آنکه بی بی سی و سی ان ان و صدای آمریکا همه با رژیم ایران همکاری می‌کردند و بشدت ترامپ ( و ری‌استارتیها ) را سانسور می‌کردند ولی مردم ایران نمی‌دانستند که این رسانه‌ها از توبرهٔ رژیم ایران می‌خوردند و خود را مخالف رژیم ایران نشان می‌دادند!

یکی دیگر از تصمیم‌گیران حذف دائمی اکانت پرزیدنت ترامپ، شخص میشل اوباما، همسر باراک اوباما بوده است «و هنوز علت دشمنی این زنیکه مشخص نیست» !

🔵 در آن زمان (۸ ژانویه) جک دورسی در تعطیلات فرانسه بود و قرارهای پنهانی بسیاری داشت و ناگهان دستور حذف اکانت ترامپ به ویجایا گادی (معاون اسبق توییتر – مأمور اف بی آی که توسط ایلان ماسک اخراج شد) داده شد!!!
این در حالی است که کارمندان ارشد توییتر در سال‌های ۲۰۱۸، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تا ۹۹٪ به حزب دموکرات کمک مالی کرده‌اند.
در ساعت ۱۱:۳۰ روز ۷ ژانویه، تصمیم نهایی برای حذف اکانت ترامپ، توسط یوئل روث، کارمند ارشد گرفته شد و برای آن دلایل حقوقی ابداع شد تا بتوانند کارشان را توجیه کنند.

✴️ نکتهٔ مهم اینکه توییتر بعدها در سال ۲۰۱۹ توجیه‌شان را برای بستن اکانت توییتر ترامپ تغییر دادند، زیرا دلایل اولیه، بسیار مضحک و احمقانه بود. دلیل آنها حفاظت از مردم دنیا!!! در برابر رفتارهای مهاجمانه یک سیاستمدار (ترامپ) عنوان شد، و بهانه آن، حمایت جنبش کیوآنان از پرزیدنت ترامپ بود.

پس از این واقعه بود که تمام هشتگ‌ها و مطالب مربوط به جنبش کیوآنان و گروه‌های سیاسی که این جنبش از آنان حمایت می‌کرد، توسط توییتر سانسور و بایکوت شد.
این سانسور به حدی بود که اگر حتی اکانتی عکس و یا اسکرین شاتی مربوط به ترامپ و یا کیوآنان قرار می‌داد، به سرعت توسط توییتر حذف و یا شادوبن می‌شد.

حذف اکانت ترامپ و میهن‌پرستان هزینه‌های مالی سنگینی به هیات حاکمه توییتر وارد کرد، به حدی که رئیس امور مالی به روث هشدار داد، اما آنها اعلام کردند که به هر قیمتی حاضر هستند تا این ریسک (حذف میهن‌پرستان) را ادامه دهند، حتی اگر خلاف قوانین داخلی خود توییتر باشد. آنها حتی اکانت‌هایی را که هیچ توییت مخالفی نزده بودند، تنها به علت مظنون بودن به حمایت از میهن‌پرستان، سانسور کردند.

این سیاستی بود که همزمان فیسبوک و مایک زاکربرگ نیز، در دستور کار خود قرار داده بودند و همه کمپانی‌های بزرگ (گوگل، فیسبوک، اپل، توییتر و …) همزمان چنین سیاستی را در پیش گرفتند تا صدای میهن‌پرستان را سانسور کنند.
زیرا اگر یکی از این کمپانی‌ها صدای ترامپ و میهن‌پرستان را آزاد می‌گذاشتند، فشار روی باقی آنها زیاد می‌شد، از جمله توییتر.
✔️ البته سانسور ری‌استارتیها یکسال زودتر از ترامپ شروع شد که ایلان ماسک به آن هیچ اشاره‌ای نکرد!

سانسور ری استارت تاوان جهانی داشت

توییت ایلان ماسک در مورد قسمت 4 اسرار توییتر - دسامبر 2022

🔴 آقای ایلان ماسک عزیز

اول تمام صفحات لیدر ری استارت بسته شد (فیسبوک – تلگرام – یوتیوب – اینستاگرام)

۲. بعد کل ری‌استارتیها سانسور شدند
(صدها هزار صفحه آنها بسته شد)

۳. طرفداران ترامپ سانسور شدند

۴. بعد جنبش کیوانان موجود و سانسور شد

۵. یک توییت لیدر ری استارت بازی را بهم زد
۶. بعد صفحات پرزیدنت ترامپ بسته شد

ترتیب را گفتم تا بدونی بخاطر طرفداری کیوانان 👈توییتر، صفحهٔ ترامپ را نبست!
(ما هنوز منتظر اون مطلب هستیم 😊)

پس ترتیب سانسور چنین بود 👇
۱. سانسور ، ری‌استارتیها
۲. سانسور ، طرفداران ترامپ
۳. سانسور ، کیوانان

سانسور ری استارت تاوان جهانی داشت

خبرهای مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها