آیا جنگی با امضای لیدر ری استارت به زودی آغاز خواهد شد؟

آیا جنگی با امضای لیدر ری استارت به زودی آغاز خواهد شد؟

از ماه‌ها قبل در کانال‌ها و اکانت‌های منتسب به ری‌استارتی‌ها این پیام از طرف لیدر ری استارت دست به دست می‌شود:

سه رویداد تا امپراطوری پرشیا

لیدر ری استارت:
سه اتفاق در راه است

۱- تحریم‌های سخت
۲- پیروزی ری استارت بر روی میز پرزیدنت ترامپ
۳- حملهٔ برق‌آسای ری‌استارتی‌ها و نجات کشور
نتیجه:
طلوع امپراطوری کوروش، تغییر رژیم ایران و دستگیری ۳ هزار نفر که دست در خون و مال هموطنانم داشته‌اند و قطعاً گذشتی در کار نخواهد بود.

۱- تحریم‌های سخت ایران ۲- پیروزی ری استارت بر روی میز پرزیدنت ترامپ ۳- حملهٔ برق‌آسای ری‌استارتی‌ها و نجات کشور ایران

تحریم‌های سخت یکی پس از دیگری آمد و معافیت‌های نفتی تمدید نشد. تحریم‌های تکمیلی به تحریم نفتی اضافه شد و صنایع وابسته به نفت را فلج کرد.

پیروزی ری استارت بر روی میز پرزیدنت ترامپ را باید مساوی با ارائه طرح تغییر رژیم در جنگ کوتاه مدت که توسط لیدر ری استارت در برنامه‌های شب بخیر ایران گفته شده بود، دانست.

در ادامه حملهٔ برق‌آسای ری‌استارتی‌ها برای کنترل امور طراحی شده.
طرحی که باعث می‌شود کشته‌های جنگ و خسارات ناشی از آن به حداقل رسیده و آشوب و بی‌ثباتی تا حد ممکن کنترل شود.

از پیام‌های دیگری که منتشر شده می‌توان حدس زد که ری‌استارت بر روی میز ترامپ پیروز شده است.
این به معنی رسمیت یافتن این اپوزسیون است و احتمالاً برنامه‌های حسینی برای جنگ در دست بررسی و یا نهایی شدن است، هر چند بیشتر به نظر می‌رسد در حال اجراست!

اما گام سوم که حضور ری‌استارتی‌ها در میدان است نیاز به پیش زمینهٔ مهمی مثل رسانه‌ای شدن و رسمیت یافتن ری‌استارت به عنوان بزرگترین جنبش مردمی ایران دارد.
می‌بایست لیدر ری استارت به صدر خبرگزاری‌ها آورده شود تا پیام وی به همه مردم رسیده و روشنگری‌هایش باعث کم شدن تلفات و خسارات گردد.

بعد از آغاز چالش سکوت، ری‌استارتی‌ها تلاش بسیاری را در فضای مجازی برای مطرح کردن نام ری استارت و شناساندن آن به مقامات سیاسی و رسانه‌ها انجام دادند.

درست است که هنوز سیاستمداران و رسانه‌ها از آوردن نام ری استارت هراس دارند، اما بسیاری، موضع گیری مقامات ارشد آمریکا در عدم حمایت از اپوزسیون خاص و حمایت از خواست تاریخی مردم ایران را حاصل تلاش و انسجام ری‌استارتی‌ها زیر صفحات مجازی می‌دانند. زیرا ری استارت بزرگترین و قویترین جنبش مردمی تاریخ ایران است که خواستار بزرگی سرزمین و ارزشمند شدن مردم است.

استقرار نیروی نظامی آمریکا در خلیج فارس و سایر مرزهای ایران نشان تنگ‌تر شدن حلقهٔ محاصره نظامی رژیم در کنار محاصرهٔ اقتصادی است. به نظر می‌رسد روز به روز به جنگ و حمله نظامی نزدیکتر می‌شویم و این انبار باروت تنها منتظر یک جرقه برای انفجار است.

آیا جنگی با امضای لیدر ری استارت به زودی آغاز خواهد شد؟

بدون امضای لیدر ری استارت کار برای آمریکا هم سخت خواهد بود.
آمریکا از فرسایشی شدن جنگ مانند عراق و افغانستان، گریزان است (چیزی که رژیم تروریستی ایران، روسیه و انگلیس خواهان آن هستند و سال‌هاست برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اند)

اما امضای لیدر ری استارت پای این جنگ به منزلهٔ جلوگیری از تجزیه، کاهش کشتار و کوتاه بودن جنگ است. زیرا میلیون‌ها ری‌استارتی بیدار که از بطن جامعه و دل مردم برآمده‌اند با ذخیره انرژی پتانسیل خود، آمادهٔ تبدیل آن به انرژی جنبشی و بازپس گرفتن کشور و واگذاری قدرت به داناترین مردم هستند.

قوانین اولیه‌ای که حقوق مردم را تضمین کند تحت عنوان قوانین امپراطوری کورش، مدتهاست ارائه شده است و نسخه نهایی آن منتظر رسمیت یافتن و رسانه‌ای شدن ری‌استارت است.

ری‌استارتی‌ها نه طالب پول و پست و مقامند و نه کینه‌ای از کسی به دل دارند، تنها خواهان برگزاری دادگاه مستقل و محاکمهٔ بیش از ۳۰۰۰ نفر از کسانی هستند که دستشان به مال و خون مردم آلوده است.

برقراری حکومتی برمبنای خرد و اندیشه و شایسته سالاری که پوشش دهندهٔ خواست همه مردم باشد و همهٔ افکار، سلایق، مذاهب و قومیت‌ها در آن نقش داشته باشند، حق همهٔ هموطنان است.

«ری استارت» در یک جمله می‌گوید که
می‌خواهد «ایران» را از اول بسازد و نام آن را «پرشیا» بگذارد.

به امید دیدن طلوع امپراطوری کورش در سرزمین عزیزمان

پست‌های مرتبط:

اطلاع از نظرات جدید
از طریق ایمیل، مطلع کن من را از:
18 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرها