به من اسلحه بده، دوست من!

بلیتز ؛ طرح تغییر رژیم ، توسط لیدر ری استارت است

لیدر ری استارت:

به من اسلحه بده، دوست من!

تنها راه تغییر رژیم تروریستی ایران،
روش جنگی «امپراطوری کوروش» است که به وسیله اپوزیسیون ری استارت ارائه شده است!

در غیر اینصورت، ایران تجزیه و مکانی برای تروریست‌ها خواهد شد.

فقط و فقط ما ده‌ها هزار سرباز در داخل ایران داریم.
و فقط ما اپوزیسیون میلیونی هستیم!

یک پیام ساده و کوتاه، شاید یکی از مهمترین پیام‌های لیدر ری استارت!

آیا قرار است مسلح شدن ری‌استارتی‌ها استارت بخورد؟
لیدر ری استارت از دوست خود طلب اسلحه می‌کند تا با روش بلیتز دشمن مشترک را از بین ببرد. دوست او چه کسی است؟!

بلیتز“؛ طرح تغییر رژیم، توسط «لیدر ری استارت» است!
بلیتز همان روشی است که سید محمد حسینی از سال‌ها پیش اعلام کرده بود روی میز دارد.

در ادامه گفته می‌شود هر کاری غیر از این صورت بگیرد ایران تجزیه و مکانی برای تروریست‌ها خواهد شد.
طبیعی است جنگ فرسایشی همان چیزی است که رژیم می‌خواهد و تمرینات آن را با گروه‌های نیابتی قبلاً در عراق، افغانستان و سوریه انجام داده است. جنگ‌های پارتیزانی به صورت نامتقارن و نقطه‌ای که هیچ زمان و مکان و برنامه خاصی جز ضربه زدن به حریف ندارد. انواع خشونت و ترور، همان چیزی که یک ارتش منظم و با برنامه مثل آمریکا از آن اجتناب می‌کند.

در شرایطی که حیات رژیم نیز تبدیل به یک زندگی فرسایشی شده و به گفته پرزیدنت ترامپ حتی فروش نفت آن از برنامه پیش‌بینی شده نیز کمتر است و مدام اصرار به مذاکره می‌کند، هر لحظه می‌توان انتظار تحولی را کشید.

در حالیکه بسیاری امید به این بسته‌اند که ترامپ بالاخره چراغ سبز نشان داده و با اصرار رژیم، بر سر یک میز می‌نشیند و در نهایت بقای آن را می‌پذیرد، گروهی معتقدند باید سیگنال قویتری مانند چیزی که به چشم ترامپ و پمپئو شبیه تغییر رژیم یا اصلاحات بنیادی بیاید، فرستاد.
اما این نمایش نیاز به حضور مردم و باورپذیر بودن برای جامعه نیز دارد. چیزی که بارها شاهد بوده‌ایم در فراخوان‌های مختلف و بهانه‌های گوناگون میسر نشد.

خرمن رژیم آماده آتش گرفتن است. اما تنها کسی که کبریت در دست دارد و می‌تواند این شعله را ایجاد کند لیدر ری‌استارت است.
برای ری استارت هدف تنها آتش زدن خرمن رژیم نیست. در تمام این سال‌ها لیدر ری استارت با کمک ری‌استارتی‌ها تلاش کرد سطح دانش سیاسی عموم مردم و حتی سیاستمداران را بالا آورده و به آنان بفهماند تنها راه نجات این سرزمین، آغاز دوباره یا همان ری‌استارت است. چنگ زدن به خرد و دانش با فهم شعار بنی آدم اعضای یک پیکرند.

تعویض حاکمان و تغییر نام‌ها، تکرار بازی دینی / بی‌دینی و… هیچ دردی را دوا نمی‌کند. به قول لیدر ری استارت مشکل ما دیکتاتور نیست بلکه جایگاه دیکتاتوری است. تا زمانیکه این جایگاه وجود داشته باشد خودبخود دیکتاتور تولید می‌شود.

با افزایش آگاهی جامعه به مدد ری استارت، دیگر فریب دادن مردم برای حضور در یک کودتا کار ساده‌ای نیست. به نظر می‌رسد رژیم در یک بن‌بست وحشتناک گیر کرده و ذره ذره در حال نابودی است.
در فاز یک این امکان مهیا بود که بدون کشتار این انتقال صورت پذیرد اما امروز وارد مرحله‌ای شده‌ایم که آنقدر جنایات رژیم و اپوزسیون‌های جعلی‌اش زیاد شده و آنچنان آگاهی بالا رفته و خشم مردم متراکم شده که انتقال قدرت به مردم در یک پروسه بدون خشونت شعاری بیش نیست. اما مدیریت این خشم نیز فقط از اپوزسیون مردمی ری‌استارت برمی‌آید. در غیر اینصورت همانطور که لیدر ری‌استارت گفت زمینه برای سربرآوردن قارچ گونه تروریسم ایجاد می‌شود.

چه کودتا از درون انجام شود و چه حمله نظامی از بیرون صورت گیرد، حرص و طمع صاحبان قدرت، منتظران و چشم دوختگان به پست و مقام چنان چشمشان را کور کرده که هریک با نشستن بر جایگاه دیکتاتوری، یک دار و دسته و گروه رادیکال را بوجود خواهند آورد. البته ترس از به چنگ مردم افتادن نیز مزید بر علت شده و ممکن است حرکات کور و نابخردانه را بیشتر و بیشتر کند.

تنها نیرویی که به بهترین شکل می‌تواند انتقال قدرت و یا حتی جنگ را مدیریت کند، اپوزیسیون ری استارت است. زیرا از نظر کمی و کیفی در بالاترین سطح وجود دارد. میلیون‌ها ری‌استارتی و ده‌ها هزار نیروی ویژه که آماده به آتش کشیدن کشور هستند.
ری استارتیها چشم دوخته به مال و جاه و مقام نیستند و تمام تلاششان آگاهی مردم و عظمت و بزرگی دوباره ایران بوده است.

با استقرار قانون اساسی کوروش که مجموعه قوانین قدرت گرفتن مردم و محدود کننده فاسدان است می‌توان شالودهٔ حکومت بعدی را بنا نهاد. حکومتی که مردم در آزادی و رفاهِ تضمین شده زندگی کرده و تمام گروه‌های سیاسی و تفکرات موجود، آزادانه اجازه ابراز وجود و به رخ کشیدن توانایی‌های خود را برای اعتلای این سرزمین داشته باشند.

مسلماً بازماندگان فاسد رژیم و گردنکشان نیز تنها با یک نیروی آگاه و منسجم مردمی قابل کنترل هستند و می‌توان به سلامت آنان را به پای میز محاکمه کشاند.

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها