افشای‌ بخش دیگری از اسناد محرمانه توییتر توسط ایلان ماسک

ایلان ماسک - افشای اسرار توییتر

ایلان ماسک، قسمت سوم را هم پخش کرد!
اینهمه خیانت! ✔️ آمریکا در شوک بسر می‌برد
«مطالب بیشتر شبیه جهان سومی‌هاست»

🔵 در تازه‌ترین افشاگری‌های ایلان ماسک، موضوع حذف اکانت پرزیدنت ترامپ مطرح شده است.
اگر چه توییتر به طور رسمی اکانت وی را در ۸ ژانویه بست (به بهانه حمله به کنگره در روز ۶ ژانویه)، اما اسناد ثابت می‌کند که تصمیم بر بستن اکانت ایشان از مدت‌ها قبل گرفته شده بود و حتی محدودیت‌ها و سانسورهای خاصی روی اکانت ایشان از قبل اعمال شده بود.

در بخشی از این اسناد آمده است که روسای توییتر قصد داشتند، حتی در صورت پیروزی مجدد ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰، اکانت رسمی ریاست جمهوری و کاخ سفید را با محدودیت مواجه کنند، مگر آنکه جو بایدن وارد کاخ سفید شود.
در این بین فاش شده است که بخشی از این تصمیمات توسط آژانس‌های فدرال (از جمله اف بی آی) به روسا و مدیران توییتر دیکته می‌شده است.

اخیراً ایلان ماسک، جیم بیکر، ارشدترین‌ مشاور حقوقی توییتر (کارمند سابق اف بی آی) را اخراج کرد که از بانیان استیضاح ترامپ و استعفای اجباری ژنرال فلین به بهانه ارتباط با روسیه بود.
جیم بیکر مانع از انتشار اولین افشاگری‌های اسناد محرمانه توییتر توسط ایلان ماسک شده بود که به طور مخفیانه برخی از اسناد و مدارک افشا شده (بخش اول) را حذف کرده بود تا ردپای حزب دموکرات و اف بی آی در دسیسه چینی‌های توییتر علیه میهن‌پرستان دیده نشود.

در بخش دیگری از این اسناد، اشاره شده است که گروه کوچکی، مسئول تصمیمات برای حذف توییت‌ها و بستن اکانت‌ها بودند که گاهاً در عرض چند دقیقه تصمیم به حذف یک توییت و یا کل اکانت می‌گرفتند و حتی برای خود قانون ابداع می‌کردند تا به وسیله آن کار خود را توجیه قانونی کنند.
هدف اصلی این تیم، توییت‌های پرزیدنت ترامپ و دیگر کاربرانی یود که قصد افشای تقلب‌های انتخاباتی سال ۲۰۲۰ را داشتند.

در انتهای این گزارش، مشخص شده است که تمام روسای توییتر، اف بی آی، و حزب دموکرات ماه‌ها قبل‌تر از انتخابات ۲۰۲۰ از وجود لپ‌تاپ هانتر بایدن و محتویات آن به خوبی آگاه بودند و تمام تلاش خود را برای افشا نشدن آن کردند تا مبادا این موضوع باعث ریزش آرای دموکرات‌ها شود.
این درحالی است که اف بی آی، با وجود آگاه بودن به موضوع لپ تاپ هانتر بایدن، به دروغ ادعا کرد که این مساله، تاکتیک جنگ روانی روس‌ها علیه جو بایدن است.

رسانه سی ان ان و اپل و گوگل بشدت ترسیده‌اند.

همه چیز در کنترل ری استارت است


ایلان ماسک هنوز آن چیزی که ما می‌خواهیم، نداده!


🔴 آیا هدف ایلان ماسک از انتشار این اسناد در توییتر … این است تا جمهوری اسلامی را از به قدرت رسیدن دوبارهٔ پرزیدنت ترامپ بترساند و جمهوری اسلامی را مجبور کند تا برجام را امضاء کند؟!

✔️ قطعاً، صاحبان جدید ایران وقتی این بازی را قبول می‌کنند که یا لیدر ری‌استارت صاحب رسانهٔ قدرتمند گردد و یا در سطح جهانی به رسمیت شناخته شود!… وگرنه رژیم عوض نمی‌شود!!!

✔️ لیدر ری استارت فعلاً تلفنی را جواب نمی‌دهد

و صاحبان جدید ایران، باهوش‌اند
“آنها می‌دانند همه چیز دست چه کسی است”

«امضاء برجام یعنی تغییر رژیم، حتمی است»

خبرهای مرتبط:

اطلاع از تازه‌ترین خبرها، برنامه‌ها و بیانیه‌های لیدر ری‌استارت

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها