تغییر رژیم ایران با حمله‌ای برق آسا!

ترامپ : تغییر رژیم ایران با حمله ای برق آسا

لیدر اپوزیسیون ری استارت:

پرزیدنت ترامپ فریب نخورد و رژیم تروریستی جمهوری اسلامی و دموکرات‌های آمریکا را عزادار کرد؟!

دموکرات‌ها و گلوبالیست‌ها و جمهوری اسلامی ایران، می‌خواهند ترامپ را مجبور کنند که به چند نقطه ایران حمله کند، تا مظلوم نمایی کنند و بتوانند اروپا را با خود همراه کنند.

تیم باهوش ترامپ می‌داند که هر حمله‌ای باید برق آسا باشد و منجر به تغییر رژیم ایران شود، وگرنه حمله به چند نقطهٔ ایران به نفع رژیم تروریستی ایران است.

دموکرات‌ها می‌گویند که به چند جای ایران حمله کن ولی رژیم را عوض نکن!!

توییت پرزیدنت ترامپ بعد از ساقط کردن پهباد آمریکا توسط رژیم ایران

ایران اشتباه بزرگی مرتکب شد!

رئیس جمهور اوباما معامله بسیار بد و ناامیدکننده‌ای با ایران کرد. او به ایران ۱۵۰ میلیارد دلار به اضافه یک میلیارد و هشتصد میلیون دلار پول نقد پرداخت کرد!
ایران دچار دردسر بزرگی شده بود و او آنها را نجات داد. اوباما به آنها مجوز دستیابی به سلاح هسته‌ای را داد و کمی بعد از آن در عوض تشکر، رژیم ایران فریاد “مرگ بر آمریکا” سر داد.

من این قرارداد هسته‌ای را باطل کردم که حتی مورد تصویب کنگره هم قرار نگرفته بود و تحریم‌های سختی اعمال کردم. آنها هم‌اکنون ضعیف‌تر هستند در مقایسه با آغاز ریاست جمهوری من که مشکلات بزرگی در تمام خاورمیانه ایجاد می‌کردند. حالا آنها ورشکست شده‌اند!

در 29 خرداد، آنها یک پهباد بدون سرنشین آمریکا را در آب‌های بین المللی ساقط کردند.
ما مسلح و آماده برای حمله در سه نقطه از ایران برای تلافی این عمل رژیم ایران بودیم که من پرسیدم؛ چند نفر کشته خواهند شد. ۱۵۰ نفر، آقا، این جواب یک ژنرال بود. ده دقیقه قبل از حمله من آن را متوقف کردم، این حمله متناسب با ساقط کردن یک پهباد بدون سرنشین نبود. من عجله‌ای ندارم، ارتش ما بازسازی شده است، جدید و آماده برای عملیات، با فاصله زیاد، بهترین در دنیاست.

تحریم‌ها شدید هستند و بعد از حمله ایران به پهباد آمریکا بیشتر نیز شده‌اند. ایران هرگز نمی‌تواند سلاح هسته‌ای داشته باشد، نه علیه آمریکا، و نه علیه جهان!

رهبران ایران مفهوم کلمات “خوبی” یا “شفقت” را نمی‌فهمند، هرگز نفهمیده‌اند. متاسفانه، چیزی که آنها می‌فهمند زور و قدرت است و آمریکا در مقایسه با دیگر کشورها، با فاصله زیاد، قویترین نیروی نظامی در جهان است. ما در دو سال اخیر، یک و نیم تریلیون دلار به بودجه نظامی خود افزوده‌ایم.

مردم خوب ایران بدون هیچ دلیلی در عذابند. رهبرانشان همه ثروت آنها را صرف کارهای تروریستی می‌کنند و نه کار دیگری.

آمریکا استفاده ایران از بمب‌های “آی ای دی” و “ای اف پی” را فراموش نکرده است که باعث شد ۲۰۰۰ آمریکایی کشته و بسیاری دیگر زخمی شوند.
بیانیه جاهلانه و توهین‌آمیزی که ایران در چهارم تیرماه منتشر کرد، فقط نشان دهنده این است که آنها واقعیت را درک نمی‌کنند.

هر حمله‌ای از جانب ایران با نیرویی شدید و کوبنده پاسخ داده می‌شود، در بعضی موارد کوبنده به معنی نابودی است. دیگر جان کری و اوبامایی هم در کار نیست!

پرزیدنت ترامپ در مصاحبه‌ای با شبکه تجاری فاکس، به این سوال پاسخ داد:
“آیا آمریکا قصد دارد که با ایران جنگ کند؟”

من امیدوارم که ما مجبور به جنگ نشویم ولی اگر مجبور شویم ما در موضع بسیار بالایی قرار داریم. اگر چیزی باید اتفاق بیفتد ما در موضع بسیار بالایی قرار داریم، این جنگ زیاد طول نخواهد کشید، من می‌توانم این را به شما بگویم. این جنگ زیاد طول نخواهد کشید.

و من در مورد یک جنگ تن به تن زمینی صحبت نمی‌کنم، من نمی‌گویم که ما قرار است میلیون‌ها سرباز به منطقه بفرستیم، من فقط می‌گویم اگر جنگی قرار است اتفاق بیفتد، زیاد طول نخواهد کشید. من با آنها خیلی مهربان بوده‌ام، من تصمیم گرفتم به آنها حمله نکنم. آنها پهباد ما را ساقط کردند، من تصمیم گرفتم که ایرانی‌های زیادی را نکشم، من ایرانی‌ها را خیلی دوست دارم.

و این (دوست داشتن مردم ایران) روی تصمیم شما اثر می‌گذارد، منظورم این است که آنها انسان هستند، آنها مردم هستند. من نخواستم ۱۵۰ نفر از مردم را بکشم وقتی آنها یک پهباد بدون سرنشین را ساقط کردند. من نمی‌خواستم و این کار را نکردم.

پرزیدنت ترامپ اخیراً در سخنانی، به طور رسمی جمله معروف لیدر ری استارت را بیان کرد:

اگر ایران بخواهد دوباره تبدیل به یک ملت ثروتمند شود، یک ملت خوشبخت، ما نام آن را می‌گذاریم “Let’s Make Iran Great Again”
“بیایید دوباره ایران را به شکوه برسانیم”
منطقی به نظر می‌رسد؟

“Make Iran Great Again”
“دوباره ایران را به شکوه برسانیم”

من با آن موافقم.

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها